Ambarlı Kurye Hizmeti

Son Güncelleme Tarihi: Mart 21, 2022 tarafından akincilojistik

Ambarlı Kurye Hizmeti mi arıyorsunuz? Yardımcı olabiliriz! Ambarlı Kuryelerimizden birinin kapıdan kapıya servisimizle doğrudan teslim almasını ve teslim etmesini sağlayabiliriz. Ambarlı moto kuryelermiz Ambarlı bölgeleri için vazgeçilmezdir.

Ambarlı Kurye Hizmetleri
Ambarlı Kurye Hizmetleri

Ambarlı Kurye Hizmeti

Kuzey ve güneye olan harika bağlantıları ile Ambarlı Moto Kurye, Akıncı Moto Kurye ile paket kurye toplama ve teslimat hizmetleri için iyi bir konuma sahiptir. Ambarlı kuryeler aynı gün Ambarlı ve çevresine ürün teslimatı gerçekleştirirler. Şehirden sadece 10 mil uzakta, aynı gün Ambarlı ekspres kuryeler ve  bisiklet kuryesi rezervasyonları için de iyi bir konumdadır.

Ambarlı VIP Kurye

Hızla bir teknoloji girişimi merkezi haline geldiğinde, Ambarlı VIP Kurye ve yakın bölgede rakipsiz bir iş paketi teslimat hizmeti sunuyoruz. Pendik kuryeler işletmeleri desteklemek adına Ambarlı için sorunsuz teslimat sağlarlar. İster Ambarlı kurye ile  gönderilecek bir prototipiniz olsun, ister Ambarlı, Avcılar da  bir iş birimine veya ülkenin herhangi bir yerine taşımak için USB’deki bir yazılıma sahip olun, yerel Ambarlı VIP kurye hizmetimiz günün her saatinde hizmetinizdedir.

Yine de Ambarlı Ekspres Kurye sadece teknolojiden çok daha fazlası oluyor. İş uzmanlığınız ne olursa olsun, mallarınızı güvenli bir şekilde teslim edecek becerilere, deneyime ve özel araçlara sahibiz. Yasal belgelerden inşaat malzemelerine, sağlık ekipmanlarından üretim makinelerine kadar her şeyi Ambarlı Moto Kurye işiniz için sunabiliriz. Sultanbeyli kuryelerimiz Ambarlı ve çevresi için gece, gündüz demeden teslimat hizmeti sürdürürler.

Ambarlı Ekspres Kurye

Aynı gün koli toplama ve teslimat hizmetimiz bireyler için de mevcuttur. Bir hesaba da ihtiyacınız yok – rezervasyonunuzu yapmak için arayın veya çevrimiçi olun. Her boyuttaki eşyalarınızı günün her saatinde teslim edebiliriz.

Ambarlı, Avcılar da en yaygın kişisel teslimat dan bazıları pasaportlar, doğum günü hediyeleri, finansal sözleşmeler ve yüksek değerli perakende siparişleridir, ancak bundan çok daha fazlasını sunmak için eğitildik. Neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin, size tam olarak nasıl yardımcı olabileceğimizi anlatalım. Ambarlı Ekspres kuryelerin en iyi yanı güvenli ve hızlı bir şekil de Ambarlı Ekspres kurye taşımacılığı yapmalarıdır.

Ambarlı Moto Kurye Hizmeti 2021

Ambarlı Acil Kurye

Akıncı Ambarlı Kurye de, iş ihtiyaçlarınızın iş gününün sonunda bitmediğini anlıyoruz. Bu nedenle, Ambarlı acil kurye hizmetimiz ile istediğiniz zaman tahsilat sağlıyoruz. Ümraniye kuryeler ile Ambarlı için kolay bir şekilde rezervasyon oluşturun. Ayrıca günün her saatinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır ekiplerimiz var. Bisiklet teslimatı teklifi almak veya rezervasyon yapmak için 24 saat moto kurye hizmetimiz çevrimiçi olarak veya 7/24 telefonla rezerve edilebilir.

ilgini çekebilir =  Firuzköy Kurye Hizmetleri

Ambarlı Kurye ile Güvenli Filo

Aynı gün içinde çalışan Ambarlı özel kuryelerinden minibüslere ve büyük kamyonlara kadar, 3.000’den fazla sürücüden oluşan filomuz her türden eşyayı taşımak için eğitilmiştir. Buna Ambarlı filo kiralama ve kurye takip hizmetimiz de dahildir. Üsküdar kuryelerimiz hızlı ve güvenli bir filoya sahiptir.

Ambarlı Hızlı Kurye ve Lojistik Filosu
Ambarlı Hızlı Kurye ve Lojistik Filosu

Ambarlı ve komşu bölgeye hizmet veren en iyi Ambarlı kurye şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Aceleniz varsa aynı gün teslimat hizmetimiz sizin için en iyi seçenektir. Nerede olursanız olun veya ne zaman aradığınıza bakılmaksızın, rezervasyonunuzu takip eden 60 dakika içinde eşyalarınızı alacağız – garantili. Gönderinizi baştan sona taşıyan tek bir özel Ambarlı kurye ile, mallarınızın mümkün olan en hızlı zaman diliminde ulaşmasını sağlayabiliriz. Yarına kadar bekleyemediğinizde, oraya daha hızlı ulaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sizin için doğru olup olmadığımıza karar verirken teslimatınız hakkında ayrıntılı olarak görüşmekten mutluluk duyarız. Ambarlı çevresin de aktif faal göstermektedir. Aynı şekilde, başlamak için aceleniz varsa, size anında bir fiyat teklifi verebiliriz. Sormadan bilemezsiniz, bu yüzden daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

Ambarlı Kurye Teslimatları

Ambarlı Profesyonel Kuryeleri aramak, aynı gün teslimat veya paketiniz için kapınızdır. Süreç aşağıda detaylandırılmıştır. çok kolay ve hızlı – her zaman aynı gün teslimat çözümünüz. Ambarlı Kurye Ekibimizi arayın, bize teslim alma ve teslimat posta kodunu, boyutunu, ağırlığını ve içeriğini sağlayın. İnsanlar soruyor, “Ambarlı Kurye nerede?” kapınıza geliyoruz. Daha sonra size teslimat seçenekleri ve maliyetleri sağlayabiliriz. Daha sonra şunları talep edeceğiz: tam sokak adresleri, iletişim adları ve sahip olabileceğiniz diğer bilgiler.

Acil Ambarlı Kurye Teslimatları
Acil Ambarlı Kurye Teslimatları

Ambarlı Kurye servis acenteleri, sevk memurları ve kuryelerden oluşan ekibi, güvenilir teslimat hizmeti ile son teslim tarihlerinizi karşılayacak bilgi birikimine sahip yetenekli ve profesyoneldir. Genellikle kuryelerimiz, aramanızın ardından 90 dakika içinde paketi alır. Aynı Ambarlı Kurye hizmet talep etmek için bizi aramanız yeterlidir; paketinizi almak için hemen bir haberci gönderilecektir. Kurye – içeride veya dışarıda – yere gidecek ve içeriden teslim alma veya teslimat için ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Aynı gün hizmet, kamyon taşımacılığı, uçak kiralamak yararlanmak için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyorsa aramanız yeterli.

Kurye Hizmeti Verdiğimiz Sektörler

Kurye Hizmeti Sunduklarımız

Hızlı teslimata ihtiyacınız varsa, hizmet verdiğimiz sektör budur. Tıp, İlaç, Finans, Bilgi Teknolojisi, Son Milden Medya, Devlet ve İmalata kadar her şey. Kamyon yükleri ve minik hafıza kartları, pasaportlar, anahtarlar ve laboratuvar numuneleri, büyük su filtreleme motorları ve otomotiv endüstrisi için üretim ihtiyaçları – ünlü şarkıcılar ve mektuplar için gümrükler teslim ettik… İlginiz için aşağıda daha fazla bilgi bulacaksınız.

ilgini çekebilir =  Şükrübey Kurye Hizmetleri

Biyolojik/Atık Kuryeleri

Güçlü bir Tıbbi Atık ve Biyolojik Madde eğitimli ağıyla, onaylı CDL sürücüleri – Kategori A’nızı alabilir ve alıcı laboratuvara uçabilir veya götürebiliriz. Her adımda tamamen şeffaf. Aldığımızda ve teslim ettiğimizde taranacak evrak işlerinizle birlikte barkod etiketleri bile sağlayabiliriz. Ambarlı Kurumsal Kuryeleri, CDC ve DOT tarafından incelenmiş ve onaylanmıştır. Taşımanın güvenliğini sağlamak için her gönderi için sağlam bir Güvenlik Planı uyguluyoruz.

Pasaport/Belge Kurye

Yalnız değilsiniz ve çözüm sadece bir telefon uzağınızda. Aynı gün teslimat kuryemiz pasaportunuzu evinizden veya belirlediğiniz adresten alacak ve Uçak Kargo hizmetimiz aracılığıyla size ulaştıracaktır. İster havalimanında teslim alın ister otelinize teslim edelim. Bu kapıdan kapıya, aynı gün teslimat – böylece hızla yola çıkabilirsiniz

Tıbbi Kuryeler

Sağlık ve hastalık arasındaki dengede, Ambarlı Motosikletli Kuryeleri size zaman ayırır. Yaşam İçin Gerçek Zamanlı Çözümler. Kuryeler, Gaziler İdareleri eğitim portalını kullanan HIPAA ve Gizlilik eğitimlidir. Ayrıca biyolojik taşıma ve temizlik eğitimi almışlar. Acelenin anlamını ve birçok hastanın ve tıbbi sağlayıcılarının içinde bulunduğu yaşam ve ölüm dengesini anlıyoruz. USAC, tıp ve ilaç uzmanlarına çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Bankacılık Hizmeti Kuryesi

Finans ve Banka Kuryeleri son derece değerli belgeler ve paketler sunar. Bu seçilmiş kuryeler, sorumlulukları normal bir kuryeden daha büyük olduğu için tamamen incelendi – bir finans şirketinin operasyonları için iç ve dış müşterilere teslimat yapıyorlar.

Kuryeler, talep edilmesi halinde kimlik kontrolleri de dahil olmak üzere malzemelerin doğru yerlere ve doğru ellere teslim edilmesini ve teslim edilmesini sağlar. Bankalar, kredi birlikleri, aracı kurumlar ve kredi merkezleri için mevduat teslimi, ofisler arası iletişim ve işlem merkezlerine günlük faaliyetler ile önceden planlanmış nakit teslimatlar dahil hizmetler. Kuryelerimiz dikkat çekmemek için silahsız ve sivil giyimlidir.

Ambarlı Avcılar Atatürk Evi
Ambarlı Avcılar Atatürk Evi

Kurye ve Kargo Lojistikleri

Neyin kaydedilmesi gerektiğine bakılmaksızın, bir takip veya PRO numarası verildikten sonra, ürünü kurtarmak, depolamak ve planlandığı gibi nihai alıcıya teslim etmek için uygun eczane kuryesini göndeririz. Hatta planlayabiliriz. Soğutmaya ihtiyacı varsa, ekibimiz soğutulmasını veya sıcaklığının kontrol edilmesini sağlayacaktır. Ekibimizin sıcaklıkların tam da ihtiyacınız olan şekilde kalmasını sağlayabilmesi için gönderinizin bir veri kaydedici veya sıcaklık ölçer taşımasını öneririz. Biz buna Kurtarma Lojistiği diyoruz. Sıcaklık kontrollü ilaçlardan satış noktası ekipmanına kadar her şey – doğru araç ve profesyonel kurye, paketi Ambarlı, Avcılar dan veya İstanbul dan bir gecede çalışan adamlardan alacak ve doğru şekilde teslim edilmesini sağlayacaktır.

Ambarlı Kurye Anlayışımımız

2005 yılında kurulan Akıncı Ambarlı Kurye Hizmetleri, 1987 yılında kurulan Ekspres Kurye’yi satın aldı. 18+ yılı aşkın kurye endüstri tecrübesi ile aynı gün teslimatta lider olma yolunda sonuçlanmıştır. Ambarlı kurye hizmetlerinin ilkeleri, içinden büyüdüğümüz güçlü bir temel sağlamıştır. Ambarlı Motosikletli Kuryeleri birincil sorumluluğu, müşterilerle iş hızını, doğruluğunu ve kolaylığını destekleyen karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmaktır.

Acil Ambarlı Kuryelerin amacı her zaman müşteriye hız, adalet, dürüstlük ve doğrulukla hizmet etmektir. 7/24 Ambarlı Kurye Hizmetleri tutarlı görev uygulamaları ve hizmetleri, profesyonel kurye ekibimiz tarafından izlenir. Her şeyden önce, bu müşteri ihtiyaçları karşılanıyor. Aslına bakarsanız, kendimizi herhangi bir 3PL türü olarak değil, ekip oluşturucular ve ekip üyeleri olarak görüyoruz. Aynı derecede önemli olan, ekipler teknoloji, bilgi, sigorta ve müşteri hizmetleri sağlayan Ambarlı Kurye ile birlikte çalışarak küçük çok daha büyük bir pazarda rekabet etme fırsatına sahip olmasını sağlar.

ilgini çekebilir =  Ambarlı Moto Kurye Acil ve Hızlı

Ambarlı Hakkında

Ambarlı, Avcılar İstanbul da ki en mühim ve kaliteli ticaret limanlarının bulunduğu bölgedir. Önce ki yılların da eski tarihler de ufak bir kasaba iken şimdi girişimciliğin yeni merkezi haline gelmiştir. Ayrıca, Ambarlı da bir çok dolum fabrikaları yer almaktadır, Denizköşkler ile hemen yan yana lokasyondadır. Ayrıca, Ambarlı da enerni kaynakları ve doğal gaz için termik santraller bulunmaktadır.

Ambarlı da bazı önemli yerleri sıralamak istersek: EÜAŞ İstanbul Dolum Tesisi, Elektrik Üretim A.Ş, TEAŞ Ambarlı Santrali, Baler Garden Wedding House, İnönü İlk Okulu, Atapark Life Kır Düğün Salonu, Ambarlı Mezarlığı, Avcılar Belediye Başkanlığı, Mehmet Baydar Anadolu Lisesi, Türkiye Petrolleri Ambarlı Terminali, Dalyan Tüketim Malları Pazarlama, Türkiye’nin Işığı Anaokulu, Petro Alanı Ekipmanı B Santrali, Hacı Abdülbaki Çavuşoğlu Camii, Avcılar Halk Eğitim Merkezi, Çam Park Piknik Alanı, Avcılar Zübeyde Hanım Evlendirme Dairesi, Ambarlı İlkokulu, Avcılar İnönü Ortaokulu, Saide Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Avcılar Atatürk Evi ve Müzesi, Hacı Osman Ağa Camii, Ambarlı Liman Kuran Kursu, Ambarlı Limanları, Avcılar Limanları, Avcılar Spor Kulübü

Geçmişi 16. yüzyıllara kadar dayanan eski bir yerleşim birimidir. Roma ve Osmanlılar dönem dönem yerleşim yerini kullanmışlardır. Savaştan sonra Lozan barış antlaşmasın da bölge de ki halk (çoğunluğu Yunanistana giden) farklı yerlere taşınmıştır. İstanbul da Avrupa tarafın da bulunur Ambarlı, Avcılar. Avcılar da ki on farklı mahalle den birisidir ayrıca denize kıyısı olan az mahalleden birisidir. Cihangir, Beylikdüzü, Yakuplu, Denizköşkler komşu mahalleleridir. Toplam nüfus yoğunluğu ise 2015 yılın da kırk bin üstü ölçülmüştür. Ambarlı Posta Kodu 34315 il alan kodu ise 212dir.

Kargomu Takip Edebilir Miyim?

Sadece iletişime geçin veya Akıncı Ambarlı kuryelerini arayın ve bir müşteri hizmetleri temsilcisi sizi bilgilendirecektir. Gönderinizin üzerinde ki canlı GPS sayesinde kuryelerin nerede olduğunu biliyoruz

Kargo Paketleme Hizmeti Var Mı?

Paketinizi paketlemek için en yakın pakete ve sevkiyat yerine götüreceğiz. Genellikle paketleme mağazasıyla (UPS veya FedEx) aşağıdakiler için düzenlemeler yapmanızı rica ederiz: Mobilya veya diğer büyük boyutlu eşyaları paketlemiyoruz.

Ambarlı Kurye Hizmet Alanlarımız

Dudullu Kurye

İncirli Kurye

İkitelli Kurye

Şirinevler Kurye

Kurtköy Kurye

Gebze Kurye

Tuzla Kurye

Sancaktepe Kurye

Sultanbeyli Kurye

Ataşehir Kurye

Yorum yapın