Abbasağa Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Abbasağa kuryeleri, ürünü tek bir sabit ücretle teslim alır. Mesafe bazlı teslimat ücretlerini veya teslimat bölgelerini ve katı bitiş sürelerini kafa karıştırıcı hale getirmenize gerek yok. Sadece bir teslimat rezervasyonu göndermeniz yeterlidir ve bu, iş için uygun bir maliyetle görev için en iyi donanıma sahip yakındaki teslimat ortaklarına dinamik olarak yönlendirilecektir.

Abbasağa KuryeBeşiktaş, Abbasağa merkezli profesyonel & tecrübeli kuryeler.
Hızlı & Acil KuryeZaman sınırlayıcı gönderileriniz için acele Abbasağa kurye lojistikleri.
Abbasağa Ekonomik KuryeAkıncı Abbasağa kuryeleri ekonomik fiyatlar ile rekabetçi indirim uyguluyor.
Şehirlerarası Abbasağa Kuryeİstanbul dan çıkış yaparak, Türkiye’nin istediğiniz herhangi bir yerine 24-48 saat de !
E-Ticaret Abbasağa KuryeBeşiktaş da e-ticaret firmaları için sunduğumuz Abbasağa kurye hizmetimizi deneyimlemek ister misiniz?
VIP Abbasağa KuryeVIP kurye servisimiz de değerli eşyalarınız veya önemli ürünleriniz için 25.000 TL ye kadar sigorta kapsamın da garantili kurye teslimatı sunuyoruz !

Abbasağa Kurye

 1. Kuryenin online takibi.
 2. İsteğe bağlı teslimat hizmetleri 
 3. Sabit fiyatlarla hızlı teslimat.
 4. Alıcınızı bilgilendirmek için SMS Bildirimi 
 5. Aynı Gün Teslimat, Ekspres Teslimat (3 Saat), 1 Saatlik Yoğunluk ve 2 Yön Gidiş-Dönü

Abbasağa kuryeleri ile aynı gün kurye teslimat hizmeti artık İstanbul, Beşiktaş’ın her yerinde mevcuttur. Gereken zamana ve mesafeye bağlı olarak, Abbasağa hızlı kuryelerimiz varış noktanızdan kolileri toplayacak ve kısa bir süre içinde ve minimum sabit ücret karşılığında seçilen teslimat yerine gönderecektir . Aynı gün teslimat Abbasağa Akıncı Kuryeleri ile artık daha kolay.


Abbasağa Aynı Gün Kurye

Abbasağa kurye mobil uygulamamız hem Apple App Store’da hem de Android için Google Play’de mevcuttur ve bir paket teslimatı talep etmek için uygulamayı indirmeniz yeterlidir . Aynı gün Abbasağa kurye teslimatı rezervasyonu yapmanıza yardımcı olacak rehberli talimatlar da vardır. Teslimat sistemimiz, kargonuzu hemen teslim almak ve teslim etmek için Malezya’daki sürücülerimizi hızlı bir şekilde birbirine bağlayacaktır. Uygulamamız, istediğiniz belirli konumlara teslimatları özelleştirmek için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahiptir.

Aynı Gün Kurye Nedir?

Abbasağa kuryeleri ile aynı gün teslimat hizmeti, teslimat sürecinin herhangi bir bölümünü zamandan yere kadar uyarlamanıza olanak tanır. Zamanınız değerli, bu yüzden size tek noktadan hizmet vermeyi amaçlıyoruz ve aynı gün içerisinde paketinizin dikkatli ve hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Bu aynı zamanda teslimat acentelerimizle doğrudan iletişim kurarak da kolaylaştırılır , böylece onlarla doğrudan bağlantı kurabilirsiniz. Teslimatın ilerleyişi hakkında sizi uyarmak için SMS bildirimi de vardır.


Akıncı Kurye Hizmetleri, Abbasağa da aynı gün kurye hizmetini daha uygun ve uygun fiyatlı hale getirdi. Üstün hizmetimizle, yalnızca teslimat durumuyla ilgili güncellemeler sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda parselinizin tam GPS konumunu görmek için uygulamamızda veya web sitemizde parselinizi takip etmek için takip kodunu da kullanabilirsiniz. Gerçekten de teslim etmenin en kolay yolu!Abbasağa E-Ticaret Kurye

Abbasağa E-Ticaret kuryeleri, ister tek ister çoklu koli teslimatları için çözümdür. Abbasağa Kurye Müşterilerinizi memnun etmek için kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz ve postanelerde sıra beklemeden zamandan tasarruf edebilirsiniz. Gelen paketler hakkında sizi uyarmak için SMS bildirimleri olacak ve doğrudan teslimat acentesi ile iletişime geçebilirsiniz. Abbasağa Kurye Müşterileriniz, kaçırılan teslimatları almak için postaneye gitme zahmetinden kurtulabilir. Ayrıca zaman tüketimini azaltmak için birden fazla teslimat seçeneği sunuyoruz. Güvenilir ve düzenli alımlar sağlamak için şirket içi teslimat araçlarından (bisikletler, kamyonetler ve kamyonlar) oluşan bir filomuz var .

Abbasağa, Beşiktaş ve Türkiye de e-ticaret hızla büyüyor ve sadece iş sektöründen gelmiyor. Artan tüketiciden tüketiciye (C2C) online satış platformu ve sosyal medya satışları da bu büyümeye öncülük ediyor. Tüketicilerin yeni ve ilginç ürünlerle karşılaşması için çok daha fazla platform var, ancak bunları sevk etmek için mevcut lojistik mevcut değil. Hala bire bir buluşmalara bağlılar veya ürünleri göndermek için yerel postaneyi kullanıyorlar. Müşteri oranlarının yüksek olması e-ticaretin ilerlemesini yavaşlattı. Şehirlerdeki son kilometre teslimatlarının daha verimli hale gelebilmesi için şehir lojistiğinde iyileştirmeler yapılmalıdır.

Abbasağa KuryePin
Abbasağa Kurye

Abbasağa E-Ticaret Kurye Süreci

E-ticaret kurye teslimatlarını küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için daha etkili ve kullanılabilir hale getirmek amacıyla Abbasağa E-Ticaret Kuryeleri, gizli tedarik kapasitesini teslimat talebiyle eşleştirmek için doğdu. Şehir sakinlerinin çevrimiçi satın alma olanağına sahip olması nedeniyle metropol alanlara odaklanıyoruz ve bu, son kilometre teslimatları için yüksek talep anlamına geliyor. Kalabalık bir şehir, hem son mil karşılama ihtiyaçları için yüksek talep hem de kullanılmayan teslimat araçlarının önemli tedarik kapasitesi olacaktır. Kalabalık kaynaklı teslimatları kullanılmasıyla kurye oranı düşecek ve bu da çevrimiçi işleri kolaylaştıracak.

 • Şeffaf Sabit Fiyatlandırma. Her seferinde fiyat teklifi istemeden e-ticaret satış sitenizde sunacağınız oranlardan %100 emin olun.
 • Hızlı ve kolay mobil uygulama veya web formu teslim talebi
 • Kurumsal hesaplar için aylık faturalandırma
 • Evrak işine gerek yok. Teslimat kayıtları, uygulamanızda ve web girişinizde yakalanır 
 • Toplu teslimat talep edin ve hepsini tek seferde takip edin
 • Teslimatların toplu olarak yüklenmesi için kullanımı kolay web formu
 • Teslimattan önce alıcıya SMS bildirimi
 • Her teslimat için ücretsiz 100 $ sigorta kapsamı

E-ticaret lojistik sağlayıcılarının çoğu, perakendecileri toplu siparişlerle hedefler ve teslimatlarını uçtan uca yönetir. Abbasağa Motosikletli Kuryeleri, çoğu insanın çok az dikkat ettiği küçük perakendecilere, küçük hacimler ve esnek programları dahilinde teslimat yapma yetenekleri sağlayarak odaklanır. Abbasağa Akıncı Kurye hizmetleri teslimat ücretleri makul fiyatlıdır ve koli teslim edilirken kat edilen mesafeye bağlı değildir. Bu, teslimatı nereye yaptığınızdan bağımsız olarak kesinlikle son mil gerçekleştirme maliyetinizdedir.


Acil Abbasağa Kurye

Ekspres kurye ve acil Abbasağa kurye teslimatlar en iyi yaptığımız şeydir. Abbasağa motosikletli kuryeleri, paketlerinizin İstanbul’un her yerine hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlayan en iyi ekspres teslimat seçeneğine sahiptir. Belgeler ve paketler için seçilen zaman dilimi içinde en hızlı teslimat hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Hızlı ve güvenli teslimat için 3 saatlik ekspres hizmeti tercih edebilirsiniz ve paketiniz 3 saat içinde teslim alınır. İyi haber şu ki, ekspres teslimat hizmetimiz sadece 20 dolardan başlayan çok makul bir fiyatla ücretlendiriliyor. Abbasağa Acil Kuryeleri, Takip, SMS bildirimleri, e-posta teslimat güncellemeleri ve teslimat onayı sağlar ve bunu Appstore ve GooglePlay’de bulunan Akıncı Abbasağa Kurye uygulamamızla kolayca yapabilirsiniz. Hem alıcı hem de alıcı, teslimatın geri kalanını doğrudan web sitemizden veya mobil uygulamamızdan takip edebilir. 

Abbasağa kurye servisi ayrıca değerli eklenmiş seçenekler sunar. Küçük bir miktar ek ücret için, teslimat acentesinden bazı basit görevlerde yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Bu içerir:

 1.  Çiçek ve Pasta Teslimatı
 2. Kırılgan Eşyaları Dikkatle Taşıma
 3. Gıda teslimi
 4. 2 Yönlü Gidiş-Dönüş
Abbasağa Kurye Teslimatları 7/24Pin
Abbasağa Kurye Teslimatları 7/24

Abbasağa Kurye Yemek Teslimi

Abbasağa kurye hizmetleri, talep üzerine Gıda Kurye hizmeti ve Beşiktaş, Abbasağa da Gıda Teslimatı sunmaktadır. Abbasağa dan 1 saat acele, 3 saat ekspres ve hatta aynı gün yemek teslimatı hizmeti sunuyoruz. Çeşitli gıda kategorilerini sunma konusunda uzmanlığa sahibiz. Bunlara taze gıda, dondurulmuş gıda, pişmiş gıda, Abbasağa Beşiktaş da yiyecek teslimatı, kek ve hamur işleri, fırın, şarap vb. teslimatı dahildir.

Teslimat oranlarımız ayrıca Abbasağa sokakları boyunca ada çapında gıda teslimatı için şeffaf ve sabittir, bu da bizi Abbasağa da ki en iyi gıda dağıtım şirketlerinden biri yapar. Abbasağa kuryeleri ile online yemek teslimat hizmeti için, kesinlikle en makul fiyatlardan birini sunduğumuzdan başka yere bakmayın. Yemek dağıtım hizmeti platformumuz basit ve kullanımı kolaydır. SMS bildirimleri, sürücü ayrıntıları ve teslimat kanıtı ile birlikte gelir ve doğrudan web veya uygulama portalınızdan kolayca erişilebilir. Daha fazla bilgi için lütfen bize mail@motokuryem.com.tr adresinden e-posta göndermekten çekinmeyin.

aAbbasağa Kurye Teslimat Hizmeti

Akıncı Kurye Hizmetleri, Abbasağa da en iyi teslim alma ve teslimat hizmetini sunar. Aynı Gün Abbasağa Kurye Teslimatı mı Arıyorsunuz? Aynı gün teslimat hizmeti Abbasağa da için en iyi ve en iyi sağlayıcılardan biriyiz. Abbasağa, Beşiktaş Günlük hacminiz varsa fiyatlar 7 dolardan başlar. Teslimat fiyatlarımız şeffaf ve sabittir ve teslimat ücretlerinizin makul bir şekilde tahsil edilmesini sağlıyoruz.

Ayrıca Abbasağa Kurye Servisleri 3 Saat Ekspres teslimat, 2 Saat Rush, Belirli Zaman Dilimi ve 2 Yönlü Gidiş-Dönüş teslimat hizmeti gibi çeşitli teslimat seçenekleri sunan tek sağlayıcılardan biriyiz. Teslimat rezervasyonu, teslimatları takibi ve elektronik teslimat kanıtlarının tümü web den online olarak yapılır. Rezervasyon yapmanız veya teslimatları erişmeniz gerektiğinde kolay ve kullanışlıdır. Daha fazla bilgi için lütfen bize mail@motokuryem.com.tr adresinden e-posta göndermekten çekinmeyin.


Abbasağa Koli Teslimatı

Beşiktaş, Abbasağa da aynı gün kurye teslimatı hizmeti arıyorum, diyorsanız. Akıncı Abbasağa Kurye Koli Teslimatları sizin için en iyi teslimat hizmetine sahiptir. Abbasağa kuryeleri ucuz Aynı gün teslimat hizmeti sunduğundan başka yere bakmayın. Beşiktaş, Abbasağa da ki isteğe bağlı ekspres kurye hizmetimiz, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde teslimat rezervasyonu yapmanızı sağlar. Ayrıca, teslimat ücretlerinde müşterilerinizden eksik ücret almayacağınız konusunda size gönül rahatlığı sağlamak için mesafeye dayalı değil sabit bir ücret sunuyoruz. Abbasağa Kuryeleri ile Paket teslimatı, tüketicilerin evlerine teslim edilmek üzere doğrudan çevrimiçi olarak kek, çiçek ve hamur işleri satın almasıyla günümüzde çok yaygın hale geldi.

Akıncı Kurye Hizmetleri tüm teslimatlar SMS ile bildirilir ve elektronik teslimat kanıtı her zaman görüntülenebilir. 1 saatte hızlı teslimat, 3 Saat Ekspres teslimat veya Aynı gün teslimat gibi çeşitli Paket Teslimat seçenekleri sunuyoruz. Aynı Gün teslimattan daha hızlı bir teslimata ihtiyacınız varsa, Abbasğa Akıncı Kuryelerin den başkasına bakmayın.


Abbasağa Hakkında

Abbasağa, Beşiktaş’ın yerleşim yerlerinden birisidir Posta kodu 34022, Plakası 34, Telefon alan kodu 212 sayılarıdır. Nüfusu iki bin on dört yılına göre, 6.000+ sayılmıştır. Beşiktaş da bulunan Abbasağa mahallesi 41.049603 enlem ve 29.005606 boylam konumundadır. Toplam da 3 cadde ve 33 sokak bünyesinde bulundurur, ayrıca son nüfus sayımların da Erkek nüfusu 2380 Kadın nüfusu 2723 olmuştur.

Abbasağa mahallesinin muhtarı sayın Yüksel SAĞAT telefon numarası: 0212 227 83 27 Adresi: Cihannuma Mahallesi Çömezler Sok. No:1 Pk:34353 Beşiktaş. Ayrıca, Abbasağa da bulunan bazı önemli yerler: Digitürk Genel Müdürlüğü, BAU Mimarlık ve Tasarım, Bahçeşehir Üniversitesi Kuzey Yerleşkesi ve Genel Müdürlüğü, Beşiktaş Kaymakamlığı, Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi, Ihlamur Parkı, Abbasağa Parkı, Ihlamur Kız Kuran Kursu, Ihlamur Camii

Abbasağa Kuryemizin Koordinatı: 41°02’56.6″N 29°00’16.9″E
Enlem Boylam: 41.049053, 29.004680
Abbasağa Kurye Konumunun Google Plus Kodu: 22X3+JVF Beşiktaş, İstanbul
Adresimiz: Abbasağa, Yıldız Bostanı Sk. 2-18, 34353 Beşiktaş/İstanbul


Sıkça Sorulan Sorular

Abbasağa Akıncı Kuryeleri Kimdir?

İstanbul genelinde tek noktadan teslimat ve teslimat sağlayıcınızdır. İster ekspres, aynı gün içinde kurye hizmeti, ister bir gecede veya uluslararası teslimat veya çevrimiçi işiniz için depolama ve teslimat arıyor olun, işinizin ihtiyaçlarına göre ısmarlama lojistik hizmetler sunuyoruz. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün iletişime geçin.

Kurye Lojistik Hizmetleri Sunuyor Musunuz

Birçok kurye şirketi veya özellikle teslimat hizmeti sağlayıcısının bir veya iki büyük müşterisi vardır. Fikrini değiştirirlerse veya işinizi kapatırlarsa, tüm yumurtalarınız bu kadar az sepette işinizi savunmasız bırakacak kadar olası değildir. Veya bazı şirketler yıllardır aynı gün kurye uzmanlarıdır ve müşterilerine lojistikte bir gecede, uluslararası ve çok önemli hızlı büyüme sektörünün tamamlayıcı hizmetlerini sağlamak için taşıyıcı hesaplarına, teknolojiye ve bilgiye erişimleri yoktur – e-ticaret gerçekleştirme .

Kurye Lojistik Ağınız Ne Kadar Büyük

Ağımızın büyük bir kısmı işlerini ailelerinin gelecek nesilleri için inşa ediyor olsa da, bu çeşitlendirme istikrar ekler, kırılganlığı azaltır ve işinizin veya değerini artırır. Birden çok yerel müşteriyle doğrudan ilişkiler kurarsınız. Çeşitlendirme, aynı gün, gecelik ve uluslararası ve e-ticaretin tümü farklı odak noktalarına sahip olacak şekilde mevsimselliği dengeleyecek ve böylece gelirdeki dalgalanmaları dengeleyecektir. Ayrıca, bu satışlar aracılığıyla büyüme beklentilerinize uygun araçlar sağlar.

Son olarak, bu, işinizi geleceğe hazırlıyor, yalnızca işinizin insansız hava aracı gibi yeni ortaya çıkan teknolojilerle eskimesini engellemekle kalmıyor, aynı zamanda örneğin e-ticaretin devam eden yükselişi gibi pazar değişikliklerine uyum sağlayarak gelişmek için. Aynı zamanda, serbest çalışan sürücülerin durumundaki önemli değişiklikler riskini de azaltır – bunun etkisi, işinizin bu unsurundaki karı azaltacaktır.

Beşiktaş Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

3
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp