giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Kurtköy Moto Kurye Hizmetleri - İçin: İstanbul Pendik Moto Kurye

İçinde : İstanbul Pendik Moto Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 31 Ağu 2021

Kurtköy de moto kurye hizmeti mi arıyorsunuz ? Akıncı Moto Kurye, Kurtköy bölgesin de ki en çok tercih edilen moto kurye firmasıdır.

Aynı Gün Kurtköy Moto Kurye Hizmeti

 

Akıncı Moto Kurye , işletmeniz için aynı gün teslimat hizmeti sunar. Profesyonel, uygun maliyetli aynı gün Kurtköy moto kurye ve ekspres kargo hizmeti sunuyoruz. Küçük kamyonetlerden kamyonlara, uçaklara ve trenlere kadar araç tedariki. Acil, zamana duyarlı, kırılgan, değeri yüksek, ağır, hassas, anormal ve taşınması zor yükler konusunda uzmanız. Büyükçekmece moto kuryelerimiz, Kurtköy transferli ürünlerinizi son hız da ve güvenli bir şekilde taşır.

Profesyonel Kurtköy Moto Kurye Hizmeti

Akıncı Moto Kurye, ilk talebinizden itibaren BİR SAAT içerisinde yanınızda olabilir ve eşyalarınızı HEMEN aynı araçta teslim eder. Çatalca moto kuryeler profesyonel personellerdir ve A2 ehliyetlere sahiptir.

Spesiyallerimiz şunları içerir:

 1. Aynı gün Kurtköy moto kurye hizmeti
 2. Anormal ve büyük gönderiler hoş geldiniz
 3. 24 saat hizmet
 4. Bir saat içinde toplandı
 5. Aynı araç üzerinde teslim
 6. Ülke çapında ve uluslararası teslimatlar
 7. Kurtköy genelinde her gün 24 saat ihtiyaçlarınıza uygun araçlarımız mevcuttur .

Kurtköy Moto Kuryeler

Kurtköy de bulunan moto kurye firmamız. 15 yılı aşkın Moto kurye sektörün de ki tecrübesiyle ürünlerinizi güvenle taşıyor. Moto kuryelerimiz tüm ürünleri titizlikle paketleyip, alıcıya ulaştırıyor. Gönderici ile alıcı arasın da ki güveni sağlıyor. Moto kuryeler A2 ehliyete sahip personellerdir. Her biri sıkı test ve eğitim sürecinden geçmiştir. Kurtköy Moto kuryelerimiz olumsuzluklara karşı pozitif çözümler üretir. Her türlü aksiyona karşı hazırlıklı olan Kurtköy moto kuryeler, Kurtköy çevresini çok iyi bilmektedir. Esenler moto kuryeler, Kurtköy bölgesine hakimdir ve avucunun içi gibi bilir.

ilgini çekebilir  Pendik Moto Kurye Fiyatları 2021

Bu da moto kuryelerimiz için trafik sorunu, kesik yol sorunu gibi ulaşım da çıkabilecek aksaklıklar için her zaman hazırdır. Kurtköy Moto kuryelerimiz gelişmiş moto araçlar dan oluşur. Kurtköy genelin de 500 den fazla Kurtköy moto kuryemiz mevcuttur.

Kurtköy Moto Kuryeler Performansı

Kurtköy moto kuryelerimiz, gelişmiş navigasyona sahiptirler. Yandex Navigasyon ve Google maps gibi konum bulma araçlarını kullanmakta uzmandırlar. Ürünleriniz için geniş kargo sepetlerimiz mevcut, bu süreç boyun da hiç bir şekilde zarar görmemesi için tasarlanmış. Esenyurt moto kuryeler, tüm teknolojik ürünleri ve uygulamaları moto kurye taşımacılığın da kullanır. Yağmur geçirmez ve nem yapmaz kargo sepetler, Kurtköy gönderileriniz için olmazsa olmazdır.

Ürün alımından, teslimine kadar kesinlikle ürün açılmaz. Kurtköy de moto kurye bulmak şu zamanlar da çok zor. Çünkü; çoğu moto kurye firması, firma gibi görünüp gerçek adresi veya ofisi bulunmayan kişilerdir. Biz Kurtköy genelin de profesyonel moto kurye hizmeti sağlıyoruz. Gerçek ve orjinal adresimiz var.

Kurtköy Moto Kurye Hizmetleri
Kurtköy Moto Kurye Hizmetleri

Kurtköy Moto Kuryeler ile Gönderilmeyecek Ürünler

Kurtköy moto kurye firması olarak, resmi ve kurumsalız. Bundan dolayı, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı her ürün. Bizler için taşınmaz durumunda. Kurtköy de bu, yasalara ve kanunlara göre değişkenlik göstermekte olup, ilerleyen günler de değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız. Ürününüz kanun ve yasalara aykırıysa maalesef taşınmazlar listemizdedir. Eyüpsultan moto kuryelerimiz için de bu gönderilmeyecek ürünler geçerlidir.

Bunla alakalı daha detaylı bilgiyi SSS sayfamız da okuyabilir ya da +90 543 748 61 61 numaralı hattan arayarak. Canlı destek/müşteri hizmetlerimiz den yardım alabilirsiniz.

Bunla beraber, bir kaç taşınmaz listesini altta sergiliyoruz. Yine de ürününüzün taşınıp taşınmayacağından emin değilseniz. Lütfen bize iletişim bölümünden ulaşın.

ilgini çekebilir  İstanbul Pendik Moto Kurye Hizmeti 2021

Bazı taşınmazlar listesi;

 1. Sahte ilaç
 2. Sahte para
 3. Sahte mücevher
 4. Altın
 5. Çek
 6. Senet
 7. Tahsilatlı evraklar
 8. Deri
 9. Canlı Hayvan
 10. Narkotik türevler
 11. Elektronik sigara
 12. Alkol ve Likörlü ürünler
 13. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olan her şey.
Kurtköy Moto Kuryeler Neleri Taşıyabilir?

Daha önce belirttiğimiz gibi, Kurtköy moto kurye firmamız resmi ve kurumsaldır. Bundan ötürü, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına koşulsuz bağlıyız. Türkiye Cumhuriyetin de yasak olmayan her ürün/nesneyi taşıma kapasitesine sahibiz. Kurtköy moto kuryeler son derece gelişmiş moto/araç filosuna sahiptir. Büyük ve küçük koliler den uzun nesnelere kadar. Her türlü ürünü taşıyabiliriz. Bünyemiz de bulunan bisiklet kurye, moto kurye, minivan araçlar, büyük kamyonetler sayesin de. Her ürünü taşıyabiliriz.

Fatih moto kuryeler ile taşınabilirler listesi aynıdır, bu şu demektir T.C anayasası ve kanunlarına aykırı olmayan her ürünü büyük/küçük demeden taşıma kapasitesine sahibiz.Taşınma sırasın da ürününüzün ne işlemlerden geçtiğini ve nerelerde olduğunu görmek için. Akıncı Moto Kurye web sitemiz de bir takip sistemi mevcuttur. Ürününüzü takip kodunuz ile nerelerde olduğunu sorgulayabilir/görebilirsiniz.

Bazı taşıyabileceğimiz ürünler

 • Anahtar
 • Sanayi ürünleri
 • Otomotiv parçaları
 • Ehliyet, cüzdan, pasaport,vize
 • Teknolojik ürünler
 • Belge, mektup
 • Resmi olmayan planlar, krokiler
 • Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve kanunlarına aykırı olmayan her ürün.
Terazidere Moto Kurye Hizmetleri Kocatepe Moto Kurye Hizmeti

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara