Göktürk Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Göktürk kurye hizmeti mi arıyorsunuz? En iyi Göktürk kurye firmasıyız. Göktürk kurye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Aynı Gün Göktürk Kurye

Akıncı moto kurye olarak, ister aynı gün ister planlı ya da ertesi İstanbul Kurye gün gönderim şeklin de moto kurye hizmeti veriyoruz. Moto kurye ihtiyaçlarınız için günün her saatin de hizmetinizdeyiz. Moto kuryelerimiz alanın da uzman ve profesyonel motosiklet sürücüleridir. Perpa kurye hizmetimiz her an hizmetinizde. Her moto kuryenin bir düzine sertifika ve ehliyetlere sahiptir. A2 ehliyet ve ileri sürüş teknikleri dersi almış moto kuryelerimiz bulunmaktadır. Moto kurye ihtiyacınız olduğu bir an da zamanın ve mekanın neresi olduğu farketmez, istediğiniz yere moto kuryelerimizi gönderiyoruz.

Göktürk KuryePin
Göktürk Kurye

Göktürk moto kuryelerimiz her işlemi yasal ve resmidir. Yedpa kuryelerimiz istediğiniz saat de iletişime geçebilirsiniz. Bir moto kurye operasyon merkezi tarafından yönetilmekte olup, bu operasyon merkezimiz yılın her günü hizmet vermektedir. İster bireysel bir gönderiniz olsun ister ticari bir gönderi tüm müşterilerimiz için esnek fiyatlarımı bulunmakta. Ayrıca, abonemiz olan müşterilerimiz düzenli gönderimlerin de büyük indirim ve kampanyalara sahip oluyor. Abonelik sistemi e-ticaret işiyle uğraşan veya sürekli gönderim ihtiyacı olanlar için biçilmiş bir kaftandır.

Neden Göktürk Kuryeleri Seçmelisiniz?

Göktürk moto kuryelerimiz piyasa da az bulunan resmi moto kurye şirketidir. Ümraniye kuryelerimiz yıllardır en çok tercih edilen moto kurye dükkanıdır. Ürünleriniz tarafımızca sigortalı taşınır ve her türlü olumsuz aksiyonlara karşı sorumluluk bize aittir. Her moto kuryemiz, gelişmiş aksesuar ve teçhizatlarla donatılmıştır. Gelişmiş navigasyon sistemi sayesin Moto Kurye de nokta atışı konum tespiti yapabiliriz. Bu sayede alıcı ve gönderici arasın da güveni sağladığımız gibi zamandan ve hızdan tasarruf sağlarız. Olası kaza durumların da ya da sıkışık trafikler de alternatif hızlı rota oluşturabiliyoruz.

Göktürk moto kuryelerimizin hepsi kalifiye elemanlardır, kötü durumlar da pozitif çözümler üretir. Herhangi bir kaza anına karşı, korunaklı kargo ve ürün taşıma sepetlerimiz bulunmaktadır. Bu kargo taşıma sepetleri sayesin de ürününüz dış olumsuz etkenlerden korunur. Kadıköy kuryelerimiz her türlü aksiyonlara karşı hazırlıklıdır. Bir kaza anın da maksimum güvenlik sağlar, sağanak bir yağmur da ürününün ıslanmasını engeller, nemli veya sıcak bir ortam da ise ürününüzün bozulmamasını sağlar.

Göktürk, Eyüp, İstanbulPin
Göktürk, Eyüp, İstanbul

Göktürk Hakkın da

Göktürk semtimiz, İstanbul ilimizin Eyüpsultan ilçesin de bulunur. Rakım olarak toplam da ölçümlere göre 57 m (187 ft) yükseklikte bulunur. Posta kodu olarak 34077 olan posta kodunu kullanır. Eyüpsultan da ki 21 semt/mahalle den sadece birisidir. Çekmeköy kuryelerimiz tüm ihtiyaçları karşılayacak kapasitededir. Etrafın da sırasıyla Mithatpaşa, Odayeri, Piriççi, Kemerburgaz mahalleleri komşu olarak bulunur.

Göktürk moto kuryeleri sektör de en çok tercih edilen moto kuryelerdir.

Akıncı Moto Kurye ve Kargo Firması

Toplam nüfuzu 2019 yılın da 38.000+ üstü olarak kayıt altına alınmıştır. Mahallanın tarihçesi eski den kalmadır, Rum dönemin de tahmini olarak 1560-70 li yıllar arsaın da Rumca olarak ”horozköy” ismin den gelmektedir. Rumca karşılığı Petnaxor olarak geçer. Eğer Eyüpsultan, Göktürk semtimize gitmek isterseniz yayan yolla, araç yoluyla ya da otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Beykoz kuryelerimiz resmi ve kurumsal bir moto kurye şirketidir. Otobüs hat olarak; 48, 48A, 48D, 48E, 48G, 48K, 48L, 48P, 48KA, 48Y otobüs hatları Göktürk bölgesine gitmekdedir. Ayrıca, minibüs hatlarıyla ulaşım da sağlanmaktadır, Göktürk-Şişli, Göktürk-Eyüpsultan, Kemerburgaz-Moto Kurye Fiyat Akpınar köyü minibüs hatları Göktürk semtimize gitmektedir. Metro hatlarıyla da ulaşım sağlanabilir, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı metro hattı ile Göktürk semtimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

ilk Göktürk kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Göktürk Kurye Hizmet Yelpazemiz

Göktürk moto kuryeleri olarak, her alan da ve klasman da hizmet vermekteyiz. İster küçük bir işletme ister büyük bir işletme ya da bireysel bir gönderi olsun fiyat politikamız aynıdır. Her türlü küçük, büyük, ağır ürünleri taşıma kapasitesine sahibiz. Bünyemiz de 100 lerce kurye bulunmakta. Bunlara ek olarak her kapapasite de taşıma araçlarımız da mevcuttur. Sektör de ki en gelişmiş ve profesyonel moto kurye firmalarından birisiyiz. Ataşehir kurye hizmet yelpazemiz oldukça geniştir ve her türlü sektöre hitap eder. Yıllardır en çok tercih edilme sebebimiz ise önceliğimiz maddiyat değil müşteri memnuniyeti olmasıdır. Müşteri memnuniyeti ve olumlu değerlendirmeler sayesin
Şehirlerarası Kurye de iş aşkımızı ve motivasyonumuzu buluyoruz.

 • Yaya Yoluyla Göktürk Kurye
 • Bisiklet Göktürk Kurye
 • Motosiklet Göktürk Kurye
 • Araç Göktürk Kurye
 • Minivan, Kamyonet ve TIR Göktürk Kurye
 • Drone Göktürk Kurye

Göktürk Kurye

Göktürk kurye hizmetimiz ile tüm ihtiyaçlarınız ekonomik maliyetler ile çözülüyor !


Göktürk Kuryeler ile Gönderilenler

Göktürk kurye firması olarak, bazı gönderip gönderemeyeceğiniz ürünler bulunmakta. Bu ürünler, ürünün boyutuna ve uzunluğuna göre değil. Yasalara ve kanunlara uyup uymaması durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zaman da provakasyon yapmaya yarayan araç, Uçak Kargo gereç veya kitap, dergileri de gönderime uygun değildir. Gönderime uygun olarak nitelendirebileceğimiz bazı ürünleri sizin için altta listeledik. Yine de aklınız da sorun varsa bizle iletişime geçip destek hizmeti almaktan çekinmeyin.

 • Giyim, Tekstil, Takı ürünleri ve aksesuarları
 • Ayakkabı, terlik, sandalet gibi ürünler
 • Kitap, dergi, gazete, mektup, belge, sözleşme/antlaşma, ehliyet, pasaport, vize
 • Tohum, bitki, cansız bitki, fide
 • Yemek, tatlı, kurabiye, pasta, çikolata türevleri, gıda ürünleri
 • Sanayi ve otomotiv aksamları, parçaları, donanımları
 • Türkiye Cumhuriyeti devletin de yasak olmayan ve kanun dışı olmayan her ürün

Göktürk Kuryelerimiz ile Gönderilmeyenler

Daha önce belirttiğimiz üzere bazı ürünleri taşıyamıyoruz. Bu ürün skalası ürünün yasalara uyup uymadığına göre değişkenlik gösterir. Türkiye Cumhuriyeti devletimiz de yasak olan, uygun olmayan ve akla mantığa sığmayan hiç bir ürünü taşıyamıyoruz. Bu gibi durumlar da her işlemi detaylarıyla kayıt altına aldığımız dan dolayı, sorumluluk gönderici ve alıcı arasındadır. iletişim için mail@motokuryem.com.tr ya da 0 543 748 61 61

 • Uyuşturucu ürünler, Narkotik ürünler/haplar, Alkol ve diğer kafa yapıcı maddeler
 • Silah, muşta, yivli tüfek, havalı tüfek, bıçak gibi zarar veren ürünler
 • Sahte ilaç, para, mücevher, altın, parça v.b
 • Canlı hayvan, deri, çin menşeili tohum ve Hızlı Kargo bitkiler
 • Türkiye Cumhuriyeti devleti içerisin de yasak ve kanun dışı olan her ürün

Göktürk Kargonuz Mu Var?


Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp