Tahtakale Kurye Hizmeti

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Tahtakale kurye ihtiyaçlarını en iyi karşılayan moto kurye firmasıyız.. Tahtakale kurye ihtiyaçlarınız da aramalarınızı bekliyoruz. İlk talebinizden itibaren İstanbul Kurye BİR SAAT içinde yanınızda olabilir ve mallarınızı HEMEN aynı araçta teslim edecektir.

Tahtakale KuryePin
Tahtakale Kurye

Tahtakale Kurye

Akıncı Tahtakale Kuryeleri de ki işletmeniz için ısmarlama bir teslimat çözümü sunar. Küçük kamyonetlerden toplu taşıma araçlarına ve kamyonlara kadar çeşitli araçlarımız mevcuttur ve mallarınızın her yerden her yere teslim alınmasını ve teslim edilmesini sağlayabiliriz. Ekonomik Tahtakale Kurye olarak acil, kırılgan veya yüksek değerli yüklerin yanı sıra anormal ve taşınması zor veya ekstra özen ve dikkatli taşıma gerektiren hassas yükler konusunda uzmanız. Moto Kurye Hızlı Tahtakale kuryelerimiz, Fatih bölgesin de olup Fatih kuryeleri olarak da hizmet vermektedir.


Tahtakale Kurye Çözümleri

Tahakale bölgesinde eksiksiz bir motosikletli Tahtakale kurye hizmetleri yelpazesi sunuyoruz: Bakırköy kuryelerimiz de Tahtakale kuryeleri gibi hizmet yelpazesi geniştir.

 • Aynı gün moto kurye hizmeti
 • Anormal ve Büyük gönderiler hoş geldiniz
 • 24 saat hizmet
 • Bir saat içinde toplandı
 • Aynı araç üzerinde teslim
 • Özel, doğrudan teslimat
 • Ülke çapında ve uluslararası teslimatlar
 • Online moto kurye takibi
 • İmzali ve Faturalı
 • Kurumsal ve Bireysel işletmeler için

Hızlı Tahtakale Kurye 

Hızlı Tahtakale Kuryeleri, Tahtakale de ki motosikletli kurye firmasını Ocak 2005’de ağa katıldı. Ekibin başındaki Genel Müdür Furkan Sağlam, müşterilerimizin yerel Tahtakale şubelerinden yararlandıkları özel kişisel hizmeti sunabiliyor ve Tahtakale’nin en başarılı Tahtakale kurye şirketlerinden birinin destek ve desteğinden yararlanabiliyor.. Ümraniye kuryelerimiz de Tahtakale de çok meşhurdurlar.

Ofis, yerel alana kolay erişim ile M1, A5 ve A41 ağına yakın olan Tahtakale bölgesinde yer almaktadır. Akıncı Moto Kurye, kariyerine 2005 yılında doğrudan satış alanında başladı ve o zamandan beri BT, Metal ve Taşımacılık sektörlerindeki işletmelerin satış / operasyon Hızlı Kurye tarafını yönetti. Telefondan bizi ŞİMDİ arayın ve ekiplerden biri SAAT içinde bir araç gönderecek ve gönderinizi alacaktır.

ilk Tahtakale kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Tahtakale Kuryelerimiz Hakında

Tahtakale de ki kuryelerimiz, sektör de yıllardır süre gelen ve rekabetçi fiyatlar sergileyen profesyonel motosikletli Tahtakale kurye şirketidir her birini gelişmiş navigasyon donatılmış olup aynı zaman da Yandex Navigasyon ve Google maps ile takip sistemi mevcuttur. Bu ürünlerinizin nerelerden ve hangi aşamalardan geçtiğini an ve an siz de görebileceğiniz anlamına gelir. Motorlu kuryelerimiz sektörün en çok tercih edilen motosikletli kurye firmasıdır.

Tahtakale Kurye Lojistikleri

Moto kuryelerimizin her birin de korunaklı su, nem ve diğer olumsuz etkenleri önleyen taşıma sepetleri mevcuttur. Her hangi bir kaza durumun da dahi ürünler korunaklı şekilde şeffaf bulut kaplanır ve sigorta tarafından karşılanır. En Çok Tercih Edilen Tahtakale Profesyonel kuryelerimizi kapıdan kapıya teslimat ya da adrese teslimat şeklin de yönlendirebilirsiniz. Bireysel ve ticari tüm ürün taşımacılığı için Tahtakale kuryeleri en çok tercih edilen Tahtakale Moto Kurye Fiyat Profesyonel kuryelerdir.

 1. Son derece gelişmiş moto kurye araç filosuna sahiptir.
 2. Büyük ve küçük koliler dahil bütün ürünleri taşıma kapasitesine sahiptir.
 3. Tahtakale moto kuryeler, bir dizi eğitim ve sınavlardan geçmiştir.
 4. Moto kuryelerimiz A2 ehliyetlere sahiptir.
 5. Tahtakale de ki moto kuryeler, adli sicil ve sabıka kayıtları kontrol edilmiş profesyonel personellerdir.
 6. Moto kuryelerimiz olumsuz hava şartları, trafik sıkışıkları ya da diğer aksiyonlara karşı pozitif çözüm üretmektedirler.
 7. Tahtakale moto kuryelerimiz ile taşıttığınız ürünler tamamen sigortamız altındadır.
 8. Moto kuryeler, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Tahtakale Kurye:Gönderilenler

Tahtakale motorlu ve araçlı kurye firmamız, tamamen kurumsal ve resmi bir firmadır. Bu yüzden Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yasalarına tabidir.
Şehirlerarası Kurye Bundan dolayı T.C devletinin yasak ve uygun bulmadığı hiç bir ürünü taşıyamayız. Bu liste zamanla güncellenebilir, bu hakkı tarafımızca saklı tutarız.

Tahtakale, İstanbulPin
Tahtakale, İstanbul

Bunlardan bir kaçını bahsetmek gerekirse

 1. Otomotiv parçaları
 2. Teknolojik ürünler
 3. Anahtar
 4. Vize, pasaport, ehliyet, kimlik
 5. Resmi olmayan plan ve krokiler
 6. Telefon
 7. Şarj aleti
 8. Sanayi parçaları

Tahtakale Kuryeler ile Gönderilmeyenler

Daha önce belirttiğimiz gibi Ekonomik Tahtakale motosikletli kurye firması olarak Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve kanunlarına tabiyiz. Bu sebeple, Uçak Kargo Türkiye devletin içerisin de yasak ve uygun olmayan hiç bir ürünü taşıyamayız. Gaziosmanpaşa kuryeleri ile Tahtakale acil kurye hizmetleri Ürününüzün taşınıp taşınmayacağından emin değilseniz, lütfen bizi arayın.

Bunlardan bir kaçını bahsetmek gerekirse;

 1. Sahte ilaç
  1. Sahte para, altın, mücevher
  2. Değerli evrak, çek, senet
  3. Resmi plan ve krokiler
 2. Uyuşturucu
  1. Narkotik ürünler/maddeler
 3. Silah, bıçak, muşta gibi zarar verici araç/gereçler
  1. Tütün
  2. Alkol ve Likörlü yiyecek, içecek ya da türevleri

Tahtakale Kurye; Aynı Gün Teslimat

Tahtakale Akıncı Kuryeleri, Fatih, Tahtakale bölgesindeki tüm endüstriler için aynı gün teslimat ve Tahtakale kurye hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. İster büyük paletli ister küçük zarflı tüm paketleri acele bir şekilde teslim ediyoruz. Geniş araç filomuz, sedanlardan asansör kapılı kapalı kasa kamyonlara kadar çeşitlilik gösterir ve Fatih, Tahtakale veya Türkiye’nin geri kalanına verimli bir şekilde yük teslim etmemizi sağlar. Aynı gün teslimat ihtiyaçlarınızın karşılanmasını ve kargonuzun varış noktasına ulaşmasını sağlamak için tüm sürücülerimiz bağlı ve GPS ile donatılmıştır.

Tahtakale acil Kurye servisimiz, teslimat talebinizin ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı bir ekspres süreler ve ekonomik teslimat hizmetleri sunar. Teslimat sürecimizin birçok müşterimiz için nasıl çalıştığını görün:


Ekonomik ve Hızlı Tahtakale Kuryeler

Akıncı Tahtakale Kuryeleri, bazen bekleyemeyen ve bir gecede teslim edilemeyen bir teslimatınız olduğunu anlıyoruz. En iyi motosiklet interkomları, Bu nedenle Fatih, Tahtakale de her yerine aynı teslimatta uzmanız. Fatih, Tahtakale den alınıp mümkün olan en kısa sürede teslim edilen bir şeye ihtiyacınız varsa, ücretsiz fiyat teklifi için bizi arayın.

Fatih, Tahtakale ve İstanbul merkezli kuryelerimiz, deneyimli ve bilgili aynı gün teslimat sürücülerinden oluşmaktadır. Tahtakale bölgesi ile ilgili deneyimleri ve aşinalıkları, paketinizi veya paketlerinizi mümkün olan en kısa sürede teslim etmelerini sağlar. Şehrin trafik düzenini ve hangi yoğun trafik alanlarından kaçınılması gerektiğini bilirler. Normal mesai saatleri içinde ve sonrasında her türlü teslimatınızı tamamlamak için 7 gün 24 saat açığız.

Kurye Hizmet TürüKurye Gönderi TipiKuryenin Teslim Zamanı
Standart KuryeNormal3-5 saat aralığında
Hızlı KuryeHızlı2 saat içerisin de
VIP Akıncı KuryeAcil50 dakika da teslimat garantili.
Şehirlerarası KuryeUzun yolTürkiye’nin tamamına hizmet garantisi
Tahtakale Kurye Hizmet Özeti

Tahtakale Kuryeleri Ne Sunuyor?

Her türlü malzemeye uyacak ve Fatih, Tahtakale ve İstanbul’un tamamın da tüm aynı gün teslimat ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir dizi teslimat aracımız var. Kaldırma kapılı kapalı kasa kamyon filomuz, 10.000 libre ağırlığa kadar olan yük paletlerini ve diğer kargoları taşıyabilir. Dikilitaş kuryeleri kasa kamyonuna ihtiyaç duymayan paketler için, paketlerinizi aynı gün teslim etmek için bir kargo kamyonu filosu işletiyoruz. Teslim edilmesi gereken daha küçük paketleriniz veya belgeleriniz varsa, Fatih, Tahtakale bölgesi ve ötesinden geçen yakıt tasarruflu Hızlı Kargo sedan var. Hangi teslimatı yapmanız gerektiği önemli değil, Fatih, Tahtakale Motosikletli Kuryelerimiz size yardımcı olabilir.


Tahtakale Kurye

Tahtakale kuryelerimiz sektörün en uygun maliyetli ve hızlı motosikletli kuryeleridir.


Tahtakale Kurye: Aynı Gün Kargo

Akıncı Tahtakale Kurye Hizmetleri, yükünüzü mümkün olan en hızlı şekilde teslim etmek için tesis bünyesinde asansör kapıları olan kargo minibüsleri ve kapalı kasa kamyonlara sahiptir. Yükünüzün şekli, boyutu veya ağırlığı ne olursa olsun, aynı gün, günün veya gecenin herhangi bir saatinde teslim edebiliriz.

Motosikletli Tahtakale Kurye Hizmetleri, kargo, yük ve paletlen malzemeleri olabildiğince hızlı teslim etme konusunda uzmandır. Sedanlar, kargo minibüsleri ve asansör kapılı kapalı kasa kamyonları içeren günlük yük teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir araç filomuz var. İmes kuryelerimiz de Tahtakale Kuryeleri gibi müşterilerimizin kargo teslimatlarının doğası gereği acil olabileceğini anlıyoruz ve zamana duyarlı kargoları zamanında teslim etmek için buradayız. Tüm teslimat Tahtakale kurye sürücülerimiz, yükünüzün gerçek zamanlı takibini sağlamak için deneyimli, bağlı ve bir GPS ile donatılmıştır. Kargo teslimatınız için ücretsiz bir fiyat teklifi almak için bugün bize ulaşın.

Tahtakale Kargonuz Mu Var?


Sıkça Sorulan Sorular

Tahtakale Kurye/Kargomu Takip Edebilir Miyim?

Sipariş ettiğiniz tüm kargoları bizimle takip edebilirsiniz. Sadece sipariş verdikten sonra alacağınız izleme kimliğine ihtiyacınız var. Kargonuzun alıcıya güvenli bir şekilde teslim edildiğinden emin olmanız için kargonuzu takip etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle güvenilir ve tam takip hizmeti veren kargo firmaları ile çalışmaktayız.
Daha da önemlisi, Tahtakale motorlu kurye ile zamansız teslimata neden olabilecek belirsiz bir gecikme olup olmadığını öğrenirsiniz. Ayrıca, alıcıya takip kimliğini göndererek tahsilat sorumluluğundan kurtulabilirsiniz; Böylece teslimat süresine bağlı olarak kendi başlarına toplayabilirler.

Kurye Teslimat Hizmetiniz Ne Kadar Güvenli?

Biz her zaman nicelikten çok niteliğe inandık. Ve asla düşük kaliteli hizmet beklemeyeceğiniz piyasadaki en güvenilir kuryelerle ortak olduğumuzu sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin ve müşterilerimizin özel bilgileri çok önemlidir ve bunları güvenli ve emniyetli tutarız. Aynı şey parselleriniz için de geçerli. Onlar güzergâhtayken önceliğimiz zamanında ve güvenli teslimattır. Ayrıca kişisel bilgilerinizi korumak ve müşteri siparişlerini korumalı hesap sistemimiz dışında tartışmamak için çok katı prosedürlerimiz var.


Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp