Altıntepsi Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Altıntepsi Kurye Planlama ve hesaplamadan organizasyon ve uygulamaya kadar taşımalarınızı hareket ettiriyoruz. Altıntepsi Kurye Adımızın yanında esnek ve bireysel çözümler sunarken aynı zamanda en yüksek düzeyde güvenilirlik ve güvenliği garanti ediyoruz. Doğrudan ve özel gezilerin organizasyonu ve uygulanması temel yetkinliğimizdir. Diğer odak noktaları, sabit hat ve ağ taşımalarının ve düzenli teslimat turlarının planlanması ve yürütülmesidir. Ayrıca, Esenyurt Kurye müşteri gereksinimlerine göre ek hizmetler sunuyoruz.

Altıntepsi Kurye

Dakik, güvenilir, hızlı İş ortaklarınıza en hızlı bağlantıları size sağlıyoruz. Acil malları ve gönderileri, ihtiyacınız olduğunda bir araba , kamyonet veya büyük 7,5 ila / 12 ile kaldırma platformlu kamyona doğrudan taşıyoruz.

 • Araçlar Hızlı şehir arabası veya devasa uzay mucizesi: Küçük arabalardan 12 tonluk kamyonlara kadar yaklaşık 150 araçla, tüm nakliye yolculuklarınız için her zaman en uygun donanıma sahibiz.
 • Altıntepsi Kurye Endüstri Çözümleri İlaçların acil teslimatı veya büyük hacimli malların pahalı nakliyesi: Altıntepsi Kuryeleri, tüm nakliye taleplerini yerine getirir ve mallarınızı güvenli, güvenilir ve dolambaçsız bir şekilde varış noktasına ulaştırır.
 • Meslekler Güçlü iletişim becerilerine sahip safkan Bakırköy Kurye? Altıntepsi Kurye Ekibimiz güçlendirmek için her zaman bizimle birlikte hareket edebilecek bağımsız sürücüler arıyoruz.

Altıntepsi Kurye Çözümleri

Tek yapmanız gereken bir telefon görüşmesi veya çevrimiçi fiyat hesaplayıcımıza bir tıklama : Cazip bir teklifle hemen yanıt vereceğiz. Ve sipariş onayından sonra, uygun bir araçla hiç vakit kaybetmeden garaj yolunuzda olacaksınız: Çünkü her zaman kullanıma hazır yaklaşık 150 araçla Altıntepsi, Bayrampaşa şehir bölgesinin her yerinde her zaman hazırız. Güler yüzlü Başakşehir Kuryelerimiz yükleme konusunda size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyar: paletli kamyonlar, istek üzerine paketleme malzemeleri ve mükemmel yük emniyeti için bağlama kayışları her zaman gemidedir. Böylece gönderiniz güvenli bir şekilde paketlenir ve kısa sürede varış noktasına ulaşır.

 • çevrimiçi fiyat hesaplayıcı Sadece bir tık uzağınızda: Online fiyat hesaplayıcıya başlangıç ​​ve teslimat konumunuzu girin – anında güvenilir fiyat bilgilerini alacaksınız.
 • Kişisel iletişim Beyni ve kalbi olan Avcılar Kuryeler: Yalnızca tüm Altıntepsi Kurye hizmetlerini kişisel olarak, taahhütle, hızlı ve doğrudan uygulayan yerel lojistik uzmanları istihdam ediyoruz.
 • Anında geri bildirim Her zaman hazır: Teklifinizi hemen telefon veya e-posta ile alacaksınız. Zeytinburnu Kurye Ekibimiz ayrıca istediğiniz zaman sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.
 • Zamanında teslimat Vakit nakittir: Bağcılar Kuryelerimiz, gönderinizin varış noktasına hızlı, güvenli ve doğrudan ulaşmasını sağlamak için tüm durakları yerine getirir.

Altıntepsi Kurye Hızlı ve Acil

Hiçbir mesafe bizim için çok uzak değil: Sarıyer Kurye, İstanbul’un her yerinde 24 saat sizin için yolda. Hizmetimiz artı: Akıllı takip sayesinde, gönderinizin tam olarak nerede olduğunu istediğiniz zaman size söyleyebiliriz. Ve diğer tüm özel istekler için her zaman açık bir kulağımız var. Bireysel bir endüstri çözümü veya çok acil bir ekspres Arnavutköy Kurye talep olması önemli değil – hızlı ve güvenli olması gerektiğinde en uygun çözümü bulacağız. iletişim: mail@motokuryem.com.tr & 0543 748 61 61

Kurye Nasıl Çağırılır?

Altıntepsi Kurye Çağır

Kurye Çağır

Teklif isteği; Teslim alma, teslimat adresi ve öğenin boyutu dahil olmak üzere siparişinizin ayrıntıları.

Kurye Teslimatı

Paketiniz Teslim Edilsin; Deneyimli kurye sürücülerimiz paketinizi alacak ve varış noktasına bırakacaktır.

Teslimat Onayı

Teslimat Onayı ve Gerçek Zamanlı İzleme; Siparişiniz gerçek zamanlı olarak takip edilir ve teslimat onayı ve imzası alırsınız.


Altıntepsi Hızlı Kurye

Bir gecelik gönderi durumunda, Sultangazi Kurye belirtilen zaman aralığında teslimatı deneyecektir. Özel bir yolculuk durumunda, genellikle teslim alma konumundan varış adresine giden doğrudan rotayı kullanırız; Bu, Altıntepsi Kuryenin, mevcut trafik koşulları göz önüne alındığında, Altıntepsi Kuryenin aracıyla seyahat etmesi gereken rotaya karşılık gelen bir zaman aralığında gönderinizi teslim edeceği anlamına gelir.

 1. İsteğin Bizimle, rekor kıran bir program da dahil olmak üzere, telefonla hemen fiyat bilgisi alacaksınız. Ayrıca e-postalara hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz.
 2. Fiyat Çevrimiçi fiyat hesaplayıcı veya telefon görüşmesi yoluyla birkaç saniye içinde adil bir teklif alacaksınız. Bunu size daha sonra e-posta ile göndermekten memnuniyet duyarız. O zaman onaylayın ve yola çıkacağız.
 3. Toplama ve yükleme Kararlaştırılan yere zamanında geliriz ve yüklemeye her zaman yardım ederiz.
 4. Teslimat Gönderinizi, doğrudan nakliye yoluyla alıcıya güvenli ve zamanında getiriyoruz. Ayrıca boşaltma sırasında orada yardım etmekten mutluluk duyarlar.

Altıntepsi Kurye Ekonomik Hizmet

Altıntepsi için ekspres Altıntepsi Kuryeleri, gönderinizin İstanbul genelinde 7 gün 24 saat hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde hedefine ulaşmasını sağlar. Çok yönlü lojistik uzmanı: Kağıthane Kuryeleri, İstanbul da ki en büyük kurye hizmetlerinden biri olarak yaklaşık 35 yıldır güvenilir doğrudan taşımacılık sunuyor. Altıntepsi Acil Kurye uzmanlarımız, sizin için iyi bir teklifle her zaman hazırdır ve işinizi güvenilir, zamanında ve doğrudan yapar. Ve konforunuz bizim önceliğimiz olduğundan, müşteri çekleriyle uygun ödeme dahil olmak üzere özel taleplere açığız.

ilk Altıntepsi kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Ekonomik Kurye Teslimatları

 1. ulusal ve uluslararası trafik
 2. şehir içi sürüş
 3. küçük nakliyeler
 4. iş gezileri
 5. küçük hareketler
 6. elden çıkarmalar

Araç çeşitlerimiz;

 1. çevik arabalar ve istasyon
 2. minibüsler
 3. Büyük taşıyıcı (ayrıca kaldırma platformlu)
 4. HB ve 2,3 ila 5,3 faydalı yüke sahip kamyon
Altıntepsi KuryePin
Altıntepsi Kurye

Altıntepsi

Altıntepsi Bayrampaşa ya bağlıdır. İstanbul, Bayrampaşa mahallelerinden birisinin ismi de Altıntepsi. Altıntepsi mahallesi kültürel bakımdan zengindir, bir çok kültür den sakini bünyesin de barındırır. Altıntepsi Posta Kodu: 34035 Nüfusu ise 27,017dir. Altıntepsi bölgesin de bazı önemli yerler: Altıntepsi Okulu, Altıntepsi Camii, Altıntepsi Eczane, Altıntepsi Terzi, Altıntepsi Taksi, Altıntepsi Otobüs, Altıntepsi Otogar, Altıntepsi Spor Kulübü

Adres: Altıntepsi, Esenler Otogarı Otoparkı, 34035 Bayrampaşa/İstanbul
Enlem ve Boylam: 41°02’32.0″N 28°53’43.6″E
Koordinat : 41.042209, 28.895454
Google Maps Linki: https://goo.gl/maps/Lb8vaamwSSds3JKz8
Google Plus Kodu: 2VRW+V5P Bayrampaşa, İstanbul
*Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.

Altıntepsi Kurye Sıkça Sorulan Sorular

Altıntepsi Kurye Hangi Sektörlere Hizmet Sunar

Her sektör için Altıntepsi Kurye hizmetleri Yükleme yardımı da dahil olmak üzere ticaret fuarı taşımacılığına mı ihtiyacınız var? Önlem olarak iki şoförlü bir yolculuğa değerli bir kargo göndermek ister misiniz? Eşyalarınızın nakliyeden önce streç sarılması gerekiyor mu? Endişeniz ne olursa olsun: Deneyimli Altıntepsi Kuryelerimiz her zaman çok yönlü kaygısız hizmetle kişiye özel hizmetler için hazırdır.

Altıntepsi Kurye Yakıt Ek Ücret Nedir?

Değişen yakıt maliyetlerini adil bir şekilde yansıtmak için yakıt ek ücreti endeks bazlıdır. Yakıt ek ücreti endeksi, yakıt endüstrisine bağlıdır. Yakıt ek ücreti için hesaplanan endeks, Altıntepsi Kurye tarafından aylık olarak yayınlanan yakıt fiyatlarına dayanmaktadır. Yakıt ek ücreti yalnızca temel fiyat üzerinden alınır (ancak rezerve edilen ekstra hizmetler için geçerli değildir) ve her bir gönderi için geçerlidir. Altıntepsi Kurye siparişleri için ödenmesi gereken yakıt ek ücretini her ay Frankfurt Şehri/Ana Bisiklet Ofisine ve Frankfurt Şehri/Ana Çevre Ajansı’na bağışlıyoruz.

Altıntepsi Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp