Ağaçlı Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Nisan 15, 2024 tarafından Moto Kurye

Ağaçlı kurye hizmeti ve fiyat karşılaştırmamız yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizi ana kurye taşıma firmaları ile gerçekleştirmenize olanak sağlar. Acil, 24 saat veya ekonomik Ağaçlı kurye paket taşımacılığı arasından size en uygun olan seçeneği seçin. Ödemeyi alıcıya ait olmak üzere kapıda ödemeli olarak da gönderebilirsiniz.

Ağaçlı Kurye HizmetleriPin
Ağaçlı Kurye Hizmetleri

KuryeMoto Kurye Çözümleri
Ağaçlı KuryeAğaçlı her noktasına acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
Ağaçlı Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Ağaçlı her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
Kurumsal KuryeAğaçlı ve komşu bölgelerine kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
Ekonomik Kurye FiyatıAğaçlı bölgesin de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
Aynı Gün TeslimatAğaçlı kargo ihtiyaçlarınız için o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Ağaçlı Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
Sabit Oranlı Ağaçlı Kurye Ağaçlı konumların da sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Ağaçlı Kiralık KuryeAğaçlı bölgelerinin her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Ağaçlı Kurye Hizmetleri

Ağaçlı Kurye Hizmeti

Ağaçlı kurye hizmeti ve paket gönderiniz için en ucuz taşıyıcıyı bulmak için, Tuzla Kurye gönderici ve alıcının şehri ve posta kodunun yanı sıra gönderilecek paketlerin boyutları ve ağırlığını kullanarak Ağaçlı kurye fiyat karşılaştırıcı arama formunu doldurmanız yeterlidir.

 • En iyi kurye taşıyıcıları En iyi Ağaçlı kurye taşıyıcılarının fiyatlarını ve Sultanbeyli Kurye hizmetlerini öğrenin ve ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği seçin.
 • Ulusal ve uluslararası paket gönderileri Teslim etmek istediğiniz kitap, valiz, bisiklet, hatta gitar veya başka herhangi bir paketi göndermek için en iyi seçenek.
 • Telefonla müşteri hizmetleri Operatörlerimizden biriyle e-posta veya çevrimiçi sohbet yoluyla da gönderebileceğiniz isteklerinize yanıt vermek için.

Daha sonra tüm ortak Ağaçlı kurye operatörlerimizin avantajlı Sancaktepe Kurye fiyatlarına erişebileceksiniz ve yalnızca ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti seçmeniz yeterli olacak. Tüm bunlar yalnızca üç basit adımda bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan ve nerede olursanız olun takip edilebilecek.


ilk Ağaçlı kurye özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Ağaçlı Moto Kurye

Ağaçlı moto kurye, piyasadaki ana kurye şirketlerinin kendisine duyduğu güvenin de gösterdiği gibi, Ataşehir Kurye teslimat sektöründe güvenilir ve emniyetli bir oyuncudur. Ağaçlı moto kurye platformumuz aracılığıyla gönderilen tüm paketler tanınmış taşıyıcılar tarafından işlenir.

Ağaçlı moto kurye, sunulan çok sayıda ulusal ve uluslararası nakliye hizmeti sayesinde, dünyanın herhangi bir noktasına ucuz paketler göndermenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca ücretlendirilen fiyatlar, geleneksel Kartal Kurye taşıyıcıların sunduğu genel ücretlerden %70’e kadar daha ucuzdur.

Ağaçlı moto kurye bu farklı kurye firmalarıyla yaptığı ticari anlaşmalar ve her gün gerçekleştirdiği büyük hacimli sevkiyatlar, müşterilerine ekonomik fiyatlar sunmasına olanak tanıyor. Acil Maltepe Kurye paketleri düşük fiyatlarla göndermenin yanı sıra, standart gönderiler (hatta daha ucuz, daha uzun teslimat süreleri), kapıda ödeme, teslim alma noktaları veya postaneler vb. gibi birçok ilgi çekici hizmet bulacaksınız.

İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 kurye destek hattı 0543 748 61 61

Ağaçlı moto kurye hizmetini e-ticaretinize entegre edin. Bir işletme misiniz yoksa bir e-Ticaret uzmanı mısınız? Kurye hizmetlerimiz ile birçok avantajdan yararlanın.

Ağaçlı Kurye Hizmetleri


En İyi Kurye Şirketi

Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Ağaçlı Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik kurye fiyatı sunalım.

2. Ağaçlı Moto Kurye

Ağaçlı bölgelerin de hızlı kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Ağaçlı her yerin de kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, bilgisayar, ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir Pendik Kurye şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.

Ağaçlı Kurye S.S.S

Ağaçlı kurye hizmeti nedir?

Ağaçlı kurye hizmeti ile gönderi siparişi verildikten sonra, bir teslimat görevlisi paketi evinizden alıp alıcının adresine teslim edecek ve kapıdan kapıya hizmet sunarak sizi seyahatten ve bunun gerektirdiği rahatsızlıktan kurtaracaktır. İsterseniz kurye paketinizi doğrudan seçilen taşıyıcının acentelerinden birine de bırakabilirsiniz, böylece teslimat görevlisinin paketinizi vermesini beklemek zorunda kalmazsınız.

Ağaçlı kurye kimdir?

Ağaçlı kurye sipariş sırasında verilen kurye referansı ile gerçekleştirebileceğiniz paket takibi sayesinde müşteriye istediği zaman paketinin durumu hakkında bilgi verilir. Ucuz uluslararası ve ulusal paketler göndererek ortak taşıyıcılarımıza güvenebilirsiniz. Arama motorumuz, sunulan çok sayıda Ağaçlı moto kurye hizmeti sayesinde her gönderiniz için bir çözüm sunacaktır.


Kazım Orbay Sokağı 11B Kartal, Soğanlık 34862
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
+90 543 748 61 61
+90 505 977 99 99

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp