Güneşli Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Güneşli Kuryeleri on beş yılı aşkın uzmanlığa sahip olan Akıncı Kurye, Güneşli kurye ve kargo endüstrisinde nihai bir hizmet sağlayıcı ve öncü olarak kendini kanıtlamıştır. Güneşli, Bağcılar da kurumsal ofisimiz ve tüm büyük şehirlerde Ankara Kurye bölge ofislerimiz var ve operasyon ve hizmet kapsamımız hava, demiryolu ve karayolu yolunu içeriyor.

Güneşli KuryeGüneşli Moto Kurye Lojistikleri
Güneşli Şehirlerarası KuryeGüneşli Şehirlerarası Kurye Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için şehirlerarası kurye hizmeti sunar.
Güneşli Ekspres KuryeGüneşli Ekspres Moto Kurye hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya moto kurye çözümleri sunar.
Güneşli Yurt İçi Kurye Yurtiçi kargoları çok ekonomik moto kurye fiyatlarıyla üstleniyoruz. Ayrıca Yurt İçi Kurye ve Hızlı Kargo çözümleri sunuyoruz.
Hava KargoGüneşli Moto Kurye, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo hizmeti sunar.
DepolamaDepolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya kurye çözümleri sunar.
Güneşli Kurye Lojistikleri

Güneşli Moto Kurye

Güneşli Kuryeleri Modern sınıf altyapısının en iyisi, en son teknoloji ve Güneşli, Bağcılar çapında birden fazla varış noktası ve dünya genelinde çeşitli ofisleri olan oldukça büyük bir özel ağın kayıtlı varlığı ile, Güneşli Moto Kurye endüstrisinde uluslararası alanda sağlam ortaklıklar kurduk. Sınıfının en iyisi Hızlı Kurye ve lojistik hizmetleri sağlama vizyonuyla hareket eden amacımız, Bursa Kurye müşteri hizmetlerinde bir devrim yaratmak ve lojistik sektöründe pazar lideri olurken, kurye müşterilerimizi zamanında, güvenli ve güvenli teslimatla mutlu etmektir.

 • Güneşli Kurye Dürüstlük: Tüm taahhütlerimizde en iyi iş uygulamalarını ve etiği korumaya bağlı kalacağız.
 • Güneşli Kurye Müşteri memnuniyeti: Bizim için müşteri önce gelir. Tüm müşterilerimize en iyi düzeyde müşteri hizmeti sunmak için sürekli çaba göstereceğiz.
 • Güneşli Kurye Güvenilirlik: Müşterilerimizin tüm teslimat ihtiyaçları için ilk tercih olmaya çalışıyoruz.
 • Güneşli Kurye ve Gelişim: Çalışanlarımız için kişisel gelişimi ve profesyonel gelişimi destekleyen bir ortam sağlamaya devam edeceğiz.
 • Güneşli Kurye Sürdürülebilirlik: Adil oyuna ve seçimlerimizin ve uygulamalarımızın çevre ve daha geniş toplum üzerindeki etkisi konusunda bilinçli olmaya inanıyoruz.
Güneşli KuryePin
Güneşli Kurye

Güneşli Kurye Hizmetleri

Profesyonel Güneşli Kuryeler, müşterilerden asla mobil bağlantılar Uçak Kargo veya Güneşli Moto Kurye yöntemleri aracılığıyla herhangi bir teslimat ücreti ödemelerini istemez. Telefonla yapılan bu tür bir talep, dolandırıcılık araması olarak değerlendirilebilir. Profesyonel Güneşli Kurye Kuryeler hiçbir koşulda kimlik hırsızlığı veya kimlik avı e-postaları veya aramaları veya URL veya benzer şekilde/kalıptan kaynaklanan her türlü kayıptan sorumlu olmayacaktır. Herhangi bir kişi veya çalışandan gelen şüpheli teslimat ücreti ödeme talepleri, e-posta ile mail@motokuryem.com.tr adresine bildirilmelidir.

Bu site dışında belirtilen Bölge Müdürlükleri ve Şubelerin İletişim Numaraları gerçek olmayabilir ve bu sitede belirtilen numaralar dışında herhangi bir numara ile iletişime geçilmesinden doğabilecek zararlardan Güneşli Moto Kurye sorumlu tutulamaz.

 • ✔Ulusal ve uluslararası kurye teslimatı için son teknoloji altyapı ve kapsamlı ağ
 • ✔ Tutarlı kaliteli hizmetlerle uygun maliyetli teslimat deneyimi
 • ✔ Kamu ve özel sektörde her büyüklükteki kişi ve Bağcılar Kurye kuruluş için etkin, katma değerli çözümler
 • ✔ Sıkı zaman çizelgelerine bağlılık
 • ✔ Verimliliği ve güvenliği daha da artırmak için teknolojiyle zenginleştirilmiş teklifler
 • ✔ Öncelikli müşteriler için 24 saat müşteri desteği mevcuttur
 • ✔ Web tabanlı takip ve takip sistemimiz ile gönderilerinizin durumu hakkında güncel kalın.

Güneşli Kurye Şehirlerarası

Güneşli Kurye Şehirlerarası teslimatlarının başarısının doğal özelliği, bir ağı güçlendirmeye ve geliştirmeye ve değişen zamanlarda yenilik yapmaya derin bir şekilde odaklanmasıdır. Güneşli ve Bağcılar’ın her köşesine yayılmış en büyük ağlardan birine sahibiz. Değerli eşyaların güvenliğini sağlama misyonundayız ve gönderilerini zamanında ve güvenli bir şekilde teslim ederek müşterilerin beklentilerini karşılamayı taahhüt ediyoruz. Bunu profesyonel İstoç Kurye ve Güneşli Moto Kurye yönetim, ekip çalışması ve hizmetlerimizin sürekli iyileştirilmesi yoluyla başarıyoruz.

 1. Güneşli Özel Kurye Hizmeti: Bu hizmet, hassas/gizli belgelerin teslimi için tasarlanmıştır. Benzersiz mesajlaşma hizmeti, belirli bir kişiye teslimat, Tatil teslimatı ve belirli bir zamanda teslimat için yararlıdır.
 2. Güneşli Şehirlerarası Kurye Hizmet: Küresel Ekspres Tüm belgeler ve belge olmayanlar dünya çapında son derece ekonomik maliyetlerle teslim edilir. Kirazlı Kurye Optimum işlevsel bağlantı modunu seçme yeteneğimiz, daha hızlı hizmetler sunma konusunda bize bir avantaj sağlıyor.
 3. Güneşli Kurye Üniversite Ekspresi: Öğrenciler için Üniversite uygulamalarının özel teslimatları için Özel Messenger Servisleri mevcuttur. Yüksek kalite standartlarını korurken katı zaman çizelgelerine bağlı kalarak uygun fiyatlı teslimat hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Anadolu Yakası Kurye Sistematik dokümantasyon, operasyonlarda verimlilik için destek sağlar ve tüm sevkiyatların tam izlenebilirliğini sağlar. Gelişmiş izleme ve izleme sistemimiz.

Güneşli Acil Kurye Odak noktamız her zaman ağı güçlendirmektir. Nihai hedef her zaman tek bir vizyona dayanır – ‘Onlara Ulaşmak için Bize Ulaşın’. Mahmutbey Kurye hizmetlerimiz, acil gönderilerin en güvenli ve hızlı teslimatını sunma konusunda uzmanlaşmış ekspres teslimatlar, e-ticaret hizmeti, Şehirlerarası Güneşli Kurye, zamana duyarlı gönderiler ile size azami özen ve güvenlikle ulaşan Business sınıfı moto kurye hizmeti sunar.

Güneşli kurye çözümleri, ekspres motorlu kurye teslimatlarını ekonomik fiyatlarla sunar

Güneşli Kuryeleri

Güneşli Moto Kurye FiyatlarıPin
Güneşli Moto Kurye Fiyatları

Güneşli Kurye Hızlı

Güneşli Kuryelerinin temelini oluşturan ilke ‘Zaman önemlidir’ ilkesidir. Bu nedenle, her zaman ‘zamanında, her zaman’ olmaya kararlıyız. 2005 yılında kurulan Akıncı Güneşli Hızlı Kurye, bugün güvenilir ve güvenilir bir kurye ve kargo şirketi olarak tanınmaktadır. Avrupa Yakası Kurye ve Güneşli Hızlı Kurye iş gücümüz, kapsamlı altyapı desteğimiz ve dünyanın dört bir yanına yayılmış bir ofis ağı sayesinde, hem ulusal hem de uluslararası müşteriler için tercih edilen Güneşli Kurye teslimat ortağı olarak kendimizi kurduk. Kapsamlı Güneşli Hızlı Kurye müşteri memnuniyeti odaklı, güvenli ve zamanında teslimat; bizi Güneşli’nin en hızlı büyüyen ve en güvenilir kurye hizmeti sağlayıcılarından biri yaptı.

 • Güneşli’nin en büyük moto kurye ve kargo şirketi olarak ortaya çıkmak ve kapsamlı uygun maliyetli ve verimli hizmet buketimiz ile tanınmak.
 • En son teknoloji, sürekli ağ genişletme ve özelleştirilmiş çözümlerden yararlanarak ‘Güvenli, zamanında ve uygun maliyetli’ teslimat deneyimi sözümüzü yerine getirmeye devam etmek.
 • Genel müşteri deneyimini geliştirmek için her temas noktasında katma değeri takip edin.
 • Binlerce genç için istihdam olanakları yaratın.

Güneşli Hızlı Kurye logosunun yeni görünümü, yönetimin vizyonunu öngörür – Erişimini genişletme, paranın karşılığı olan hizmet sunma, Güneşli Hızlı Kuryelerini liderliğe itme ve kendisini uzun yıllar boyunca orada tutma vizyonu. Şehirlerarası Kurye Yeni eklenen iki uçurtma motifi, yükseklere uçma, yeni ufuklara ulaşma ve yeni sınırları keşfetme vizyonunun simgesidir. ‘Sarı uçurtma’ güneş ışığını ve iyimserliği temsil ederken, ‘Turuncu uçurtma’ enerji ve bağlılığı temsil eder.

Güneşli Acil Kurye TeslimatPin
Güneşli Acil Kurye Teslimat

Güneşli Kurye Acil

‘Onlara Ulaşmak için Bize Ulaşın’ , çünkü size bireysel ve kurumsal müşteriler için sınıfının en iyisi, teknolojiyle zenginleştirilmiş Güneşli Acil Kurye çözümleri sunacağız. Yeniliklerle Güçlenir, Teknolojiyle Güçlenir Güneşli Acil Kurye ve Hızlı Kargo Başarımızın özü, yenilikçi fikirleri birleştirmeye ve en son teknolojik gelişmelere ayak uydurmaya odaklanmamızdır. Demirkapı Kurye Kalite ve hızlı geri dönüş süresi sözümüzü karşılamak için yeni dijital gelişmelere ve teknolojilere uyum sağlarken sistemlerimizi sürekli olarak yükseltiyoruz. Güneşli Moto Kurye olarak hizmet standartlarımızı korumak için çok çalışıyoruz ve uçtan uca lojistik çözümler sağlamak için iyi donanımlıyız.

 • Güneşli Acil Kurye servisi 2,5 saat içerisin de teslimat sağlar.
 • Güneşli Hızlı Kurye Servisi 1,5 saat içerisinde teslimat sağlar.
 • Güneşli VIP Kuryeler hemen teslimat sağlar.
 • Güneşli Ekonomik motorlu kuryeler, gün içerisin de teslimat sağlar

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Güneşli Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Güneşli Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Güneşli kurye fiyatı sunalım.

2. Güneşli Kurye Yolculuğu

Güneşli Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Güneşli Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Güneşli Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Güneşli Kurye Avantajları

Depolama ve depolama tesisleri, modern iletişim ağı ve geniş nakliye araçları filosu ile gelişmiş Güneşli Kurye Avantajları sistemimiz, sevkiyatların her seferinde sorunsuz ve verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlamamızı sağlar. Tüm Güneşli Ekspres Kurye gönderiler için eksiksiz izlenebilirliğin yanı sıra verimli operasyonlar ve destek sağlamak için belgelere önem veriyoruz. Tabya Kurye Bizi farklı kılan, Özel Kişiler, Kamu Sektörü Teşebbüsleri, Devlet Kurumları, Kurumsal Şirketler, Arabalı Kurye ve Eğitim ve Finans Kuruluşları dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesine yönelik kapsamlı çözümlerimizdir. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

Güneşli Kurye Lojistik ÇözümleriPin
Güneşli Kurye Lojistik Çözümleri

Güneşli Kurye Lojistikleri

Güneşli, Bağcılar de ve Türkiye çapında yüksek değerli, kritik ve acil gönderiler olmak üzere her tür kargoyu, Belgeleri/Belge Dışı gönderileri teslim etmek için kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunuyoruz. Güneşli, Bağcılar genelinde 200’den fazla ana merkezimiz, 850’den fazla alt merkezimiz, 3300’den fazla toplam şubemiz ve 70.000’den fazla teslimat noktamız aracılığıyla, gönderilerin ülkenin her köşesinde ve Kurye Fiyat Hesaplama köşesinde sorunsuz hareket etmesini sağlıyoruz. 

Ayrıca sağlam bir uluslararası bağlantımız var ve 200’den fazla ülkeye hızlı ve güvenli teslimat sunuyoruz. Ayrıca, sevkiyat durumu hakkında güncel kalmanızı sağlamak için sağlam bir web tabanlı takip sistemi sunuyoruz.

 • Güneşli Moto Kurye Ekspres: Ekspres servis Zamana duyarlı, acil evraklarınızın/kolilerinizin varış noktasına zamanında ulaşmasını sağlamak için ekspres hizmet sunuyoruz. Moto Kurye Hizmeti, öncelikli olarak ertesi gün teslimatı içerir ve tüm metropolleri, büyük şehirleri ve kasabaları kapsar.
 • Güneşli Hava kargosu: İlaç ve aşı gibi kritik ve öncelikli gönderilerin, meyve ve sebze gibi kolay bozulan malların ve zamana duyarlı diğer kargoların hava yolu ile teslimatı için tüm büyük havayollarının hava kargo acenteleri ile ortaklık yapıyoruz. Uçak Kargo gönderilerini müşteri ihtiyaçlarına göre 24 ila 48 saat içerisinde kapıdan kapıya teslim etmekteyiz.
 • Güneşli Hızlı Kurye ve Lojistik Çözümler: Tüm lojistik ihtiyaçlarınız için tek durak ortağınız biziz. Birinci sınıf depo depolama tesislerine sahibiz ve malların tedariki, depolanması, işlenmesi, paketlenmesi ve sevkiyatında kapsamlı uzmanlığa sahibiz.
  • Güneşli Acil Kurye Seç ve Paketle: Paketleme ve işleme konusunda uzmanız. Belgelerin/kolilerin/malların kutu, zarf veya herhangi bir şekilde güvenli paketin özelliklerine göre paketlenmesini, montajını, paketlenmesini ve gönderilmesini sağlıyoruz.
  • Güneşli Kurye Geceden Sabaha: Öncelikli ve zamana duyarlı gönderileriniz için ülke genelinde aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet ile sabah alınan siparişler aynı gün akşam teslim edilir.
 • Güneşli Kurye Toplu Posta: Bu, müşterilere Toplu Postaların işlenmesi ve işlenmesi için dış kaynak kullanma yetkisi verir. Buna Cep Telefonu Faturaları, Faiz Varantları, Yıllık Raporlar, Genel Kurul Bildirimleri, Ürün Tanıtım Yazıları, Mevsimsel Tebrikler vb. dahildir.
  • Güneşli Kurye Reklam Yap ve Ekle: Bu hizmet, Dergiler, Süreli Yayınlar, Ticari Numuneler ve Reklam Malzemeleri gibi basılı malzemelerin toplu olarak işlenmesini ve teslim edilmesini içerir.
  • Güneşli Kurye İletişim Kanalı: Anketleriniz için müşteri yanıtları alın – Bu, yanıtlardan gelen destek ve müşteri işini yönlendirmeye yönelik yardım ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir arama kanalı olarak tasarlanmıştır.
?Kurye?Lojistik
Güneşli Moto KuryeGüneşli Yaya Kurye
Güneşli Nöbetçi KuryeGüneşli Gece Kurye
Güneşli Motorlu KuryeGüneşli Özel Kurye
Güneşli Ekonomik KuryeGüneşli VIP Kurye
Güneşli Acil KuryeGüneşli Gün İçi Kurye
Güneşli Gece KuryeGüneşli Ekspres Kurye
Güneşli Araç KuryeGüneşli Uzun Yol Kuryesi
Güneşli Kiralık KuryeGüneşli Ucuz Kurye
Güneşli Uçak KuryeGüneşli Arabalı Kurye
Güneşli Moto Kurye

ilk Güneşli kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Güneşli, BağcılarPin
Güneşli, Bağcılar

Güneşli

Güneşli, Bağcılar, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir semttir. İlçe, şehir merkezinin yakınında, Bahçelievler’in hemen kuzeyinde , iki ana çevre yolu olan TEM ve D100 (eski adıyla E5) arasında yer almaktadır. İlçe, İstanbul Belediyesi’nin en kalabalık üçüncü ilçesidir. Güneşli, Bağcılar, 1970’ler ve 1990’lar arasında hızla gelişmiştir ve öncelikle konut niteliğindedir. Güneşli, Bağcılar 2021 yılında 744.351 nüfusa sahiptir. Mahalleye İstanbul Metrosu ve İstanbul Tramvayı’nın T1 hattı hizmet vermektedir.

 • Güneşli Rakım 90 m (290 ft)
 • Güneşli Nüfus (2019) 47,326
 • Güneşli Zaman dilimi UTC+03.00 (UDAS)
 • Güneşli Posta kodu 34212
 • Güneşli Alan kodu 212
 • Güneşli Plaka kodu 34
 • Güneşli Okul: https://www.facebook.com/paylasimortaokul/

Güneşli Kurye S.S.S

Güneşli Kurye Kimdir?

Tüm operasyonlarımız Güneşli Kurye konseptine dayanmaktadır ve temel kriter olarak uygun maliyetli, güvenilir ve zamanında hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kapsamlı Güneşli Kurye ağ operasyonlarımız ile yüklerin sorunsuz ve hızlı hareket etmesini sağlıyoruz. Güneşli, Bağcılar genelindeki ağımız, 3300’den fazla şubeye sahip 200’den fazla Ana Merkez ve 850’den fazla destek Merkezini kapsıyor ve ağımızın Güneşli, Bağcılar ve İstanbul da ki 70.000’den fazla Hedefe bağlanmasını sağlıyor. Yüklerimizin sevkiyatını Araç Filomuz, Kiralık Demiryolu Vagonlarımız ile Tren veya Nakliye ile gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, Güneşli ve Türkiye genelinde ticari uçuşlar ve Özel Haberleşme Servisleri (SMS) ile (OBC) aracılığıyla gerçekleştirilir.

Güneşli Kurye Çalışma Sistemi Nedir?

Güneşli, Bağcılar’ın en büyük kurye şirketi olarak ortaya çıkmak ve kapsamlı uygun maliyetli ve verimli hizmet buketimiz ile tanınmak. En son teknoloji, sürekli ağ genişletme ve özelleştirilmiş çözümlerden yararlanarak ‘Güvenli, zamanında ve uygun maliyetli’ teslimat deneyimi vaadimizi yerine getirmeye devam etmek. Genel Güneşli Kurye müşteri deneyimini geliştirmek için her temas noktasında katma değeri takip edin. Binlerce genç için istihdam olanakları yaratın. Güneşli Kurye Franchise ağımız aracılığıyla daha fazla girişimcilik fırsatı sağlayarak Güneşli girişimini destekleyin.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp