Etiler Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Akıncı kurye Etiler bölgesin de kurye hizmeti veriyor. Etiler de moto kurye ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi kurye şirketiyiz.

Etiler KuryePin
Etiler Kurye

Etiler Kurye

Akıncı Etiler acil kurye olarak Etilerde yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Etiler Kuryelerimiz Etiler bölgesine oldukça aşinadır. Beşiktaş Etiler hızlı kuryeleri en çok tercih edilen yerler arasın da Etilerde vardır. Etiler in gerek konumu gerekse popülaritesi ve ticaret hacmi açısından İstanbul Kurye Etiler kurye ihtiyaçları çok fazla olan bir semtimizdir. Etiler ekonomik kuryelerimiz tüm işlerini ve kargo takiplerini son derece hassasiyet ile tamamlıyor. Etiler profesyonel kuryelerimiz ile vereceğiniz ilk siparişler de tanışmamızın şerefine %10 indirim kodu kazanıyorsunuz.


Etiler Kuryelerin Hizmet Yelpazesi

Etiler moto kuryeler, profesyonel personellerdir. Buna mütakip, Etiler kuryelerimize işe alımlar da çok sıkı tedbirler ve zorunluluklar gerektiriyor. Etiler bölgesini avucunun içi gibi bilirler. Öncelikle her Etiler acil kuryemizin adli sicil ve sabıka kayıtlarını kontrol ediyoruz. Moto kuryelerimizin her biri gerekli mesleki yeterliliğe ve sertifikalara sahiptir. A2 motor ehliyetleri vardır, güler yüzlü personellerdir.

Moto kuryelerimiz, bünyemiz de barındırdığımız son derece gelişmiş moto araçlar sayesin de ürünlerinizi hızlı teslimat sağlıyor hizmet yelpazesi çok geniştir. Gelişmiş navigasyon sistemimiz ile nokta atışı konum tespiti yapabiliyoruz.  Ürün gönderimleriniz de rekabetçi Moto Kurye fiyat anlayışıyla fiyat teklifi sunuyoruz. Bu sayede ekonomiyi ve profesyonelliği bir arada yaşayabiliyorsunuz.

Etiler kuryelerin bir kaç hizmetinden bahsetmek gerekirse;

 1. Aynı gün teslim Etiler kurye
 2. Gece nöbetçi kurye
 3. Eczane ve ilaç
 4. Ekspress kurye
 5. Büyük veya küçük kurye
 6. Şehirler arası ve ilçeler arası kurye

Neden Etiler Kurye Seçmelisiniz ?

Etiler acele kuryeleri seçmeniz için bir den çok sebep varken. Biz bazılarını sizlere sıralamak isteriz. Öncelikle, Akıncı Etiler Kurye olarak bizim ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Rn çok tercih edilmesin de ki büyük payı Etilere çok ürün göndermesidir. Hızlı Kurye Var olan gücümüzü ve iş aşkımızı müşteri memnuniyetinden, olumlu değerlendirmelerden alıyoruz. Bu değerlendirmeler Etiler kurye sektörünü geliştirmemize ve sektör de en çok tercih edilen Etiler ekonomik kurye firması olmamıza yol açıyor.

ilk Etiler kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Etiler 7/24 kuryeler ile büyük veya küçük her türlü kargoyu taşıtabilirsiniz. Bünyemiz de bulunan moto araçlar, mini vanlar, büyük ya da küçük kamyonetler sayesin de büyük, küçük ya da uzun her türlü ürünü taşıyabiliyoruz. Etiler motorlu kuryelerimiz de son derece korunaklı kargo taşıma sepetleri bulunur. Resmi kuryeler yıllardır en çok tercih edilen Etiler Kurumsal kuryelerdir. Bu sepetler ürününüzün dış olumsuz etkenlerden korur. Her ihtimale karşı, her hangi bir kaza durumun da bile ürününüz Akıncı Etiler kurye tarafından sigorta altında taşınır.

Diğer Etiler hızlı kurye firmalarının aksine Akıncı Etiler kurye tamamen resmi ve kurumsal bir Etiler kurye şirketidir. Gerçek ziyaret edebileceğiniz bir ofisimiz Moto Kurye Fiyat ve vergi levhamız bulunur. Bu müşteri ile şirketin arasın da ki güven sorununu tamamen karşılamaktadır. Diğer Etiler ekonomik kurye firmalarının her hangi bir gerçek ofisi bulunmamaktadır. Etiler VIP kuryelerimizin tüm işlemleri resmi ve kurumsaldır. Sadece web siteleri üzerinden işlerini yürütmektedirler bu da herhangi bir sorun da karşınız da muhattap bulamayacağınız anlamına gelir.


Etiler Kurye: Gönderilmeyenler

Akıncı Etiler ekspres kurye olarak daha önce belirttiğimiz üzere resmi ve kurumsal Etiler kurye firmasıyız. Bundan sebeple, Türkiye Cumhuriyeti devletin de yasak ve uygu dışı hiç bir ürünü taşıyamayız. Bunlar yasak olan ya da akla mantığa sığmayacak ürünler niteleyebiliriz. Bireysel veya kurumsal Etiler acele kurye gönderimi yaptığımız gibi fiyat skalamız aynıdır. Şehirlerarası Kurye Bu şekil de küçük üretici veya tüketicinin de hakkını korumuş bulunmaktayız.

Etiler de Faaliyet gösteren Akıncı kurye sektör de lider konumdadır.

Akıncı Kurye

Özellikle pandemi dönemin de Etiler hızlı kurye ihtiyaçları arttığı gibi Etiler acil kuryelere düşen yük de bir hayli fazladır. Ürün alımından teslimatına dek her an yanınızdayız ve müşterilerimizin hakkını koruyoruz. Her işimiz de ilk işimiz gibi heyecanlı ve özverili davranıyoruz. Bu da yıllarca neden Etiler motosikletli kurye olarak çok tercih edildiğimizin nedenleri arasındadır. Akıncı Etiler kurye sektör de hep bir numara yer edinmiş ve sektörü daha ileriye taşıma hevesi içerisindedir.

Akıncı Etiler ekspres kurye olarak, Etiler de taşıtabileceğiniz ürünlere örnek vermek gerekirse;

 • Anahtarlık, Aksesuar, Araç, Gereç
 • Nüfuz cuzdanı, kimlik, vize, pasaport, belge, mektup, sözleşme
 • Yiyecek, giyecek, tatlı, pasta, özel ürünler
 • Ayakkabı
 • Otomotiv ve Sanayi parçaları
 • Tekstil ürünleri
 • Teknolojik ürünler
 • Kısacası Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak veya uygun kılmadığı her şey.

Etiler Kurye

Etiler kurye 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.


Etiler Kurye ile Taşınmazlar

Etiler motorlu kurye olarak her zaman belirttiğimiz üzere resmi kurye şirketiyiz. Bundan sebeple kanuna aykırı veya uygun olmayan hiç bir ürünü taşıyamıyoruz. Uçak Kargo Etiler de bu liste zamanla güncellenebilir veya değiştirilebilir bu hakkı tarafımızca saklı tutarız.

Etiler kurye olarak taşınması uygun olmayan ürünlere bir kaç örnek vermek gerekirse;

 1. Deri
 2. Canlı hayvan
 3. Zararlı ve Tehlikeli kimyasal maddeler, türevleri
 4. Narkotik ilaçlar, yiyecekler, türevleri
 5. Uyuşturucu maddeler
 6. Silah, Av tüfeği, Bıçak, Muşta ve zarar verici araç/gereçler
 7. Tütün
 8. Alkol ve likör türevi yiyecekler, içecekler
 9. Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak ve uygun kılmadığı her şey

Listede bulunan ürünler den dolayı aklınız da şüpheniz mi var ? Hızlı Kargo Lütfen bizi +90 543 748 61 61 hattından arayın ya da canlı destek sistemimiz den ulaşın. Aklınız da ki soru veya sorunları gidermek için sabırsızlıkla bekliyoruz. İletişim ve canlı destek sistemimiz haftanın 7 günü, günün 24 saati aktif faaliyet gösteriyor.

Etiler Kargonuz Mu Var?

Sıkça Sorulan Sorular

Etiler moto kuryeler güvenilir mi?

Tabi ki tüm moto kuryelerimizin adli sicil ve sabıka kayıtları kontrol edilmiş pozitif personellerdir.

Etiler de mi bulunuyorsunuz?

Evet, 100 den fazla moto kuryemiz İstanbul un her tarafına dağılmış vaziyette sipariş beklemektedir.

Beşiktaş Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp