Araçlı Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Araçlı kurye hizmeti ile küçük eşya kuryeleri mi arıyorsunuz? Profesyonel araçlı kurye hizmetimiz, küçük eşyalarınızı İstanbul bölgelerinin her yerine teslim edebilir.

İstediğiniz teslimat süresine göre çeşitli fiyatlandırma seçeneklerimiz var. Ayrıca hızlı araçlı kurye teslimat hizmetimiz ile ürünlerinizi 2 saat içerisinde teslim ettirebilirsiniz.


Araçlı KuryePin
Araçlı Kurye

Araçlı Kurye Hizmetleri 7/24

Aynı gün araçlı kurye taşımacılığı, oldukça açık bir terim olduğu için çoğu insanın kolayca kavrayabileceği bir kavramdır. Ancak aynı takvim günü içinde teslim edilmesi gerekmeyen 24 saatlik araçlı kurye taşımacılığı da içerebilir.

Açıkçası, bir araçlı kurye sürücüsünün belirli bir günde veya 24 saatlik bir süre içinde ne kadar mesafe kat edebileceği ve ne kadar mil kat edebileceği konusunda bazı Ekspres Kurye sınırlar vardır.

 • Bu nedenle, bu şekilde garanti edilemeyen (veya gerçekleştirilemeyen) bazı otomatik araçlı kurye gönderim talepleri vardır.
 • Bu temel sınırlamaların dışında, aynı gün içinde yapılan otomatik araçlı kurye taşıma, Bağcılar kurye sunduğumuz diğer tüm araçlı kurye hizmetleri kadar güvenli ve güvenilirdir.
 • Bir aracı 24 saat içinde araçlı kurye göndermek gerçek bir zorluk olabilir ve her şirket hızlandırılmış bir araçlı kurye hizmeti sunmayabilir.
 • Aynı gün araçlı kurye hizmeti sağlayabilenler, tüm bölgeyi veya bizim durumumuzda tüm İstanbul ve Türkiye bölgelerini kapsayan bir ağla daha büyük operasyonlara sahip olma eğilimindedir.

İşletmelerin güvenebileceği güvenli ve güvenilir bir araçlı kurye hizmeti sunuyoruz. İşletmelerin doğru sırayla düzenlenmesi, etiketlenmesi ve paketlenmesi gerekebilecek birden fazla kutusu olabileceğini anlıyoruz.


Araçlı Kurye LojistikleriPin
Araçlı Kurye Lojistikleri

Araçlı Kurye Türleri Nedir?

Tüm araçlı kurye teslimatları en yüksek güvenlik ve güvenlik standartlarıyla gerçekleştirilmektedir. Araçlı kurye teslimat sürücülerinden oluşan ekibimiz, her zaman en yüksek profesyonellik ve güvenlik standartlarının uygulanmasını sağlamak için kapsamlı bir şekilde incelenir. 

Araçlı kurye ekibimizdeki her sürücünün bir organizasyon uzmanı olduğundan emin olabilirsiniz.

 • Araçlı kurye ekibimiz ayrıca, tüm teslimatları güvenli ve emniyetli bir şekilde yapılmasını sağlamak için sıkı bir eğitimden geçer. 
 • Sektörün en iyilerini istihdam ediyoruz!
 • Bu da daha hızlı toplama ve teslimat süreleri üzerinde büyük bir olumlu etkiye sahiptir.
 • Standart araçlı kurye hizmetimiz genellikle rakiplerimizin öncelikli hizmetiyle karşılaştırılır.

Hassas ürünleri normal bir araçlı kurye ile gönderme riskini almak istemiyorsanız, özel giysileri bıraktıkları durumda teslim edebilen bizim gibi bir araçlı kurye hizmetini seçin. İletişim için mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61


Araçlı Acil Kurye HizmetiPin
Araçlı Acil Kurye Hizmeti

Araçlı Kurye Hizmeti

Araçlı kurye hizmeti, İstanbul çevresindeki en hızlı ve en güvenilir araçlı kurye çözümlerinden birini sunar. İster büyük kutulara, ister acil inşaat malzemelerine ihtiyacınız olsun, araçlı kurye teslimat araçlarımız yardıma hazırdır.

“Talep üzerine” araçlı kurye hizmetimizle, Kurye Araba teslimatınız ne kadar büyük olursa olsun veya ne kadar uzağa gitmesi gerekirse gereksin, dakikalar içinde size ulaşacağımızı Arabalı Kurye garanti edeceğiz.

 1. Rezervasyon Araçlı kurye teslimatınızı çevrimiçi olarak veya bizi arayarak ayırtın.
 2. Onayla Anında ve şeffaf bir araçlı kurye fiyat teklifi sunacağız ve teslimat ayrıntılarınızı onaylayacağız.
 3. Toplamak Öğenizi istediğiniz yerden ve hazır olduğunda alacağız.
 4. Teslimat Öğenizi özenle taşıyacağız ve teslim edildikten sonra size haber vereceğiz.

Araçlı kurye hizmeti, en yüksek kalitede verimli araçlı kurye hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bir Fatih Kurye minibüse sığarsa, araçlı kuryelerimizin tam zamanında teslim edeceğinden emin olabilirsiniz!

Her dakika ayrıntıyla ilgilenerek, araçlı kurye ürünlerinizin istenen yere ulaşmasını garanti edecek paketleme, organizasyon ve depolama çözümlerimizle lojistik stresinizi hafifletmemiz için bize güvenebilirsiniz.

Araçlı Kurye

Araçlı Kurye Avantajı Nedir?

Neye ihtiyacınız olursa olsun, araçlı kurye ekibi bunu halledebilir. Araçlı kurye hizmetimiz, işinizin boyutu ne olursa olsun mükemmel ulaşım çözümüdür. Tasarım mobilyalardan büyük bir palete kadar, minibüslerimizden birine sığarsa anında Beyoğlu Kurye kapınızda oluruz.

Araçlı kurye hizmetlerimiz şu alanlarda hizmet vermektedir:

 1. Ekonomik Kurye Hizmeti: 6 Saat,
 2. Düzenli Kurye Teslimatları: 4 Saat,
 3. Acil Araçlı Kurye Çözümleri: 2 Saat,
 4. Doğrudan Teslimat: Direkt teslimat,

Araçlı kurye, müşteriyi ilk sıraya koymaya kendini adamış deneyimli araçlı kurye sürücülerden oluşan bir ağa sahiptir. Bazen tüm eşyalarınızın tek bir minibüse sığmayacağını anlıyoruz.

Başarımızdan gurur duyuyoruz ve gün içi kurye müşterilerimize olağanüstü araçlı kurye hizmeti sunmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

Araç Kurye HizmetleriPin
Araç Kurye Hizmetleri

Araçlı Kurye ve Kargo Teslimatı

Araçlı kurye minibüslerimizin alabileceği en büyük eşya yaklaşık 2,5 m uzunluğunda, 1,2 m genişliğinde ve 1,2 m yüksekliğindedir. Ağırlık açısından herhangi bir minibüsümüzün taşıyabileceği en ağır yük 800 kg’dır.

Araçlı kurye kargo araçlarımızın Büyükçekmece Kurye boyut sınırlamaları nedeniyle, ağırlığı 800 kg’dan veya aşağıdakilerden daha büyük olan hiçbir malzemeyi taşıyamıyoruz:

 • Yükseklik: 1,2 m
 • Genişlik: 1,2 m
 • Uzunluk: 2,5 m

Emrimizin altındaki tüm şekil ve boyutlardaki geniş bir araçlı kurye ağıyla, ekibimiz için hiçbir lojistik projeyi yönetmek çok zor değil. İster tek seferlik bir teslimata, ister her gün düzenli bir minibüs seferine ihtiyacınız olsun.

?Kurye Hizmetleri?Lojistik Çözümleri
Araç Moto KuryeAraç Yaya Kurye
Araç Nöbetçi KuryeAraç Gece Kurye
Araç Motorlu KuryeAraç Özel Kurye
Araç Ekonomik KuryeAraç VIP Kurye
Araç Acil KuryeAraç Gün İçi Kurye
Araç Gece KuryeAraç Ekspres Kurye
Araçlı VIP KuryeAraç Uzun Yol Kuryesi
Araç Kiralık KuryeAraç Ucuz Kurye
Araç Uçak KuryeAraç Arabalı Kurye
Araç Kurye

Araçlı Kurye Kargo Taşıma Boyutu Nedir?

Kontrol ekibimiz, araçlı kurye hakkındaki bilgileri sayesinde, yolculuklarını daha hızlı ve daha verimli hale getirmek için aynı gün araçlı kurye sürücülerimizi ve bisikletçilerimizi yönetebilir. İstanbul genelinde araçlı kurye müşterilerimiz, A’dan B’ye hacimli eşyalardan çoklu kutulara kadar her şeyi göz açıp kapayıncaya kadar taşıma konusunda bize güvenebileceklerini biliyorlar.

Araçlı kurye hizmetleri en uygun ve güvenilir noktadan noktaya kurye sağlayıcılarından biri olma misyonundayız.

 1. Belgeler Talep üzerine belgeleri teslim etme konusunda uzmanız ve hassas ve gizli bilgilerinizi bize Güngören Kurye emanet edebilirsiniz.
  • Uzman araçlı kurye sürücülerimiz, gayrimenkul sözleşmeleri, vasiyetnameler, vekaletnameler, vakıf senetleri ve Emekli Sandığı Senetleri dahil olmak üzere öncelikli belgelerinizi teslim edebilir.
 2. Anahtarlar Anahtarlar ve erişim kartları yüksek öncelikli öğelerdir ve araçlı kuryelerimizin bunları hemen teslim edeceğine güvenebilirsiniz.
  • Anahtarlar, anahtarlıklar, erişim kartları ve kilitler dahil olmak üzere öğeleri kapsıyoruz. İstanbul, Türkiye de ki emlak profesyonelleri, mülklerine yeniden erişim sağlamak, onlara zaman ve para tasarrufu sağlamak için bize güveniyor.
 3. Dosyalar ve Arşiv kutuları Güvenilir araçlı kuryelerimiz finans firmaları, muhasebe firmaları, hukuk firmaları ve finans profesyonelleri ile çalışır.
 4. Hassas ürünler Hassas ve pahalı ürünleri teslim etmek için İstanbul bölgesinin önde gelen moda perakendecileri ve butiklerinden bazılarıyla çalışıyoruz.

Müşteriye son derece keskin bir şekilde odaklanan deneyimli araçlı kurye sürücülerimiz, büyük Acil Kurye kırılgan parçalardan hacimli makinelere kadar her tür malın üstesinden gelmek üzere eğitilmiştir.


Araçlı Kurye FiyatıPin
Araçlı Kurye Fiyatı

Araçlı Kurye Fiyatı Nedir?

Şimdiye kadarki en iyi araç kurye fiyatları. Satın alma gücümüz ve ayrıcalıklı birinci sınıf tedarikçi ağımız sayesinde müşterilerimize mümkün olan en avantajlı fiyatla araçlı kurye ve nakliye hizmeti sunuyoruz. Sadece arabalı kurye hizmetlerimiz size bu fiyatları sunabilir!

İster İstanbul da, ister Türkiye’nin herhangi bir yerinde veya uluslararası bir teslimat olsun. Araçlı kurye fiyatları şu kriterlere göre belirlenmektedir:

 • Kargonuzun ağırlığı ve kapladığı alan,
 • Konumlar arası olan uzaklık,
 • Araçlı kurye türünüz,
 • Kurye çağırma zamanı,
 • Teslimat süresi,
 • Değerli, kırılgan ve hassas ürün olması.

Öncelikli teslimat hizmetimiz için minibüs ücretlerimiz km başına 8,45 TL den başlamaktadır. Araçlı kurye ekibimizin malzemelerinizi yüklemesi ve boşaltması için daha fazla zaman gerektiren araçlı kurye teslimatları için ek ücretler uygulanacaktır.

AğırlıkKDV Dahil FiyatÇıkış Yeri
1 KG4,37 ₺Araçlı Kurye
3 KG5,19 ₺Araçlı Kurye
4 KG5,82 ₺Araçlı Kurye
5 KG8,52 ₺Araçlı Kurye
6 KG11,51 ₺Araçlı Kurye
10 KG15,53 ₺Araçlı Kurye
20 KG19,74 ₺Araçlı Kurye
30 KG23,48 ₺Araçlı Kurye
50 KG27,68 ₺Araçlı Kurye
Araçlı Kurye Fiyat

Araç özel kurye fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen ekteki formu doldurunuz. Araçlı kurye temsilcisi kısa süre içinde size geri dönecektir; lütfen iş günlerinde 24 ila 48 saat arasında bir yanıt hızlı kargo süresine izin verin.

Tüm araçlı kurye fiyatı, teslim alma ve teslimat adresleriniz arasında kat edeceğimiz mesafeye göre fiyatlandırılır. Aynı gün araçlı kurye fiyatı için kamyonet ücretlerimiz km başına 6,45 TL den başlamaktadır.

ilk araçlı kuryenize özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Neden Araçlı Kurye Seçmelisiniz?

Araçlı kurye servisimiz size ülke çapında en geniş kurye hizmetlerini mümkün olan en iyi fiyatlarla sunar. İster ertesi gün teslim edilmek üzere bir paketinizin teslim edilmesini istiyor olun, ister ekonomik standart nakliye arıyor olun, ülke çapındaki araç kurye müşterilerimize kaliteli teslimat hizmetleri sunuyoruz.

Ayrıca İstanbul ve Türkiye’de ki diğer tüm konumlara bir sonraki uçakla çıkış hizmeti sunuyoruz:

 • Profesyonel Kurye ve Araçlar: Profesyonel araçlı kuryeler, yalnızca aynı gün teslimatlar ayrılmış bir hizmete ihtiyaç duyan müşteriler için teslimat sağlamaya odaklanmıştır. 
 • Kurye Kapsama Alanı: Temel araçlar, İstanbul bölgesinde bulunur. Araçlı kuryeler, bu alanlarda anında teslim alınabilir ve araçlarımız 250 km yarıçapı içindeki herhangi bir yere teslimat yapar.
 • Düzenli Kurye Teslimat Rotaları: Araç kuryeleri, gönderileri tutarlı bir programa göre göndermenin ve almanın önemini anlıyor. 

Kurye ve lojistik alanındaki uzmanlığımız, ihtiyaçlarınız için zamanı en verimli, moto kurye fiyat ve uygun maliyetli rotaları oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu odağı koruyarak mükemmel itibarımızı koruyoruz ve aynı gün uzmanlar olarak öncülük etmeye devam ediyoruz.

Araç kurye teslimat paketinizi, belgelerinizi veya diğer gönderilerinizi bize emanet edin. Onları aynı gün verimli bir şekilde teslim etmeye özen göstereceğiz! İstanbul ve Türkiye genelinde hızlı ve güvenilir aynı gün araçlı kurye hizmetleriyle ünlüdür.

Ara sıra yapılan acil teslimatlar veya belirli zaman kısıtlamalarına tabi karmaşık lojistikler olsun, araçlı kurye çözümleri ve aynı gün teslimat ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlığa sahip olduğunu bilirsiniz. İstanbul da çalışma saatleri dışında sunulan doğrudan servisimiz, müşterilerimize benzersiz bir kolaylık sunar. Talebe gelir gelmez öncelik veriyoruz!

Part time araçlı kurye hizmetleri, 7 gün 24 saat hizmet veren bu hizmet mesafeye göre değişmektedir. Öğleden önce siparişinizi verirseniz, araçlı kurye paketiniz aynı gün saat 17:00’a kadar teslim edilir. İstanbul da hafta içi sabah 8’den öğlene kadar mevcuttur.

Bölge dışı bir gönderi için aynı gün acil teslimat gerekiyorsa, bölge dışı doğrudan araçlı kurye hizmet, araçlı kurye paketinizin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar. İstanbul haritamıza göre, çıkış veya varış yeri İstanbul dışındaysa, aynı gün sevkiyatı bölge dışı olarak kabul edilir.


Araçlı Kurye Sunduğumuz Sektörler

Ortalama olarak farklı şekil ve boyutlarda bir araçlı kurye yelpazemiz olmasına rağmen, Hızlı Kurye ölçüm sistemini kullanan minibüslerimiz yaklaşık 4935 litre kullanılabilir alana sahiptir. Araçlı kurye sürücülerimizin herhangi birinin sahip olduğu alan, araçlı kurye rezervasyonlarınızın günün saatine, teslim alma ve teslimat adresine bağlıdır.

Araçlı kurye servisleri sunduğumuz bazı sektör dalları şöyledir:

 • Paketler Güvenilir araçlı kurye servisimiz, paketinizi hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyabilir.
 • Mobilya İster ofis taşıyor ister önemli bir müşteriye teslimat yapıyor olun, mobilyalarınızı kolaylıkla teslim edeceğiz.
 • Kutular Ve Ürünler Birden fazla paketten büyük kutulara kadar ürünlerinizi özen ve verimlilikle ele alacağız.
 • AV Ekipmanı Kırılgan ve pahalı görsel-işitsel ekipman için idealdir ve donanımınızın mükemmel durumda olmasını sağlar.
 • Fotoğraf Ekipmanları Kameralar, lensler ve aydınlatma söz konusu olduğunda, tüm İstanbul Kurye ekipmanlarınızı güvenli bir şekilde teslim edeceğiz.
 • İnşaat Malzemeleri Ağır hizmet kamyonetlerimiz tuğlaları, çimento torbalarını, direkleri ve direkleri şantiyenize zamanında taşımak için mükemmeldir.

Tüm araçlı kurye teslimatları, yolculuklarının her adımında malzemelerinizin fiziksel konumunun ve Hemen Kurye hareketinin bilinmesini sağlamak için izlenir. Araçlı kurye fiyatları ihtiyaçlarınıza göre en iyi fiyatı ve en iyi hizmeti bulmak için tedarikçilerimizin tekliflerini inceleyeceğiz.

 1. Finans hizmetleri,
 2. Butik giyim,
 3. Tekstil,
 4. Otomotiv ve sanayi parçaları,
 5. Danışmanlık hizmetleri,
 6. Resmi kurumlar,
 7. Bilişim teknolojisi,
 8. Kurumsal firmalar ve bireysel gönderiler,

Araçlı Hızlı KuryePin
Araçlı Hızlı Kurye

Araçlı Kurye Teslimat Süresi Nedir?

Aynı gün teslim alma işleminizi saat 12:00’den önce planlayın ve aynı iş gününün sonuna kadar teslimatı garanti edeceğiz. Önemli küçük eşyalarınız varsa ve güvenilir bir araçlı kurye hizmetine ihtiyacınız varsa, aynı gün araçlı kurye hizmetimiz ihtiyacınız olan her şeydir.

İş günü teslimi sonu Saat 12:00’ye kadar teslim alma için uygun fiyat.

 1. Hızlı Teslimat Önemli öğenizi hemen teslim edecek bir araçlı kuryeye acilen ihtiyacınız varsa, Moto Kurye yardım etmek için buradayız.
 2. Ekspres Teslimat hizmetimiz ile teslimatınızın 2 saat içinde tamamlanacağını garanti ediyoruz. 2 saatte teslim alma ile teslimat. Teslim alma saat 15:00’ten sonraysa ücret uygulanır.
 3. Öncelikli Teslimat Alındıktan sonra 4 saat içinde teslim edilmesi gereken herhangi bir ürün için öncelikli teslimatımız mükemmeldir.
 4. Güvenilir Kurye Teslimatınızı saat 15:00’ten önce planlayın ve güvenilir araçlı kuryelerimiz işe gidip işi bitirsin. Alındıktan sonra 4 saat içinde teslimat. Fiyat, saat 15:00’e kadar teslim alma için geçerlidir.
 5. Ertesi Gün Teslimat Araçlı kurye teslimatınızı yaklaşan bir tarih için planlayarak gününüzün önüne geçin. Ertesi gün teslimat hizmetimiz, önceden ihtiyacınız olacağını bileceğiniz teslimatlar için mükemmeldir.
 6. Ekonomik Fiyatlar Sadece teslimat detaylarınızı ve Kurye Hizmetleri tercih ettiğiniz teslimat tarihini belirtin, gerisini biz hallederiz. Ertesi gün araçlı kurye teslimatı, teslimat tarihinizden önceki iş günü saat 12:00’den önce programlanmışsa.

Biz, en son teknoloji ile birlikte eski moda idealleri benimseyen bir araçlı kurye şirketiyiz. İşimizin, müşterilerimize başka herhangi bir şirketin sunabileceğinden daha fazla değer sağlayan bir hizmet sunmak olduğuna inanıyoruz.


Araçlı Kurye İş İlanları

Araçlı kurye iş ilanları ve kurye sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Akıncı Kurye hizmetleri, paket taşımacılığı sektörünün sürekli kurye hizmetleri değişen taleplerine uyum sağlamaktadır. Kurye müşterilerimizin hizmetlerimiz hakkında söyledikleri. Her müşteriye mümkün olan en iyi hizmeti sunmak bizim görevimizdir.

Ayrıca, araç kurye müşterilerimize gönderilerinin alınması ve teslim edilmesinin mümkün olan en kısa sürede yapılacağı konusunda güvence vermek istiyoruz.

 • Aynı gün paket teslimatı: Araçlı kurye paketinizi, belgelerinizi veya diğer gönderilerinizi bize emanet edin. Aynı gün paket teslimatınızla ilgileneceğiz.
 • Standart paket teslimatı: Araç kurye hizmetleri size ülke çapında en geniş kurye hizmetlerini mümkün olan en iyi fiyatlarla sunar. İthalat ve ihracat Yurtdışına mal göndermek için araçlı kuryelerimize güvenin. Alanında sağlam bilgi birikimine sahip uzmanlarız.
 • Özel teslimat hizmetleri: Özel kurye lojistiği programlanmış müşterilere özel, özel bir teslimat hizmeti sunar.
 • Medikal kurye lojistik çözümleri: Tıbbi malzemeleri ve insan numunelerini içeren tıbbi kurye hizmetinin üstün kalitesiyle ünlüdür.

Araç kurye ekibimize katılacak kaliteli sürücüler arıyoruz. İlgileniyorsanız, aşağıdaki formu doldurun, personelimiz kısa süre içinde size geri dönecektir. Uygun pozisyon olarak kurye şoförü. Araç kurye iş ilanın temel amacı, işletmelere ve bireylere hem yerel hem de uluslararası paketler ve belgeler için kusursuz bir teslimat hizmeti sunmaktır.


Araçlı Kurye S.S.S

Araçlı Kurye Nasıl Çalışır?

Araçlı kurye teslimat süreci için çeşitli teslimat zaman çerçevelerimiz var. Saat 12:00’ye kadar yapılan rezervasyonlarda aynı gün teslimat hizmeti sunuyoruz. Bu araçlı kurye hizmet için teslimatınızın iş günü sonunda tamamlanacağını garanti edeceğiz.

Ayrıca, 4 saatlik teslimat süresi gerektiren tüm araçlı kurye teslimatları için öncelikli hizmetimizi sunuyoruz. Saat 12:00’den sonra planlanan tüm araçlı kurye teslimatları için öncelik oranı otomatik olarak uygulanır.

Araçlı Kurye Neden Önemlidir?

Araç kurye hizmeti önemsenecek kadar küçük ama teslim edecek kadar. Araçlı kurye hizmeti, Mart 2005’ten beri İstanbul ve Türkiye de ki müşterilere olağanüstü araç acil kurye hizmeti sağlıyor. 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul ve Türkiye ötesinde hızlı kurye hizmeti sağlıyoruz.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

“Araçlı Kurye” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp