Dolmabahçe Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Dolmabahçe kurye servisimiz ile akıllı telefonunuzda hızlı, uygun fiyatlı ve güvenilir Dolmabahçe kurye teslimatının kolaylığının keyfini çıkarın. Sabit oranlı hizmetlerimiz size fiyatlandırmada kesinlik ve gönül rahatlığı sağlar.

Acil Dolmabahçe KuryeÖzel kurye sürücüsü, Direkt durak yok. Hemen alın ve teslim edin!
Hızlı Kurye Teslimatı: 1-2 Saatte Teslimat – 15-30 dakikada teslim alma ve teslimat.
Standart Dolmabahçe KuryeTeslim aldıktan 3-5 saat aralığın da teslimat sağlar.
Dolmabahçe Şehirlerarası Kuryeİstanbul dan Türkiye’nin tamamına kargo ve kurye lojistikleri.
Dolmabahçe Kurye

Dolmabahçe Kurye

Değerli bir Dolmabahçe kurye teslimatı veya tahsilatı için güvenilir kurye hizmetlerine ihtiyacınız varsa, Dolmabahçe Akıncı Kuryeleri kullanışlı ve uygun maliyetli bir çözüm sunar. Bu kurye/nakliye operasyonlarının önemini anlıyoruz, çünkü bunlar bir kişi için bir rüya ürünü ve bir başkası için bir satışla ilgili olma eğiliminde. Bu nedenle, zihninizi rahatlatmak için ücretsiz temel sigorta (Şart ve Koşullarımıza uygun olarak) ve kişisel bir hareket koordinatörü sunuyoruz. İster yakındaki bir kasabaya küçük bir eşya teslim ediyor olun, ister başka bir şehirden büyük bir eşya toplamanız gerekiyorsa, süreci daha kolay ve daha ucuz hale getireceğiz. Her zaman Dolmabahçe de faaliyet gösteren bir kamyonet filosu ve endüstri profesyonelleri ile her zaman, her adrese ulaşım sağlamaya hazırız.

Dolmbahçe kurye taşıma ortaklarımız zaten size yakın bir güzergahta olacağından, standart ücretlerde önemli ölçüde tasarruf sağlayabiliriz. Kurye lojistik ortaklarımızın, teslimat gereksinimlerinizi karşılamak için ihtiyaç duydukları her şeyle donatıldığından emin oluyoruz. İster zarif bir süs eşyası satıyor olun, ister bir bilardo masası satın almış olun, kusursuz bir deneyim sağlayabiliriz. Bizimle iletişime geçin ve 30.000’den fazla müşterimizin yaşadığı aynı beş yıldızlı deneyimi yaşayın. iletişim için: +90 543 748 61 61 ve/ya mail@motokuryem.com.tr

Dolmabahçe KuryePin
Dolmabahçe Kurye

Dolmabahçe Kurye Fiyatı

Dolmabahçe kurye fiyat tekliflerini değerlendirmek, doğru hizmete karar vermek için çok önemlidir, ancak Dolmabahçe kuryesi teslimat şirketinin itibarı da aynı derecede önemlidir. Akıncı Dolmabahçe Kurye servisi ile zorlu karar verme sürecini atlayabilirsiniz: anında fiyat için iletişime geçin, yangın ve hırsızlık için 25 bin TL kadar ücretsiz temel tazminat teminatı alın (ŞK ve Koşullarımıza uygun olarak) ve gerisini biz hallederiz . Neyi taşımanız gerekiyorsa veya nereye gidiyor olursa olsun, sizin için doğru kuryeyi bulacağız. Büyük nakliye ortaklarımızdan oluşan filomuzdan seçilen, yakındaki bir rotada çalışacak, mallarınız için alanı olan ve tam olarak ihtiyacınız olan şeyle donatılmış bir kurye seçeceğiz. Bu birleştirilmiş faktörler, harika fiyatlarla yüksek kaliteli bir hizmetle sonuçlanır.

 • Şeffaf Fiyatlandırma: Fiyatlar açıkça önceden belirtilmiştir. Alıntı yapmaya gerek yok.
 • Kurumsal Kurye Tecrübesi: Kurumsal ve sık kullanıcılar için aylık faturalandırma.
 • Güvenilir Dolmabahçe Kuryeler: Onaylı temsilciler geçmiş kontrollerini geçti.
 • Ekonomik ve Profesyonel Dolmabahçe Kurye Hizmeti: Teslimatta dijital imzalar. Artık kuyruk, fiyat teklifi ve evrak işi yok. Teslimatı yapan kişiyle doğrudan temas.
 • Kargo Canlı GPS Takibi: Alıcılarınıza SMS bildirimleri ve kargonuzu canlı takip edin.
 • Neleri Teslim Edebiliriz: Evrak, Koli, Çoklu Karton, Çiçek, Pasta, Yiyecek vb . teslim ediyoruz. Teslimatlarınızda yardımcı olmak için bizimle iletişime geçin!

Kuryeleriniz Bu Hizmetleri Nasıl Sağlıyor?

15 yılı aşkın kurye endüstri deneyimimiz, yenilikçi müşteri odaklı çözümlerle lojistik işinizi ölçeklendirmenizi sağlayan kanıtlanmış bir formül geliştirdiğimiz anlamına gelir. Size Dolmabahçe Ekspres kurye hizmetleri ve bunların nasıl satılacağı hakkında bilgi veriyoruz ve beraberindeki satış literatürünü ve önyükleme sürecini sağlıyoruz. Tüm bunların anahtarı, tek noktadan lojistik platformumuz olan Akıncı Kurye Gruplarıdır.. Operasyonlarınızı yöneten ve optimize eden operasyon ve idari süreçleri birleştiren teknolojik çözümümüze büyük yatırım yaptık. Son olarak, grup satın alma gücümüz, özenle seçilmiş taşıyıcı ortaklarımızla en iyi anlaşmaları yaptığımız anlamına gelir. Kanıtlanmış satış metodolojimiz ve destek derinliğimiz sayesinde, sağlam, geleceğe dönük bir işletmeyi ölçeklendirebilir ve geliştirebilirsiniz.

Dolmabahçe Kurye Avantajlarınız

 1. Akıncı Abbasağa Kurye Müşteri Hizmetlerine Ulaşın: Bir fotoğraf çekin, adresi doldurun ve talebi gönderin. Sana geleceğiz! Herhangi bir şeyi teslim etmek için Akıncı Kurye Web Sitesini kullanın. Bir hediyeden online satın almaların iade edilmesine kadar.
 2. Kargolarınızı Teslim Alınması: Teslimat talebiniz, GPS konumlarına göre Acil Dolmabahçe kurye serbest çalışan, incelenmiş ve onaylanmış acenteler ağına gönderilecektir. Bir temsilci tarafından kabul edildiğinde, bir onay gönderilecektir. Minimum hacim yoktur. 1 veya 100 koli gönderebilirsiniz.
 3. Kargonuz Teslim Edilsin: Dolmabahçe Kuryeniz veya Paket durumunuzu online cep telefonunuzdan takip edin. Teslim edildikten sonra bildirim alın. Alıcıya ulaşılamadığında teslimat acenteleri yeniden teslim edecek. Dijital imzalar teslim edildikten sonra alınır.
 4. Kargonuzu Takip Edin: Dolmabahçe kargonuzu istediğiniz zaman nerede olduğunu ve sizin için kimin teslim ettiğini bilin. Teslimat temsilcisini parmaklarınızın ucunda arayın veya kısa mesaj gönderin.

Dolmabahçe Ekspres Kurye

Dolmabahçe Kurye Servisimiz 15 yılı aşkın bir süredir Dolmabehçe, İstanbul bölgesine hizmet vermektedir. Dolmabahçe kuryelerimizin çoğu, on yıldan fazla bir süredir bizimle birlikte. Bu, birçok müşteride güven ve güvenilirlik oluşturan hizmetlerimizde tutarlılık ve mükemmel kalite sağlar. 7/24 mevcut olan Ekspres Dolmabahçe kuryeleri, çağrı teslim alma, paket, belgeler, ürün dağıtımı, tıbbi, biyolojik, yasal ve daha fazlası dahil olmak üzere 10.000 kg altında aynı gün teslimat sunar. Abbasağa ve İstanbul kurye teslimatları hızlı ve ucuza yapın! 7/24 hızlı yanıtlar, aramanızdan hızlı yanıtlar. Başlamak için, anında fiyat teklifi alın veya İstanbul’un herhangi bir yerine aynı gün teslimat için +90 543 748 61 61 numaralı telefonu arayın & mail@motokuryem.com.tr

 1. En Ucuz Dolmabahçe Kurye Fiyatları: Sektör arasında rekabetçi teslimat oranları elde edin. Karşılaştırın ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız.
 2. Güvenilir ve Profesyonel Kurye Sürücüleri: Sertifikalı, profesyonel sürücüler. Deneyimli, en iyi Dolmabahçe kurye sürücülerle çalıştığınızdan emin oluyoruz.
 3. Zamanında Kurye Teslimatları: Zamansız Teslimat ve ek duraklar yok ! Gönderici tarafından izleme ve takip 24 saat canlı iletişim
 4. Büyük & Küçük Kargo Teslimatları: Güvenilmez, zamansız teslimat dan bıktınız mı? Kurye Endüstrisi aşırı umut verici şeylerle dolu. Biz farklıyız. Akıncı Dolmabahçe Kuryeleri, 7/24 hızlı yanıtlar, hızlı alımlar, doğru tahminler ve güvenilir teslimatlar sağlar. Teslimatınızı en iyi oranlarla beklendiği gibi yapacaksınız. Birden fazla durak yok! Göndericimizle 7/24 izleme ve canlı iletişim.

Dolmabahçe Kurye Müşterilerimizden

Akıncı Kurye Hizmetleri, kurye servisi olarak bize 24 saat kurye teslimatı sağlıyor. Son derece güvenilir ve güvenilirdirler . Profesyonel sürücülerine ve sağladıkları hizmete %100 güveniyoruz.

Worldnet Bilgisayar & Telefon Tamir

Harika kurye hizmeti! Sadece düşük fiyatlarla ilgili değil, Dolmabahçe kuryeleri ile son 5 yılda kurduğumuz güçlü iş ortaklığımız bizim için paha biçilemez ve çok önemli. Gelecek yıllar için saklamak istediğimiz şey bu.

Ares Matbaa-Baskı

Profesyonel Dolmabahçe Kurye

Profesyonel Dolmabahçe kuryelerimiz, iş ve ticari aynı gün teslimatlarında uzmanlaşma sağlar. Dolmabahçe Profesyonel Kuryeleri, aynı gün ekspres Dolmabahçe kurye hizmeti için çözümünüzdür. Gönderi hacminize ve özel iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş en rekabetçi kurye/navlun oranlarını size sağlayabiliyoruz. Otomatik navlun oranı ve teklif sistemi dahil olmak üzere kurye endüstri lideri sistemleri kullanıyoruz, zamanında teslimatı sağlamak için tümü odaklanmış canlı takip. Göndericimiz teslimatınızı izler ve takip eder, paketlerinizin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edildiğini her zaman tam olarak bildiğinizden emin olmak için sizinle 7/24 iletişim kurar.

Dolmabahçe Akıncı Kuryelerinin iş yükünü hafifletmesine ve işinizi sürdürmesine izin verin! İster belgeleri, ürünleri, tıbbi malzemeleri sevk edin, ister beklenmedik teslim tarihlerini karşılamanız gerekiyorsa, Dolmabahçe Hızlı Kuryeleri size zamandan ve paradan tasarruf edebilir, onları stressiz bir şekilde teslim edebilir!

7/24 Dolmabahçe Kurye Çözümleri

7/24 Dolmabahçe Ekspres kurye çözümleri tüm İstanbul da aynı gün kargo teslimatları. Kurye Teslimat türleri ancak bunlarla sınırlı değildir: Çağrı teslim alma, belge teslimatı, ürün dağıtımı veya teslim alma, sözleşmeler, havalimanı paket alımı, özel projeler, kongreler, günlük veya tarifeli güzergahlar, hızlandırılmış nakliye, kişisel teslimatlar, hemen hemen her şey.

iletişim ve bilgi almak için mail@motokuryem.com.tr mail atabilir ve/ya 0 543 748 61 61 hattımız dan 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Dolmabahçe Acil Kurye

Acil kurye teslimat hizmetimiz, teslim alma ve teslimatın 1-2 saat içinde tamamlanmasını garanti eder (35 kmyarıçap, daha uzun mesafeler daha uzun sürebilir). Günün herhangi bir saatinde talep edin. Belgeler, tıbbi, biyo, moda, elektronik ve daha fazlasının ekspres kuryesi.

Süper Acele Dolmabahçe Kurye

Süper acele kurye teslimatı, özel kurye sürücüsü olan ve durmayan bir hizmettir. Yere bağlı olarak hemen teslim alınabilir. Dolmabahçe Ekspres Kuryesi paketi 60 dakika içinde alacak (daha uzun mesafeler daha uzun sürebilir) ve paketi başka durak olmadan doğrudan teslim edecektir.

Süper Acele Dolmabahçe KuryePin
Süper Acele Dolmabahçe Kurye

Mesai Sonrası Dolmabahçe Kurye Teslimatı

Mesai Sonrası (17:00, 20:00’den sonra) Dolmabahçe Motosikletli Kuryeleri, ofis çalışma saatlerinin ötesinde belge, kolilerin ekspres kurye hizmetini sağlar ve teslimatlar sabah 8’e kadar mevcuttur. Hafta içi 16:45-7:30 saatleri arasında herhangi bir zamanda acele teslim almayı planlayabiliriz. Aynı gün teslimat.

Hafta Sonu Kurye Servisleri

Akıncı Dolmabahçe kuryeleri, iş taleplerini karşılamak için 7/24 365 gün ekspres kurye hizmeti sunar. Cuma 12 gece yarısı-Pazartesi 05:00’dan başlayan hafta sonu acele alımınızı planlayın. Aynı gün teslimat.

Belge & Paket Dolmabahçe Kuryesi

Belge Alma veya küçük paket transferleri sağlayan Dolmabahçe Kurye Sürücülerimiz, zamana duyarlı tüm belgelerinizi almak ve teslim etmek için günün 24 saati buradadır. Son teslim tarihleriyle karşı karşıya olduğunuzda özel talepler yapılabilir. Ekspres evrak kurye hizmetleri ofislere ve istenilen her yere yapılmaktadır. Teslimat deneyiminizi stressiz hale getirmek bizim hedefimizdir. Akıncı Dolmabahçe Kuryeleri, son 15 yıl Dolmabahçe ve İstanbul çevresindeki bölgelerde güvenilir, mahkeme dosyalama hizmetleri ve yasal belge teslim hizmetleri sağlayarak hukuk uzmanlarına iç rahatlığı sağlamıştır. Ekibimiz, belgelerinizi tutarlı bir şekilde zamanında getirmek için en hızlı rotayı kullanacaktır.

Dolmabahçe Tıbbi Kurye

Tıbbi Dolmabahçe kurye hizmetimiz, İstanbul da ki tıbbi tesislere tıbbi malzeme ve ürünler teslim eden yüksek eğitimli profesyoneller tarafından yürütülmektedir. Teslim ettiğimiz paketlerin son derece kırılgan ve zaman açısından kritik olduğunun farkındayız. Dolmabahçe kuryeleri, sağlık malzemelerinin, vücut parçalarının, kanın ve daha fazlasının güvenli ve acil bir şekilde taşınmasını sağlar. Çağrınıza cevap vermek ve aynı gün hedefinize teslim etmek için 7/24 365 gün hizmetinizdeyiz.

Ekonomik Dolmabahçe Kurye

Tarifeli ekspres kurye veya Planlı ekspres kurye hizmetlerimiz, düzenli olarak planlanmış, zamana duyarlı alımlarınız ve teslimatları içindir. Dolmabahçe Ekonomik kuryeleri, yinelenen teslimat ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelleştirilmiş program rotalarınıza teslimat yapacak. Bu kurye hizmeti, şirket içi teslimatlar, tıbbi numuneler ve malzemeler, İstanbul’un herhangi bir planlanmış faaliyet için posta taşımacılığı için mükemmeldir. Kurye ve kargo maliyetlerinizi azaltmak ve ofisler arası üretkenliği artırmak için günlük, haftalık, aylık alımları planlayın.

Ekonomik Dolmabahçe KuryeleriPin
Ekonomik Dolmabahçe Kuryeleri

Havaalanı Kurye Hizmeti

Dolmabahçe ve çevresin de Havaalanı Teslimat Hizmetleri; 24 Saat Gönderinizi havaalanından alıp teslim ediyoruz. Havaalanına ve havaalanından sorunsuz seyahat edin. Korku, hava kargo gönderileri, büyük boy bagaj, normal bagaj, sörf tahtaları, kamera/film ekipmanları vb. Havaalanların dan alıcınıza hızlı teslim, aynı gün teslimat. Bize Havalimanı’na gidiş-dönüş uçuş bilgilerinizi vermeniz yeterli. Tüm Dolmabahçe kurye sürücülerimiz STA sertifikalıdır, Next Flight Out (NFO) ve paketleri, kargo, yük ve bagajınızı yerel havalimanlarından herhangi bir havalimanlarına gönderebilir ve kurtarabilir. Havaalanlarına 24 saat paket alımı. *Yurt içi ihracat talep eden müşterilerin havayolu nezdinde kendi hesaplarının olması gerekmektedir.

%20 İlk Siparişe Özel Kurye İndirim !

*stoklarla sınırlıdır..

Kamyon & Kurye Teslimatı

Aynı Gün Kamyon Kuryesi Teslimatı; Akıncı Dolmabahçe kuryeleri, kolilerden paletlere, ağır kamyon yüklerinden, hafif kamyon yüklerine kadar yerel ve bölgesel gönderilere ihtiyaç duyan müşterilerimize Kamyon Kurye teslimatı hizmeti vermektedir. Uzun mesafeler kadar kısa mesafeler de teslimatlar sağlayabiliriz. Yerel kamyon taşımacılığı bölümümüz, aynı gün (750 pound ve üzeri) teslim alma ve teslimat yapmamızı sağlar. Kamyonet, Kargo Vanları ve 16, 24 ve 53 fit Kamyonlarla donatılmıştır.

Nakliye şirketleri, hava taşımacılığı ileticileri, komisyoncular için Dolmabahçe motorlu kuryelerinden belge işleme, alma ve paketlerinizin ve kargonuzun havaalanında toptan fiyatına teslim edilmesinde yardımcı olur. Tüm Dolmabahçe kurye sürücülerimiz, Sonraki Uçuş Çıkışı, Kargo Gönderileri ve Bagaj Alma işlemlerinin nakliyesi ve teslim alınması konusunda eğitimli ve STA Sertifikalıdır.


Dolmabahçe Hakkında

Dolmabahçe sarayı, İstanbul da bulunur. Beşiktaş dan Kabataş konumuna kadardır. Meşhur Dolmabahçe Caddesi burada bulunur, Osmanlı Devletinin saraylarından bir tanesidir. Marmara denizinin hemen dibin de harika bir yapı. Sabah saat 09:00 da açılıyor, Mimarları Amira Balyan: Nikoğos Balyan, James Smith, Ohannes Servirian, Abdülhalim beydir. İlk olarak tarih de 1823 yılın da açılmıştır. Yapımı için 1843 yılında başlamış olup, Dolmabahçe sarayı 7 haziran günü 1856 da tamamlanmıştır.

Dolmabahçe SarayıPin
Dolmabahçe Sarayı

Harika sarayımız 3 farklı bölge den oluşuyor, şu şekil de: Harem-i Hümayun, Selamlık (Mâbeyn-i Hümayun) ve Tören Salonu (Muâyede Salonu) Merak edilen konu, Dolmabahçe Sarayı gezisi, giriş ücretleri şu şekil de : Yabancı ziyaretçiler için 200 TL, yerli ziyaretçiler için 80 TL, indirimli biletler ise 20 TL. Okul Öğrenci Grupları: 10 TL. Dolmabahçe Sarayı iletişim numarası: 02122369000 & Dolmabahçe Sarayı Resmi Web Sitesi: Google Plus kodu : 22Q2+M5 Beşiktaş, İstanbul

Dolmabahçe de bazı önemli yerler: Saat Kulesi, Resim Müzesi Milli Saraylar, Deniz Müzesi Sanat Gezisi, Akaretler Mustafa Kemal Müzesi, Beşiktaş Kadıköy feribot hatları, Milli saraylar deposu, Vodafone park, İBB B Bölgesi 2. Bölge Şefliği, The Ritz Carlton İstanbul, Şairler sofrası parkı.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzun Mesafe Yol Ücretleri Ne Kadar?

Uzun mesafe ek ücreti, teslim alma ve teslimat yerleri arasındaki 30 km’yi aşan mesafeler için geçerlidir. İzin verilen maksimum mesafe 45 km’dir.

Kargomu Ne Zaman Gelip Alırsınız?

Aynı Gün, Ertesi gün, Çift Yönlü Gidiş-Dönüş ve Özel Teslimat Zaman Dilimi için teslim alma süresi en az 4 saattir. 3 Saat için, teslim alma süresi en az 3 saattir. Acil teslimat için teslim alma süresi en az 1 saattir.

Kargoyu Alacak Kımse Yoksa Ne Olur?

Ek bir ücret ödemeden en erken tarihte yeniden teslimat yapacağız. Ancak 2. denemede kargo hala teslim edilemiyorsa 5$ iade ücreti ile göndericiye iade edilir.

Kargomu Paketlemem Gerekiyor Mu?

Göndericilerin, eşyaların zarar görmemesi için tek bir pakete uygun şekilde paketlenmesi ve tüm kolilerin tamamen mühürlenmesi gerekmektedir. Teslimat temsilcilerimiz ürünü olduğu gibi alacaktır. Düşürülemeyen veya fırlatılamayacak kadar kırılgansa, lütfen kırılabilir olarak etiketleyin ve öğenizi düzgün bir şekilde kabarcıkla sarın. Lütfen adresi ve “Bükme” ve “Kırılgan” gibi özel talimatları etiketleyin.

Beşiktaş Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp