Karşı Ödemeli Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Karşı ödemeli kurye hizmeti için uygun maliyetli çözümler Bu kadar kolaylık sağlayan bir Karşı ödemeli kurye hizmetin cebinizde bir delik açabileceğinden mi endişeleniyorsunuz? Karşı ödemeli kurye hizmeti, kuryelerinizin kısa mesafelerde teslim edilmesini sağlamak için kendi küçük ve orta ölçekli kamyonet filosunu kullanır.

Karşı Ödemeli KuryePin
Karşı Ödemeli Kurye

Karşı Ödemeli Kurye Hizmeti

Herhangi bir acil/aynı gün ve Karşı ödemeli kurye teslimatı ciddiye alıyoruz ve neye ihtiyacınız olursa olsun ve günün hangi Alibeyköy Otobüs Kargo saatinde olursa olsun ihtiyaçlarınızı her zaman karşılıyoruz. Karşı ödemeli kurye müşterilerimizi ve ihtiyaçlarını Esenler Otobüs Kargo karşılamak için her zaman ekstra yol kat ederiz. Karşı ödemeli kurye ile aynı gün kurye teslimatını seçtiğinizde kalite ve güvenliği seçmiş olursunuz. Bugün bizimle iletişime geçin ve hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti ediyoruz.

Uluslararası destinasyon için bile, en çok zaman kazandıran ancak uygun maliyetli çözümü tercih ediyoruz. ”En İyi Özel Karşı Ödemeli Kurye Hizmeti” Öyleyse neden endişeleniyorsun?

 1. Türkiye’nin önde gelen Karşı ödemeli kurye hizmetini seçin ve değerli zamanınızdan ve paranızdan tasarruf edin.
 2. Karşı ödemeli kurye hizmetlerinizi şimdi ayırtmak için bizi arayın.
 3. Gönderilerinizi takip etmek için canlı e-posta veya SMS güncellemeleri mevcuttur.
 4. Lütfen aşağıdaki ‘Karşı ödemeli kurye’ rezervasyon formumuzu doldurmaktan ve hızlı bir yanıt almak için göndermekten çekinmeyin veya bizimle iletişime geçin.

Karşı Ödemeli Kurye Nedir?

Karşı ödemeli kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? İstanbul da ki herhangi bir yerden Türkiye de ki herhangi bir yere konum da dahildir. Başka yerde arama. Küçük kamyonetlere, orta boy kamyonetlere, LWB geçişlerine ve daha fazlasına doğrudan Şehir İçi Kurye erişimimiz var. Belgeler Karşı ödemeli kurye hizmetiyle İstanbul merkezine veya birden fazla 10 Ton teklifleri için lütfen bizimle iletişime geçin. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

Karşı ödemeli kurye hizmeti alanında lider Akıncı kuryeleri, herkes ve herkes için kurye/ulaşım ve teslimat hizmeti sunar. İster büyük bir şirket, ister bireysel bir müşteri olun, ister büyük/ağır bir nesne, ister küçük/kırılgan bir nesne taşımanız gerekiyor, size yardımcı olacağız.

Karşı Ödemeli Kurye
Karşı Ödemeli Kurye İhtiyacınız Mı Var?

Karşı Ödemeli Kurye Avantajları Nedir?

Karşı ödemeli kurye ve aynı gün kurye teslimatı size en hızlı, güvenilir ve rakipsiz Karşı ödemeli kurye hizmeti garanti eder. Eşyalarınızı aynı gün ve en kısa sürede istediğiniz yere güvenli bir şekilde taşıyoruz. Son derece ekonomik Karşı ödemeli kurye fiyatları garanti ediyoruz, Araçlı Kurye herhangi bir teslimat talebini hız ve verimlilikle kolaylaştıracağız ve en nitelikli sürücüleri sağlayacağız.

 1. Aynı gün Karşı ödemeli kurye teslimatımızla, şoförümüz mallarınızı doğrudan talep edilen teslim noktasına ulaştıracaktır.
 2. Size e-posta, telefon, faks veya kısa mesaj yoluyla teslimat hakkında bilgi vereceğiz, hangisi sizin için uygunsa.
 3. Karşı ödemeli kurye yılın 365 günü 7/24 hizmet vermektedir.
 4. Bizi gece veya gündüz her saat arayabilirsiniz ve her şeyi her yere taşıyacak araçlarımız olacağını garanti ediyoruz.

Karşı Ödemeli Kurye Teslimatı Nasıldır?

Karşı ödemeli kurye rakipsiz bir hizmet sunar, mallarınızın hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini Ekspres Kurye sağlayacak son derece iyi eğitimli Karşı ödemeli kurye sürücülerinden oluşan geniş bir ağımız vardır. İster gecede teslimat, ister acil/aynı gün teslimat ihtiyacınız olsun, size sadece bir telefon kadar yakınız.

 • Kapsamlı araç yelpazemizle, İstanbul ve Türkiye de belgelerden paletlere kadar her şeyi hızlı ve verimli bir şekilde taşıyabiliriz.
 • Karşı ödemeli kurye kısa dingil mesafeli ve uzun dingil mesafeli tenteliler gibi birçok araca sahiptir.
 • Arkadan kaldırmalı veya düz kasalı kamyonetler, arkadan kaldırmalı veya 7,5 tonluk ağır Kurye Araba  vasıtalar 12-18 tonluk ağır vasıtalar, perde tarafı, sandıklı veya düz yataklı.
 • Yılın 365 günü 7 gün 24 saat çalışıyoruz, gece gündüz Ataşehir kurye hizmetinizdeyiz, hiçbir şey bizim için çok fazla sorun değil.

ilk karşı ödemeli kuryenize özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Karşı Ödemeli Kurye Şirketleri

Karşı ödemeli kurye işletmelerin her saat çalıştığını anlıyoruz, bu nedenle kesintisiz Karşı ödemeli kurye aynı gün teslimat ve nakliye hizmetleri sunuyoruz. Hayatın ne kadar hızlı olabileceğini biliyoruz, bu nedenle Karşı ödemeli kurye hizmetlerimiz, Hemen Kurye günün ortasında veya gecenin ortasında bize ihtiyacınız olduğunda talep üzerine mevcuttur.

 • Karşı ödemeli kurye, herhangi bir acil, son dakika gereksinimi için hemen çalışmaya hazır sürücülerle, aynı gün içinde Karşı ödemeli kurye hizmetlerine ikinci kez sahibiz.
 • Ayrıca, her gün veya haftalık olarak birden fazla sefer, düzenli teslimat rotaları, acil / aynı gün toplama ve teslimat hizmeti ve daha fazlası,
 • Karşı ödemeli kurye taşımacılığı ve daha fazlası konusunda uzmanız.
 • Tek yapmanız gereken numaramızı çevirmek veya çevrimiçi fiyat teklifimizi kullanmaktır,
 • Karşı ödemeli kurye ekibimiz size sonuna Aynı Gün Teslimat  kadar destek olacaktır.

Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, bilgisayar, ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve psikotrop maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri, inert veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.
Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp