giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Hakkımızda

know about us more

BIZ HAKKIMIZ DA

Hızlı teslimatları, rekabetçi fiyatları ve müşterilerimizle nazik iletişimi kapsayan olağanüstü müşteri hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Her boyutta ve çok sayıda farklı sektörden müşterilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz, bu nedenle ihtiyaçlarınız ne olursa olsun size yardımcı olabiliriz.

hizmet görüntü
HIZLI

zamanın önemini biliyoruz.

hizmet görüntü
GUVENLI TESLIM

kargolarınız bizimle güvende.

hizmet görüntü
PROFESYONEL

ekonomik fiyat profesyonel sonuç

MISYONUMUZ
Akıncı Moto Kurye Hizmetleri, tutarlı bir şekilde müşterilerine 7 gün 24 saat makul fiyatlar ile birinci sınıf moto kurye hizmetleri sağlamayı taahhüt eder.Ürünlerini zamanında ve profesyonel bir şekilde teslim ederek müşterilerimizin başarılı olmalarını sağlıyoruz. İhtiyaçlarına en son çözümler sunarak müşterilerimizin beklentilerini aşmak için sürekli olarak kendimizi zorlayacağız.
HIZMET KALITEMIZ
Kapıdan kapıya kurye hizmetlerimiz, uluslararası paket teslimatı için en rekabetçi fiyatları sunar ve uzun yıllara dayanan nakliye uzmanlığımız, her zaman sorunsuz bir hizmet almanızı sağlayabileceğimiz anlamına gelir. Ancak bu, sürekli olarak gelişmeye çalışmadığımız anlamına gelmez!
GUVENILIR
Kuryelerimiz her aşamada kibar, güvenilir ve profesyoneldir. Teslim ettiğimizde şirketinizi ve ürününüzü temsil ettiğimizi anlıyoruz, bu yüzden bunu doğru yapmak için ekstra özen gösteriyoruz. Gerektiğinde gizlilik, güvenlik ve gizlilik gereksinimlerinizi anlıyoruz, bu nedenle paketlerinizin çıkış noktasından varış noktasına kadar emin ellerde olacağına dair söz veriyoruz.
Call Now ButtonKuryeyi Ara