Hakkımızda

Hakkımızda

Akıncı Kurye Hizmetleri İstanbul ve Türkiye genelinde 400’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin önde gelen moto kuryelerinden biridir ve hızla büyüyoruz. Ekip çalışmasına, işbirliğine ve hizmet mükemmelliğine inanırız ve yaptığımız her işte en iyi olmaya çalışırız.

İstanbul kanal kenarındaki güzel ofislerimizde harika bir ekip için çalışıyorsanız, kulağa tam size göre bir şey gibi geliyorsa, bize e-posta gönderin: mail@motokuryem.com.tr Kolayca başka bir harika yeni ortaklığın başlangıcı olabilir.


Moto Kurye: Hakkımızda

Katma değerli teslimat ve proaktif bir hizmet ile dünya çapında saygın kuryelerden yalnızca en iyi hizmetleri sunmaya inanıyoruz. Ve 15 yıldır tam da bunu yaptık! Kusursuz kurye hizmeti konusundaki itibarımız, Türkiye’nin en büyük ve en ünlü kuryelerinden biri haline gelmemizi sağladı.

Bugün 80’den fazla ülkeden 40.000’den fazla müşteriye hizmet veriyoruz ve sadık ve tutkulu müşteri tabanımızın yardımıyla başardıklarımızdan inanılmaz gurur duyuyoruz. Acil kurye hizmetimiz, kargonuzu hızlı ve güvenilir bir şekilde varış noktasına ulaştırır. Tüm hızlı kurye teslimatları İstanbul ve komşu illeri için mümkündür.

Yükünüzü istediğiniz teslim noktasından alıp istediğiniz noktaya, istenirse ara noktalarla da teslim ediyoruz. Sorgunuzdan bitmiş teklife kadar sadece birkaç dakika sürer. Fiyat hesaplayıcımızı kullanın.

Moto Kurye Hakkımızda

Akıncı Kurye

Akıncı Kurye Hizmetleri, tutarlı bir şekilde müşterilerine 7 gün 24 saat makul fiyatlar ile birinci sınıf kurye hizmetleri sağlamayı taahhüt eder. Ürünlerini zamanında ve profesyonel bir şekilde teslim ederek müşterilerimizin başarılı olmalarını sağlıyoruz. İhtiyaçlarına en son çözümler sunarak müşterilerimizin beklentilerini aşmak için sürekli olarak kendimizi zorlayacağız.

Kargonuzu paketledikten sonra, online fiyat teklifi alabilmek için paketinizi tartmanız gerekir. Hızlı bir paket teklifi için kullanımı kolay ”Hızlı Kurye Teklif” aracımızı deneyin. Sadece hızlı kurye paketinizin ağırlığını ve boyutlarını girin (şehirler arası kurye gönderiyorsa) ve dahil dünyanın en büyük moto kuryelerinden anında fiyat teklifi alın.

Moto kuryeler ve geçiş sürelerini karşılaştırın, ardından size en uygun hizmeti ayırtın. Acil kurye rezervasyon yapıldıktan sonra, paket etiketinizin bağlantısını içeren bir onay e-postası alacaksınız. Kargonuzu her aşamada bizimle takip edebilirsiniz.

Hızlı Kurye

Kuryelerimiz her aşamada kibar, güvenilir ve profesyoneldir. Teslim ettiğimizde şirketinizi ve ürününüzü temsil ettiğimizi anlıyoruz, bu yüzden bunu doğru yapmak için ekstra özen gösteriyoruz. Gerektiğinde gizlilik, güvenlik ve gizlilik gereksinimlerinizi anlıyoruz, bu nedenle paketlerinizin çıkış noktasından varış noktasına kadar emin ellerde olacağına dair söz veriyoruz.


Moto Kurye Hizmet Kalitemiz

Kapıdan kapıya kurye hizmetlerimiz, uluslararası paket teslimatı için en rekabetçi fiyatları sunar ve uzun yıllara dayanan nakliye uzmanlığımız, her zaman sorunsuz bir hizmet almanızı sağlayabileceğimiz anlamına gelir. Ancak bu, sürekli olarak gelişmeye çalışmadığımız anlamına gelmez!

Sizi mutlu etmek için yeri ve göğü hareket ettiriyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlamak istiyoruz ve bunu sağlamak için büyük çaba harcıyoruz. İster şehir içi kurye, ister direkt kurye, ister gecelik ister özel ve kesin hizmetimiz başarınızı desteklemek için orada.


Moto Kurye Fiyatı

Akıncı Kurye Hizmetleri, çalışanlarına, kurye şirketlerine, müşterilere ve genel halka karşı sorumluluğunun bilincindedir. Acil kurye hizmetimiz birçok müşteri için son derece önemlidir. Bu nedenle ticari faaliyetlerimize devam edeceğiz. Virüsün yayılmasını yavaşlatmak en büyük hedefimiz! Sizin ve kendi güvenliğimiz için dahili önlemler aldık.


Acil Moto Kurye

Akıncı Kurye Hizmetleri, Türkiye çapında önemli belgelerin ve hassas malların güvenilir zamanında teslimatında uzmanlaşmıştır. Belgelerin, paketlerin, malların ve tarifeli yüklerin akıllı bir şekilde gönderilmesi için küresel nakliye çözümünü sunuyoruz.


Neden Moto Kuryelerini Seçmelisiniz?

2005 yılından bu yana, Akıncı Kurye Hizmetleri, bize emanet edilen siparişlerin yürütülmesinde iyi düşünülmüş bir konsept ve yüksek kalite ve hassasiyet standartları ile kendini müşterilerine sunmuştur. Önemli ölçüde geliştirilmiş nakliye güvenliği elde etmek için dahili süreçler standartlaştırılır ve birkaç kez kontrol edilir.

  • Akıncı Kurye Hizmetleri ekibi, haftanın 7 günü, günün 24 saati bilgi birikimiyle hizmetinizdedir.
  • Sipariş alımımız kasıtlı olarak kişiseldir.
  • Karmaşık lojistik görevleri hakkında bize karmaşık olmayan bir şekilde bilgi verebilirsiniz.
  • Endişelerinizle ilgilenen bir irtibat kişiniz var.
  • Eğitimli çalışanlar sizin için zaman ayırır ve nakliyenizle ilgili tüm bilgileri size sağlar.

Akıncı Kurye, taşımacılık lojistiği alanında geniş bir ürün yelpazesi ve bireysel çözümlerle bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde müşterilerinin kullanımına açıktır.

Memnuniyet Odaklı Kurye Teslimatı Nedir?

Akıncı Kurye ve Uçak Kargo Hizmetleri, işin geliştirilmesi ve işletilmesinde mümkün olan en yüksek dürüstlük ve bütünlük standartlarını destekleyecektir. Bize emanet edilen emirlere ihtiyatla yaklaşırız. Ürünlerimizi tanıttığımız herkese hızlı ve verimli hizmet vereceğiz.

En Çok Tercih Edilen Moto Kurye Nedir?

Rakipler veya ürünleri hakkında olumsuz veya aşağılayıcı yorumlarda bulunmayacağız. Her bir çalışanımız sürekli olarak şirketimizde iyileştirme ve modernizasyon çalışmaları yapacaktır. Çevrenin ekolojisi ve rahatlaması en önemli önceliklerden biridir. Endişelerinizle kendi endişelerimiz gibi ilgileneceğiz.

Süper kurye teslimatı için aşağıdan ihtiyacınıza uygun acil kurye seçeneğini bulun, doğru acil kurye hizmetini seçin ve evinizin rahatlığında acil kurye teslimatınızı rezerve edin. Hızlı kurye teslimatınızı onaylayan bir e-posta alacaksınız ve ücretsiz hızlı kurye takip hizmetimiz, kargonun yolda olduğu konusunda size gönül rahatlığı verebilir.

Moto kurye ile neleri gönderebilirim?

Her şeyi gönderebilirsiniz*. Sevdiklerinize bir sürprizden, o kötü online satın alma işlemini iade etmeye kadar. *Lütfen şartlar ve koşullardaki yasaklanmış öğe listemize bakın. Patlayıcı, silah, uyuşturucu vb. tehlikeli maddeler teslim edilemez, onlara da tutunmamalısınız! Hızlı kurye güvenli ve zamanında teslim etmek için bize güvenebilirsiniz. Öyleyse ne bekliyorsun?

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp