İncirli Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

İncirli Kuryeler profesyonel personellerdir. İncirli kurye firması arıyorsanız Akıncı Moto Kuryeler en iyi kurye firmasıdır.

İncirli Kurye

24 saat Koli Teslimat Hizmeti. İncirli kuryeler genelinde zaman İstanbul Kurye açısından kritik ve kesin zamanlı küçük paket teslimatlarında uzmanlaşmıştır. Zeytinburnu kuryeler İncirli bölgesine aynı gün teslimat sağlarlar. Gelişmiş motosikletli İncirli kuryelerimiz tarafından aynı gün teslimat garantisi. Sultangazi kuryeler İncirli bölgesini avucunun içi gibi bilirler. Kasaba ve şehirlerde artan trafikle birlikte hızlı bir motosiklet kurye hizmeti, garantili zamanında teslimat için en iyi seçeneğinizdir.

Profesyonel İncirli Kurye

Motosikletli Hızlı İncirli Kuryeleri, bir paketi mümkün olan en kısa sürede bir hedefe teslim eder. Bizden sık sık İncirli Kuryeleri İstanbul genelindeki çeşitli noktalar arasında yüksek değerli eşyaları taşımamız isteniyor. Profesyonel personellerdir ve İncirli bölgesin de bireysel/ticari bir çok ürün taşımacılığı yapmıştır. Uzun süredir hizmet veren son derece güvenilir gelişmiş motosiklet İncirli kuryelerimizin kullandığı yüksek performanslı motosikletler kullanıyoruz ve kolilerinizi büyük bir özenle taşımak için bekliyoruz. İncirli de yüksek değerli mal İncirli kuryeleri olarak uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz.

İncirli Moto Kuryelerin Bazı Özellikleri

Akıncı Kuryeleri, yoldaki en hızlı kargo biridir ve Moto Kurye trafik sorun değildir. İncirli kuryelerimiz bir çok özelliğe sahiptir, bunlardan bazıları.

 • Paketler, motosiklet kuryesinin varış noktasına ulaşana kadar asla çıkarmadığı kilitlenebilir bir Sırt
 • Motosiklet İncirli Kuryeleri profesyonel ve güler yüzlüdür.
 • Gelişmiş motosiklet filosuna sahiptir.
 • En hızlı rota için Yandex Navigasyon ya da Google Maps ile donatılmıştır.
 • 1000cc ve üzeri yüksek performanslı motosikletler ile hemen teslim yaparlar.
 • Trafiği kesmeyi ve motosikleti yavaşlatmayı kısıtlayan üst kutular veya yan çantalar yok.
 • Motosiklet Kuryeleri sertifakaları ve ehliyetleri tam kuryelerdir.
 • Kargo teslimleri için imzalanmalıdır.
 • Motosiklet Kurye, paketin teslim edildiğini ve imzalayan kişinin adını teyit etmek için sizi arayacaktır .

Taşınabilecek Ürünler

 • Belgeler, Küçük Koli / Paketler
 • Bilgisayar, Teknolojik ürünler, SSD, Flash Bellekler
 • Nüfuz cuzdanı, Pasaport, Ehliyet
 • Mühendislik Parçaları, Anahtarlar, Resi Olmayan Çizimler / Planlar
 • Tıbbi Örnekler, Altın, Para, banka kartları
 • Kişisel etkiler
İncirli Moto Kurye FirmasıPin
İncirli Moto Kurye Firması

Taşınamaz Kargolar Hangileridir?

İncirli kuryelerimiz ile bazı ürünlerin taşınması uygun değildir. Bakırköy kuryeleri ,bu ürünler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olan her şeyi kapsar. Bunlarla alakalı Hızlı Kurye detaylı bilgiyi SSS sayfamız da bulabilirsiniz. İncirli de aklınıza takılan her hangi bir materyal burada yoksa veya taşınıp taşınmayacağından emin değilseniz. Lütfen bize ulaşın. iletişim için: +90 543 748 61 61 ya da (0216) 309 40 00 veya mail@motokuryem.com.tr

 1. Alkol, Likör türevi içecek/yiyecekler, Narkotik hap veya ürünler, Tütün, Elektronik sigara
 2. Çek, Senet, Resmi anlaşma
 3. Bozulabilir ürünler
 4. Canlı hayvan, Yasaklı deri türleri
 5. Kimyasal ürünler
 6. Silah, Muşta, Bıçak

Hızlı İncirli Kurye Servisi

İncirli ve İstanbul genelinde aynı gün kurye teslimat garantisi veriyoruz, yoksa bir kuruş bile ödemezsiniz. Bugün İncirli, Bakırköy ve İstanbul genelinde bir kargo kuryesi ihtiyacınız varsa, onu şimdi bizi aramanız gerekir. İstanbul genelinde her gün binlerce koli/kargoları kuryelerimiz ile teslim ediyoruz. Ve aynı gün teslimat garantisi veriyoruz. İşinizi İncirli, Bakırköy ve ötesine nasıl taşıyabileceğimize göz atın.

 • Garantili Kurye Teslimatı: Aynı gün teslim etmezsek ödeme yapmazsınız.
 • Sorunsuz Kurye Lojistikleri: Sorunsuz rezervasyon ve gerçek zamanlı izleme ile hayatı kolaylaştırın.
 • Güveneceğiniz Kurye Hizmeti: Biz İncirli merkez konumlu kuryeleriz, biz den daha iyi İncirli, Bakırköy bölgesini kimse bilemez. 🙂

İncirli kurye servisi için yaptığımız her şeyi kolaylaştırdık. 40 tecrübeli İncirli sürücümüz, hızlı bir geri dönüş merkezi sistemimiz var ve günde birden çok kez aracı alıyoruz. Sizin için de tüm İncirli, Bakırköy de ele aldık. İncirli Kurye Lojistik Ağı grubunun bir parçasıyız, Moto Kurye Fiyat böylece paketinizin zamanında ulaşmasını sağlamak için daha geniş ağımızdan ve geniş bir uçak, kamyon ve kamyonet filosundan sorunsuz bir şekilde faydalanabiliyoruz. İncirli, Bakırköy kargosu bir gecede teslim edilir ve İstanbul da ya bir gecede ya da iki gün içinde tercihinize göre oradadır.

Herhangi bir kurye/kargo teslimatı kendi self servis web portal üzerinden kontrol edebilirsiniz . Gerçek zamanlı takibimiz, çoğu e-ticaret ve CMS platformuyla da entegre edilebilir. Ayrıca bir aksama olursa (ve bu nadir görülen bir durum), hemen size haber vereceğiz ve sorunu nasıl düzelttiğimizi açıklayacağız.

İncirli Motosikletli Kurye Teslimatları

Motosikletli Kuryeler, İncirli ve İstanbul genelinde aynı gün garantili kurye teslimatında uzmanlaşmıştır. Kolay, ekonomik maliyetli kurye fiyatı ve güvenilir hale getiriyoruz. Biz sizin geleneksel kurye servisiniz ya da merkez-bağlantılı operasyonunuz değiliz. İncirli, Bakırköy de en çok tercih edilen kurye & dağıtım şirketiyiz. İncirli de üstün bir kurye deneyim sunabilmemiz Şehirlerarası Kurye için günde birkaç kez küçük partiler halinde toplar ve göndeririz. Öğleden önce alırsak aynı gün gelir. Bu bir teslimat sözü, yoksa ödeme almıyoruz !

Şeffaf & Anlaşılabilir Kurye Süreci

Ayrıca tam şeffaflık sağlamayı taahhüt ediyoruz. Kurye Hizmetlerimizi birçok e-ticaret ve CMS çözümü ile entegre edebilir veya web sitemiz üzerinden self servis portal üzerinden takip edebilirsiniz. Garantili aynı gün hizmetimizi kullanarak, herhangi bir aksaklık olursa sizi proaktif olarak bilgilendireceğiz, böylece tam olarak neler olduğunu bilirsiniz.

Bakırköy, İncirli bizim için önemli bir yer olabilir, ancak sizi ülke çapında da koruduğumuzu bilmek güzel. İncirli dışındaki gece kurye hizmetleri için Akıncı Kurye Hizmetleri Grubu içindeki kardeş şirketimiz Kurye Lojistik Ağı ile çalışıyoruz. Geniş bir uçak, kamyon ve kamyonet filosuna erişim sayesinde teslimatınızın zamanında ulaşmasını sağlayabiliriz. İncirli kargosu bir gecede teslim edilir ve South Island ya bir gecede ya da iki gün içinde orada olur. Senin seçimin.

15 yılı aşkın bir süredir İncirli, Bakırköy de ki işletmeleri tarafından güvenilmektedir. Bu süre zarfında, üstün kurye müşteri hizmeti ve güvenilirliği konusundaki itibarımızı oluşturduk. Başarımız daha fazla büyümeye yol açtı ve 2008’de bugün de parçası olduğumuz Uçak Kargo Akıncı Kurye Hizmetleri tarafından satın alındık. Büyük bir kurye lojistik ağın parçası olmaktan gurur duysak da en başta bizi benzersiz yapan şeyin özünü sürdürmekten daha da gururluyuz: her zaman-yapabiliriz, çevik tavır ve yaklaşım.

Sıkça Sorulan Sorular


Kurye ve Posta Arasında ki Fark Nedir?

Kurye ve Normal Posta arasındaki temel fark, Kurye’nin paketlerin teslimatı, posta, havale vb. gibi tüm gerekli hizmetleri sağlamasıdır ve esas olarak özel şirketler tarafından sağlanırken, Normal posta mektupları teslim etme hizmetini sunar ve kamu posta hizmetleri tarafından gönderilir.

Kuryenin Teslimatı Ne Kadar Sürer?

Kurye servisi, mektupların %99’unu hızlı posta yoluyla  3-5 saat içinde teslim ederken, bu oran 10 güne kadar sürebilen özel kurye servisleri ile %92’dir.

Kurye ve Kesinleşmiş Kurye Nedir?

Kesinleşmiş Kuryeler pahalıdır ve normal kuryeler ucuzdur. Kuryeler çoğunlukla ofislerinden alınmak zorundadır, ancak taahhütlü posta çoğunlukla eve teslim edilir . Ancak hızlı kurye, postane ile en iyi hizmettir.

İncirli Hakkında

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan İncirli , Marmara Denizi’ne kıyısı olan uzun bir sahil şeridi olup, iklimi ve doğal güzelliğinin ılımanlaşmasına şüphesiz katkıda bulunur ve eşsiz havuzlarında en mutlu zamanları geçirmek isteyenlerin uğrak noktası haline gelir. İncirli stratejik bir konum, doğrudan deniz manzarası ve ılıman hava gibi doğal unsurlar mevcut olduğunda, insan eli uzman dokunuşlarına eklemeye devam ediyor.

Sonuç, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapabilecek uyumlu bir altyapıya sahip hayati bir altyapıdır. Son yıllarda İncirli bölgesinde yapılan da tam olarak budur . Hızlı Kargo Bu, bölgenin İncirli’nin komşu ilçesinin Yeşilköy semtinde bulunan Atatürk Uluslararası Havalimanı büyüklüğündeki benzersiz projeleri kucaklaması ile kanıtlanmaktadır. İncirli de ki önemli bazı yerler: Botanik Bahçe, İncirli Fatih Cami, Bakırköy-İncirli Metro İstasyonu, Bahçelievler Devlet Hastanesi, İncirli Polis Merkez, İncirli Valiliği

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp