Huzurevi Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Zamanın önemli olduğu durumlarda, talep üzerine, yerinde ve zamanında olacağına güvenebileceğiniz kurye hizmetleri sunuyoruz. Acil Huzurevi kurye ihtiyacınız olduğunda, özel müşteri hizmetleri ekibimiz yardımcı olmak için burada ve işinizin ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır.

?Huzurevi Kurye Çözümleri?Moto Kurye Çözümleri
Huzurevi KuryeHuzurevi, Maltepe ve İstanbul dan Türkiye’nin her yerine acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
?Huzurevi Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Huzurevi dan İstanbul ve Türkiye’nin her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
?Kurumsal KuryeHuzurevi kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
?Ekonomik Kurye FiyatıHuzurevi, Maltepe de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
?Aynı Gün TeslimatHuzurevi, Maltepe ve İstanbul, Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
?Huzurevi Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
?Sabit Oranlı Huzurevi Kurye Huzurevi sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
?Huzurevi Kiralık KuryeHuzurevi her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Huzurevi Kurye Hizmetleri

Huzurevi Kurye Hizmetleri

Akıncı Kurye Hizmetleri, müşterilerimizin hızla değişen taleplerine yanıt vermek için tasarlanmış bir kurye hizmetiyle Aynı Gün Teslimatlarında uzmanız. Yılda 365 gün, haftada 7 gün, günde 24 saat, hem yerel hem de ülke çapındaki noktalara planlanmış öncelikli veya acil aynı gün Bayrampaşa kurye toplama ve teslimatlarında size destek olmak için buradayız.

 • Profesyonel Kurye Lojistik Çözümleri; Çok çeşitli önde gelen işletmeleri destekleyen 20 yılı aşkın deneyimimizle, bir duruma veya bir müşterinin acil gereksinimlerine minimum telaş ve maksimum verimlilikle profesyonelce yanıt verme ihtiyacını anlıyoruz. 
 • Aynı gün içinde kurye hizmetimiz, işletmenizin gereksinimlerini karşılamak için güvenebileceğiniz, isteğe bağlı, güvenli bir hizmet sunar.
 • Hızlı & Acil ve VIP Kurye Teslimatları; Teslimatınız ve teslim alma işleminiz onaylandıktan sonra, gönderinizin alınması ve teslim edilmesi için stratejik olarak konumlandırılmış dağıtım merkezlerimizden birinden gönderilmek üzere filomuzdan bir sürücü ve uygun araç planlayacağız.
 • Zamanında Kargo/Kurye Hizmeti; Bir zarftan bir palete, aynı gün İstanbul ve Türkiye çapında kurye hizmetimiz, günün her saatinde öncelikli toplama ve teslimat sağlayabilir.
 • Profesyonel, üniformalı şoförümüz, ihtiyacınız olan yerde ve zamanda, doğru zamanda, doğru yerde markalı bir araca ulaşacaktır.
 • Canlı Kargo/Kurye GPS Takibi; Gönderiniz alındıktan sonra, paketinizin/paketlerinizin ilerlemesini ve konumunu, teslim alma noktasından nihai varış noktasına Çatalca kurye teslimata kadar izlemek için çevrimiçi gerçek zamanlı takip sistemimize erişebilirsiniz.

Huzurevi Kurye HizmetleriPin
Huzurevi Kurye Hizmetleri

Huzurevi Moto Kurye

Hızlı hareket etmeniz gerektiğinde, operasyon merkezimize hızlı bir çağrı, kendiniz belirlediğiniz ve müşterileriniz için sağladığınız profesyonel standartlara uygun birinci sınıf kurye hizmet sunumu ile tepki vermeye hazır geniş sürücü ve araç filomuzu harekete geçirebilir.

 1. İstanbul ve Türkiye Çapında Teslimatlar için Destek
 2. Düzenli planlanmış teslimatlar/toplamalar
 3. Özel bir müşteri hizmetleri ekibi
 4. Profesyonel markalı araçlardan oluşan modern bir filo
 5. Kendini işine adamış, profesyonel ve üniformalı sürücüler

 Bunun müşterilerimize büyük bir gönül rahatlığı sağladığına ve operasyonlarını tam olarak yönetebilmelerine ve müşterilerini gönderilerinin nerede olduğu konusunda bilgilendirmelerine olanak tanıdığına inanıyoruz.

Huzurevi kurye hizmetlerimizle size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Huzurevi Kurye Hizmetleri

Huzurevi Acil Kurye

Acil olarak teslim edilen bir gönderiye veya pakete ihtiyacınız varsa, Gece Acil Huzurevi kurye hizmetimiz tam aradığınız şey olabilir. Akıncı Huzurevi Kurye Servisi, müşterilerimizin ani veya acil bir gönderiyi ertesi gün sıkı bir süre içinde zamanında teslim alma ihtiyacına yanıt vermeye hazır, ülke çapında özel bir gece acil Huzurevi Kurye teslimatı hizmetidir.

 • Gece Kuryeleri beklemedeyken, koli ve paketler mesai saatleri dışında toplanıp gönderilebilir.
 • Gece boyunca nakledilebilir, varış noktasına ertesi gün size uygun bir saatte ulaşır (tabii ki makul seyahat süresine izin vererek).
 • Biz ‘özel bir kurye hizmetiyiz’, bu nedenle müşteri hizmetleri ekibimiz, nihai varış noktasına zamanında vardığından emin olmak için, gerekirse gece boyunca, Arnavutköy kurye gönderilerinizin toplanıp sürücülerimizden biri tarafından yönlendirilmesini sağlamak için sizinle iletişime geçecektir.
?Kurye?Lojistik
Huzurevi Moto KuryeHuzurevi Yaya Kurye
Huzurevi Nöbetçi KuryeHuzurevi Gece Kurye
Huzurevi Motorlu KuryeHuzurevi Özel Kurye
Huzurevi Ekonomik KuryeHuzurevi VIP Kurye
Huzurevi Acil KuryeHuzurevi Gün İçi Kurye
Huzurevi Gece KuryeHuzurevi Ekspres Kurye
Huzurevi Araç KuryeHuzurevi Uzun Yol Kuryesi
Huzurevi Kiralık KuryeHuzurevi Ucuz Kurye
Huzurevi Uçak KuryeHuzurevi Arabalı Kurye
Huzurevi Moto Kurye

Huzurevi VIP Kurye

Planlı gecelik VIP kurye hizmetimizin avantajı, zaman dilimleri yerine özel olarak zamanlanmış bir teslimat sağlayabilmemizdir, bu da son teslim tarihinizi karşılamanıza veya (Bölgesel Dağıtım Merkezleri) planlanan düzenlemelere uymanıza olanak tanır. 

 1. Huzurevi Kurye Müşteri hizmetleri ekibimiz, Akıncı gece kurye sürücümüzün gerekli teslimat süresini karşılaması için yeterli seyahat süresi sağladığından emin olmak için toplama ve teslimat düzenlemelerini sizinle birlikte yürütecektir. 
 2. Gönderileriniz gerçek zamanlı takip ile taşınacak, böylece gönderilerin ilerlemesini toplama noktasından teslimata kadar takip edebilirsiniz.
 3. Gece kurye hizmetlerimizle size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen kurye hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.
Planlı Kurye TeslimatlarıÖn rezervasyon hizmeti
Kapıdan kapıya güvenli hizmetProfesyonel kuryeler
Yılın 365 günü 7/24 isteğe bağlı kurye hizmetiGPS kurye takip hizmeti
Özel bir hizmetTüm Türkiye Teslimatı
15 Yıllık Sektör TecrübesiVIP Özel Kurye Hizmetleri
VIP Kurye

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Huzurevi Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Huzurevi kurye fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye

Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Huzurevi Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Huzurevi Kurye Araç Filomuz

Akıncı Kurye Hizmetleri Araç Filosu, teslimat gereksinimlerinizin niteliğine, ağırlığına ve boyutuna göre konuşlandırılabilen çok çeşitli araçlar içerir. Tüm araçlar, gönderilerinizi güvenli ve zamanında teslim etmek için hem beceri hem de teknolojiyi kullanan eğitimli profesyonel kuryelerle sağlanır.

 1. Aşağıdaki sınıflandırmalar ve bilgiler
 2. her araç tipinin tipik kapasitesi
 3. boyutları ve yükleri hakkında kabaca bir kılavuz sağlamayı amaçlamaktadır
 4. her marka ve modele özel değildir
 5. Standart palet boyutu 100cm x 120cm’dir.

Motosikletler

Öncelikli paketleri, mektupları ve belgeler İstanbul içi ve/ya İstanbuld an diğer şehir merkezlerine teslim etmek için günde 24 saat, yılda 365 gün çalışan bir motosiklet kurye filomuz var. Motosiklet kuryelerimiz, yoğun şehirlerdeki küçük teslimatlar için hızlı ve etkili bir çözüm sunar. 

Uydu navigasyonu ve yılların tecrübesiyle donatılmış bu yol şövalyeleri, Şehir merkezlerinde trafik sıkışıklığından kaçınmak için doğru zamanda doğru rotayı seçme konusunda çok bilgilidir. Tüm motosikletler tamamen yola elverişlidir ve kuryelerimiz tam sigortalıdır.


Minibüsler

Bunlara Caddy ve Doblo minibüsleri dahildir ve aşağıdaki kriterlere uyan küçük sevkiyatlar için uygundur:

 • Kapasite: Belgeler, koliler, paketler veya 1 standart palet
 • Ağırlık: 500 kg’a kadar
 • Boyutlar: —-
 • Uzunluk: 1.5m
 • Genişlik: 1.0m
 • Yükseklik: 1.1m

Ortaboy Kamyonetler

Bunlara VW Transporter ve Ford Transit kısa dingil mesafeli kamyonetler dahildir ve aşağıdaki kriterlere uyan sevkiyatlar için uygundur:

 • Kapasite: Belgeler, koli, paket veya 2 standart palete kadar
 • Ağırlık: 900 kg’a kadar
 • Boyutlar: —-
 • Uzunluk : 2.2m
 • Genişlik: 1.25m
 • Yükseklik: 1.2m

Büyük Kamyonetler

Bunlar, uzun dingil mesafeli Ford Transit kamyonetleri içerir ve aşağıdaki kriterlere uyan gönderiler için uygundur:

 • Kapasite: Belgeler, koliler, paketler veya 3 standart palete kadar
 • Ağırlık: 1350 kg’a kadar
 • Boyutlar:
 • Uzunluk: 3m
 • Genişlik: 1.25m
 • Yükseklik: 1.75m

Ekstra Büyük Kamyonetler

Bunlara ekstra uzun dingil mesafesi Mercedes Sprinter, Peugeot ve Ford Transit araçları da dahildir ve aşağıdaki kriterlere uyan gönderiler için uygundur:

 • Kapasite: Belgeler, koliler, paketler veya 4 standart palete kadar
 • Ağırlık: 1150kg – 1400kg’a kadar
 • Boyutlar:
 • Uzunluk: 4m
 • Genişlik: 1.27m
 • Yükseklik: 1.85m

Ağır Vasıta Araçlar

Partner ağımız aracılığıyla 7,5 tonluk kutu veya perdeli HGV kamyonları sunabiliyoruz. Daha fazla bilgi ve fiyatlar için lütfen ofislerimizle iletişime geçin. iletişim için mail mail@motokuryem.com.tr veya telefon numaralarımız dan (0216) 309 40 00 +90 (543) 748 61 61

Huzurevi Kurye S.S.S

Kuryelerle İlgili Şikayetim Varsa Ne Yapmalıyım?

Tüm müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak için mümkün olan en yüksek standartlarda çalışmayı taahhüt ediyoruz. Bizimle tatmin edici olmayan bir deneyim yaşadıysanız, düzeltme fırsatına sahip olabilmemiz için bunu bilmek isteriz. Lütfen ofisle iletişime geçin veya bize bir e-posta gönderin.

Ne Tür Kargoların Özel Gereksinimleri Vardır?

Göndermek istediğiniz belirli paket veya gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, rehberlik ve daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetleri temsilcimize danışın. Sözleşmeli Çalıştırma hizmetimiz tam da aradığınız şey. Akıncı Kurye Hizmetleri , müşterilerimizin nakliye ve dağıtım gereksinimlerini düzenli olarak desteklemeye adanmış kişiselleştirilmiş bir Sözleşme Çalıştırma Hizmeti sunar.

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp