Konya Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Konya da 7/24 Moto Kurye Hizmeti Konya Kuryeleri günler veya geceler izin almaz. Bazı teslimatları bekleyemeyeceğini biliyoruz, bu nedenle her zaman sizin için çalışıyoruz, kapıdan kapıya teslim alma ve teslimat, minibüs teslimatı, Konya Moto Kurye sevkiyatı ve hacimli ürünlerin teslimatı – günde 24 saat, yılda 365 gün, hatta tatiller—Konya ve Türkiye’nin her yerine, her zaman, uygun fiyatlarla hızlı hızlı teslimat. Metin ve E-posta Teslim Bildirimleri Paketinizin veya belgenizin teslim edilip edilmediğini tahmin etme kaygısını unutun. Konya Kuryeleri, otomatik SMS metin mesajı ve e-posta yoluyla hem paketin alındığını hem de başarılı teslimatı onaylar.

Konya Moto KuryeKonya Moto Kurye Lojistikleri
✅Konya Şehirlerarası KuryeKonya Şehirlerarası Kurye Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için şehirlerarası kurye hizmeti sunar.
✅Konya Ekspres KuryeKonya Ekspres Moto Kurye hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya moto kurye çözümleri sunar.
✅Konya Yurt İçi Kurye Yurtiçi kargoları çok ekonomik moto kurye fiyatlarıyla üstleniyoruz. Ayrıca Yurt İçi Kurye ve Hızlı Kargo çözümleri sunuyoruz.
✅Hava KargoKonya Moto Kurye, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo hizmeti sunar.
✅DepolamaDepolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya kurye çözümleri sunar.
Konya Kurye Lojistikleri

Konya KuryePin
Konya Kurye

Konya Kurye Çözümleri

Ayrıca sizi güncellemeler ve olaylar hakkında anında bilgilendiririz; Konya Hızlı Kurye hizmetlerimizin durumu hakkında asla karanlıkta kalmazsınız. Konya Acil Moto Kuryeleri teslimat süreci hakkında tamamen şeffaftır. Hatta Konya Moto Kuryenizin yerini online platformumuzdan veya mobil uygulamamızdan takip edebilirsiniz, böylece teslimatınızın tam olarak nerede olduğunu her zaman bilirsiniz.


Konya Kurye Hizmetleri

Takip sistemimiz ayrıca Konya Moto Kuryenin adını ve iletişim bilgilerini de içerir, böylece Konya da ki teslimatınızın durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Teslimat sağlayıcınız olarak bizi seçtiğinizde. Konya Hızlı Kurye sürücülerimiz için %0 komisyon politikamızla Konyalıların hayatlarını kazanmalarına yardımcı oluyorsunuz. Bu, Konya Hızlı MotoKurye ücretinin %100’ünün sürücülere ödeneceği anlamına gelir.

Konya kurye çağırmak 3 adım kadar kolay:

 • Konya Kurye Çağırmak: Ayrıntıları doldurun ve talebi gönderin. Sana geleceğiz! Herhangi bir şeyi teslim etmek için Konya Kuryeleri kullanın. Bir hediyeden çevrimiçi satın alımların iade edilmesine kadar.
 • Konya Kurye Teslim Alımı: Teslimat talebiniz, GPS konumlarına göre Konya Kurye serbest çalışan, incelenmiş ve onaylanmış acenteler ağına gönderilecektir. Bir temsilci tarafından kabul edildiğinde, bir onay gönderilecektir. Minimum hacim yoktur. 1 veya 100 koli gönderebilirsiniz.
 • Konya Kurye Teslimatı: Paket durumunuzu çevrimiçi veya cep telefonunuzdan takip edin. Teslim edildikten sonra bildirim alın. Alıcıya ulaşılamadığında teslimat acenteleri yeniden teslim edecek. Dijital imzalar teslim edildikten sonra alınır.
Kurye ÇözümleriKonya Moto Kurye Çözümleri
Konya Moto KuryeAynı gün, 4 saat, 2 saat veya direkt moto kuryeler ve aynı bölgede teslimatlar.
Konya Araçlı Kurye FilosuSaatlik kiralama, set, arkadan yüklemeli kamyonlar ve vinçli kamyonlar. 1 tondan yarı römorklara ve çiftlere kadar.
Konya Acil KuryePaketleri Konya, Türkiye çapında – acil bir şekilde taşımanın güvenilir ve güvenli yolu için acil moto kurye hizmeti.
Uygun Maliyetli Kurye FiyatıPaketleri Konya, Türkiye çapında teslim etmenin güvenilir ve uygun maliyetli bir yolu.
Aynı Gün Hızlı KargoKonya ve Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Konya Zamanlı KuryeBelirli bir zamana kadar teslim edilmesi gereken paketler için tecrübeli moto kuryeler..
Sabit Oranlı Moto Kurye Konya moto kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Konya Kiralık KuryeKonya, Türkiye her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Konya Kurye Çözümleri

Konya Kurye Kullanımı Kolay

Kullanımı kolay mobil uygulamamız, Konya Acil Kurye işlemlerinizi yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi bir dokunmatik ekrana getiriyor. Kolayca geri çağırmak için uygulamada saklayabileceğiniz veriler şunları içerir:

 • adresler
 • Ödeme bilgisi
 • Sipariş Geçmişi
 • Promosyon kodları
 • indirimler
 • … ve daha fazlası!

Konya Moto Kurye Siparişinizi verdikten sonra, yerel kurye hizmetinizin ilerlemesini gerçek zamanlı olarak takip edin ve tümü cep telefonunuzdan veya tabletinizden sohbet desteği alın!


Konya Kurye Hızlı Pin
Konya Kurye Hızlı

Konya Kurye Fiyatları

Tüm Konya Acil Kurye müşterilerimiz için her zaman en iyi fiyatlar ve tam nitelikli ve hızlı destek. Sohbet Desteği Güler yüzlü, profesyonel Moto Kurye müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, pazartesiden pazara her gün 09:00-21:00 saatleri arasında anında sohbet desteği ile hizmetinizdedir. Teslimatınızı değiştirin, daha fazla hizmet satın alın, Konya Moto Kuryeniz hakkında sorular sorun. Yardım etmek için buradayız.

Konya Kurye şehirlerarası servis sahaları:


Moto Kurye Fiyatı Nasıl Belirlenir

Konya Kurye Hizmet Ediyoruz, Siz Tasarruf Edin, kurye sürecini kolaylaştırarak, güvenilirlik veya etkinlikte herhangi bir kayıp olmadan maliyetleri azaltarak ve ardından bu tasarrufları size aktararak kendisini rakiplerinden ayırır. Konya Moto Kuryelerimiz komisyon almaz; platformumuza üyelik için küçük bir sabit ücret öderler ve ardından ödemenin %100’ünü alırlar. Bu onların en iyi anlaşmayı yapmalarını sağlar, siz de kazanın! Bireysel ve Ticari Hizmetler İster tek seferlik bir teslimat, ister uzun süreli bir ilişki olsun, yalnızca 7 TL başlayan fiyatlarla birinci Konya Acil Kurye hizmetleri sunuyoruz. Bir uygulamanın dokunuşuyla hızlı Konya Moto Kurye hizmeti ve kamyonet hizmeti sipariş edin – parsel boyutundan bağımsız olarak adadaki en iyi Konya Moto Kurye fiyatlar! Hacimli ürünler gönderiyoruz.

Kurye HizmetleriKonya KuryeDiğer Hizmetler
Ekonomik Moto Kurye FiyatıVARKISMEN
Konya Kurye GPS TakibiVARYOK
Konya Kurye API VARYOK
Elektronik Teslimat KanıtıVARVAR
Toplama/Teslimat BildirimiVARYOK
Konya Özel KuryeVARYOK
Konya 7/24 Kurye VARVAR
400+ Motorlu & Araçlı KuryeVARKISMEN
Kapsamlı Kurye TeknolojileriVARYOK
Konya Kurye Kurumsal
Konya Moto Kurye AcilPin
Konya Moto Kurye Acil

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Konya Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Moto Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye Yolculuğu

Konya Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Konya Kurye Avantajları

Konya Kurye ile teslimat ortağı olarak, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çalışabilmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz . Ayrıca iş başına ödeme almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Konya Kuryeleri , Konya da ki en hızlı büyüyen aynı gün Moto Kurye şirketlerinden biridir. Yurtiçi teslimatlar için güvenilir ve uygun fiyatlı Konya Ekspres Kurye hizmetleri sunarlar. Konya Kurye Teslimat ortaklarının, göndericinin adresinden paketleri alabilmesi ve ardından alıcının adresine teslim edebilmesi gerekir.

 • 1) Tutarlı iş-yaşam dengesi : Teslimat ortağı olarak kendi çalışma programınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Ne zaman çalışacağınızı ve işinize ne kadar zaman ayırmak istediğinizi seçebilirsiniz. Bu size günlük rutininizde çok fazla esneklik sağlar ve iş dışında da hayattan zevk almanızı sağlar.
 • 2) Rekabetçi ödeme : Teslimat ortakları yaptıkları her teslimat için ödeme alırlar. Ne kadar çok teslimat yaparlarsa, o kadar çok para kazanırlar! İyi hizmet sunarlarsa ve 5 yıldız incelemesi alırlarsa. Teşvik alacaklar.
 • 3) Bağımsız yüklenici : Teslimat ortakları bağımsız yüklenicilerdir, bu da onların omuzlarının üzerinden bakan veya onlara patronluk taslayan bir patron olmadığı anlamına gelir.
 • 4) Acentenin Avantajları : Konya Kurye, Teslimat ortaklarına doğrulanmış acenteler olarak yararlandıkları avantajlar sağlamak için bazı satıcılar ve kliniklerle ortaklık kurmuştur. Akaryakıt indirimleri, mobil indirimler, araç kiralama indirimleri ve tıbbi indirimlerden sevk teşviklerine kadar. Daha fazla ayrıntı için buraya bakın.
 • 5) Her iki haftada bir anında ödeme alın! Kazancınız 10$ kadar düşük olsa bile ödeme talebinde bulunmanıza gerek kalmadan. Hesabınıza otomatik olarak yatırılacaktır.
 • 6) Konya Kurye teslimat partneri olarak kaydolduğunuzda, diğer kargo şirketlerinden farklı olarak herhangi bir depozito talep edilmemektedir.

Konya kurye servisleri, 15 yıldır kurye endüstri ana sağlayıcısıdır. 500+ motorlu ve araçlı kuryelerimiz ile Konya da ki kurye, moto kurye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Konya Kurye Çözümleri

ilk Konya moto kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Konya Kuryesini Neden Seçmelisiniz?

Her zaman topluma güvenilir paket teslim alma hizmeti sağlama konusundaki değerlerimizi ve vizyonumuzu paylaşan ortaklar arıyoruz. Bir Teslimat ortağı olmakla ilgileniyorsanız, bugün buradan kaydolun! Ek bir tavsiye teşviki kazanmak için, doğrulayın ve arkadaşınızı bize katılmaya yönlendirin. Şartlar ve Koşullar Uygulanır. İletişim: mail@motokuryem.com.tr & 0543 748 61 61

Ayrıca, paketi müşterinin adresine veya kendi seçtikleri bir yere bırakabilmelidirler. Konya Kurye teslimat ortaklarının geçerli bir araç ehliyetine sahip olmaları veya bir araca sahip olmaları gerekmemektedir. Konya’nın her yerine teslimat yapabilmek istiyorlarsa geçerli bir sınıf 3, sınıf 3A veya motosiklet ehliyetine sahip olmaları tercih edilir. Doğrulanmış bir teslimat acentesi , yürüyüş ve toplu taşıma dahil olmak üzere her türlü ulaşım aracıyla teslimat yapabilir. Konya Ekonomik Kurye ile teslimat ortağı olmak çok esnek ve kolaydır . Teslimat ortakları, Konya Kurye ekibinin ayrılmaz bir parçasıdır. Konya Kurye ile ilgilenen ve zamanında, hasarsız bir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlayan kişilerdir.

Konya Ekspres Moto KuryePin
Konya Ekspres Moto Kurye

Konya Kurye Gönderilmeyenler

Konya Kurye ile Gönderilmeye Uygun Olmayan Mallar Konya Moto Kurye, paletler için web tabanlı bir taşıma sistemi olup, 200 cm yüksekliğe ve 1200 kg ağırlığa kadar Konya Şehirlerarası Kurye sevkiyatını kabul etmektedir. Palet ile ürün gönderirken, bazı ürünler yer, güvenlik veya güvenlik sorunları nedeniyle uygun olmadığı için gönderilememektedir. Tüm mallar Konya Ekspres Kurye hizmeti ile gönderilmeye uygun değildir. Her gün ülke genelinde birçok motor sevk edilmektedir.

Konya kurye, hızlı kargo servis alanları:


Gönderilmesi Yasak Ürünler

Tüm mallar Konya Acil Kurye hizmeti ile gönderilmeye uygun değildir. Çoğu kurye, bir palete neyin yüklenebileceği veya yüklenemeyeceği konusunda belirli düzenlemelere uymanız konusunda ısrar edecektir. Bu kurallar, Transit sırasında malların maksimum alanını veya güvenliğini sağlamak için uygulanmaktadır. Farklı Konya Moto kuryelerin farklı şeyleri kabul ettiğini göreceksiniz. Bazıları çamaşır makinesi, fırın, mikrodalga fırın vb. beyaz eşya göndermenize izin verirken, bazıları vermeyebilir. Aynı şekilde, çoğu durumda bozulabilir mallar gönderilememektedir.

Yasaklı Öğeler Listesi

Aşağıdaki ürünler kayıp veya hasara karşı sigortalanmayacaktır ve birlikte çalıştığımız normal Konya Ekonomik kurye ağlarının hiçbiri için uygun değildir .

 1. Beyaz eşyalar (buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, fırın, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi vb.)
 2. Ev taşırken, sadece düz paketlenmiş mobilyalar gönderilebilir. Diğer ev içerikleri, Evden Çıkarma hizmetine veya kişisel ulaşıma daha uygundur, örn. büyük veya ağır mobilyalar, kişisel eşya kutuları veya diğer eşya koleksiyonları.
 3. Kişisel eşyalarla dolu valizler moto kurye ile gönderiliyorsa, harici bir kap olarak kullanıldığında zarar görmeyeceğinden, daha sonra streç filmle sarılması veya başka bir şekilde korunması gereken bavulun içinde ayrı olarak paketlenmelidir. Etiketlerin, uygun şekilde sarıldığında valizlere çok daha iyi yapıştığını da unutmamalısınız.
 4. Bozulabilir mallar örn. donmuş veya taze yiyecekler ve aşılar gibi farmasötik ürünler
 5. Bitkiler, çiçekler ve tohumlar

Konya Kargo PaketlemeKonya Kargo Paketleme Önerileri
Sert ve Güçlü Kutu KullanınKaliteli bir dış ambalaja sahip oluklu mukavva kutu en iyisidir. Standartların altında ve hasarlı kartonlar sorunlara neden olabilir.
Her Ürünü Ayrı Ayrı SarınTüm öğeleri bir karton kutuya yerleştirin ve balonlu naylonla sarın.
Koliyi İyice KapatınKolinin tüm açık kenarlarını, paketinizin hem üstünde hem de altında geniş bir plastik veya güçlendirilmiş karton bantla kapatın.
Doğru Adres Bilgileri GirişiTelefon numarası ve posta kodu dahil tüm adres bilgilerinin belgelerde olduğundan emin olun. Bu, doğru bir şekilde tamamlanmalı ve sıkıca takılmalıdır.
Güçlü Dış Ambalaj KullanınKaliteli, sağlam ambalaj kağıdına sahip yeni ve kalın duvarlı oluklu mukavva kutu kullanılmalıdır. Bir öğenin boyutu ve ağırlığı ne kadar büyükse, bir dış kutu o kadar kalın ve büyük kullanılmalıdır.
İç Ambalaj KullanınYeterli yastıklama malzemesi kullanın ve kutunun içinde hareket veya boşluk olmaması için kutuyu tamamen ambalaj malzemesiyle doldurun.
İyi Ambalaj Örnekleriköpük kaplama, polistiren çevreler ve uçlar, Kalıplanmış ve şekillendirilmiş köpük
Kötü Ambalaj ÖrnekleriKağıt, Polietilen torbalar/bin gömlekleri, talaş
Konya Kurye Paketleme

Konya, TürkiyePin
Konya, Türkiye


Konya

Konya, Türkiye’nin en büyük 10 metropolünden biridir ve İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Kent, verimli ovaları ve mega fabrikalarıyla Türkiye’nin en gelişmiş tarım ve sanayi kentlerinden biridir. Ancak Konya, Türk kültürü üzerinde önemli bir rol oynamaktadır ve Selçuklular ve Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma birçok önemli tarihi yapı bulunmaktadır. Konya, tarımsal faaliyetler açısından da Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biridir. Kentin sınırlarında her yıl düzenlenen birçok fuar ve festival var.

KonyaPin
Konya

Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Çatalhöyük, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alındı. Şehir, Anadolu Selçuklularının başkenti olmuştur. Büyük Sufiler Hz. Mevlana’nın mezarı Konya’dadır. 2 milyonu aşan nüfusu ile Konya, son yıllarda ülkenin en önemli sanayi şehirlerinden biri haline gelmiştir. Konya, Türkiye Uluslararası Havalimanı sayesinde ülkenin birçok şehrinden Konya’yı ziyaret etmek çok kolay. Ayrıca Konya’nın yüksek hızlı tren bağlantısı vardır. Konya Yüzölçümü • Toplam 40,841 km² (15.768 mil²) Konya Rakım 1.016 m (3.333 ft) Konya Nüfus (2021) • Toplam 2,277,017[1] • Konya Yoğunluk 56/km² (140/mil²) Konya Zaman dilimi UTC+03.00 (TRS) Konya Alan kodu (+90) 332 Konya Plaka kodu 42

Konya Belediye: www.konya.bel.tr
Konya Valilik: www.konya.gov.tr
Konya Google Map: https://goo.gl/maps/AWF5k8bPfrdEEKi3A

Konya Kurye S.S.S

Konya Kurye Kimdir?

Konya ve Türkiye genelinde teslimat için bir moto kurye sistemidir. Anında fiyat teklifi alın ve çevrimiçi rezervasyon yapın Konya kuryeleri Konya ve Türkiye genelinde palet alımı ve teslimatı için anında fiyat teklifi ve rezervasyon sistemidir. Kurye sağlayıcı ağımızla, büyük veya hacimli ürünleriniz için hızlı ve verimli bir kurye teslimat yöntemi sunabiliyoruz. Eşyalarınızı palete (sağlanabilir) paketleyin, biz de onları Konya, Türkiye de düşük maliyet ve yüksek hızda teslim edelim. Moto Kurye Fiyatlarımız, Konya da bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan bazılarını yansıtmaktadır.

Konya Kurye Çalışma Sistemi Nedir?

Konya Kurye, bir dizi moto kurye ortağı kullanır ve tüm paketleri her seferinde zamanında teslim etmeyi amaçlar. Yukarıdaki formu doldurduğunuzda anında bir fiyat teklifi veriyoruz ve daha sonra devam edip online rezervasyon yapabilirsiniz. Konya moto kuryelerin kullanabileceği teknolojiyle, sizi her adımda güncel tutuyoruz. E-ticaret veya ticari ürünler için Konya moto kurye ile palet teslimatı ideal, hızlı ve kullanışlıdır. Online takip sistemimiz sayesinde sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz. Son teslimat da dahil olmak üzere tüm güncellemeleri gerçekleştikleri zaman ve olarak görebilirsiniz. Bir sorunuz varsa bizi +90543 748 61 61 numaralı telefondan arayın.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp