Akatlar Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Ocak 7, 2023 tarafından Moto Kurye

Akatlar Kurye, sadece bu bölgelere değil, aynı zamanda Türkiye tamamına kadar tüm ulusal kapsama alanına hizmet veren lider bir Akatlar ekspres aynı gün kargo şirketidir. Aynı gün kurye hizmetlerinin tamamını rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.

Akatlar KuryePin
Akatlar Kurye

Akatlar Kurye Servisleri

Ekspres aynı gün Akatlar Kurye hizmetimiz, her işletme için hızlı, güvenli ve güvenilir aynı gün nakliye çözümü sunar. Tüm İstanbul ve Türkiye varış noktalarını kapsıyor ve anında alındı ​​onayı ile acil paketlerinizin belgelenmiş zamanında teslimatını garanti ediyoruz. Tüm araç filomuz, tüm toplama ve teslimat hizmetlerimizde maksimum güvenilirlik sağlamak için en son GPS teknolojisini kullanır. Acil, zamana özel veya gizli teslimatlar ve tahsilatlar için Akatlar Kurye size uygun maliyetli bir çözüme sahiptir ve özel personelimiz ve esnek yaklaşımımızla, aynı gün ekspres kurye hizmetimizin her zaman yanıt vereceğinden emin olabilirsiniz.

Akatlar kurye servisimizin hizmet pörtföyü:

 • Aynı gün kurye hizmetlerinin lider sağlayıcısı
 • Ulusal ve yerel aynı gün kurye hizmeti
 • İhtiyaçlarınızı karşılamak için ısmarlama lojistik hizmetler
 • Güvenli belgelerin veya hassas ekipmanların güvenli taşınması
 • Esnek ve doğrudan rezervasyon sistemleri
 • Planlanmış veya isteğe bağlı hizmetler
 • Tüm Birmingham ve çevresini kapsayan hızlı ve doğru geri dönüş
 • E-posta veya Faks yoluyla anında teslimat kanıtı
 • Tek belgeden tam palet yüklerine kadar eksiksiz teslimat seçenekleri
 • 45 dakika içinde toplama
 • 20.000 TL ‘a kadar transit mallar için tam sigortalı
 • Çevrimiçi ödeme olanakları
 • Güvenli ve güvenilir kurye hizmeti

Akatlar Kurye

Akatlar kuryelerimiz Beşiktaş ve İstanbul’un tamamın da hızlı, ekonomik kurye servisleri sunar.


Akatlar Kurye Araç Filomuz

Lütfen aynı gün teslimatlar için ne tür araçlara ihtiyacınız olduğunu rezervasyon sırasında belirtin. Yalnızca bir kılavuz olarak kullanılmasına rağmen, aşağıdaki bilgileri yararlı bulabilirsiniz. Hangi araca ihtiyacınız olduğuna dair herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen bizi 0 543 748 61 61 veya mail@motokuryem.com.tr

Küçük Otomobil

 1. Bir standart veya Euro palet
 2. 450 kg’a kadar ağırlık
 3. 1 metre yüksekliğe kadar olan ürünler
 4. 1,5 metre uzunluğa kadar olan ürünler
 5. 1,4 metre genişliğe kadar ürünler
 6. Tekerlek kemerleri arasındaki genişlik 1,25 metre
 7. 2,8 metreküp kargo

Transit

 1. İki standart veya üç Euro palet
 2. 900 kg’a kadar ağırlık
 3. 1,35 metre yüksekliğe kadar olan ürünler
 4. 2,4 metre uzunluğa kadar olan ürünler
 5. 1,65 metre genişliğe kadar ürünler
 6. Tekerlek kemerleri arasındaki genişlik 1,25 metre
 7. 5 Metreküp kargo

Uzun Van

 1. Üç standart veya dört Euro palet
 2. 1100 kg’a kadar ağırlık
 3. 1,8 metre yüksekliğe kadar olan ürünler
 4. 3,2 metre uzunluğa kadar olan ürünler
 5. 1,75 metre genişliğe kadar ürünler
 6. Tekerlek kemerleri arasındaki genişlik 1,35 metre
 7. 10.5 Metreküp kargo

Yukarıdaki ölçümler yalnızca bir kılavuz olarak sunulmaktadır. Üreticinin araç boyutları ve taşıma kapasiteleri değişiklik göstermektedir.

ilk Akatlar kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Neden Akatlar Kuryemizi Seçmelisiniz

Akatlar Kuryeleri İstanbul’un önde gelen aynı gün kargo şirketidir, sadece bu bölgelere değil, aynı zamanda İstanbul ve Türkiye boyunca tüm ulusal kapsama alanına hizmet vermektedir. Aynı gün Acil Kurye hizmetleri yelpazesini çok rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.

Ekonomik Kurye Fiyatı

Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet – kişiselleştirilmiş yaklaşım ve yüksek kaliteli müşteri hizmetlerine verilen önem ve ayrıntılara gösterilen özen, şirketinizin büyüklüğü ne olursa olsun hizmetlerimizi gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebileceğimiz anlamına gelir. Çeşitli müşteri tabanımız, tümü rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanan büyük, orta ve küçük ölçekli şirketlerden oluşmaktadır.

Profesyonel Araç Filosu

Büyük araç filomuz – küçük ve büyük kamyonlardan ekstra büyük kamyonetlere kadar, Akatlar Hızlı Kurye Çözümleri, en son GPS teknolojisi ile tam donanımlı geniş bir filoya sahiptir. Ayrıca gerekirse bir HGV’ye kadar herhangi bir boyuttaki araç ayinini de sağlayabiliriz. Teslimat ihtiyaçlarınız için her zaman doğru zamanda doğru kaynaklara sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Tecrübeli ve Deneyimli

Deneyimli ve güvenilir kuryeler – kendini işine adamış personel ve tam eğitimli İstanbul Kuryeler, her teslimatın güvenli, zamanında ve ayrıntılara azami özen gösterilerek yapılmasını sağlar. Her teslimat sırasında sürücülerimizle düzenli ve doğrudan iletişim halindeyiz, bu nedenle, istediğiniz zaman sevkiyatınız için en güncel raporları alabilirsiniz. Gönderiniz teslim edildiğinde, teslimat belgesinin bir kopyasını size e-posta veya faks ile göndereceğiz.

7/24 Destek ve Hizmet

Müşteri Hizmetleri, zamanında güvenilirlik ve birinci sınıf hizmet ihtiyacını karşılayarak Akatlar ve Beşiktaş bölgesindeki diğer tüm teslimat sağlayıcılarının üzerine çıktı. Müşterilerimizle ortaklaşa çalışarak ve hak ettiği özeni göstererek, tam hizmet olarak güvenle adlandırdığımız bir şirket kurduk. Müşteriye en yüksek verimlilik ve kalite standartlarını sağlamak için tasarlanmış kapsamlı bir kişiselleştirilmiş kurye lojistiği ve dağıtımı müşteri hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Akatlar Kuryeleri tüm personel, kaliteli bir hizmet sunmaya ve zamanında teslimatlar yanı sıra yüksek müşteri hizmetleri ve iletişim standartlarını sürdürmeye kendini adamıştır. Akatlar Moto Kurye Müşteri hizmetlerinde sürekli iyileştirme için çalışıyoruz.

Memnuniyet Odaklı

İletişim– Sunduğumuz hizmetler söz konusu olduğunda iletişim ve anlayış en yüksek önceliğe sahiptir. Teslimat gereksinimlerinizin herhangi bir kısmı beklediğinizden farklıysa, mümkün olan en iyi çözümü tartışmak için bizden bir telefon alacaksınız. Bazen trafik sıkışıklığı ve otoyol kazaları nedeniyle kuryelerimiz gecikmektedir. Durum hakkında sizi bilgilendirmek ve yeni teslimat zamanını size iletmek için mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçmeye çalışacağız. Müşteri memnuniyeti bizim için her şey demektir ve itibarımız, hem mevcut hem de yeni müşterilerimize sunduğumuz mükemmel hizmetin kalitesinden asla ödün vermeme taahhüdüne dayanmaktadır. Detaylara dikkat, iyi iletişim ve mükemmel bir müşteri hizmeti. Eksiksiz lojistik ve kurye hizmetimiz, acil veya başka bir duruma bağlı olarak tüm gönderiler için hizmet vermektedir.

İndirimli fiyatlar ve ek avantajlar Akıncı Akatlar Kurye ile bir Ticari Hesap açarak müşterilerimiz, indirimli fiyatlar ve kredi imkanları dahil olmak üzere birçok ek avantajdan yararlanır.

Akatlar Kurye Lojistikleri

Aynı gün Akatlar kargolarınız, çifte teslim edilir. Günün her saati destekle içinizin rahat etmesini sağlamak için yukarıda ve öteye gidiyoruz. Teslimatınız ister planlanmış ister son dakika olsun, ihtiyaçlarınıza uygun aynı gün içinde kurye hizmetimiz var. Ülke çapında 4.000’den fazla araç ağımız, Akatlar, Beşiktaş da neresinde olursanız olun, bir saat içinde hızlı ve güvenilir toplamayı garanti eder. Gerçek zamanlı takip ve teslimatın basılı kopyası ile paketinizin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçmek için, mail@akincilojistik.net veya 0 543 748 61 61

 • Esnek seçenekler Neyi ve nereye gönderdiğinizden bağımsız olarak ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel bir şekilde uyarlanmış bir çözüm bulun.
 • Akıllı izleme Akıllı gerçek zamanlı takip uygulamamızla teslimatlar tek bir yerden takip edin ve yönetin.
 • Olağanüstü hizmet 24 saat tavsiye ve destek için eğitimli ve özel müşteri hizmetleri ekibimize güvenin.

Güvenli ve güvenilir teslimat seçeneklerimiz, acil teslimatlar için bizi mükemmel bir seçim haline getiriyor. Ekibimiz tamamen güvenlik kontrolünden geçirilir ve hız ve güvenliğe öncelik verilmesini sağlamak için elektronik bir gözetim zinciri izler. Vizyonumuz, insanımıza ve gezegenimize saygılı teknolojileri kullanarak müşterilere seçenek ve esneklik sunan akıllı bir dağıtım ağıyla lojistiğin geleceğini şekillendirmektir. Akatlar Kurye ve Kargo Lojistiğin basit olması gerektiğine inanıyoruz. Ülke çapında 4.000 profesyonel kurye ağı, 220 ülkeye teslimat, özel depolama ve yerine getirme seçenekleri ve gerçek zamanlı GPS takibi ile KOBİ’lere sektörümüzde rakipsiz olduğunu bildiğimiz bir düzeyde kişiselleştirilmiş hizmet sunuyoruz.

Akatlar, Beşiktaş (Hürriyet)Pin
Akatlar, Beşiktaş (Hürriyet)

Akatlar

Akatlar, İstanbul bölgesinin Beşiktaş ilçesine bağlıdır. Toplam da 16 bin nüfusu vardır, Akatlar posta kodu ise 34335, daha çok toplu konutların ve sitelerin sahip olduğu bölgedir. Akatlar isminin, nereden geldiği de bir merak konusu oldu. Sultan Abdulazizin istediği fakat Abdülhamit nasip olan vakıftan almaktadır. Ayrıca, Akatlar bölgesine 58A ve 59A otobüs hatları gider. Akatlara diğer ulaşım yolları ise, Metro M& ve Minibüs Dolmuş seferlerinden SRY-12 hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Akatlar da ki bazı önemli yerler: Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi, Şişli Terakki Lisesi, Akatlar Kültür Merkezi, Akatlar Terakki Vakfı Okulları, Sanatçılar Akatlar Parkı, Etiler Akatlar Camii, Etiler Mesleki ve Teknik Akatlar Anadolu Lisesi, Nispetiye Akatlar İstasyonu, Akatlar Azerbaycan Başkonsolosluğu, İsov Dinçkök Akatlar Anadolu Lisesi, Özel Akatlar Avşar Polikliniği, Karanfilköy Akatlar Camii, Akatlar Spor Kulübü Derneği, Akatlar Halısaha, Akatlar Oto Lastik

Koordinat: 41°05’22.9″N 29°01’27.1″E
Enlem ve Boylam: 41.089694, 29.024190
Google Plus Kod: 32QF+VMG Beşiktaş, İstanbul
Adres: Akat, Avcılar Sk. No:171, 34335 Beşiktaş/İstanbul
Konum: https://goo.gl/maps/t7gQK4nGXk1gqVLo9
(*Akıncı kuryeyi değil, bölge konumunu göstermektedir.)

Sıkça Sorulan Sorular

Akatlar Kuryeleri Neler Sunar

Aynı gün teslimatlar Aynı gün güvenli kurye hizmetimizle, gerçek zamanlı takip sistemimizin ve özel müşteri hizmetleri ekibimizin hemen yanınızda olduğunu bilerek içiniz rahat olsun. Ertesi gün kurye hizmeti Ekspres kurye hizmetimizle gecelik paketlerinizi gönderin. Kolay çevrimiçi rezervasyon sistemimiz ve geniş kurye ağ seçeneklerimiz, baştan sona tam bir gönül rahatlığı sağlar. Uluslararası teslimat Ekonomiden ekspres kargoya kadar esnek, güvenli uluslararası gönderi seçeneklerimizi keşfedin. Özel filomuz ve deneyimli global partner ağımız ile gönderileriniz emin ellerde. Depolama ve yerine getirme Tüm lojistik ve depolama ihtiyaçlarınız karşılandı. Modern işletmeler için özel depolama ve taşıma çözümleri – kendi kişisel müşteri hesap yöneticinizle.

En Çok Tercih Edilen Akatlar Kurye

7/24 çalışıyoruz ve telefon görüşmenizden itibaren herhangi bir Birleşik Krallık Posta Kodundan gönderilerinizi 60 dakika içinde teslim alabiliriz. Ülke çapında hizmet için bu nasıl! Küçük kamyonetler , Transit boyutlu kamyonetler ve ayrıca arka liftli ve liftsiz çeşitli boyutlu perdeli araçlardan oluşan bir yeni araç filomuz var . Ayrıca 7,5 tonluk kamyonlardan tam körüklü kamyonlara kadar erişimimiz var. Akatlar ve İstanbul’un herhangi bir yerine bir Palet gönderin, Akatlar, Beşiktaş da ki 1 numaralı güvenilir aynı gün palet Kuryesi olmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, büyük palet ağlarına kıyasla, bir sevkiyatta birden fazla palet gönderirken son derece uygun maliyetli olabiliriz. Akatlar Kurye Filomuz, tüm minibüslerde standart olarak Canlı GPS Konum takibini tam olarak entegre etti ve ayrıca kurye değişim platformuna entegre edildi.

Beşiktaş Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp