Çağlayan Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Çağlayan kuryelerimiz, Çağlayan bölgesin de moto kurye ihtiyaçlarını ne iyi karşılayan moto kurye firmasıdır. Çağlayan kuryelerimiz sizin aramalarınızı bekliyor.

Çağlayan Kurye

Acil Çağlayan Kurye Teslimatı için Şimdi Rezervasyon Yapın Aynı Gün İstanbul Kurye Çağlayan Kuryeleri ve Minibüsleri Artık Hazır. Çağlayan kurye teslimat hizmetimiz, ürünlerinizin özel bir motorlu kurye ile A’dan B’ye hızlı bir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlar. Çağlayan da en çok tercih edilen kuryelerdir.

Çağlayan KuryePin
Çağlayan Kurye

Profesyonel Çağlayan Kurye

Çağlayan profesyonel kurye teslimat filomuz, tümü Çağlayan’ın merkezinde 30 dakika, dış Çağlayan yerlerinden 60 dakika içinde teslim alınabilen kargo bisikletleri, motosikletler, kamyonetler ve paket arabaları içerir. Çağlayan acil kuryeler profesyonel personellerdir ve Çağlayan bölgesine en hızlı moto kurye teslimatı yapan personellerdir. Motorlu Kuryeler gerçek zamanlı olarak izlenir ve Çağlayan da ki evinizden veya ofisinizden veya Çağlayan ve İstanbul anakarasındaki herhangi bir yerden hızlı bir şekilde teslim almak için her zaman kısa sürede aranır.

Sıkı teslim tarihlerine kadar çalışmak ve malları varış yerlerine
Moto Kurye acilen nakletmek konusunda özel bir uzmanlığa sahibiz. Örneğin Çağlayan dan İstanbul ücra sokaklarına yaklaşık 4 saatte teslimat yapabiliriz . Çağlayan dan İstanbul ücra sokaklarına motosikletli kurye teslimatı yaklaşık 3 saat. Bakırköy kuryeler ile yapılan tüm teslimatlar sigortamız altındadır.


VIP Çağlayan Kuryeleri

Geniş VIP Çağlayan kurye araçları ve profesyonel sürücü ağımız, Çağlayan’ın herhangi bir yerine aynı iş gününde karayoluyla hızlı teslimatı hızlandırmak için genellikle bir saat içinde mallarınızı hızlı bir zaman çerçevesinde teslim almamızı sağlar. Ekonomik Çağlayan kuryelerimiz aynı gün teslimat için anında fiyat teklifleri sağlayabilir

Çağlayan’ın herhangi bir yerinden teslim alabilir ve Hızlı Kurye Aynı Gün içinde kapıdan kapıya teslim edebiliriz. Doğrudan gelen kutunuza anında toplama ve teslimat bildirimleri. Size e-posta ile gönderilen güncellemeler ile gerçek zamanlı olarak takip edilen araçlar. Çağlayan Kurye Sürücü ağımız Google Business tarafından sektördeki en iyilerden biri olarak derecelendirildi. Size yardımcı olmaya hazır özel bir aynı gün destek ekibimiz var.

Hızlı Çağlayan Kurye

Bir iş kurarken, yapmanız gereken ilk ve en önemli şey, işinize uygun güvenilir bir Acil Çağlayan kuryeleri bulmaktır. Kulağa biraz abartılmış gelebilir, ancak gerçek şu ki , mallarınızı doğrudan A noktasından Çağlayan’ın herhangi bir yerine teslim edecek basit, sorunsuz bir şirket istiyorsanız , bu günlerde güvenilirliğe ve hızlı Çağlayan kurye servisine ihtiyacınız var. Bahçelievler kuryelerimiz  ultra hızlı ve güvenlidir. Kendimize iyi hale şeyler öğrenelim Ekonomik ve Zamanında Çağlayan Kurye mükemmel bir seçim yapabilir.

Çağlayan Kurye: Kaliteli Yönetim

Güvenli bir yer arıyorsanız Çağlayan Kuryeleriyle aynı gün kargo , aslında mümkün görmeyecek şekilde mal teslim edebilirsiniz iyi şirket arıyoruz. Bu cephede en iyi Çağlayan Kuryesi sahibiz çünkü 25 yılı aşkın ticaret tecrübesiyle yerleşik, güvenli bir işletmeyiz, güvenilir ve emniyetteyiz, organizeyiz ve elimizde kaynaklar var.

Doğru adresin alınmasından doğru araçların takibine ve konuşlandırılmasına kadar her şeyin doğru yerde olduğundan ve her şeyin mükemmel bir şekilde organize edildiğinden Moto Kurye Fiyat emin oluyoruz. Çağlayan motorlu kuryeler kaliteli depo yönetimi ve ticari firmalar için uygun teslimat koşulları sunmaktadır. Ayrıca, kolilerin sırılsıklam olmasını önlemek için akıllı ambalaj malzemeleri ve sistemleri kullandığımızdan emin oluyoruz. Akıllı hizmet fikrimiz, doğruluk ve dikkatli konusundaki anlayışımıza dayanmaktadır.


Çağlayan, İstanbulPin
Çağlayan, İstanbul

Ekspres Çağlayan Kurye

Malların teslimat yerine doğru zamanda ulaşmasını istediğinizi anlıyoruz, bu nedenle her türlü koliyi paletlere, doğru yere taşımak için son derece donanımlı kurye araç ağımız var. Aynı gün Çağlayan Motorlu Kurye filomuzda ekspres motosikletler, paket arabalar, küçük kamyonetler ve Güvenli Çağlayan Kuryeleri bulunur.

Çağlayan Motorlu ve Araçlı Kurye hizmetleri, özellikle Çağlayan dan İstanbul’un ücra köşelerine gönderilen önemli bir belgeye veya aynı gün Çağlayandan İstanbul’a gönderilen bir sözleşmeye ihtiyacınız varsa, her zaman gereklidir. Tüm sürücülerimiz profesyoneldir ve hızlı ve aciliyet duygusuyla hareket etmek için eğitilmiştir. Kurumsal felsefemiz onları çevik ve sorumlu kılar. Avcılar moto kuryelerimiz akıllı teknolojiyi kullanır bu saye de tüm kargoları Şehirlerarası Kurye hızlı bir şekilde teslim eder. Google maps gibi harita teknoloji sayesin de konumlar ve adresler çok kolay bulunur. Eşyalarınızın Çağlayan da doğru zamanda doğru yere teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

Çağlayan Kurye Avantajları

 • Filomuzda her türlü mal ve kolileri taşımak için iyi donanımlı Çağlayan Kurye kamyonlarımız bulunmaktadır.
 • GPS takip sistemimiz ile tüm araçlar 24 saat boyunca tam olarak yönetilmektedir.
 • Herhangi bir sorundan kaçınmak için bilgileri ağ sistemlerimize doğru bir şekilde girmek için doğru araçlara sahip olduğumuzdan emin oluruz.
 • Her müşteriye her zaman akıllı bir hizmet sunarak doğruluğu sağlamak için dikkatli ve düzenliyiz
 • Günlük aynı gün Çağlayan Kurye rezervasyonlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için ticari hesap açma seçenekleri sunuyoruz.
 • Çağlayan Kurye hizmetimiz, tüm müşteriler için yerleşik maliyet etkinliği ile basit ve uygun maliyetlidir.

Çağlayan da aynı gün Çağlayan Kurye arayan küçük işletme veya kurumsal şirketlere veya sadece sevdiklerinize hediye göndermek isteyen biri olun, aynı gün teslimat hizmetimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Her durumda , yoğun ve yoğun iş gereksinimlerinize uyacak en iyi aynı gün kurye çözümünü alacağınızı garanti ediyoruz, Mallarınızı ve kolilerinizi Çağlayan’ın herhangi bir yerinde ve Çağlayan da doğru yere hızlı bir şekilde teslim etmek için bugün hizmetimizi kiralayın.

ilk Çağlayan kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Çağlayan Kurye: Kurumsal Teslimat

Kurumsal iş kullanıcıları ve sık göndericiler için, Kurumsal Çağlayan Kurye talepleri için ödeme yapma konusunda endişelenmenize gerek olmayan bir Ticari Hesap Uçak Kargo olanağı sunabiliriz . Bugün bir hesap açın ve kendi özel çevrimiçi girişinizle ‘Tüm Özelliklerimizin Kilidini Açın’. Web rezervasyon portalımız, herhangi bir kullanıcının Çağlayan Kuryeleri ile Aynı Gün Teslimatı için Anında Canlı Fiyat Teklifi almasına olanak tanır .

Potansiyelinizi ortaya çıkarın ve bugün başvurun.

Kuryelerimiz ile Gönderemeyeceğiniz Ürünler

Çağlayan motosikletli kuryelerimiz resmi ve kurumsal bir motorlu kurye şirketidir. Türkiye Cumhuriyeti kanun/yasalarına tabidir. Bundan dolayı, Türkiye de yasaklı olan veya kanun dışı herhangi bir madde/ürünü moto kuryelerimiz ile taşıtamazsınız. Çağlayan da bunlardan bir kaçını aşağıda listeledik. Bu listeler Arnavutköy kuryelerimiz için de geçerlidir.

 1. Sahte ürünler
 2. Narkotik ilaç
 3. Uyuşturucu
 4. Silah, Bıçak gibi zarar verici maddeler
 5. Av tüfekleri
 6. Mermi
 7. Tütün
 8. Gümrük dışı elektronik ürünler
 9. Canlı hayvan
 10. Canlı bitki
 11. Bozulabilir ürünler
 12. Deri

Çağlayan Kurye: Araba Parça Hizmeti

Araba parçaları göndermeyi mi düşünüyorsunuz? O zaman kurye karşılaştırma aracımız, parçalarınızı teslim etmenin en makul yolunu bulmanıza yardımcı olmak için burada. Çağlayan Kuryeleri Araba Parça hizmetlerimiz bu ağır eşyalara özel önem vermektedir. 

Arabaların yedek parçaları farklı boyut ve şekillerde farklılık gösterir. Bunları paketlemek çok zor olabilir ve müşteriler, kuryenin reddetmesini önlemek için bunu düzgün bir şekilde yapmalıdır. Pendik kuryeleri ile koli göndermeniz gerektiğinde, teslimat hizmetlerimiz size Hızlı Kargo dünyanın en iyi kuryelerini kullanarak çeşitli seçenekler sunar. Fiyat almak için yukarıdaki teklif formunu doldurmanız ve “Teklif & Ayırt” düğmesine tıklamanız yeterlidir.

İşte taşınmasına izin verilen araba parçalarının listesi. Lütfen göndermeden önce onları iyi paketlediğinizden emin olun. 

NKurye Araba Parça hizmeti
1Gövde Panelleri
2Bagaj kapıları
3Tampon
4Kaporta
5Motorlar
6Şanzıman
7Koltuklar
Çağlayan Kurye Araba Parça Hizmeti

Araba Parçaları Gönderirken

Araba parçanız, diğer ağır eşyalarla birlikte bir Çağlayan araba parça kurye ağı aracılığıyla taşınacaktır. Merkezi depo noktaları ve oradan dahil olan otomatik makineler aracılığıyla işlenecektir. Sarıyer kuryeleri özellikle ürün kötü paketlenmişse, keskin kenarlar görünüyorsa veya sıvı sızdırıyorsa veya rezervasyon formunda verdiğiniz bilgiler yetersiz ve yanlışsa herhangi bir sorun olabilir. Daha fazla sorundan da kaçınmak için, araç parçası çok uzun veya çok ağırsa sürücü öğeyi almayı reddedebileceğinden, öğenizin kesin boyutlarını ve ağırlığını sağlayın. Sahte alıntı sırasında ağırlık ve boyutların doğru olduğundan emin olun.


Hani Parçalar Kurye ile Gönderilmez

Herhangi bir şekilde sıvı içeren nesneler veya kaplar kesinlikle yasaktır. Bir şanzıman veya motor göndermek çok zor. İçinde yağ veya yakıt kalmaması, parçanın temizlenip düzgün şekilde paketlenmesi hayati önem taşır.

Sıvıların yanı sıra piller de yasaktır. Herhangi bir baş ağrısından kaçınmak için, bunu yapmayın, aksi takdirde paketiniz iade edilir veya bekletilir. Üsküdar kuryeleri lastik göndermenize izin verilir, ancak hava yastıkları dahil olmak üzere basınçlı maddeler kesinlikle yasak olduğundan, lastiklerin sönmesi ve alaşımdan çıkarılması gerekir. Çağlayan kurye ağıyla gönderilmeye uygun olmadığından, yani ön camlar veya camlı kapılar da uygun olmadığı için cam içeren ürünler de yasaktır. Araba lambaları tamam ama bunlar karşılıksız olarak gönderilecek.

Araba Parçaları Nasıl Paketlemeliyim?

Hepimizin bildiği gibi, araba parçalarını paketlemenin birçok farklı yolu vardır; farklı şekil ve boyutlarda yapılırlar. Bunları bir palet üzerinde gönderme seçeneği vardır çünkü bu, mallarınızı taşımanın daha güvenli bir yoludur. Ardından, belirli paketleme uygulamaları gerektiren, yayınlanan en yaygın otomobil/araba parçalarına ilişkin yönergeleri ele alacağız. Pakete dahil olmayan normal araba parçaları için paketleme kılavuzumuzu ziyaret edebilirsiniz.


Çağlayan Kurye

Çağlayan kurye hizmetleri ile profesyonel kurye lojistikleri.


Araba Kaporta/Kapısı Kuryeler Taşır Mı?

Cam bileşenlere sahip farlar ve ekranların yanı sıra, üstyapı, son derece iyi paketlemeniz gereken bir diğer parçadır. Yapıyı korumak zorunda olduğunuz için sadece balonlu naylonla örtmeyin; örneğin tamponlar, ızgaralar ve döşemeler bükülerek hasar görebilir. Çelik kutu, bu ürünler için en iyi ambalajdır. Sultanbeyli kuryeleri kutu yoksa, alternatif olarak, karton ve bol miktarda yumuşak ambalaj kullanın ve kenarlara ve köşelere özellikle dikkat ettiğinizden emin olun, çünkü bunlar delinebilir.

Araba Motor & Ağır Parça Taşıyor musunuz?

Motorlar, dişli kutuları ve akslar gibi ağır eşyalar, bazı ortak Çağlayan kuryelerimiz tarafından bir şekilde kabul edilmektedir. Bu eşyaları paketlerken kesinlikle dayanıklı ve sağlam bir sandık veya tahta palet bulmanız gerekecek çünkü bunu hiçbir kurye sağlayamaz. Sancaktepe kuryeleri ürününüz belirli bir ağırlığın üzerindeyse, rezervasyon sürecinde malların bir palet üzerinde taşınıp taşınmayacağını soracağız ve eğer öyleyse bu siparişte belirtilecek ve kurye aracı yüklemek için bir pompa kamyonu sağlayacaktır.

Bu tür bir teslimat için elbette uzman bir kurye servisine ihtiyaç duyulmaktadır ve paketleme ve toplama için belirli ihtiyaçlar olacaktır, bu yüzden sipariş verirken bunu aklınızda bulundurmanız gerekir.

Çağlayan Kargonuz Mu Var?

Sıkça Sorulan Sorular

Kuryeler ile En Sık Ne Gönderiliyor?

En sık gönderilen araba parçaları silecek lastikleridir.  Bu tür araba parçası çok hafiftir ancak uzundur. Çağlayan kurye hizmetlerimizden herhangi birinde veya uluslararası olarak gönderilebilir, çünkü kutulu olduklarında bile üzerlerinde çok az veya hiç ağırlık yoktur.

Kuryeler Sigortalı Mı Taşıyor?

Akıncı Çağlayan Kurye Hizmetleri, bazı hizmetlerimizde belirli bir değere kadar ücretsiz koruma teminatları sunar ve bunu rezervasyon işlemi sırasında tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, pahalı ürünler için, ürünün hasar görmesi veya kurye ile nakliye sırasında kaybolması durumunda kapsamı genişletmenizi öneririz.  Ambalajınızın kabul edilebilir olması gerektiğini ve öğenizin yasaklanmış veya kısıtlanmış ürünler listesine dahil edilmemesi gerektiğini düşünün.

Şehirler arası Kurye Hizmetiniz Var Mı?

Kesinlikle evet, araba parçaları Akıncı Çağlayan kuryeleri yardımıyla dünyanın her yerine gönderilebilir.  Genel olarak, hiçbir sorun yaşamadan bunları ucuza, zahmetsizce ve güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Yine de, araba bileşenlerini göndermekle ilgili bilmeniz gereken birkaç talimat ve kısıtlama vardır ve parçaları, parçanın türüne göre dikkatli bir şekilde paketlediğinizden emin olmanız önemlidir.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp