Yedikule Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Yedikule Kurye hizmetleri şu anda filosunda toplam on üç araca sahiptir ve küçük belgeleri tüm yol boyunca taşıma becerisine sahiptir. Depolama ve kapalı kasa hizmetleri çok yakında. Yedikule Kurye hizmetlerinde lideriz. Ana kapsama alanımız Yedikule, İstanbul ve Uluslararası Havalimanı’nda (GRR) olmak üzere 68 alt Yedikule, Fatih ilçesini kapsıyoruz. Yedikule Kuryeleri, teslimat hizmetlerinde kırk yılı aşkın deneyime sahiptir. Paketinizi olması gereken yere, olması gerektiği zamanda ulaştırmak için ekibimize güvenebilirsiniz.

Yedikule Kurye Firması

Yedikule Kuryeleri, teslimat çözümlerinizi geliştirmek için planlar tasarlamadan önce işinizi tam olarak anlamak için zaman ve uzmanlığa yatırım yapar. Tüm Yedikule Kurye sürücülerimizin performansı ve ürünlerinizin zamanında ve doğru teslimatını sağlamak için sorumluluk alıyoruz. İşletmelere Uçtan Uca Yardımcı Olacak Lojistik Çözümleri Yedikule Kuryeleri, iş operasyonlarınızı geliştirmek için çözümler tasarlamadan önce tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak için zaman ve uzmanlığa yatırım yapar. Lojistik problemler için uygun maliyetli ve güvenilir bir çözüm sunarken, karşılaşabileceğiniz her türlü zorlukta işinize rehberlik etme sorumluluğunu üstleniyoruz.

 • Ne Yapıyoruz Depolama ve elleçlemeden paketleme ve nakliye ve dağıtıma kadar, lojistik zincirinin her alanına ilişkin uzman bilgimiz, teklifimizi benzersiz kılmaktadır.
 • Kime Yardım Ediyoruz Yedikule Kurye boyutu veya konumu ne olursa olsun her tür müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için entegre, tek kaynaklı çözümler sunar.
 • Neden Bizi Seçmelisiniz ? Tüm çözümlerimizde profesyonelliğe odaklanan yerel bir şirketiz.

Neden Yedikule Kuryelerini Seçmelisiniz?

Neden Profesyonel Yedikule Kurye Hizmetleri? Kırk yılı aşkın tecrübemizle Yedikule, Fatih de ki en deneyimli son kilometre ve aynı gün teslimat hizmetiyiz. İşinizin doğrudan bir uzantısı olduğumuz için yaptığımız her şeyde profesyonel olmaya odaklandık. Yedikule Kurye Sürüş personelimiz TSA eğitimli, nazik, zamanında ve tüm teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. En acil ve zamana duyarlı gönderileri işlemek için günün her saatinde hazırız ve sahip olduğunuz tüm 3PL veya depolama ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olabiliriz.

 1. İnsanlar Çalışanlarımızın işimizin başarısını etkilediğini anlıyor ve kendini Yedikule Kurye adamış akıllı insanları işe alıyoruz.
 2. Müşteri servisi Üstün müşteri hizmeti sunmaya ve her müşterinin işimizden tamamen memnun olmasını sağlamaya çalışıyoruz.
 3. Destek Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin, uzman Yedikule Kurye ekibimiz tüm prosedürlerle ilgilenerek kişisel olarak teslim etsin.
 4. Güvenilirlik Her zaman ulaşılabilir olmaya kararlıyız ve %100 zamanında teslimat için çalışıyoruz. Mükemmelliğe ve dürüstlüğe olan bağlılığımız, her zaman güvenebileceğiniz teslimatlar sağlayacaktır.

Yedikule Kurye Müşterilerimize zamanında ve profesyonel hizmetler sunma konusunda onlarca yılı aşkın deneyime sahibiz. Ekibimiz ilişkiler kurmaktan ve harika bir iş çıkarmaktan gurur duyar. iletişim: mail@motokuryem.com.tr & 0 543 748 61 61 Büyük Ailemizin Bir Parçası Olun Sürüş ekibimize veya sevk ekibimize katılmakla ilgileniyorsanız, lütfen ön yazınızı gönderin ve aşağıdan devam edin. Şu anda herhangi bir rota veya pozisyon için işe almıyor olabiliriz, ancak her zaman ekibimizi büyütmek istiyoruz.

Yedikule Kurye Misyonumuz

Yedikule Kurye Misyonumuz, güvenebileceğiniz teslimat çözümleri sunmaktır. Hızlandırılmış, son mil, posta hizmeti, 3PL / yerine getirme ve yerel teslimat hizmetleri dahil olmak üzere üstün son mil nakliye çözümleri ve nakliye çözümleri sunarak müşteri beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. Profesyonellerden oluşan Yedikule Kurye ekibimiz, beklentilerinizi fazlasıyla aşan bir hizmet sunmaya kendini adamıştır. Bu seviyede ve kalitede hizmet verebilmek için her gün ekstra bir çaba sarf ediyor ve en son teknolojiler, yüksek eğitimli güler yüzlü ve deneyimli kadromuz ile her zaman sektördeki en verimli ve etkili çözümleri sunmaya çalışıyoruz. sağlam altyapı

Sürüş ve Vizyonumuz Yedikule Kurye Müşterilerimizin her ihtiyacına azami esneklikle yaklaşıyoruz çünkü süreçlere değil, nihai sonuca – gönderinin uygun şekilde teslimine odaklanıyoruz. Yedikule Kurye Amacımız, her zaman sürekli ve yüzde yüz güvenilir olan güvenilir ve kişiselleştirilmiş bir lojistik destek sistemi üreterek müşterilerimize rekabet avantajı sağlamaktır. Operasyonlarımız genelinde en iyi uygulama paylaşımını kuvvetle destekliyoruz ve Yedikule, İstanbul da ki en güvenilir küçük paket teslimat hizmeti olmaya çalışıyoruz. İşinizi İlerlemek İçin Buradayız Herhangi bir nakliye sorunu hakkında endişelenmeyi bırakın. İşinize odaklanın. Hak ettiğiniz desteği sağlayalım.

Yedikule Kurye Çözümleri

Standart teslimatlar ek olarak, müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için bir dizi katma değerli hizmet sunuyoruz. Aşağıda sunduğumuz tüm Yedikule Kurye hizmetler ve hizmet verdiğimiz sektörlerin bir derlemesi bulunmaktadır.

 1. Profesyonel Ofisler İster ofis içi postalarınızı ve paketlerinizi taşıyor, ister size bir posta alma ve bırakma hizmeti sağlıyor olalım, sizin için bir çözümümüz var.
 2. Tıp, Laboratuvar ve İlaç Yedikule Kurye , hassas tıbbi laboratuvarların, insan numunelerinin ve laboratuvarlar ve farmasötik sağlayıcılar için ilaçların taşınmasında oldukça deneyimlidir. Eşsiz hizmetimiz ve gizli/profesyonel dokunuşumuz, işinize mümkün olan en iyi bakımı sağlar.
 3. Hukuk ve Posta Hizmetleri Yedikule, Fatih, İstanabul’un her yerindeki işletmeler için özel olarak günlük ve isteğe bağlı posta ve yasal belge teslimi hizmetleri sunuyoruz. Çalışanlarınızdan birini Posta Kutunuzu kontrol etmesi için göndermek yerine, Yedikule Kuryeleri postanızı doğrudan size getirmesine izin verin.
 4. Üretme Yük ve imalat malzemelerinin ve ürünlerin depolanması, depomuzda önceden oluşturulabilir. Ayrıca ürünler yerimize ulaştıktan sonra ürünlerinizi doğrudan gideceği yere götürme imkanına sahibiz.
  1. Doğrudan Tüketiciye (D2C) Yedikule Kurye, doğrudan tüketicilere teslim edilen paketlere ihtiyaç duyan müşteriler için bir hub ve bağlı D2C nakliye modeli sağlama konusunda oldukça deneyimlidir. İşletmeniz için bir çözüm hakkında sohbet etmek için bugün bize ulaşın.
   1. B2B LTL Hizmetleri Doğrudan işletmelere teslim etmek bizim uzmanlığımızdır! Burada Yedikule Kuryeleri, tüm LTL yüklerinizi karşılayacak bir filomuz var.
 5. Son Mil Teslimatı Son Mil Teslimatı, Yedikule Kuryenin bilindiği şeydir. Yükü bölgesel bir depodan nihai varış noktasına güvenli ve verimli bir şekilde taşımak için tüm kaynaklara sahibiz. Sevkiyat ekibimiz size hizmet etmeyi dört gözle bekliyor!
  1. İsteğe Bağlı / Hızlandırılmış Hizmet Yedikule Kurye , ürünleri ve malları olabildiğince hızlı taşıması gereken müşteriler için isteğe bağlı ve hızlı teslimat hizmetleri sunar. Başlamak için bugün sevk ekibimize ulaşın.
 6. Planlanmış veya Yönlendirilmiş Hizmet , Yedikule Kurye hizmetlerine düzenli olarak ve tekrarlanan bir programa ihtiyaç duyan müşteriler için günlük ve haftalık özelleştirilmiş rotalar sağlar.
 7. Şehir Merkezinde Günlük Posta ve Mahkeme Hizmeti İster günlük olarak ofisinize getirilen postaya ihtiyacınız olsun, ister doğrudan mahkemeye götürülen önemli yasal belgelere ihtiyacınız olsun, Yedikule Kuryeleri sizin için bir çözüm sunar.
 8. Paketleme, Baskı ve Etiketleme Tesislerimizde mal ve ürünlerinizi paketleme, yazdırma ve etiketleme imkanımız bulunmaktadır. Başlamak için bugün bize ulaşın. depolama Yedikule Kurye ,
  1. Depolama ihtiyaçlarınız için bol miktarda depolama alanına sahiptir. Ayrıca, müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarını karşılamak için depolama alanımızı genişletme yeteneğine sahibiz. Gülümseyen depo çalışanları büyük bir depoda sevkiyat hazırlıyor. Fabrika işçisi. Teslimat kontrolü. Depo işçisi paketi tutuyor.
 9. 3PL Yerine Getirme Hizmetleri 3PL Yedikule Acil Kurye , ürünlerinizi ve mallarınızı tüketicilerinize taşırken işinizin stresinden kurtulmanın bir yolu olabilir. 3PL Gerçekleştirmemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.
YedikulePin
Yedikule

Yedikule

Yedikule Türkiye, İstanbul da bulunmaktadır. Yedikule Fatih ilçesine bağlıdır. Yedikule de bulunan Yedikule Surları Doğu Roma zamanın da şehri koruması için yapılmış surlardır. Yedikule Surlarının toplma uzunluğu 22 kilometredir. Yedikule bölgesin de ki bazı önemli yerler ve kurumlar: Yedikule İsbike, Yedikule Hayvan Barınağı, Yedikule Caddesi, Yedikule Camii, Yedikule İlkokulu, Yedikule Tren İstasyonu, Yedikule Park, Yedikule TCDD Lojman, Yedikule Kennedy Caddesi, Yedikule Hisarı Müzesi, Yedikule Mezarlığı, Yedikule Kapısı, Yedikule Öğrenci Yurdu, Yedikule ilkokulu, Ziraat Bankası Yedikule ATM, Yedikule Sosyal Tesisleri, Yedikule Konakları, Yedikule Taksi, Yedikule Kuş Cenneti Parkı, Yedikule Eczane, Yedikule Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, Yedikule Otopark

Adres: Yedikule, Fatih/İstanbul
Google Plus Kod: XWVF+58R Fatih, İstanbul
Koordinat: 40°59’34.8″N 28°55’23.7″E
Enlem ve Boylam: 40.992990, 28.923257
Google Maps Linki: https://goo.gl/maps/kRQcHrJ3nH6Wj56M8
*Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.


Sıkça Sorulan Sorular

Neden Yedikule Kurye En İyisi

Yerel depolama ve dağıtım uzmanlarından oluşan ekibimiz, işletmeniz için en iyi çözümleri yapılandırmanıza yardımcı olabilir. Bir danışma için mail@motokuryem.com.tr e-posta adresimize ulaşın veya doğrudan hattımızı arayın. İşletmenizin İhtiyaçlarına Yardımcı Olmak İçin Burada Herhangi bir nakliye sorunu hakkında endişelenmeyi bırakın. İşinize odaklanın. Hak ettiğiniz desteği sağlayalım.

Yedikule Kurye Aynı Gün Teslimat

Profesyonel Yedikule Hızlı Kurye Hizmetleri, çeşitli mal ve malları taşıyan çok çeşitli endüstriler için isteğe bağlı, aynı gün teslimat hizmetleri sağlar. Evler, ofis binaları, tıbbi binalar/kompleksler, fabrikalar, makine atölyeleri, havaalanları, depolama tesisleri, postaneler, UPS ve FedEx merkezlerine teslim alıp teslim ediyoruz. Kendini işine adamış profesyonel sürücülerden oluşan ekibimiz, son derece hassas, gizli ve zaman kısıtlaması olan ürünler sunma konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Yedikule Kurye Ekibimiz, güvenilir ve zamanında teslimat sağlamak için güvenlik değerlendirmeleri, güvenlik prosedürleri ve uygun iletişim gibi çeşitli eğitim programlarından geçer. Bir hesap oluşturmayı planlamak veya bir teslimat planlamak için ana telefon numaramızı arayabilir, e-posta aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz; bir temsilci sorunuzu hemen geri gönderecektir.

Kırk yılı aşkın profesyonel teslimat deneyimine sahip entegre bir taşıyıcı kullanmanın verdiği güvenle kargonuzu gönderin. Bir dizi farklı Yedikule Ekonomik Kurye hizmeti sunuyoruz ve müşteri ve satıcı memnuniyetini sağlamak için özelleştirilmiş teslimat ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda deneyimliyiz. Yedikule Kurye Fiyatlandırmamız hizmet hızına, teslim alma ve bırakma mesafesine ve teslimatın ulaşması gereken süreye bağlıdır.

Fatih Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp