Alibeyköy Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Alibeyköy moto kurye ihtiyacınız mı var? En iyi Alibeyköy moto kurye firmasıyız, Alibeyköy moto kurye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.


Alibeyköy Kurye Hizmetleri

Akıncı Kurye olarak tüm müşterilerimize kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz. Alibeyköy kurye ve kargo teslimat konusunda uzmanız, yılda 7/24 365 gün rezervasyon yaptıktan sonra İstanbul Kurye bir saat içinde kapınızdan teslim alıyoruz. Eyüpsultan kuryeleri Alibeyköy de de ki yakınlığı nedeniyle en çok tercih edilen profesyonel moto kuryelerimizdir. 

İş ve 18 tonluk kamyonların için motosiklet araçların büyük filosundaki beş yılı aşkın hizmet süremiz var. Alibeyköy ve İstanbul’un tüm alanlarını kapsayan moto kurye hizmet ağımız bulunmakta. +90 543 748 61 61 numaralı telefondan bizi arayarak veya yukarıdaki planlama aracımızı kullanarak istediğiniz zaman aynı gün Alibeyköy kurye ihtiyaçlarınızda size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin. Aynı zaman da mail@motokuryem.com.tr iletişim kurabilirsiniz.

Alibeyköy KuryePin
Alibeyköy Kurye

Alibeyköy Profesyonel Kurye

Herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, herhangi bir gün. İş ve ev ihtiyaçlarınız önceliğimizdir. Sunduğumuz farklı hizmetlere ve desteklediğimiz sektörlere bir göz atın. Üsküdar moto kuryelerimiz bir çok sektör ve iş dalına hizmet vermektedir.


Tıbbı, Optik ve İlaç Kuryeleri

Hastalara en iyi bakımı sağlamak için zamana duyarlı numunelerin, numunelerin ve belgelerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ümraniye moto kuryeleri tıbbı tahlil ve ilaç gönderimi de sağlamaktadır.

Otomotiv, Sanayi, Havacılık Parça Kuryeleri

Tedarik zincirinin hızlı ve verimli olmasını sağlayarak otomotiv ve havacılık endüstrilerini destekliyoruz. Parçaların zamanında teslim edilmesini sağlayarak Moto Kurye Araç Yol Dışı ve Uçak Yerde sürelerini en aza indirebiliriz. Kadıköy moto kuryelerimiz sanayi, otomotiv parça ve askamları da taşımaktadır. Aynı gün teslimat konusunda uzmanız ve rezervasyon yapıldıktan sonraki bir saat içinde, günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün teslim alma garantisi veriyoruz. Herhangi bir acil talep için öncelikli teslimat seçeneğimiz de mevcuttur.

Sizi teslimatınızın konumu hakkında düzenli olarak bilgilendiririz ve size gönül rahatlığı sağlamak için e-posta yoluyla anında teslimat kanıtı sağlarız.

Alibeyköy Kamu Sektörü Kuryeleri

İster acil pasaport teslimi, ister kritik vize teslimi olsun, A noktasından B noktasına zamanında ulaşmasını sağlayacağız. Çekmeköy kuryelerimiz resmi ve kamu sektörlerine hizmet vermektedir.

ilk Alibeyköy kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Medya, Prodüksiyon Taşıma Kuryeleri

Alibeyköy de ki tek uzman sanat kuryesi olarak sunduğumuz Hızlı Kurye kişiselleştirilmiş hizmetten gurur duyuyoruz. İşiniz gazetecilere değerli eşyalar veya stüdyonuzdan galeriye bir sanat eseri sağlamaya dayanıyorsa, Alibeyköy Kurye teslimat hizmetleri size huzur verecektir. 170 yıllık sanat ve tasarım sergileri için Alibeyköy de ki işletmeler ile yakın bir şekilde çalıştık. Beykoz kuryelerimiz sinema, tv, film ve dizi çekimleri için prodüksiyon taşımacılık hizmeti de vermektedir. Sergiler için neredeyse tüm sanat eserlerinin güvenli bir şekilde teslim edilmesinden sorumluyduk. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun motosikletlerden 18 tonluk kamyonlara kadar çeşitli araçlarımız mevcuttur ve teslimatınızın konumu hakkında sizi bilgilendireceğiz ve e-posta yoluyla anında teslimat kanıtı sağlayacağız.

Alibeyköy Motosikletli Kuryeleri

Alibeyköy de ki ünlü giyim firmaları gibi popüler cadde mağazalarına yardım etme konusunda kanıtlanmış bir sicilimiz var. Soğutuculu kamyonetler ve kamyonlar da dahil olmak üzere mevcut bir dizi araçla, yiyecek ve içecekleri taze tutuyor ve teslimat sırasında ürününüzün kalitesini garanti ediyoruz. Eşyalarınızı sadece teslim etmekle kalmıyor, aynı zamanda depolayabiliyoruz. Tesisimizde, daha sonraki bir tarihte teslim edilmesi gereken ürünler için 24 saat izlenen alarm sistemi ve CCTV kapsama alanı bulunan büyük bir depolama tesisimiz bulunmaktadır. Daha fazla ayrıntı için bize sorun. Ataşehir kuryelerimiz yiyecek, içecek dağıtımları da yapmaktadır.

Alibeyköy Pin
Alibeyköy

Alibeyköy Kurye ve Kargo Hizmetleri , yiyecek ve içecek ürünlerini çapraz bulaşma veya hasar riski olmadan mümkün olan en kısa sürede bir yere ulaştırmanın önemini anlıyor. Yiyecek ve içecekleri taze tutmak ve teslimat sırasında ürününüzün kalitesini sağlamak için frigorifik kamyonetler ve kamyonlar dahil olmak üzere çeşitli araçlarımız mevcuttur. Aynı gün teslimat konusunda uzmanız, ancak gerçekten acil bir talep olduğunda öncelikli teslimat seçeneklerimiz de var . Moto Kurye Fiyat Teslimatın yeri ve e-posta yoluyla anında teslimat kanıtı hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Taze meyve ve sebzeyi bir mağazaya veya restorana taşımanız veya yemeye hazır yemek hazırlamanız gerekiyorsa, aynı gün kurye hizmetimiz size yardımcı olmak için burada. İhtiyacınız olan her şeyi aynı gün sizin tarafınızdan seçilen bir varış noktasına taşıyacağız, hatta teslim almak için ne zaman gelmeniz gerektiğini bilmeniz için teslimatı planlayabilirsiniz .

Alibeyköy Kurye Avantajları Nedir?

Alibeyköy Kurye ile ile aynı gün teslimat alın. Sizin için uygun maliyetli, kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz. Uzmanlığımız ve bağlılığımız, aynı gün Alibeyköy hızlı kurye gereksinimlerinizin geçici olup olmadığına veya teslimat ihtiyaçlarınız için ısmarlama bir çözüm geliştirme ve yönetme esnekliğine sahip güvenilir bir lojistik ortağa ihtiyacınız olmasına yardımcı olabilir.

Günün veya gecenin herhangi bir saatinde isteğe bağlı olarak sunulan Akıncı Alibeyköy Kurye filomuz, acil gereksinimlerinize anında yanıt vermeye hazırdır. Alibeyköy ve İstanbul çok daha fazlası dahil olmak üzere Türkiye anakarasında aynı gün Alibeyköy acil kurye hizmetlerimizi sunuyoruz . Ücretsiz fiyat teklifi için bugün +90 543 748 61 61 numaralı telefondan  bizi aramaktan Şehirlerarası Kurye çekinmeyin ! Türkiye’nin en büyük şirketlerinden bazılarının, önde gelen Alibeyköy ana caddelerinin ve ünlü sanat kurumlarının güvenilir bir ortağı olmaktan onur duyuyoruz. Müşteri hizmetleri ekibimiz, sorunsuz bir teslimat sağlamak için her zaman hazırdır.

Alibeyköy moto kuryeleri sektörün en gelişmiş ve pozitif çözümler üreten moto kuryelerdir.

Akıncı Moto Kurye

Avantajlarınız

 1. Saniyeler içinde çevrimiçi fiyat teklifi
 2. Dakikalar içinde rezerve edildi ve onaylandı
 3. 30 – 60 dakika içinde toplama
 4. Gerçek zamanlı güncellemeler ve izleme
 5. Elektronik Teslimat Kanıtı

Aboneliklerin Faydaları

 1. Aynı gün moto kurye ile ilgili her şey ve daha fazlası
 2. Özel fiyatlar
 3. Öncelikli rezervasyonlar
 4. Adres defteri ve kayıtlı rezervasyonlar
 5. Fatura veya kartla ödeme
 6. 30 gün ödeme süresi
 7. Muhasebe Müdürü
 8. Uzmanlaşmış lojistik

Aynı gün ve ısmarlama teslimatlar için Alibeyköy’ün lider kuryesiyiz, temel, zaman ve koşul açısından kritik gönderilerinizi teslim etmek için benzersiz ve Uçak Kargo zorlu ihtiyaçlarınıza yardımcı olacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz.

7/24
Alibeyköy Kurye

Alibeyköy kuryerlerimiz büyük ve/ya küçük tüm kargolarınız için 7/24 hizmet sunar !


Alibeyköy Kuryeler ile Teslimat

Güvenli kurye hizmetimiz, zihninizi rahatlatmak için tasarlanmıştır. İster önemli bir paket, ister gizli belge veya hassas evrak işi olsun, bizimle güvende ve emniyette olacaktır. Almadan bırakmaya kadar aynı sürücüye sahip olmanızı sağlıyoruz. Teslimat konumunuzla Hızlı Kargo ilgili düzenli güncellemeler alacaksınız ve anında teslimat kanıtı alacaksınız, böylece tam bir gönül rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Bizim sağladığımız hizmetler:

 • Yerel, ulusal ve Avrupa hizmeti
 • Talep üzerine veya planlanmış hizmetler
 • Geniş ağ
 • Esnek rezervasyon seçenekleri (çevrimiçi ve telefon)
 • Dost canlısı ve yardımsever üniformalı sürücüler
 • Transit sigortada kapsamlı mallar
 • Düzenli izleme güncellemeleri ve e-posta yoluyla anında teslimat kanıtı
 • Çevre dostu seçenekler
 • En hızlı ve en güvenli rotayı sağlamak için gemide navigasyon
 • Tüm büyük kredi kartları ve banka kartları kabul edilir

Alibeyköy VIP & Ekspress Kuryeler

Sıkı bir programınız varsa ve aynı gün Alibeyköy ekspres kurye teslimatı yeterince hızlı değilse, teslimatınızın ihtiyacınız olduğunda oraya ulaşmasını sağlayabiliriz. Yapmanız gereken tek şey,  telefondan bizi aramak veya ücretsiz, bağlayıcı olmayan bir fiyat teklifi almak için yukarıdaki teklifimizi kullanmak. Alibeyköy VIP kuryeleri ile öncelikli aynı gün teslimat talebinde bulunun ve güvenli, emniyetli ve zamanında teslimat yapacağımızdan emin olun . Hatta kuryeyi giderken gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz, böylece ne zaman nerede olduklarını bilirsiniz.

Acil teslimatınız ana önceliğimizdir. İçiniz rahat olsun diye düzenli güncellemeler almanızı ve e-posta yoluyla anında teslimat kanıtı almanızı sağlıyoruz. iletişim: (0216) 309 40 00 & +90 (543) 748 61 61 e-posta adresimiz ise: mail@motokuryem.com.tr

Alibeyköy Kargonuz Mu Var?

Sıkça Sorulan Sorular

Ortalam teslimat süresi nedir?

Normal ve Standart gönderiler de 190 dakika, ekspress, hızlı ve vip gönderiler de ise mesafeye göre değişmekte olup ortalama 60 dakika da teslimat sağlıyoruz.

Sizleri ne zaman arayabiliriz?

Haftanın her günü, günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat politikası nedir?

Diğer moto kurye firmalarının aksine rekabetçi fiyat anlayışını benimsiyoruz. Mesai saatleri içerisin de km başına 2,3 TL mesai saatlari dışarısın da km başına 2,7 TL alıyoruz.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp