Gümüşsuyu Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Gümüşsuyu Kurye, kendisine çok çeşitli bir müşteri tabanına tam hizmet sağlamak için büyüklüğe, mali sorumluluğa, sistemlere ve yetkilendirilmiş Gümüşsuyu Acil Kurye sürücülere sahiptir. Gümüşsuyu Acil Kurye Sürücülerimiz, hava kargo alanlarına ve limanlar, gemiler, kimya fabrikaları ve rafineriler gibi diğer düzenlemeye tabi tesislere hizmet verme yetkinliğine sahiptir.

Gümüşsuyu KuryePin
Gümüşsuyu Kurye

Gümüşsuyu Kurye

Gümüşsuyu Ekspres Kurye, süreci basitleştiren ve müşterinin bir gönderi için fiyatın ne olacağını önceden bilmesini sağlayan müşteriler için özel oran çizelgeleri geliştirmiştir. Gümüşsuyu Hızlı Kurye adının , yeteneklerimize ilişkin konseptinizi sınırlamasına izin vermeyin . Yirmi üç yıl önce zarf, küçük paket kurye işi olarak başladık ve bu hala işimizin önemli bir parçası. Bugün, doğu Gümüşsuyu’nun her yerinde ve çevre eyaletlerde büyük, çeşitlendirilmiş bir endüstriyel üretici ve distribütör grubu için yük taşıyoruz. Müşterilerimiz için depolama hizmetleri sunuyoruz ve Şirket yönetimine, müşteriler tarafından çevrimiçi sipariş verilmesine izin veren son teknoloji ürünü bir bilgisayar sistemi yardımcı oluyor.

Tıbbi Kurye Hizmetleri

Numuneler Gümüşsuyu Tıbbi Kurye, 15 yılı aşkın süredir tıbbi numune teslimatında endüstri lideridir. Gümüşsuyu Ekspres Kurye Şoförlerimiz muayenehanelerden ve hastanelerden numune alarak laboratuvarlara teslim etmektedir. Bu, numunelerin gözetim zincirini korumak için hassasiyet ve güvenilirlikle yapılmalıdır. Bilgili tıbbi Gümüşsuyu VIP Kurye sürücülerimiz, sıcaklık kontrolü, kayıt tutma ve bulaşıcı hastalık numunesi işleme gibi uygun numune işleme prosedürlerini uygular. Tıbbi kayıtlar ve X-ışınları – sürücülerimiz doktor muayenehanelerinden ve hastanelerden alır ve tıp merkezi kayıt tesisi gibi merkezi kurumlara teslim eder.


Yasal Kurye Hizmetleri

Teslimat Gümüşsuyu Acele Kurye, yasal firmaların ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılar ve işi hızlı ve verimli bir şekilde yapmak için ilçeleri, mahkemeleri, hakimleri, programları ve prosedürleri bilir. Dosyalar Yerel, İlçe, Bölge ve Federal mahkemelerde derhal yapılabilir ve ertesi gün onaylanmış dosya iadenizi içerir. Gidiş dönüş ücreti karşılığında aynı gün servis yapılabilir. Yargıç odalarına teslim edilen nezaket nüshalarını da ekleyebiliriz.

 • Hukuki Araştırma / Kopyalama Hizmeti – Mahkemede kayıtlı bir dosyanın, dilekçenin veya emrin kopyalarına ihtiyacınız varsa, Gümüşsuyu Hızlı Kurye belgelerinizi bulup kopyalamak için hazırdır.
 • İmza Hizmeti – İmzalanmış bir sözleşmeye, bir hizmet sözleşmesine, tıbbi tahliyeye ihtiyacınız varsa, belgelerinizi alabilir ve daha büyük Houston bölgesinde imza alabiliriz.

Bankacılık Kurye Hizmetleri

 1. Günlük Güzergah Hizmetleri–Banka Şubelerinden malzeme alınması.
 2. Güzergahların konsolidasyonu ve banka şubelerine geri dağıtımı.
 3. Acil kurye hizmeti doğrudan Rezerve.
 4. Yerel şube depozito alımları.
 5. Şubeler arası değişim.

Gümüşsuyu Kurye: Emlak

Tapu Şirketleri, emlak hizmetleri, ipotek şirketleri ve ilgili sektörler, Gümüşsuyu VIP Kurye belge kaydı da dahil olmak üzere kapsamlı teslimat hizmetlerinden yararlanabilir. Mobil noter ve imza hizmetlerimiz bölgedeki işlem ihtiyaçlarınızı hızlandırabilir. Gümüşsuyu Hızlı Kurye, işlemlerinizi her zaman zamanında tamamlamanıza yardımcı olabilir. Gümüşsuyu Acil Kurye ihtiyaçlarınız için çözüm kaynağınız olalım.

Gümüşsuyu Kurye Profesyonel

Özel güvenlik gereksinimlerinin olduğu bu günlerde Gümüşsuyu Acele Kurye, sürücüleri için TSA (Ulaştırma Güvenliği Ajansı) kimlik bilgilerini güvence altına aldı.

 • Havaalanları — Gönderinizi alabilir ve sizin için gönderecek olan hava yolu veya hava kargo şirketine götürebiliriz. TSA kimlik bilgilerine sahip olmak, gönderinizin tarifeli uçuşu gerçekleştirmesini sağlama yeteneğimizi etkileyebilecek genişletilmiş kimlik bilgisi kontrollerine sahip olmayacağımız anlamına gelir.
 • Kimya tesisleri ve Rafineriler — Sürücülerimizin bir refakatçiye ihtiyaç duymadan kimya tesislerine ve rafineri sahalarına gitmelerine izin veren kimlik bilgilerine sahibiz. Bu, teslim almayı veya teslimatı büyük ölçüde hızlandırır
 • Limanlar ve Gemiler: Gümüşsuyu 7/24 Kurye ayrıca sürücülerimize limanlar ve gemiler de dahil olmak üzere diğer düzenlenmiş tesislere eskort olmadan erişim sağlayan TWIC kartları sağlar. Bu, Gümüşsuyu Kuryeleri kullanmanın size kattığı değeri daha da artırır . Bunlar, yalnızca ders çalışmak ve sınavlara girmek için kendilerini geliştirmeye istekli sürücüleri olan bir kamyon şirketinin sağlayabileceği yeteneklerdir.

Gümüşsuyu Kurye Çözümleri

Gümüşsuyu Uygun Kurye Sürücülerimiz en yüksek profesyonellik ve sorumluluk standartlarına tabidir. Tüm belgeler ve gözetim zinciri işleme prosedürleri, hükümet düzenlemeleriyle uyumludur. Gümüşsuyu VIP Kurye profesyonelliği ve güvenilirliği, bizi en iyi seçiminiz yapar.

Gümüşsuyu Nakliye Kuryesi

Gümüşsuyu Ekonomik Kurye hizmetlerinden biridir. Haftanın 7 günü, günde 24 saat açığız. Gümüşsuyu ve İstanbul için eyaletleri için paketler, kutular ve ağır yükler için aynı gün teslimat hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Türkiye de ki çoğu büyük şehre teslimat hizmeti veriyoruz.

Neden Gümüşsuyu Kurye Seçmelisin

Birçok şirket, kritik malzeme veya belge teslimatları yapmak için satış görevlileri, sekreterler, yöneticiler ve depo çalışanları gibi kendi çalışanlarını kullanır. Bu onları kendi işlerinden uzaklaştırır ve kazalar, yakıt maliyetleri, kaybedilen zaman ve trafik sıkışıklığı gibi başka maliyetlere maruz kalabilir. Ayrıca çalışanlar bu teslimatlar için uygun makbuz ve imzayı alamayabilir. Gümüşsuyu Ucuz Kurye profesyonel sürücülerini kullanmak bu sorunların oluşmasını engelleyebilir.

Hizmet Türleri

 • Acil Kurye Teslimat — bunlar 2,5 saat veya daha kısa sürede yapılan teslimatlardır. Ayrıca münhasırlık da vardır – navlun kamyondaki tek yüktür.
 • Düzenli servis, özel — teslimat standart 4,5 saatte yapılır ve kargonuz kamyondaki tek yüktür.
 • Düzenli hizmet — özel olmayan — özel olmayan — standart 2-4 saatlik teslimat süresi ve kamyonda başka yükler olabilir.
 • Planlı Servis — her haftanın aynı gününde teslim alırız.
 • Şehirlerarası / eyaletler arası servis
 • Paylaşılan hizmet — yalnızca kısmi bir yükünüz var ancak LTL taşımacılığından daha hızlı hizmet istiyorsunuz. Bugün alabiliriz ama o kamyon için başka yükümüz olduğunda yola çıkacak.
 • Doğrudan Servis yalnızca kısmi bir yükünüz var ama bunun doğrudan alıcıya ve 1,5 saat içinde gitmesini istiyorsunuz.
 • Tam kamyon şehirlerarası / eyaletler arası

Yük Teslimat Hizmetleri

 • Arabalar ve küçük kamyonetler
 • Tam boy kamyonetler
 • Boru raflı kamyonetler
 • Orta boy kazık yataklı kamyonlar
 • Büyük (24 fit) kazıklı kamyonlar
 • 40 ayak kaz boyunlu römorklar
 • Tilt yataklı kazık kamyonları
 • Kapalı kasa kamyonlar – elektrikli kaldırma kapıları ve palet krikoları ile 24 ayak
 • Traktör römorkları–48 ayak

Özel Çalışma

Yönlendirilmiş Taşıyıcılar

Müşterilere özel rota çalışması için atanan şoförlerimiz var. Gümüşsuyu Kurye Sürücüleri her gün müşterilerin tesislerine rapor verir ve belirtilen teslimat yolları boyunca teslim edilen malları yükler. Gümüşsuyu Kurye, sürücülere ödeme yapar ve kalifiye Gümüşsuyu Kurye sürücülerin her müşterideki rota pozisyonlarını doldurmasını sağlar. Ancak, sürücüler günlük talimatlarını müşteriden alır.

Adanmış hizmet

Gümüşsuyu Kurye Teslimatları ne zaman veya nerede yapılması gerektiğini tam olarak bilmek mümkün mü? Bir çözümümüz var, özel kullanımınız için bir sürücü edinin. İster günlük zaman değişikliklerine, ister işletmenizin yaşayabileceği mevsimsel artış ve düşüşlere uyum sağlamak için, bu esnek hizmet seçeneği, özel iş gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlanmıştır.

Gümüşsuyu Kurye Hesap Yönetim

Gümüşsuyu Kurye, ürünlerinizi nereden gönderdiğinize ve ürünlerinizin gittiği varış noktalarına bağlı olarak özel bir fiyat tablosu oluşturabilir. Bu, bir işin maliyetinin ne olacağı konusundaki şüpheleri ortadan kaldırır ve bu matris, siz yeni müşteriler ekledikçe ayarlanabilir. Bu sistem internet üzerinde mevcuttur ve bunun üzerinden navlun siparişleri verebilirsiniz. Kendi hesabınız ve şifreniz olacak ve giriş yapacaksınız. 

Ekrandaki formu dolduruyorsunuz ve kabul edildiğinde sevk memurlarının ekranlarında mevcut olarak görünecektir. Daha sonra, sevk memuru onu bir sürücüye atayarak ve iş alınıp teslim edilirken durumu güncellerken işin ilerlemesini izleyebilirsiniz. Günün sonunda tamamlanan tüm işlere ulaşabilir ve maliyetlerini alabilirsiniz. Bu, Gümüşsuyu Kuryelerinin bir fatura almadan önce müşterinizi faturalandırmanıza izin verir .

Sevk Sistemi

Gümüşsuyu Kurye, son teknoloji bilgisayarlı bir sevk sistemi kullanır. Sipariş Sistem tarafından kabul edildiğinde, Göndericinin bilgisayar ekranında görünecek ve bir sürücüye atanacaktır. Gümüşsuyu Kurye, siparişin durumu ile birlikte aradığında, müşteri, malzemenin alıcıya teslim edilmesi yoluyla sevkiyatın ilerlemesini izleyebilir. Müşteriler bizi her zaman arayabilir, ancak bu özellik, teslimat siparişi vermek ve ardından bu siparişin durumunu almak için sorunsuz bir yöntem sağlar.

Gümüşsuyu Kurye sevk hizmeti, gün boyunca birden fazla sevk memuruna ve canlı bir sevk memuru tarafından 7/24 hizmete sahiptir – telesekreter veya telesekreter yok. Bu nedenle, bir sevk memurunun siparişinizi alması için hatta beklemenize gerek kalmadan size hizmet verebiliriz. Ne zaman teslimat hizmetine ihtiyacınız olursa, her zaman canlı bir insanla konuşuyor olacaksınız!


Sürücülerle iletişim

Tüm sürücülerde çağrı cihazları ve Nextel doğrudan bağlantılı radyolar bulunur. Gümüşsuyu Kurye Sevk görevlisi bir sürücüye bir iş atadığında, sevk bilgisayarından sürücünün çağrı cihazına uygun veriler iletilir. Gümüşsuyu Kurye, sevk memuru ile asgari olarak aşağıdaki iletişimi gerçekleştirecektir:

 • Görevi aldığını kabul et
 • Göndericiye varış
 • Göndericiden ayrılış
 • Alıcıya varış
 • Boşaltma tamamlandı, yeni bir göreve veya bir sonraki göreve gitmeye hazır

Faturalandırma ve Dokümantasyon

Bilgisayarlı sevk sistemimiz, finansal yönetim sistemine bir girdidir. Gümüşsuyu Kurye Müşterileri, üç faturalama sisteminden birini seçebilir.

ilk Gümüşsuyu kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


E-Fatura

Birçok müşteri, bir grup teslimat için kendilerine fatura göndermemizi tercih ediyor ve onlara teslimat kanıtı belgesi göndermemizi istemiyor. Gümüşsuyu Kurye, tüm teslimat biletlerinin imzalı kopyalarını yedek olarak tutar.

Konşimento Faturalama

Diğer Gümüşsuyu Kurye müşterileri, faturalarımızla birlikte konşimentoları ve faturadaki her bir ürün için imzalı teslimat biletlerini göndermemizi ister. Bunu yapacağız ve yine de teslimat belgesinin yedek kopyalarını tutacağız.

Elektronik fatura

Faturalar, doğrudan borç hesapları departmanınıza e-postayla gönderilebilir.

Gümüşsuyu Kurye

Gümüşsuyu kuryeler ile profesyonel kargo teslimatları. Gümüşsuyu kuryeleri tüm ihtiyaçlarınız için hazır.


Hizmet Özeti

Gümüşsuyu Kurye, yükünüzü taşıyacak ve eksiksiz bir lojistik hizmet sunacaktır:

 • Yerel teslimat ve kurye hizmeti
 • Hizmet Düzeyleri (ihtiyacınız olduğu kadar hızlı veya yavaş)
 • Depolama ve dağıtım
 • Paletleme, paketleme ve kasalama
 • Havaalanı arabası
 • Limanlara ve kimya tesislerine ve rafinerilere servis
 • kamyon taşımacılığı


Gümüşsuyu, Beyoğlu, İstanbulPin
Gümüşsuyu, Beyoğlu, İstanbul

Gümüşsuyu Hakında

Gümüşsuyu Kurye Koordinat: 41°02’10.2″N 28°59’11.5″E
Enlem ve Boylam: 41.036174, 28.986516
Adres: Gümüşsuyu, Dünya Sağlık Sk. No:27, 34437 Beyoğlu/İstanbul
Google Plus Kod: 2XPP+FJ6 Beyoğlu, İstanbul
https://goo.gl/maps/AFyuVvqiGnypYfMj6
(Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.)
Gümüşsuyu da bazı önemli yerleri: İTÜ Gümüşsuyu Kampüsü, Selfie Bosphorus Gümüşsuyu, Taksim Gümüşsuyu Geziparkı, İBB Gümüşsuyu Atatürk Kitaplığı, Taksim Eğitim ve Gümüşsuyu Araştırma Hastanesi, Contemporary Gümüşsuyu İstanbul


Sıkça Sorulan Sorular

Gümüşsuyu Kurye Depolama Hizmeti

Gümüşsuyu Kuryelerin tesisimize bir kamyon dolusu malzeme teslim edecek OTR taşıyıcıları olan müşterileri var. Bu, birkaç alıcıya yönelik bir navlun olabilir. Sonuç olarak, bu, OTR taşıyıcısı için bir durak haline gelir ve ardından Gümüşsuyu Kurye, teslimatları bireysel alıcılara yapacaktır. Bu destinasyonların çoğuna büyük bir kamyonla hizmet vermek zordur ve Gümüşsuyu Kurye sürücüleri, alıcıların Houston’da nerede bulunduğuna dair derin bilgiye sahiptir.

Depolama Nasıl Sağlanır?

Depolama Hizmetleri Gümüşsuyu Kurye ve nakliye ihtiyaçlarınızı güney Gümüşsuyu bölgesinde birleştirmesine ve dağıtmasına izin verin . depolama Büyük veya küçük kısa vadeli veya uzun vadeli, bırakın Gümüşsuyu Kurye tüm depolama ihtiyaçlarınızı karşılasın. Kritik Parça Depolama Tüm kritik parça depolama ihtiyaçlarınız için tek durak noktası olabiliriz. Bu öğeleri depolayacağız ve tüm parçaları şirketinizin özelliklerine göre kayıt alacağız. Talebiniz üzerine sistemimiz üzerinden kurye ve nakliye hizmetlerimiz bu parçaların teslimatını hızlandıracak veya istediğiniz yere gönderecektir.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp