Topselvi Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Aynı Gün Topselvi Kurye Hizmeti. Aynı gün kurye hizmeti derken bunu kastediyoruz. İster farklı bir tarih için planlamış olun, ister son dakika acil teslimat ihtiyacı. İstanbul Kurye Topselvi, Kartal’ın neresinde olursanız olun, eşyalarınızı almaya ve aynı gün içinde teslim alındığından emin olmaya geleceğiz. Beşiktaş moto kuryeler Topselvi de her yere ürün taşır.


Topselvi Kurye 

Gereksinimlerinize uygun, kolay ve uygun maliyetli aynı gün Topselvi Kurye hizmeti sunuyoruz. Evet, o kadar esnekiz, alanın da profesyonel personellerdir. Tercih ettiğiniz bir programa göre aynı gün teslim alma ve teslimat ayarlayabiliriz. Ve bugün aceleniz varsa, hemen bizimle iletişime geçebilir ve bir Topselvi Kurye şoförünün malları bir saat içinde alması için ayarlayabiliriz.

Topselvi KuryePin
Topselvi Kurye

Güvenilir Topselvi Kurye

Herkesin aynı gün Topselvi Kurye ihtiyaçlarını karşıladığımız biliniyor. Kişisel teslimat ihtiyaçlarının yanı sıra iş gereksinimlerine de hitap ediyoruz, Topselvi ürünlerinizi son derece güvenilir bir şekilde taşır. Profesyoneller, belgelerini acilen toplamak ve Moto Kurye teslim etmek için bize güveniyor, istediğiniz her nokta da yanınızda. Evde kalan ebeveynler ve küçük işletme sahipleri, acil teslimat ihtiyaçları için bize güvenebilirler. İmalat şirketleri, ürünlerini müşterilerine ulaştırmak için bize güveniyor. Hepsi aynı gün içinde istedikleri gibi.

Ekonomik Topselvi Kurye

Aynı gün Topselvi Kurye hizmetleri için rekabetçi ve uygun maliyetli fiyat teklifleri sunuyoruz. Kartal kuryeleri fiyatlarımız rakipsizdir ve bütçeniz için mükemmel bir değer sağlayacağından emin olabilirsiniz. Motosikletli kuryelerimiz ile Topselvi ve çevresi çok kolay erişilebilir. Ayrıca bir saat içinde Topselvi Kartal’ın herhangi bir yerden Hızlı Kurye almayı garanti ediyoruz. Bunun nedeni, Topselvi Kurye rezervasyonunun onaylanması üzerine size gelmeye hazır yerel Topselvi Motosikletli Kurye sürücülerimizin olmasıdır. Müşterilerimizi çok bekletmiyoruz, adli sicil ve sabıka kayıtları kontrol edilmiş profesyonellerdir.


Topselvi Kurye Küçük/Büyük Kargo

Topselvi, Kartal da yerel moto kurye filomuz motosikletlerden büyük kamyonlara kadar çeşitlilik gösterir. Topselvi kuryeler için küçük veya büyük eşyalar önemsizdir, hepsini kapsadık. Bu nedenle, ister bir paket belgeniz olsun, ister aynı gün içinde taşımanız gereken daha büyük kutular olsun, bunları gün içinde taşımaya hazırız, istekli ve hazırız. Topselvi Kartal da sadece ne zaman toplayacağımızı bize bildirin ve yola çıkacağız.

Aynı Gün Topselvi Kurye

Topselvinin neresinde olursanız olun, aynı gün teslim alma ve teslimat ihtiyaçlarınız için bize gelebilirsiniz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, ihtiyaçlarınız için uygun maliyetli maliyetler sağlamaya hazırdır. Fatih kuryeler ile iletişime geçmek için Moto Kurye Fiyat
hemen bize yazın. Bugün bizimle iletişime geçin ve işleri mümkün olan en kısa sürede harekete geçirelim.

Beklemek, karşılayamayacağınız bir lüks olduğunda, Topselvi Kartal da acil veya tarifeli aynı gün kurye hizmetlerimizden yararlanın.

Akıncı Kurye

Topselvi Kurye

Topselvi kuryeleri haftanın her günü ve saati profesyonel kurye lojistikleri sunmaktadır.


Topselvi Kurye Sigorta

Tüm Topselvi kurye müşterilerimize, eşyalarını taşıma sırasındaki kayıp veya hasara karşı korumak için taşıma sigortası yaptırmalarını öneririz. Yurtiçi veya yurtdışı gönderiler için bir transit sigorta teklifi istemek için lütfen mail@motokuryem.com.tr adresine e-posta gönderin.

Topselvi Kuryeler, herhangi bir nedenle nakliye veya depolama sırasında malların kaybolması veya hasar görmesi veya yanlış teslimatı veya teslim edilememesi Şehirlerarası Kurye veya teslimatında gecikme olması için hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Yukarıda belirtilen sorumluluk reddini ihlal etmeden, Topselvi Kuryeleri, taşınan malların veya ticari eşyanın doğal yapısından kaynaklanan herhangi bir pazar kaybı, kullanım kaybı veya sonuçta ortaya çıkan kayıp, gizli hasar veya hasardan, taşıma sırasında veya taşıma sırasında sorumlu olmayacaktır.

Topselvi Kuryeleri veya acentelerinin veya çalışanlarının ihmali, haksız fiili veya temerrüdü veya başka herhangi bir nedenden kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılmaksızın. Yukarıdaki hükümler tarafından Alt Topsevli Kuryelere tanınan tüm haklar, bağışıklıklar ve sorumluluk sınırlamaları, Topsevli kurye tarafından herhangi bir sözleşme ihlalinin söz konusu olduğu durumlarda ve bunlara bakılmaksızın tam olarak yürürlükte kalmaya devam edecektir. Yukarıdaki hükümler, tüketicilere haklar tanıyan herhangi bir yasa, Eyalet veya Federal yasaya tabi olarak okunacaktır, ancak bu tür yasaların hükümlerine aykırı olmadıkça, bu koşullar geçerli olmaya devam edecektir.

Topselvi Hakkında

Topselvi İstanbul da Kartala bağlıdır. Topselvi bölgesi sanayi üzerine kurulmuştur. Kartal oto sanayi Topselvi de bulunur. Topselvi ye giden Uçak Kargo otobüs hatları şunlardır: 130Ş, 500T, KM34. Topselvi Posta Kodu: 34873. Topselvi de ki bazı önemli yerler: Kartal Topselvi Halısaha Tesisleri, Kıbrıs Şehitleri Camii, Kartal Mesleki Eğitim Merkezi Topselvi, Opel Bostancıoğlu, Fatih Rüştü Zorlu Topselvi Anadolu Lisesi.

Topselvi Kurye Koordinat: 40°53’58.0″N 29°12’43.5″E
Enlem ve Boylam: 40.899431, 29.212075
Google Plus Kod: V6X6+QRG Kartal, İstanbul
Adres: Topselvi, 34873 Kartal/İstanbul


Topselvi Kurye Lojistikleri

Topselvi Kurye Hizmetleri zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz, bu yüzden bizimki gibi bir hizmeti kullanmanın size ve müşterilerinize mallarınızı teslim etmenin daha hızlı ve daha uygun maliyetli bir yolunu sunduğuna ve işinize konsantre olmanıza izin verdiğine inanıyoruz. Acil aynı gün özel araç teslimatları için müsait durumu için 0 543 748 61 61 numaralı telefondan ofisimizle iletişime geçin. Lütfen U x Y x G boyutlarına ve (mümkünse) ağırlığına, Hızlı Kargo teslim alma ve teslimat adresi ve gerekli zaman dilimlerine sahip olun. Oran, alış noktasından (eğer normal bölgelerimiz içindeyse) varış ve dönüşe kadar olan km başına ücrettir.

ilk Topselvi kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Topselvi Kurye Fiyatları

Topselvi Hızlı Kuryeleri, teslimatlar için ön ödemeli kuponlar, aylık hesaplar veya tek seferlik ödeme seçenekleri sunar. Ön Ödemeli Kuponlar, 25 kg’a kadar olan ürünleri kapsayan minimum 10 kuponluk satın alma miktarında mevcuttur. Aynı yere birden fazla karton gönderiyorsanız, yarı fiyatına EKSTRA kuponlar da mevcuttur. Her biri 25 kg’a kadar minimum satın alma 10 kupon. Bu seçenek aynı zamanda aylık hesaplar için de mevcuttur. ULUSAL ALAN – NAKLİYE Yalnızca ihtiyacınız olan hizmet için ödeme yapın. Topselvi Akıncı Kuryeleri, ülke çapındaki bağımsız taşıyıcı ağımız ile çeşitli nakliye seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir nakliye hizmeti sunabilir.

  1. aynı gün teslimat
  2. Gece 9.00’da
  3. Gece 10.00’da
  4. Gece 12.00’ye kadar
  5. Ertesi gün 17:00
  6. Karayolu Taşımacılığı 2 – 3 gün


Gereksinimlerinizi karşılayacak fiyatlandırma için mail@motokuryem.com.tr & 0 543 748 61 61 Topselvi Kuryeleri olarak zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz, bu yüzden bizimki gibi bir hizmeti kullanmanın size ve müşterilerinize mallarınızı teslim etmenin daha hızlı ve daha uygun maliyetli bir yolunu sunduğuna ve işinize konsantre olmanıza izin verdiğine inanıyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular

Topselvi Kurye Kargo Şartları

Biz ortak bir taşıyıcı değiliz ve ortak bir taşıyıcı olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğiz. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir malın taşınmasını reddetme hakkımızı saklı tutarız. Tüm mallar, teslimat adresi, işletme veya ilgili kişi adı, şehir, eyalet, posta kodu ve iletişim telefon numarası ile açıkça işaretlenecektir. Mallarınızın taşımasını kendi takdirimize göre taşeronlaştırma hakkımız saklıdır ve bu taşeronlar da bu koşullardan aynı ölçüde yararlanma hakkına sahiptir. Herhangi bir tehlikeli, patlayıcı, yanıcı veya bozulmaya tabi diğer malları, bu malların tam bir tanımını sunmadan taşımaya teslim etmeyeceğiz. Bu tam açıklamayı sağlamazsanız, maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağız.

Topselvi Kurye Garanti Şartları

Malların taşınmasıyla ilgili ve bunlardan kaynaklanan ücretlerimizden ve uygun ücretlerden her zaman bize karşı sorumlu olacaksınız. Herhangi bir nedenle tesisinizde yükleme veya boşaltmada otuz dakikayı aşan gecikmemiz halinde, gecikmenin bizim temerrüdümüzden kaynaklanmaması koşuluyla, bize bir gecikme ücreti ödemeyi kabul etmektesiniz. Malların paketlenmesinden veya sivil kargaşa, tanrı eylemi, müdahale, savaş, grev, el koyma dahil olmak üzere kontrolümüz dışındaki herhangi bir nedenden dolayı gözetimimizde, depolamada veya nakliyede herhangi bir malın zarar görmesi veya kaybolması için sorumluluk kabul etmelisiniz. , kaza, süspansiyon, yangın, kar veya su. Sigorta – Teslimden önce ayarlanmadıkça, eşyalarınızı taşıma sırasında sigortalamıyoruz. Sigorta sadece sıfır ürünlerde geçerlidir, ikinci el ürünlerde değil.

Kurye Hizmet Şartları

Aksi yazılı olarak kabul edilmedikçe, malların nakliye sırasında veya depoda herhangi bir nedenle kaybolması veya hasar görmesi veya eksik teslimatı veya teslim edilmemesi için hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir. Bu anlaşma için Ticaret Uygulamaları Yasası veya Adil Ticaret Yasası hükümleri geçerliyse, azami sorumluluğumuz şunlarla sınırlıdır (takdirimize bağlı olarak); Topselvi hizmetinin yeniden ikmali Topselvi hizmeti yerine ödeme yapılması Herhangi bir dolaylı kayıp için herhangi bir talep kabul edilmeyecektir. Malları teslim alacağımız veya teslim edeceğimiz noktaya güvenli ve uygun bir erişim olduğundan emin olmalısınız. Malların riski her zaman size aittir.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp