Nuruosmaniye Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Nuruosmaniye Kuryeleri, İstanbul, Fatih, Nuruosmaniye de Tıbbi ve Tıbbi Olmayan motorlu kurye işinde 15 yıllık kapsamlı deneyime sahip bir grup genç ve çalışkan kişi tarafından 2005 yılında kuruldu. İstanbul ve Fatih, Nuruosmaniye dahil herhangi bir yerde işletmeler ve bireyler için talep üzerine aynı gün mal, ticari mal, belge teslimat hizmetleri sunar. Ayrıca İstanbul ve komşu illerinden acil teslimatlar da sunuyoruz. Kaliforniya’nın diğer bölgelerine.

Nuruosmaniye KuryePin
Nuruosmaniye Kurye

Nuruosmaniye Kurye

Herhangi bir son dakika acil siparişiniz varsa, panik yapmayın çünkü bize güvenebilirsiniz. Nuruosmaniye Ekspres Kurye Müşterilerimizin memnuniyeti bir numaralı önceliğimizdir ve her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Tüm değerli kurye müşterilerimizin istedikleri bilgisayar, tablet ve mobil cihazları kullanarak online olarak siparişlerini verebildikleri, alım ve teslimat durumlarını takip edebilecekleri gelişmiş bir Nuruosmaniye Acil Kurye uygulamasına sahibiz. Yazılım çok kullanıcı dostudur ve Windows, Android ve iOS cihazları için kullanılabilir. Nuruosmaniye Hızlı Kurye Misyonumuz, müşterilerimize uygun fiyatlarla hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktır. Kurye Müşterilerimizin beklentilerini profesyonel bir şekilde karşılamak için teslim ettiğimiz ürün ve paketlerin güvenli ve zamanında olmasını sağlamayı taahhüt ediyoruz. Bu yıllar boyunca, personelimiz ve sürücülerimiz en yüksek müşteri hizmetleri standartlarını karşılamak için iyi eğitilmiştir.


Neden Nuruosmaniye Kuryeleri Seçmelisiniz

 • Tüm değerli Nuruosmaniye Kurye müşterilerimizin ve müşterilerimizin siparişlerini herhangi bir bilgisayar, tablet ve mobil cihazdan online olarak verebildikleri, alım ve teslimat durumlarını takip edebildikleri gelişmiş Nuruosmaniye VIP Kurye teknolojisi sistemi ile donatılmıştır. Yazılım çok kullanıcı dostudur ve Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir.
 • Çünkü biz büyük bir işletme değiliz ve ek idari maliyetlerimiz yok. Fiyatlarımız çok makul.
 • Hem müşteri hizmetlerine hem de ortaklarımızın memnuniyetine inanıyoruz.
 • Ekibimiz hem işletme sahibi hem de şofördür.
 • Nuruosmaniye Ekspres Kuryeleriyle 10 yıldan fazla kurye deneyimi.
 • Tüm Nuruosmaniye Acil Kurye ekip üyelerimiz ticari lisanslara sahiptir.
 • Piyasadaki en iyi ve uygun fiyatları sunuyoruz
 • Teslimatınızın durumunu hem telefon hem de e-posta ile takip etmek ve anında yanıt beklemek kolaydır.
 • Yeşil bir çevreye inanıyoruz, bu nedenle çalışan araçlarımızın çoğu küçük hibrit otomobiller.
 • İyi Eğitimli ve Üniformalı Nuruosmaniye Hızlı Kurye Sürücüler
 • Asla yerine getiremeyeceğimiz taahhütler vermeyiz. Beklenen zaman çerçevesinde teslim edemezsek, size bildiririz.

Nuruosmaniye Kurye Lojistikleri

Nuruosmaniye Acele Kuryeleri İstanbul ve diğer çevre bölgelerdeki herhangi bir yerde tıbbi ve tıbbi olmayan öğelerin/paketlerin anında alınmasını ve teslim edilmesini sağlar. iletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61 Nuruosmaniye Ekonomik Kurye değerli müşterilerine sunduğu teslimat türleri aşağıdadır:

 1. Stat & Süper Stat Hizmetleri 24/7
 2. Aynı Gün teslimatlar
 3. Mesai Sonrası Teslimatlar
 4. Gece teslim alma ve teslimatlar
 5. Planlanmış teslimatlar
 6. Rota ve özel teslimatla
 7. Diğer Kuryelere Destek

Yeni bir sözleşme veya hesapla ilgili yardıma ihtiyacı olan bir kurye/nakliye işletmesiyseniz, lütfen bize bildirin. Düzenli, günlük, haftalık veya diğer her türlü teslimat için çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Nuruosmaniye Kurye Ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Teslimatınızın Takibi Müşterilerimizin teslimatlarını telefon görüşmeleri ve kısa mesaj yoluyla takip etmelerini kolaylaştırdık. Nuruosmaniye Kurye Müşterilerimizi teslim alma noktasından Teslim noktasına teslimatları hakkında her zaman güncel tutuyor ve doğru zamanda doğru yere teslim edilmesini sağlıyoruz. Nuruosmaniye Hızlı Kurye Sürücülerimiz her zaman sevkiyatımızla bağlantılıdır ve tüm takip çağrılarımızı yönetir. Nuruosmaniye Kuryeleri, teslimatlar için 7/24 hizmet vermeye her zaman hazırdır.


Nuruosmaniye Acil Kurye

Müşteri Odaklı Nuruosmaniye Kurye Hizmetleri Bizim için memnuniyetiniz başarımız demektir. Bir teslimat yapmak için bize güvendiğinizde işinizi temsil ettiğimizi anlıyoruz ve sürekli olarak müşteri beklentilerini aşan verimlilik, güvenilirlik ve profesyonellik sağlamak için yorulmadan çalışıyoruz. Gönderinizin boyutu, mesafesi veya acil düzeyi ne olursa olsun, Nuruosmaniye Kurye ekibi, kargonun güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlayacak deneyime ve kararlılığa sahiptir.

 • İsteğe Bağlı Teslimat: Aynı gün teslimat, doğrudan gönderiler ve daha fazlası. İhtiyacınız olduğunda sürücülerimiz hazır.
 • Özel Teslimat Bir gün, bir yıl boyunca kurye ihtiyaçlarınız için ayrılmış bir veya daha fazla kamyon – ne kadar uzun süre ihtiyacınız olursa olsun.
 • Güvenilir Nuruosmaniye Kurye Sürücüler İşletmenizin bir uzantısı olarak hizmet veren kaliteli Nuruosmaniye Kurye sürücülerimiz, güvenilirlik ve verimliliğe odaklanır.

2004 yılında başladığımız yolculuğumuzdan bu yana üstün iletişim önceliğimiz oldu. Bir teslimat şirketinden yalnızca temel bilgilere ihtiyacınız olsa da, her zaman olumlu, stressiz bir müşteri deneyimi beklemeniz gerektiğine inanıyoruz. Hem verimliliği hem de başarıyı sağlamak için müşterilerimizin özel ve gelişen ihtiyaçlarına uyum sağlamaktan büyük gurur duyuyoruz.

Tüm teslimat hizmeti ihtiyaçlarınız için Nuruosmaniye Kuryelerimizi arayın! iletişim: mail@motokuryem.com.tr & mail@akincilojistik.net veya 0543 748 61 61

Hızlı Nuruosmaniye Kurye

İhtiyaçlarınıza Odaklanan Hızlı, Güvenilir Hızlı Nuruosmaniye Kurye Hizmetleri, talep üzerine, aynı gün içinde teslim alma ve teslimat konusunda uzmanlaşmış, Nuruosmaniye, Fatih, İstanbul merkezli bir kurye şirketidir. Merkezi Nuruosmaniye de bulunan biz, İstanbul genelindeki müşterilere kişisel/konut hizmetlerinin yanı sıra işletmeler arası hizmetler de sağlıyoruz.

ilk Nuruosmaniye kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Nuruosmaniye Ekspres Kurye

Rekabetin ötesine geçmeye kararlı olan Nuruosmaniye Ekspres Kuryeleri, her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamaya ve karşılamaya odaklanan yerel, aileye ait bir dağıtım şirketi kurdu. Küçük bir işletmenin olağanüstü, uygulamalı hizmeti ve ayrıntılara gösterilen özen ile daha büyük operasyonların hızını ve verimliliğini sunuyoruz. Nuruosmaniye, Fatih de Nuruosmaniye Ekspres Kurye Şoförlerimiz, müşteriler teslimat konusunda bize güvendiğinde, işlerinin bir uzantısı olarak hizmet ettiğimizi anlarlar. İhtiyaçlarınıza sürekli odaklanarak sürekli olarak verimli, güvenilir hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Nuruosmaniye Ekspres Kuryeleri şeffaf, takibi kolay, müşteri odaklı süreci, siparişinizi verdiğiniz andan size başarılı bir teslimatın onayını gönderdiğimiz ana kadar beklentileri aşan bir müşteri deneyimi sağlar.

 1. 25 yılı aşkın sektör tecrübesi
 2. Arabalar, küçük kamyonetler, kamyonetler, 20 fit boru raflı tam boy kamyonlar ve asansör kapılı yükleme kamyonları dahil olmak üzere 30’dan fazla isteğe bağlı araç
 3. Canlı sürücü takibi ve çevrimiçi sipariş verme imkanı
 4. Acil ve diğer benzersiz ihtiyaçları karşılamak için esnek hizmetler
 5. Tüm gönderi ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel teslimat seçenekleri
 6. Olağanüstü müşteri deneyimi sağlayan uygulamalı, şeffaf yaklaşım
 7. Planlanmış ve yinelenen teslimat mevcut
 8. Birden çok hizmet düzeyi seçeneğiyle isteğe bağlı teslimat

Nuruosmaniye Kurye Çözümleri

Nuruosmaniye Kurye Çözümleri: sorunsuz , stressiz bir deneyim sağlamak için sadeliğe ve memnuniyete odaklanıyoruz. Acele siparişlerden ayrıntılı teslimat talimatlarına ve aradaki her şeye kadar neredeyse her müşteri talebini karşılamaktan gurur duyuyoruz. Sizin ve işletmenizin benzersiz ihtiyaçlarını anlayan hizmet odaklı ekibimiz, beklentileri aşmak ve gönderinizin her seferinde güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlamak için yorulmadan çalışacaktır.

Nuruosmaniye Kurye Çözümleri yük ve paket teslimat yetenekleri şunları içerir:

 • Daha küçük paketler için otomobiller ve SUV’ler
 • Daha büyük parçalar ve yükler için kamyonetler ve kamyonetler
 • 1.000 pound’a kadar 21 fit boru çekebilen boru raflı kamyonlar
 • Kaldırma kapılı 26 fitlik kapalı kasa kamyonlar (10-12 palet alanı)
 • Limandan rıhtıma teslimat
 • Yönlendirilmiş teslimatlar için özel araçlar
 • Yinelenen ve planlanmış teslimat
 • Şehir dışı, şehirlerarası teslimat
 • Ek araç türleri ve hizmetler istek üzerine mevcuttur.

Nuruosmaniye Kurye

Nuruosmaniye kuryelerimiz, Fatih ve İstanbul tamamın da aynı gün ve acil kurye teslimatları sunar.


Özel Kurye Teslimatları

 1. Doğrudan — İlk müsait sürücüye gönderilir ve doğrudan hedefe götürülür.
 2. 1-Saat – Alınır ve uygun süre içinde 1 saat içinde teslim edilir. 16:00’ya kadar sipariş verin
 3. 2-Saat – Alınır ve uygun süre içinde 2 saat içinde teslim edilir. 3’e kadar sipariş verin
 4. 3-Saat – Alınır ve müsait olan süreden 3 saat sonra teslim edilir. 2’ye kadar sipariş verin
 5. Aynı gün — En geç 10:30’da teslim alınmaya hazır ve 16:00’ya kadar teslim edilebilir

İster bir kamyona ister tüm bir filoya ihtiyacınız olsun, tüm özel teslimat ihtiyaçlarınızı Özel Nuruosmaniye Kurye Teslimatlarının yönetmesine izin verin. Size bir gün, hafta, ay, yıl veya ihtiyacınız olan süre boyunca yalnızca ihtiyaçlarınızı karşılamaya adanmış bir veya daha fazla sürücü sağlayacağız.

Şehirlerarası Kurye Teslimatı

Mallarınız şantiyeye ulaşana kadar bir işi tamamlayamayan şehir dışında çalışan bir müşteriniz var mı? Makinenizi tamir edecek parça gelene kadar üretim operasyonunuz kapalı mı, ancak onu stoklayan en yakın satıcı 5 saat uzaklıkta mı? Şehirlerarası Nuruosmaniye Kurye Teslimatı, uzun mesafeli fiyatlandırma ve rakipsiz iletişim ile güvenilir sıcak atış teslimatı sunar. En önemli olduğunda size yardımcı olmamıza izin verin!

Nuruosmaniye Camii, FatihPin
Nuruosmaniye Camii, Fatih

Nuruosmaniye

Nuruosmaniye, İstanbul da Fatih de bulunur, Avrupa Yakasın da yer almaktadır. Nuruosmaniye ismini, bölge de bulunan Nuruosmaniye Camii den almaktadır. Nuruosmaniye de ki bazı önemli bölgeler: Nuruosmaniye Camii, Nuruosmaniye Külliyesi, Nuruosmaniye Yazma Eser Kütüphanesi, Nuruosmaniye Eczanesi, Nuruosmaniye Terzi, Nuruosmaniye Taksi Durağı, Nuruosmaniye Otobüs Hattı, Nuruosmaniye Minibüs, Nuruosmaniye İlkokulu, Nuruosmaniye Caddesi

Konum: https://goo.gl/maps/PDpRG7cDTo6jpMCKA
Adres: Nuruosmaniye Saraç İshak 34130 Fatih/İstanbul
*Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Nuruosmaniye Kuryesi Olmak İster Misiniz?

Müşterilerimizin büyümesine yardımcı olmak için rakipsiz hizmetle verimli, güvenilir gönderiler sunmaktan gurur duyuyoruz. Bunu yapmak için, misyonumuzu desteklerken ekibimizin çalışmaktan mutlu ve gurur duyacağı bir şirket kültürü sunuyoruz. Destekleyici ve dürüst bir sevk ofisine sahip büyüyen bir şirkette fırsat arayan Bağımsız Yüklenici Sürücü müsünüz? Geçim kaynağınızın sorumluluğunu ciddiye alıyoruz ve sizden haber almak isteriz! Aşağıdaki pozisyonun ayrıntılarını inceleyin ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin .

Nuruosmaniye Kurye Faydaları ve İş Gereksinimleri

Pozisyonun Öne Çıkanları: Kendi programınızı oluşturma özgürlüğü Müşteri hizmetleri becerilerini geliştirirken kalıcı ilişkiler kurun ve büyütün Hızlı tempolu bir sektörde saygın, büyüyen bir şirketle çalışın Verimliliğinizi ve kazanç potansiyelinizi artırırken Nuruosmaniye ve ötesi hakkındaki bilginize meydan okuyun İş gereksinimleri: Detaylara dikkat, sabır ve olumlu bir tutum Müşteriler ve satıcılarla ilgilenirken olağanüstü iletişim becerileri İyi durumda modern araç (pikap kamyonlar, kargo minibüsleri ve rıhtım kamyonları tercih edilir)

Nuruosmaniye Kurye Servis Alanı

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

2
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp