Derbent Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Derbent merkezli acil bir kurye, nakliye ve paket teslimat hizmetiyiz. Genel halk ve ticari kuruluşlar için yerel, Derbent ve İstanbul çapında ve uluslararası teslimatlar sunuyoruz. Teslimat sektöründe on yılı aşkın deneyime sahip Derbent lider kuryesi olarak, mallarınızın varış noktasına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için bize güvenebilirsiniz.


Derbent Moto Kurye

Son teslim tarihi sadece bir Derbent kurye şirketi değildir! Yerel, Ulusal ve Uluslararası Taşımacılıkta uzmanız Türkiye ve Dünya Çapında Hizmet Vermektedir. Teslimat ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, güvenilir bir hizmet için bize güvenebilirsiniz. Uluslararası bir ağ olarak amacımız yerel bir deneyim sunmaktır. Bir işletme olarak başarımızın tamamen müşteri hizmetlerine odaklanmamıza bağlı olduğuna inanıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve müşteri ilişkileri işimizin temelidir ve mümkün olan en iyi hizmeti almanızı sağlamak bizim önceliğimizdir.

Bunu, yüksek vasıflı personel istihdam ettiğimizden emin olmak için işe alımlara yatırım yaparak ve günlük operasyonların sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak için teknolojiye yatırım yaparak yapıyoruz. Bir şirket olarak, her gönderiyi özenle teslim ederken, size esnek ve uygun bir hizmet sunarak sektörümüzün ön saflarında kalabilmemiz için hizmetimizi geliştirmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Yüksek standartlarımızı koruyabilmemiz için müşterilerimizden geri bildirim almaktan her zaman mutluluk duyarız. Yorumlarınızı geri bildirim sayfamıza bırakabilirsiniz.


Derbent Kurye Lojistikleri

Derbent Kurye Müşterilerimiz Sadece halka değil, aynı zamanda çok çeşitli kuruluşlara da hizmet veriyoruz. Her gün küçük işletmeler için geçici teslimatlar büyük şirketler için yinelenen teslimatlar kadar her şeyi hesaba katarak gerçekleştiriyoruz. Servisimiz Güvenilir ve güvenli bir teslimat hizmeti için bize güvenebilirsiniz. Derbent Kuryelerimizi seçerken büyük özen gösteriyoruz (aşağıdaki kurye seçimine bakın) ve teslimatınızın hem güvenli hem de gizli olmasını sağlamak için takip ve takip, elektronik imzalar ve güvenli poşet hizmeti gibi bir dizi sistemimiz var.

Tüm koli teslimatları (hem standart hem de zaman açısından kritik) Transit Mallar sigortası kapsamındadır. Ayrıca, gereksinimlerinize uyacak şekilde acil, zaman açısından kritik ve planlanmış teslimatlar için bir dizi seçenek ve ayrıca hukuk, ilaç ve diğer niş alanlar için özel hizmetler sunuyoruz. Günlük/haftalık yüksek hacimli talepler için sözleşme oranları ve düzenli müşteriler için hesapta hizmetimiz mevcuttur.

ilk Derbent kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Derbent Kurye Teknolojimiz

Derbent Kuryeler, paket teslimatı ve perakende iadeler için çevrimiçi ve mobil uygulama rezervasyon seçenekleri sunuyoruz. Teslimatlar bizimle güvende olduğunu bilerek rahatlayabilmeniz için operasyonları sorunsuz bir şekilde yönetmek üzere güçlü bir çevrimiçi rezervasyon sistemi oluşturmak için en güncel teknolojilere yatırım yaptık. Derbent Kurye Hesap sahipleri, teslimat rezervasyonundan, takip ve izleme tesisimizi kullanmaya, teslimat onayına ve daha fazlasına kadar kendi ihtiyaçlarını verimli bir şekilde yönetmek için bu rezervasyon sistemine kendileri erişebilir.

Derbent KuryePin
Derbent Kurye

Hızlı Derbent Kuryeleri

Yoğun trafikte hızlı Derbent hızlı kurye teslimatları için itme bisikletleri, çevre dostu yerel teslimatlar için yük bisikletleri, standart motosikletler ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere eksiksiz bir kurye filomuz var. Yandan yüklemeli, frigorifik ve diğer özel araçlar da dahil olmak üzere beş dingilli kamyona kadar her türlü kamyonet ve kamyon sunuyoruz.

Tüm Derbent Kurye sürücülerimiz, teslimatlar güvenliğini sağlamak için uluslararası ISO 9001 standartlarına göre taranmaktadır. Kuryelerimizin tamamı kimlik taşır ve içinizin rahat etmesi için markalı üniformalar ve kamyonlar kullanırız. Derbent Hızlı Kurye Sürücülerimiz, zaman açısından kritik teslimatlar veya yasal belgeler, ilaçlar veya sıcaklığa duyarlı ürünler gibi belirli ürünleri taşımak için gereken uzmanlık bilgisi olsun, gereksinimlerinizi karşılamak için belirli beceriler konusunda eğitilmiştir.

Derbent Ekspres Kurye

Çevre politikası Taşımacılık ve lojistik sektörü, sera gazı emisyonlarına önemli bir katkıda bulunuyor ve bu sektörün bir üyesi olarak, bu sorunu doğrudan çözme sorumluluğumuz olduğunu hissediyoruz. Bir işletme olarak her zaman ilerlemeye ve hizmetimizi iyileştirmeye çalışıyoruz ve çevre söz konusu olduğunda da durum farklı değil. Müşterilerimizin çevre konusunda endişeli olduğunu biliyoruz ve bu nedenle amacımız, size daha çevre dostu bir teslimat hizmeti sunmanın yollarını bulmaya ve çalışmaya devam etmektir.

Son yıllarda sıfır emisyonlu araçlara yatırım yapmaya başladık ve filomuzda çevre dostu itme bisikletleri, yük bisikletleri ve elektrikli araçlar bulunmaktadır. Hem emisyonları hem de gürültü kirliliğini azaltarak sıfır emisyon filomuzu zaman içinde genişletmeye devam ediyoruz. Sera gazı emisyonlarını en aza indirmek için gereksiz yolculukları, yoldaki toplam süreyi ve ölü kilometreyi azaltmak için rota optimizasyonunu kullanarak teslimat hizmetlerimizi düzenli hale getirmek için sürekli çalışıyoruz. Karbon ayak izimizi azaltmanın yeni yollarını bulmak için en son ulaşım ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmaya kararlıyız. İletişim için: mail@motokuryem.com.tr veya 0 543 748 61 61

Derbent, Sarıyer, İstanbulPin
Derbent, Sarıyer, İstanbul

Derbent

Derbent bölgesi İstanbul ilinin Sarıyer ilçesine bağlıdır. Posta kodu 34457, Mahalle muhtarı ise Aydemir Görmezdir. Derbent bölgesin de ki bazı önemli yerler: Tarım ve Orman Bakanlığı Derbent İstanbul, İl Çevre ve Orman Derbent Müdürlüğü, Derbent Eczanesi, Mustafa Kemal Derbent Anadolu Lisesi, Acıbadem Maslak Derbent Hastanesi, Hatemoğlu Derbent İlkokulu

Derbent Kurye Koordinat: 41°07’42.7″N 29°01’27.3″E
Enlem ve Boylam: 41.128520, 29.024255
Google Plus Kod: 42HF+CP2 Sarıyer, İstanbul
Adres: Maslak, Büyükdere Cd., 34457 Şişli/İstanbul


Derbent Kurye Çözümleri

Derbent de ki İşletmeniz için son derece düşük nakliye seçenekleri. Uluslararası, yerel, eyalet içi ve eyaletler arası Derbent kuryeleri en son sel, karayolu, demiryolu ve hava taşımacılığı için daha uzun teslimat sürelerine neden olabilir. Derbent Kurye Taşıyıcılarla sürekli iletişim halindeyiz ve durum düzeldikçe sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Derbent kurye işleyişi:

 1. REZERVASYON YAP: Kolay çevrimiçi navlun fiyatı/teslimat karşılaştırmaları. En iyi yöntemi seçin. Alıntı Yap, Seç ve Kaydet.
 2. TESLİM EDİYORUZ: Rezervasyon yaptığınızda, teslimat ayrıntılarını biz hallederiz. Yerel destek ekibimiz sizin için tüm işleri yapıyor.
 3. KAYDET: İş ihtiyaçlarınıza uygun en ucuz veya en hızlı navlun teslimat fiyatlarını seçin.

Derbent Kurye

Derbent kuryelerimiz ile tüm kargo ve lojistik ihtiyaçlarınız ekonomik çözümlerle !


Neden Derbent Kurye Seçmelisin

Neden bizi kullanıyorsun? Derbent Kurye Hizmetlerin de önceliğimiz, işiniz için size dinamik, tutarlı, rekabetçi ve kişiselleştirilmiş navlun fiyatları sunmaktır. Size en büyük ve en güvenilir küresel taşıyıcılardan en iyi ‘kapıdan kapıya’ uluslararası ve yurtiçi navlun fiyatlandırma hizmetlerini getiriyoruz. Derbent Kuryeleri Dünyanın herhangi bir yerindeki belgelerden daha büyük büyük boyutlu yüklere kadar her şeyin teslimatını organize edelim ve ayarlayalım. Tam bir gönül rahatlığı için gerçek zamanlı, rekabetçi navlun fiyatlarına ve tutarlı ve güvenilir kişiselleştirilmiş müşteri hizmetlerine erişerek zamandan ve paradan tasarruf edin.

 • Nakliye Kolilerinizi: paletlerinizi ve kartonlarınızı dünyanın herhangi bir yerine teslim etmek için en büyük küresel yük taşıyıcıları ve nakliye sağlayıcılarıyla ortaklık yapıyoruz.
 • İzleme Değerli: yükünüzün her zaman tam olarak nerede olduğunu bilmeniz için doğru, gerçek zamanlı bir takip sistemi oluşturduk.
 • Faturalandırma: Teklifleri ve faturaları güvenli bir şekilde çevrimiçi olarak zahmetsizce görüntüleyin ve yönetin; telefonlar ve tabletler, iOS ve Android dahil tüm cihazlarda.
 • Teslimat: Çok çeşitli teslimat seçenekleri ve bildirimler arasından seçim yapın. Gönderileri almak için sizin ve müsaitlik etrafında çalışıyoruz.

Derbent Kurye Özellikleri

 1. 50’den Fazla Hizmete Erişin Karayolu, Havayolu, Gecelik, Aynı Gün, Uluslararası Kurye, Temassız Elden teslim.
 2. Finansal bilgiler Geçmiş ve mevcut faturalara, gümrük belgelerine ve işlemlere kolay erişim ve indirme.
 3. Şimdi Rezervasyon Yap – Sonra Öde Haftalık faturalar ve kolay ödeme seçenekleri. Esnek ve ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.
 4. Teslimat kanıtı E-posta, telefon ve SMS ile takip edin, takip edin ve doğrulayın. Gönderinizi kimin aldığının doğrulanması.
 5. Adres Defteri Alma ‘Akıllı adres’ aramamızı kullanarak zaman kazanın ve navlun fiyat teklifinizi hızlandırın.
 6. En İyi Kullanıcı Deneyimi Sezgisel, özelleştirilebilir ve kullanımı kolay gösterge paneli. Özel müşteri yardım masası.

Derbent Kuryeleri, gönül rahatlığı için her gönderiye 2.500 a kadar ÜCRETSİZ garanti eklemek için Akıncı Kurye Hizmetleri ile ortaktır . Bu, özel ortak teslim alma ve teslimat ağımızı kullanarak Derbent ve İstanbul içindeki tüm teslimatlar ilişkin garantiyi içerir. Ek olarak, gönderi başına birkaç dolar daha fazla için 1500 dolara kadar ekstra bir garanti mevcuttur. Gönderilen malların değerine uygun garanti tutarını siz seçersiniz.. Akıncı Kurye Hizmetleri, 15 yılı aşkın bir süredir nakliye endüstrisinde güvenlik ve koruma sağlayan profesyonel bir 3. taraf talep yöneticisidir.


Derbent Kurye Soru & Cevap

 • Derbent Akıncı kuryeleri kullanmak için bir işletme olmam gerekir mi? Hayır. Hem ticari hem de iç piyasaya hitap ediyoruz.
 • Derbent Kuryeleri kullanmak için bir hesaba ihtiyacım var mı? Hayır. Hesap şart değildir. Ancak, 30 günlük kredi imkanımızdan yararlanmak için iş kullanıcıları için bir hesap öneriyoruz (ticari olmayan müşteriler için geçerli değildir). Telefonda banka/kredi kartlarını kabul ediyoruz.
 • Minimum harcama politikası var mı? Hayır. Derbent Kurye Müşterilerimiz, tek seferlik işlerden yüksek hacimli sözleşmeli kullanıcılara kadar çeşitlilik gösterir.
 • Nasıl rezervasyon yapabilirim? Rezervasyonlar telefon, e-posta veya çevrimiçi fiyat teklifi aracımız aracılığıyla yapılabilir.
 • Paketi deponuza götürmem gerekiyor mu? Hayır. Kapıdan kapıya hizmet veriyoruz. Siz toplama noktasını belirtin, biz sizden alıp alıcı adresinize teslim edelim.
 • Aynı gün teslimat rezervasyonu yapmak istersem ne kadar önceden haber vermeniz gerekir? Teslimat Derbent kurye sürücülerimiz her gün tüm gün hizmetinizdedir, bu nedenle aynı gün teslimatınızı onaylandıktan sonra dakikalar içinde rezerve edebiliriz.
 • Aynı gün teslimat rezervasyonundan sonra ne kadar çabuk teslim alabilirsiniz? Normal şartlar altında, rezervasyondan sonraki 30 dakika içinde tahsilat yapılabilir.
 • Derbent Kargomu takip edebilir ve takip edebilir miyim? Evet. Tüm gönderiler ve paketler teslimat noktasına kadar tamamen izlenebilir. Teslimat kanıtı alabilir miyim? Evet. Aynı gün teslimat hizmetimiz, teslimatın e-posta ile otomatik olarak bildirilmesini içerir.
 • Ek sigorta sunuyor musunuz? Tüm aynı gün teslimatları, nakliye sigortası kapsamındaki 50.000 £’e kadar malları içerir; daha değerli eşyalar için sigorta kapsamınızı artırabiliriz. Daha fazla bilgi için 0543 748 61 61 veya mail@motokuryem.com.tr numaralı telefondan bize ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

Derbent Kurye Kimdir?

Derbent Kuryeleri Lojistiğin Gücü 2005 yılında kurulan Derbent Acil Kurye, aynı gün teslimat sektöründe uzmanlaşmış, kapsamlı bir kurye ve lojistik çözümleri yelpazesi sunan tam entegre bir teslimat hizmetidir.

Derbent Kuryeleri ile Taşınmayanlar

Belgeler, paketleme, mühendislik bileşenleri ve inşaat ekipmanları dahil olmak üzere çok çeşitli ürünleri kargoya verebiliriz. Göndermediklerimizi listelemek daha kolay olabilir: Canlı hayvan Mühimmat/Ateşli silahlar Kürkler Pornografik malzeme Büyük miktarlarda nakit İstisnai değere sahip ürünler (sanat eserleri, antikalar, altın, değerli taşlar vb.)

Sarıyer Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp