İstanbul İçi Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Haziran 7, 2023 tarafından Moto Kurye

İstanbul içi kurye hizmeti sunan moto kurye hizmetler grubumuz İstanbul, Türkiye merkezli ticaret yapan bağımsız bir şirkettir. Yılın 365 günü, günde 24 saat gerçek bir hizmet veriyoruz. Tüm İstanbul içi kurye müşterilerimize verdiğimiz mükemmel hizmetten gurur duyuyoruz.

?İstanbul içi Kurye ?Moto Kurye Çözümleri
İstanbul içi Kuryeİstanbul içi her yerine acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
?İstanbul içi Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile İstanbul içi her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
?Kurumsal Kuryeİstanbul içi kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
?Ekonomik Kurye Fiyatıİstanbul içi kurye müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
?Aynı Gün Teslimatİstanbul içi kurye ve o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
?İstanbul içi Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
?Sabit Oranlı İstanbul içi Kurye İstanbul içi sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
?İstanbul içi Kiralık Kuryeİstanbul içi her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
İstanbul içi Kurye Hizmetleri

İstanbul içi kuryePin
İstanbul içi kurye

İstanbul içi Acil Moto Kurye

İstanbul içi acil moto kurye sevkiyatınız teslim edildiğinde, özel şoförünüz sizi arayarak onay ve tüm detayları iletecektir. Tüm onay belgeleri, kayıtlarınız için size iletilecektir, ancak talep üzerine teslimat kanıtı size elektronik olarak gönderilebilir. Haftanın yedi günü, günde yirmi dört saat aranabilecek tek bir irtibat noktası sağlamaktan gurur duyuyoruz. 

Aşağıdaki İstanbul içi acil moto kurye teslimat seçeneklerini sunabiliriz:

 1. EKSPRES AYNI GÜN TESLİMAT İstanbul içi acil moto kurye herhangi bir yerinde, genellikle bir saat içinde, doğrudan size veya müşterinizin kapısına teslim alma ayarlayabilir. Potansiyel kayıp veya hasara yol açabilecek farklı konumlarda çoklu işlem yapılmaz.
 2. SONRAKİ GÜN TESLİMAT İstanbul içi acil moto kurye hizmet verdiğimiz için, ertesi gün İstanbul içi herhangi bir yerine, istediğiniz kadar erken teslim edilmek üzere, gece veya gündüz herhangi bir zamanda tesisinizden teslim almayı ayarlayabilir. 7 işlem.
 3. ULUSAL / ULUSLARARASI İstanbul içi kurye ve nakliye şirketiyle ortaklaşa çalışarak, küresel pazardaki en büyük operatörlerden bazılarına erişmemizi sağlıyor; İstanbul içi acil moto kurye tüm ulusal ve uluslararası gönderileriniz için tek adresiniz olduğu anlamına geliyor.
 4. GECELİK KOLİ VE PALET HİZMETİ İstanbul içi kurye, kolilerin ve paletlerin bilinen Parsel veya Akıncı Kurye Lojistik Ağı operatörlerinden herhangi birine teslim edilmek üzere ileriye taşınması için toplama işlemini ayarlayabilir veya son teslim tarihini kaçıran acil bir gönderiniz varsa, onu doğrudan kendimiz teslim edebiliriz. müşterileriniz ile itibar.
 5. UYDU TAKİPLİ ARAÇLAR İstanbul içi kurye filosundaki tüm araçlar, bir aracın yolculuğunun her dakikası izlenebilen son teknoloji uydu takip ekipmanları ile donatılmıştır.

İstanbul içi kurye hizmetine ihtiyacınız oluğunuz da bizimle konuşmanız gerektiğinde sütundan postaya geçilmeyeceğinizi garanti ediyoruz. Bu size, değerli İstanbul içi kurye paketinizin her zaman tam olarak nerede olduğunu bilme güvenini verir. Rota boyunca herhangi bir gecikme veya duraklama olması durumunda müşterilerimizi bilgilendirmemize olanak tanır.


ilk İstanbul içi kurye hizmetine özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


İstanbul içi kurye hizmetiPin
İstanbul içi kurye hizmeti

İstanbul içi Hızlı Kurye

İstanbul içi hızlı kurye Türkiye, İstanbul merkezli, köklü, bağımsız bir kurye şirketidir. Kurye hizmeti , 2005 yılında bir motosiklet servisi olarak başladı ve o zamandan beri müşterilere birinci sınıf bir hizmet sunabilen çeşitli bir araç filosuna dönüştü. Artık düzenli İstanbul içi hızlı kurye müşterilerden oluşan geniş bir müşteri tabanımız var ve gerektiğinde tek seferlik bir hizmet de sağlayabiliriz.

Çeşitli İstanbul içi hızlı kurye hizmetleri şunları içermektedir:

 • Yasal belgeler,
 • Antikalar,
 • İkram malzemeleri,
 • Makine parçaları,
 • Oto parçaları,
 • Hastane ekipmanları,
 • Tehlikeli ve tehlikesiz atık

İstanbul içi hızlı kurye hesaba başvurmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Alternatif olarak , formu PDF taraması olarak indirmek için buraya tıklayabilir ve mail@motokuryem.com.tr adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz. 0543 748 61 61

Düzenli olarak İstanbul içi kurye hesabı kullanmayı planlıyorsanız, lütfen aşağıdaki hesap başvuru formumuzu doldurun. Bu bir sözleşme değildir ve sizi hizmetlerimizi kullanmak zorunda bırakmaz, ancak istediğiniz zaman rezervasyon yaptırmanızı daha hızlı ve kolay hale getirecektir.

İstanbul içi Kurye Hizmetleri
İstanbul içi moto kuryePin
İstanbul içi moto kurye


30 dakika Teslim Alım Garantisi

İstanbul içi Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik İstanbul içi kurye fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye İstanbul içi

İstanbul içi hızlı kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. İstanbul içi kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


İstanbul içi Kurye Lojistikleri

Tüm İstanbul içi kurye lojistikleri ve araçlarımız, tam kapsamlı nakliye ve kamu sorumluluk sigortalarına sahiptir ve mallarınızın her zaman tam olarak nerede olduğunu bilmemizi sağlamak için uydu izleme ve cep telefonları ile donatılmıştır. Herhangi bir İstanbul içi herhangi bir yere kurye hizmeti sunuyoruz.

Çeşitli bir İstanbul içi kurye müşteri tabanımız var ve bugüne kadar müşterilerimiz şunları içeriyor:

 • Bankalar,
 • Havacılık Endüstrisi,
 • Sanayi,
 • Konferans,
 • Sosyal yardım,
 • Ayrıca diğer kuruluşlar için bir taşeronluk hizmeti sunuyoruz.

İstanbul içi kurye hizmetleri, İstanbul çapında aynı gün, ertesi gün veya 2-5 gün içinde profesyonel ve kapsamlı bir toplama ve teslimat hizmeti sunuyoruz. 1 ila 4 palet arasında değişen kapasiteye sahip modern bir araç filosu işletiyoruz.


İstanbul içi kurye iş ilanıPin
İstanbul içi kurye iş ilanı

İstanbul içi Kurye İş İlanı

İstanbul içi kurye iş ilanı ve filomuzdan en uygun aracı kullanarak, belge ve kolilerden çoklu paletlere kadar göndermek istediğiniz her şeyi taşıyabiliyoruz. İstanbul içi kurye iş ilanı, Çevre Ajansı’na kayıtlı ve hem tehlikeli hem de tehlikesiz atıkları taşımamızı sağlar. İçinizin rahat etmesi için tüm gönderiler talep üzerine güvenlik mühür ile kapatılabilir.


İstanbul içi Kurye Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, bilgisayar, ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.

İstanbul içi Kurye Fiyatı Nedir?

İstanbul içi kurye fiyatlar sunuyoruz ve sizi kişiselleştirilmiş İstanbul içi kurye fiyat teklifiniz için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz. Ayrıca, Hesapları olan bir dizi normal ticari müşterimiz var. İstanbul İçi Kurye Fiyat Hesaplar, hüküm ve koşullara tabidir. İstanbul içi kurye fiyatları, başlıca kredi ve banka kartlarının çoğu dahil olmak üzere birçok ödeme şekli kabul edilebilir. İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 kurye destek hattı 0543 748 61 61

AğırlıkKDV Dahil FiyatÇıkış Yeri
1 KG4,37 ₺İstanbul içi
3 KG5,19 ₺İstanbul içİ
4 KG5,82 ₺İstanbul içi
5 KG8,52 ₺İstanbul içi
6 KG11,51 ₺İstanbul içi
10 KG15,53 ₺İstanbul içi
20 KG19,74 ₺İstanbul içi
30 KG23,48 ₺İstanbul içi
50 KG27,68 ₺İstanbul içi
İstanbul içi Kurye Fiyat

İstanbul içi Kurye S.S.S

İstanbul içi Kurye Hizmeti Nedir?

İstanbul içi kurye hizmet mülkiyet bakımında otuz yıllık bir deneyime sahibiz ve müşterilerimize saygılı ve Bireyler olarak davranma konusunda itibar kazandık. İstanbul içi kurye sürücü gözetimindeyken tüm mallar özen ve detaylara dikkat edilerek taşınır.

İstanbul içi Kurye Türleri Nedir?

2005’den beri her büyüklükteki işletmeye tam üniformalı hizmet sağladık. Hafif nakliye olarak değil, bir İstanbul içi kurye olarak tamamen sigortalıyız. İstanbul içi kurye paketlerinin güvenli bir şekilde teslim edilmesini garanti etmek için her teslimat, tek sorumluluğu malları talimatlarınıza uygun olarak teslim etmek olan özel bir sürücü ile özel bir araçta gerçekleştirilir.

İstanbul içi Kurye Sürücüsü Kimdir?

Tüm İstanbul içi kurye sürücülerimiz D seviyesi Havacılık Güvenliği eğitimi almış ve onaylanmıştır. Hepsinde fotoğraflı kimlikle birlikte şirket kimliği bulunur. İstanbul içi kurye, hem tehlikeli hem de tehlikesiz atıkları taşımamızı sağlayan Çevre Ajansı’na kayıtlı atık taşıyıcılarıdır.

İstanbul içi Kurye Toplama Nedir?

Özel bir sürücü ve araç tarafından toplanacak ve teslim edilecektir. İstanbul içi kuryelerinin hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size her zaman birinci sınıf bir hizmet sunmak için sabırsızlanıyorum.

İstanbul içi Kurye Arayabilir miyim?

İstanbul içi kurye sürücülerin tümü doğrudan iletişim kurulabilir. Ekspres İstanbul içi kurye hızı, rakiplerimizin kıskançlığıdır ve bu da birçok müşterimizin tekrar iş yapmasına neden olur.


Kaynak:

Kazım Orbay Sokağı 11B Kartal, Soğanlık 34862
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
+90 543 748 61 61
+90 505 977 99 99
Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp