giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Ayvansaray Moto Kurye Hizmetleri - İçin: Fatih Moto Kurye Hizmetleri

İçinde : Fatih Moto Kurye Hizmetleri Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 28 Ağu 2021

Ayvansaray Moto Kuryeleri, Ayvansaray bölgesindeki paketlerin, kolilerin, belgelerin, Kumaş Örneklerinin, Anahtarların, tıbbi numuneleri moto kuryeler aracılığıyla güvenli, aynı gün teslimatını sağlar. Fatih moto kuryeler Ayvansaray bölgesin de en çok tercih edilen moto kuryelerden olmasının bir nedeni de sektör de yıllarca popülaritesini korumuş olmasıdır.

Aynı Gün Ayvansaray Moto Kurye Hizmetleri

Motosiklet Kuryeleri ayrıca Ayvansaray genelinde teslimat için Ayvansaray gönderileri alır. Motosiklet Kuryeleri , gelişmiş motosiklet sürücüleridir ve SIA güvenlik lisanslıdır, bu nedenle değerli eşyalarınız emin ellerdedir. Eyüpsultan moto kuryelerimiz, gelişmiş moto araç filosuna sahip olup Ayvansaray aktarmalı gönderilerinizi aynı gün teslim etme özelliğine sahiptir.

7/24 aynı gün motosiklet kurye hizmetimiz gerçekten mükemmel olduğumuz yerdir. Ayvansaray içinde son dakika acil teslimatları konusunda uzmanız. Esenler moto kuryelerimiz ile vereceğiniz ilk siparişiniz de geçerli olmak üzere %10 indirim kodunuzu lütfen moto kuryelerimize bildiriniz.

Zaman açısından kritik gönderiler için son teslim tarihlerini karşılama konusunda uzmanız. Haftanın yedi günü, günde yirmi dört saat hızlı bir şekilde toplayıp güvenli bir şekilde teslim ediyoruz .

Ayvansaray Moto Kuryelerimizim Özellikleri

 1. 90 Dakika içerisin de teslimat sağlarlar.
 2. Her moto kuryeler profesyonel aşamalar dan geçmiş ve yetkinliklerini kanıtlamıştır.
 3. Son derece gelişmiş moto araçları kullanan moto kuryelerimiz, gelişmiş teknolojiye ayak uydurur.
 4. Hızlı teslimat özelliğimizi ilke edinirler.
 5. Moto kuryeler teslim sırasın da form imzalatarak, güvenilirliği ön planda taşır.
 6. Moto kuryelerimizi gelişmiş GPS sistemi sayesin de adıma adım ne işlemlerden geçtiğini ve nerelerden gittiğini görebilirsiniz.
 7. İstanbul çapın da 400 den fazla moto kuryelerimiz ile tam kapsamlı moto kurye hizmeti sunuyoruz.
ilgini çekebilir  Matbaacılar Sitesi Moto Kurye 7/24

Ayvansaray Bölgesi Hakkında

Ayvansaray bölgesi İstanbul içerisin de bulunan bir semttir. Fatih ilçesine bağlı olup bir mahalle olan Ayvansaray. Tekfur sarayı, Haliç gibi yerleri içerisin de barındırır. Ayvansaray’ın eski adı ve günümüzce değişmemiş hali ise Eyvanlı Saraydır. Çatalca moto kuryeler, konum itibariyle Ayvansaraya uzak olmasından dolayı en çok tercih edilen moto kuryelerdir.

Bazı söylemlere göre Hayvan Sarayı olarak da adlandırılır. Bu rivayetler Osmanlı dönemin de bazı egzotik hayvan sınıflarının (özellikle fil) burada barınmasıdır. Ayvansaray mahallemiz de bir çok tarihi yapı mevcuttur ve bu konuda çok zengindir. Büyükçekmece moto kuryelerimiz Ayvansaray bölgesin de yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet verir. Osmanlı ve Bizans dan kalma pek çok tarihi eser, kalıntıyı içerisin de barındırır. Kilise, cami, zindan gibi bir çok tarihi eserler içerisin de barındırır.

Moto kuryelerimiz Ayvansaray bölgesin de ki trafik sorunlarını çok kolay aşarlar. Moto kuryeler sıkışık trafik de bile usta motor sürüşü ve son derece gelişmiş moto araçlarla bütün zorlukları aşmaktadır.

Ayvansaray Moto Kuryelerimiz ile Taşınabilecek Ürünler

Ayvansaray moto kuryelerimiz hemen hemen her şeyi taşır. Özellikle Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ters olmayan bütün her şeyi taşıma kapasitesine sahiptir. Büyük ve küçük kolileriniz için bisikletler, moto araçlar, minivanlar ve büyük kamyonetler olmak üzere her türlü araç gereçi taşıma kapasitesine sahiptir.

Ayvansaray Moto Kurye Hizmetleri
Ayvansaray Moto Kurye Hizmetleri

Bölgenin lider moto kurye firması konumun da olan Ayvansaray moto kuryelerimiz yıllardır bireysel ve ticari müşterilerine hizmet vermektedir. Beylikdüzü moto kuryelerimiz için de bu taşınabilecek ürünler geçerlidir, tekrar söylemekte fayda var ki. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olmayan her şeyi taşırız ve taşıma kapasitesine sahibiz.

Taşınabilecek ürünleri listelemek gerekirse bir kaçı şunlardır, ayrıca belirtmek isteriz ki Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olmayan her şeyi taşıma/teslim etme kapasitesine sahibiz.

 1. Anahtar
 2. Harddisk
 3. Flash bellek
 4. Vize
 5. Pasaport
 6. Oto parça
 7. Ehliyet
 8. Belge
 9. Mektup
 10. Ticari ürünler
 11. Ayakkabı
 12. Takı
 13. Giysi
 14. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olmayan her şey
ilgini çekebilir  Laleli Moto Kurye Hizmetleri 7/24
Ayvansaray Moto Kuryelerimiz ile Taşınması Sakıncalı Ürünler

Ayvansaray moto kuryelerimiz, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve kanunlarına kesinlikle bağlıdır. Bundan dolayı Türkiye Cumhuriyetin de yasak olan hiç bir şeyi taşınması uygun değildir. Bu liste güncellenebilir, değişiklik hakkını tarafımızca saklı tutarız. Beyoğlu moto kuryelerimiz ve diğer moto kuryelerimiz için de geçerlidir bu liste. Çünkü; Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı her şey taşınma listemiz de yoktur.

 1. Para
 2. Sahte para
 3. Sahte mücevher
 4. Mücevher
 5. Alkol
 6. Likör
 7. Uyuşturucu hap
 8. Narkotik türevler
 9. Tütün
 10. Bozulabilir ürünler
 11. Organik olmayan ürünler
 12. Kimyasallar
 13. Deri
 14. Canlı hayvan
 15. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olan her şey
Edirnekapı Moto Kurye Hizmetleri Halıcıoğlu Moto Kurye Hizmeti

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara