Ayvansaray Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Ayvansaray Kuryeleri, Ayvansaray bölgesindeki paketlerin, kolilerin, belgelerin, Kumaş Örneklerinin, Anahtarların, tıbbi numuneleri kuryeler aracılığıyla İstanbul Kurye güvenli, aynı gün teslimatını sağlar. Ayvansaray Motosikletli kuryeler Ayvansaray bölgesin de en çok tercih edilen kuryelerden olmasının bir nedeni de sektör de yıllarca popülaritesini korumuş olmasıdır.

Ayvansaray Kurye HizmetiPin
Ayvansaray Kurye Hizmeti

Ayvansaray Kurye

Motosiklet Kuryeleri ayrıca Ayvansaray genelinde teslimat için Ayvansaray gönderileri alır. Motosiklet Kuryeleri , gelişmiş motosiklet sürücüleridir ve SIA güvenlik lisanslıdır, bu nedenle değerli eşyalarınız emin ellerdedir. Ayvansaray acil kuryelerimiz, Moto Kurye gelişmiş motorlu araç filosuna sahip olup Ayvansaray aktarmalı gönderilerinizi aynı gün teslim etme özelliğine sahiptir. 7/24 aynı gün motosiklet kurye hizmetimiz gerçekten mükemmel olduğumuz yerdir.

Ayvansaray içinde son dakika acil teslimatları konusunda uzmanız. Ayvansaray kuryelerimiz ile vereceğiniz ilk siparişiniz de geçerli olmak üzere %10 indirim kodunuzu lütfen kuryelerimize bildiriniz. Zaman açısından kritik gönderiler için son teslim tarihlerini karşılama konusunda uzmanız. Haftanın yedi günü, günde yirmi dört saat hızlı bir şekilde toplayıp güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. İletişim: mail@motokuryem.com.tr ya da telefon numarası 0 543 748 61 61


Ayvansaray Kurye Özellikleri

 1. 90 Dakika içerisin de teslimat sağlarlar.
 2. Her moto kuryeler profesyonel aşamalar dan geçmiş ve yetkinliklerini kanıtlamıştır.
 3. Son derece gelişmiş moto araçları kullanan moto Hızlı Kurye kuryelerimiz, gelişmiş teknolojiye ayak uydurur.
 4. Hızlı teslimat özelliğimizi ilke edinirler.
 5. Moto kuryeler teslim sırasın da form imzalatarak, güvenilirliği ön planda taşır.
 6. Moto kuryelerimizi gelişmiş GPS sistemi sayesin de adıma adım ne işlemlerden geçtiğini ve nerelerden gittiğini görebilirsiniz.
 7. İstanbul çapın da 400 den fazla moto kuryelerimiz ile tam kapsamlı moto kurye hizmeti sunuyoruz.

Ayvansaray Bölgesi

Ayvansaray bölgesi İstanbul içerisin de bulunan bir semttir. Fatih ilçesine bağlı olup bir mahalle olan Ayvansaray. Tekfur sarayı, Haliç gibi yerleri içerisin de barındırır. Ayvansaray’ın eski adı ve günümüzce değişmemiş hali ise Eyvanlı Saraydır. Ayvansaray motorlu kuryeler, konum itibariyle Ayvansaraya uzak olmasından dolayı en çok tercih edilen motosikletli kuryelerdir.

Bazı söylemlere göre Hayvan Sarayı olarak da adlandırılır. Bu rivayetler Osmanlı dönemin de bazı egzotik hayvan sınıflarının (özellikle fil) burada barınmasıdır. Ayvansaray mahallemiz de bir çok tarihi yapı mevcuttur ve bu konuda çok zengindir. Ayvansaray motosikletli kuryelerimiz Ayvansaray bölgesin de yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet verir. Osmanlı ve Bizans dan kalma pek çok tarihi eser, kalıntıyı içerisin de barındırır. Kilise, cami, zindan gibi bir çok tarihi Moto Kurye Fiyat eserler içerisin de barındırır. Kuryelerimiz Ayvansaray bölgesin de ki trafik sorunlarını çok kolay aşarlar. Ayvansaray kuryeler sıkışık trafik de bile usta motor sürüşü ve son derece gelişmiş motosikletler ve araçlarla bütün zorlukları aşmaktadır.


ilk Ayvansaray kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Ayvansaray Kurye: Taşınabilecek Ürünler

Ayvansaray kuryelerimiz hemen hemen her şeyi taşır. Özellikle Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ters olmayan bütün her şeyi taşıma kapasitesine sahiptir. Büyük ve küçük kolileriniz için bisikletler, moto araçlar, minivanlar ve büyük kamyonetler olmak üzere her türlü araç gereçi taşıma kapasitesine sahiptir.

Bölgenin lider Ayvansaray kurye firması konumun da olan Ayvansaray kuryelerimiz yıllardır bireysel ve ticari müşterilerine hizmet vermektedir. Ayvansaray Acil kuryelerimiz için de bu taşınabilecek ürünler geçerlidir, tekrar söylemekte fayda var ki. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olmayan her şeyi taşırız ve taşıma kapasitesine sahibiz.

Taşınabilecek ürünleri listelemek gerekirse bir kaçı şunlardır, Şehirlerarası Kurye ayrıca belirtmek isteriz ki Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olmayan her şeyi taşıma/teslim etme kapasitesine sahibiz.

 1. Küçük Paket
  1. Anahtar
  1. Flash bellek
  2. Vize
  3. Pasaport
  4. Ehliyet
  5. Belge
  6. Mektup
 2. Ticari ürünler
  1. Ayakkabı
  2. Takı
  3. Giysi
 3. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olmayan her şey
Ayvansaray, İstanbulPin
Ayvansaray, İstanbul

Ayvansaray Kurye: Taşınmayanlar

Ayvansaray kuryelerimiz, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve kanunlarına kesinlikle bağlıdır. Bundan dolayı Türkiye Cumhuriyetin de yasak olan hiç bir şeyi taşınması uygun değildir. Bu liste güncellenebilir, değişiklik hakkını tarafımızca saklı tutarız. Ayvansaray kuryelerimiz ve Uçak Kargo diğer kuryelerimiz için de geçerlidir bu liste. Çünkü; Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı her şey taşınma listemiz de yoktur.

 1. Para
  1. Sahte para
  2. Sahte mücevher
  3. Mücevher
 2. Alkol
  1. Likör
  2. Uyuşturucu hap
  3. Narkotik türevler
  4. Tütün
 3. Bozulabilir ürünler
  1. Organik olmayan ürünler
  2. Kimyasallar
 4. Deri
  1. Canlı hayvan
 5. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olan her şey

Kurumsal Ayvansaray Kurye

İhtiyaçlarınızı karşılamak için güvenilir, ileri görüşlü bir Ayvansaray kurye teslimatı ortağına ihtiyacınız var. Büyük ve küçük her müşteriye kaliteden ödün vermeden kaliteyi sunarak, zamana duyarlı ve aynı gün teslimat konusunda uzmanız. Biz bir aile işletmesiyiz ve sahiplerimiz lojistik mükemmelliği sağlama konusunda 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Ayvansaray Kurumsal Kurye teslimatınızı sizin kadar önemsiyoruz. İşletmeniz benzersizdir ve ona göre davranırız. Sizin için neyin önemli olduğunu bulmak için zaman ayırıyor ve hizmetimizi SİZİN bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlıyoruz.

Ayvansaray ve İstanbul da ki müşterilere kişiselleştirilmiş kurye hizmeti sunmaya kendini adamış, çevik, yenilikçi bir kurye &kargo lojistik şirketiyiz . Daha önce iş yaptığınız lojistik şirketlerinden çok daha uyumluyuz. Size uygun özel bir kurye hizmeti. Zaman paradan çok daha değerlidir; başarı ve başarısızlık arasındaki fark olabilir. Zamana duyarlı teslimatınızı bize emanet Hızlı Kargo ettiğinizde, bu güveni çok ciddiye alıyoruz, ister Kurumsal Ayvansaray Kuryeleri ilk tercihiniz olsun, ister yıllardır tercih ettiğiniz ortağınız olsun. Bütünlük. Güvenlik. Güvenilirlik. Aynı Gün Direkt Kuryeler


Ayvansaray Akıncı KuryePin
Ayvansaray Akıncı Kurye

Ayvansaray Kurye Lojistikleri

Karmaşık tam zamanında tedarikten acil son dakika baskı işlerine ve büyük inşaat projelerinden gizli belgelerin, tehlikeli maddelerin veya tıbbi malzemelerin güvenli transferine kadar. İhtiyaçlarınız veya operasyonunuzun boyutu ne olursa olsun, Ayvansaray Motosikletli Kuryeleri, her müşteriye aynı yüksek standartta performansı ve müşteri hizmetini garanti eder. Kaliteden asla ödün vermeyiz ve asla ödün vermeyiz.

Biz sadece sürekli olarak güvenilir bir Ayvansaray Motorlu kurye hizmet sunuyoruz. Kendini işine adamış profesyonel sürücülerimiz , zamana duyarlı teslimatlar her seferinde hatasız bir şekilde son teslim tarihine kadar güvenli ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için İstanbul ve Ayvansaray tamamın da kapsama alanı sağlar. Acil kurye teslimatları konuşmaya hazır mısınız? Başlamak için hemen 0 543 748 61 61 numaralı telefondan ya da mail@motokuryem.com.tr adresinden Acil Ayvansaray Kuryeleri Doğrudan ile iletişime geçin.


Ayvansaray Kurye

Motosikletli ve arabalı Ayvansaray kuryelerimiz 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir!


Ayvansaray Kurye Servisleri

Otomotiv Parça Kurye

Ayvansaray Otomobil Parça Kuryeleri, otomotiv endüstrisi için saygın bir teslimat ve tahsilat sağlayıcısıdır. Tam zamanında üretim, hızlı parça tedarik ve tehlikeli maddeler ve otomotiv sektörünün tüm katmanları için hızlı ve esnek lojistik çözümler sunuyoruz. “Her bir sevkiyatın öneminin farkındayız ve tüm müşterilerimiz için en yüksek kalite performans standartlarını sağlamaya kararlıyız.”

Büyük otomotiv organizasyonlarında ve yoğun üretim hatlarında yeterli stok seviyelerini korumak zorlu bir görev olabilir. İş akışı öngörülemezliği, acil ekstra bileşenlerin gerekli olduğu anlamına gelebilir. Öngörülemeyen makine arızaları, yedek parça ve ekipmanın derhal teslim edilmesi gerektiği anlamına gelir. Depolar arasında büyük veya garip şekilli ekipmanların taşınması gerekebilir. Doğru miktarda parçanın tam olarak doğru zamanda teslim edilmesini sağlamak çok önemlidir.

Ayvansaray Otomobil Endüstri Kuryeleri, özellikle otomotiv endüstrisi için tasarlanmış kapsamlı bir hizmet yelpazesi ile müşterilerimizin artan ihtiyaçlarına cevap vererek hızlı ve esnek çözümler sunmanın önemini anlıyor. Bunlar arasında Ayvansaray ve İstanbul da ki otomobil bayilerine , ticari araç üreticilerine, bayilere ve tamir atölyelerine otomobil parçaları kurye hizmeti dahildir.

Hızlı Otomobil Parça Teslimatı

Araba parçaları çeşitli boyutlarda, şekillerde ve malzemelerde bulunur. Emniyet ve güvenliği sağlamak için uygun şekilde paketlenmeleri ve mevcut düzenlemelere uygun olmaları gerekir. Hızlı Otomobil Parça Ayvansaray Kuryeleri, tehlikeli veya tehlikeli olarak sınıflandırılan eşyaları taşıma ve teslim etme konusunda zengin bir deneyime sahiptir ve sağlık ve güvenlik gerekliliklerine uyma sürecinde size yardımcı olabilir. Özellikle otomotiv endüstrisi için bu, pillerin, sıvıların ve yağların taşınmasıyla ilgili düzenlemeleri ve ayrıca kırılgan cam bileşenlerin ve hacimli eşyaların paketlenmesinin en etkili yöntemlerini içerecektir.

Ayvansaray Akıncı Kurye personeli, otomotiv parçaları ve ekipmanlarının paketlenmesi, sevkiyatların modern, düzenli olarak bakımı yapılan, uygun araçlarla teslim edilmesi konusunda tam eğitimli ve yüksek niteliklidir. Almadan bırakmaya kadar, Ayvansaray Profesyonel Kuryelerine emanet edilen tüm malların en üst kalitede teslimat hizmetini aldığından emin olabilirsiniz. Tüm hizmet yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi 0 543 748 61 61 numaralı telefondan arayın . Bireysel Kurye ihtiyaçlarınızı tartışacağız ve bu gereksinimleri karşılamak için toplu taşıma seçeneklerini bir araya getireceğiz.

Ayvansaray Kargonuz Mu Var?


Sıkça Sorulan Sorular

Ayvansaray Kurye Kimdir?

Ayvansaray ve İstanbul’un %90’ında hızlı, aynı gün market teslimatı, yerel bir marketten 15 dakika gibi kısa bir sürede teslim edilir 3000’den fazla ürün. Temel ihtiyaçlardan 24 saat içecek dağıtımına, yiyecek dağıtımına, atıştırmalıklara, içeceklere ve daha fazlasına. Uygulamamız üzerinden kolayca sipariş verin – her zaman, her yerde, 7/24. Ayvansaray kurye sürücüleri sizin için zor işi yaparken rahatlayın.

Ayvansaray Kurye Mobil Uygulama

Bu doğru – kendi uygulamamızı tasarladık, geliştirdik ve kullanıma sunduk, böylece sipariş vermeyi daha da kolaylaştırdık (ve eğer öyleyse daha da eğlenceli hale getirdik). İhtiyaç duyduğunuzda, bir bakkal ikmali için istediğiniz zaman dokunun veya mağaza dolabınızın zımba telleri için hızlıca kaydırın. Küçük acil durumlardan hafta ortası yiyecek dükkanınıza kadar, sizi koruduk. iOS ve Android uygulama mağazalarında mevcuttur.

Kuryeler Neleri Dağıtabilir

Yemek teslimi, Atıştırmalıklar, Çikolata ve Tatlı Teslimatı, Meyve ve Sebze Teslimatı, Tütün ve Sigara Teslimatı, Market Teslimatı, İçecek Teslimatı, Fırın & Pasta Teslimatı, Dondurulmuş Gıda Teslimatı, Glutensiz , Vegan ve Vejetaryen Yemek Teslimatı, Bebek Maması ve Bez Teslimatı, Güzellik Ürünleri ve Eczane Teslimatı, Evcil Hayvan Maması Teslimatı, Et, Süt ve Süt Teslimatı, Dergi ve Gazete Teslimatı

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

3
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp