Ataköy Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Ocak 16, 2023 tarafından Moto Kurye

Ataköy kuryelerimiz, Ataköy çevresin de en çok tercih edilen kuryelerdir. Ataköy de kurye arıyorsanız, Akıncı Kurye Hizmetinizde.

Ataköy KuryePin
Ataköy Kurye

Ataköy Kurye

Ataköy Hızlı Kurye hizmeti, Ataköy genelinde yaklaşık 60 şube işletmektedir. Özel Ataköy VIP Kurye hizmetleri ağımız, acil veya hassas yüklerin rezervasyonun 60 dakika içinde alınabileceği ve Ataköy’ün herhangi bir yerine teslim edilebileceği anlamına gelir. İstanbul Kurye Aynı gün teslimat hizmetini Ataköy ve çevresine sağlar.

Ataköy Acil Kurye hizmetimiz, önemli teslimatları A’dan B’ye mümkün olduğunca hızlı ve güvenli bir şekilde alması gereken kişiler ve işletmeler tarafından kullanılmaktadır ve anında ve özel bir hizmet sunuyoruz. Ataköy acil kuryelerimiz sektör de en kaliteli oluşur. Ülke çapında tam ağırlıktaki yüklerden küçük kamyonetlere kadar 4000 araçlık bir filoya erişim ile her boyutta veya şekilde ürünü taşıyoruz. Yılın 365 günü 7/24 iş yapan Akıncı Ataköy Ekonomik Kurye,
Moto Kurye nerede olursa olsun teslimat yapar – ulusal erişime sahip Ataköy Kurumsal Kurye ortağınız.


Profesyonel Ataköy Kurye

Akıncı Kurye, Ataköy Profesyonel Kurye ailesinin bir parçasıdır. Ataköy, Bakırköy de bu nedenle, üretim sistemleri, liman merkezli lojistik, nakliye, depolama, sipariş karşılama ve son mil teslimatı ile entegrasyon dahil olmak üzere bir dizi ısmarlama lojistik çözümü sunabilir, profesyonel personellerdir ve sertifikalara sahiptir.

Uzmanlığımızın stresi üzerinizden almasına ve tek duraklı ulaşım çözümünüz olmasına izin verin .

Aynı gün Ataköy gece kurye hizmetimiz ile ürünlerinizi şimdi toplayıp, en hızlı servis ile teslim ediyoruz. Ataköy Profesyonel kuryeler, son derece gelişmiş testlerden ve eğitimler den geçerek müşterilerimizi memnun etmek için eğitilmişlerdir. Bu, acil gönderinizi aynı gün içinde olduğu yerden, olması gereken yere hemen taşıyabilen özel bir Ataköy Profesyonel Kurye anlamına gelir. Hem ticari hem de yurtiçi yükleri taşıyoruz.

Ataköy Kurye 7/24

Her zaman beklenmedik gelişmeler olur ve burada Akıncı Ataköy 7/24 Kurye olarak her şeyi planlayamayacağınızı biliyoruz. Bu nedenle Akıncı Ataköy Hızlı Kurye, yılın 365 günü 7/24 hizmet vermektedir. Beklenmedik Ataköy Motosikletli Kurye ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için buradayız. Ataköy çevresin de en çok tercih edilen Ataköy 7/24 Hızlı Kurye kurye firması olmasının sebebi tamamen müşteri memnuniyeti çalışmasıdır. Bir sonraki iş gününden önce varmanız gereken son dakika teslimatı veya şirketiniz normal 9-5 dışında çalışıyor olsun, Ataköy 7/24 Kurye teslimat yapabilir.

ilk Ataköy kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Ataköy Kurye Araç Filosu

Ataköy Ekonomik Kurye kapsamlı yerel franchise ofisleri ve lojistik ortaklıkları ağı, bize Ataköy de her yerinde ve Türkiye dahil olmak üzere 4.000’den fazla araca erişim sağlıyor. Ataköy Kurumsal kuryeler son derece gelişmiş araç filosuna sahiptir. 60 şubeden oluşan bir ağımız var, bu nedenle ülkenin neresinde olursanız olun aynı gün Ataköy Uygun Kurye teslimat sunabiliriz, sadece yerel şubenizi bulun ve bugün rezervasyon yapın.

Ataköy Hızlı Kurye Şoförlerimiz mallarınızı Ataköy de kadar taşıyabilir, bu da sahip olabileceğiniz her türlü uluslararası sevkiyat ihtiyaçlarınızı destekleyebileceğimiz anlamına gelir. Ataköy ekspres kuryeleri, 4.000’den fazla araçtan oluşan filomuza erişim sayesinde, Akıncı Ataköy Acele Kurye mallarınızı yurtdışına taşımak için mükemmel araca sahip olduğundan emin Moto Kurye Fiyat
olabilirsiniz. Ataköy VIP kuryelerimiz, en kötü durum ve olumsuzluklara karşı pozitif çözümler üretmekte üstündürler. Durum Takibi, nereye gittiğine bakılmaksızın aynı gün Ataköy VIP Kurye teslimatınızın durumunu kontrol etmenizi sağlar . Basit!

Ataköy Kurye: Ekspres

Rezervasyon yapmak için aradığınızda ve gereksinimlerinizi bildiğimizde, hemen bir sürücü göndereceğiz. Bir saat içinde kargonuzu almak için orada olacaklar. Ataköy Ekspres Kurye, ister tek bir müşteri için ister daha genel olarak şirketinizin devam eden operasyonları için sıkı teslimat tarihlerine ulaşmanın ne kadar önemli olduğunu bilir, müthiş verimlilik ile hizmet vermeye 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. İletişim için: mail@motokuryem.com.tr ve/ya 0 543 748 61 61

Bu nedenle Ataköy Ekspres Kurye, mevcut tedarikçiniz başarısız Şehirlerarası Kurye olmuş veya beklenmedik bir Ekspres Ataköy Ekspres Kurye gereksiniminiz olsa da, son dakika acil nakliye gereksinimlerinizi karşılar.

Ataköy Kuryelerimizin Özellikleri

 1. Aynı gün teslimat hizmeti
 2. Planlanmış teslimatlar
 3. Ismarlama çözümler
 4. Esnek bir filoya erişim
 5. Anormal gönderiler
 6. 24 saat hizmet
 7. Bir saat içinde toplama
 8. Aynı araç üzerinde teslim
 9. Ülke çapında ve uluslararası teslimatlar mevcuttur
Ataköy, BakırköyPin
Ataköy, Bakırköy

Ataköy Kurye: Aynı Gün Teslim

Aynı gün işiniz için yer ayırtmadan önce bir teklife ihtiyacınız varsa, bunu APC Cambridge çevrimiçi ile yapabilirsiniz. Ayrıca işinizi rezerve edebilir ve çevrimiçi ödeme yapabilirsiniz. Alternatif olarak, 01223 423 423 numaralı telefondan güler yüzlü ekibimizi arayın. Uçak Kargo APC Cambridge markası, Ertesi Gün Gece Teslimat hizmetimizin gücünü yansıtsa da, aslında Aynı Gün kurye hizmetlerinde de uzmanlaştık. Filomuz motosikletlerden, küçük ve büyük kamyonetlerin yanı sıra Luton Box ve gerektiğinde daha büyük kamyonlardan oluşmaktadır.

Online rezervasyon sistemimizi kullanarak, şartlar ve koşullarımızı ve gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca gönderinizin kısıtlı ürün listesine uygun olduğunu onaylarsınız. Ayrıca koli(ler)inizin boyutlarının ve ağırlığının yanlış olması durumunda ek ücretler uygulanacağı da tarafınıza bildirilmektedir.


Ataköy Kurye: Neleri Taşıyabilir

Taşıyabileceklerimiz ve Taşınmazlar

Müşterilerimiz için basılı ürünlerden elektronik ürünlere ve uzman mühendisler için parçalara ve tabii ki düzenli belgelere ve küçük paketlere kadar geniş bir ürün yelpazesi taşıyoruz.

Kurye konusunda uzmanlığa sahibiz:

Kitaplarbilgisayarlar
Cep telefonlarıÇiçekler
Elektronik parçalarİnternet perakendecilerinden B2C siparişleri
Taze gıda ürünleriZüccaciye ve Seramik
Taşınması Konusunda Uzmanız

Aşağıdaki mallar taşınabilir:

bozulabilir ürünlerÇekler
Para emirlerimenkul kıymetler
PullarDeğerli metaller
Değerli taşlarMücevher
Sanat Eserleriantikalar
saatlerŞaraplar ve alkollü içkiler
kürklerTütün
Bardakseramik
çanak çömlekPlazma ekranlar
İnşaat Mobilyaları
Tedbir + Sigorta ile Taşınabilir

Aşağıdaki öğeler kabul edilemez:

Tehlikeli mal yok. Sınırlı Miktarlara (LQ) izin verilir.
Hayvanlar ve çiftlik hayvanlarıpatlayıcılar
KülçePara
ateşli silahlarmühimmat
Havai fişekTürkiye yasalarına göre yasa dışı olan herhangi bir öğe
Taşınamaz Ürünler

Ataköy Kurye

Ataköy kuryeleri kargo ihtiyaçlarınız için her an hazır ve ekonomik maliyetler ile teslimat hizmeti sunmaktadır.


Ataköy Kurye: Kargo Nasıl Paketlenir?

 • Kapakları bozulmamış sağlam, sert bir kutu kullanın.
  • İçeriğine göre kutunun boyutunu seçin. Az doldurulmuş kutular muhtemelen çökebilir, aşırı dolu olanlar patlayabilir.
  • Paketiniz için her zaman yüksek kaliteli malzemeler kullanın. Gücü, yastıklamayı ve dayanıklılığı düşünün.
  • Kaliteli dış astarları olan oluklu mukavvadan yapılmış kutuları seçin.
 • Tüm öğeleri ayrı ayrı sarın.
 • Malları yanlara temas etmeyecek şekilde bir paketin Hızlı Kargo ortasına koyun. Öğeniz her taraftan iyi yastıklı olmalıdır.
 • İçeriğin hareket etmesini önlemek için yastıklama malzemeleri kullanın.
 • Uygun olduğunda, kutunuzu mühürlemek ve sabitlemek için iyi bir yol olarak çemberleme kullanın.
  • Çemberleme yoksa nakliye için tasarlanmış güçlü bir bant kullanın.
  • Bir kutuyu yeniden kullanırken, eski tehlikeli madde göstergeleri dahil tüm eski etiketleri çıkarın.
  • Sıvıların sızdırmaz kaplarda saklandığından ve plastik bir torba içinde kapatıldığından emin olun.
 • Kötü ambalajın diğer öğelere zarar verebileceğini unutmayın.
 • Tozları sağlam plastik torbalara koyun, sıkıca kapatın ve ardından sert bir kutuya koyun.
 • Katı olmayan malzemeler için ‘yukarı ok’ etiketleri kullanın.
  • Eşyalarınızı uygun şekilde yeniden paketleyin. Birçok mal, taşımaya uygun olmayabilecek orijinal üretici ambalajında ​​satılmaktadır.
 • Küçük öğeleri her zaman uygun şekilde Posta veya Kurye paketlerinde paketleyin.
 • Veri disklerinizi, ses ve video kasetlerinizi her bir öğenin etrafındaki yumuşak yastıklama malzemesiyle koruyun.

Lütfen Ataköy Akıncı Kuryelerinin sunduğu paketleme tavsiyesi için hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğini unutmayın. Müşteri, paketleme ve etiketleme bilgilerinin nakliye için yeterli olmasını sağlamaktan sorumludur.

Ataköy Kargonuz Mu Var?


Sıkça Sorulan Sorular

Ataköy Kargom Ne Zaman Teslim Edilecek

Ataköy ve İstanbul’un çoğuna yapılan teslimatlar için, kargoların gönderilmesinden sonraki iş gününde teslimat yapıyoruz (bu, bazı yerlerde değişiklik gösterebilir). Ataköy Ekspres Kuryeleri ile bir ürün rezerve edildiğinde, gönderen , hizmet yelpazemizden teslimatı belirtecektir. Bu normalde bir sonraki iş gününde (Pazartesiden Cumaya) sabah 9, 10:00, 12 öğlen veya 16:00’ya kadar teslimat içindir.

Teslimat 08:00 ile seçilen teslimat zamanı arasında denenecektir. Yine malları gönderen tarafından düzenlenen çoğu bölgeye Cumartesi sabahı servisi mevcuttur. Yeniden rezerve edilen teslimatlar, gönderici tarafından orijinal olarak seçilen hizmette denenecek ve bu nedenle, bir teslimat için yeniden rezervasyon yaparken zamanlı veya Cumartesi hizmeti seçme seçeneği sunmuyoruz. Yükseltmelerin (zamanlanmış veya Cumartesi servisine) paketi gönderen tarafından ayarlanması gerekir.

Kargom Başka Adrese Bırakılabilir Mi?

Gönderen kişinin izniyle yeniden yönlendirilebilir veya güvenli bir yerde bırakılabilir . Güvenlik ve sözleşmeye bağlı nedenlerle, gönderen bunu yapmamız için bize yetki verene kadar bir alıcıdan bu talimatları kabul edemeyiz. Bir öğeyi almayı bekliyorsanız ve farklı bir adrese teslim edilmesini veya güvenli bir yerde bırakılmasını istiyorsanız, lütfen göndericiyle iletişime geçin, o da bize bunu yapma yetkisi verebilir.

Ataköy Kurye Teslimatı

Ataköy Kuryeleri İstanbul da bir gecede teslimat pazarında mükemmel hizmet sunmayı taahhüt eden bir grup deneyimli kurye & kargo teslimat şirketini bir araya getirerek, 2005 yılında kurulan ünlü Kurye lojistik ağının bir parçasıdır. Aradan geçen yıllar boyunca Ataköy Ekspres Kuryeleri, en büyük bağımsız dağıtım ağı olarak itibarını pekiştirdi. Kuruluş ilkelerine bağlı kalarak ödüller kazanmak.

Olağanüstü kurye lojistik hizmet seviyeleri sunmak En yeni ve en iyi teknolojiyi kullanmak, Güvenlik ve verimliliğe sürekli yatırım yapmak. Gerçek insan temasıyla mükemmel yerel hizmet felsefesi, Ataköy kuryeleri olarak yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Müşteri Hizmetleri Ekibi – Sektördeki en samimi ve verimli ekiplerden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Başarımızı memnun Ataköy de ki kurye müşterilerimizle ölçüyoruz. Uluslararası şirketlerin çağrı merkezleri ve yapay zeka botları tarafından dokunulamayan bir hizmet için her yıl geri dönüyorlar. Ataköy Kurye Sürücülerimiz. Ataköy ve İstanbul da müşterilerimizin adlarıyla istedikleri ve hava durumu ne olursa olsun koleksiyonlar için güvendikleri kalıcı bir sürücü ekibimiz var. Her CB posta kodu ve bölgesinden müşterilerimize hizmet etmek için birlikte çalışan babalar ve oğulları ve eşleri ile bir aile hissi vardır.


Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp