Güzelyurt Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Eylül 14, 2022 tarafından merve merve

Güzelyurt Kurye Aynı Gün Teslimat. Güzelyurt Motosikletli Kurye, müşteri için hızlı, rahat ve sorunsuz olmalıdır. Güzelyurt Kurye de güvenebileceğiniz bir ekspres kurye hizmeti arayan bir işletmeyseniz, Akıncı Kurye arayın.

Güzelyurt KuryePin
Güzelyurt Kurye

Güzelyurt Kurye

21. yüzyılda vakit nakittir. Gelişmiş teknolojiler sayesinde, ortak iş süreçlerini hızlandırmak artık hiç olmadığı kadar kolay ve bu nedenle hızlı çalışmak İstanbul Kurye çok daha önemli. Esenyurt kuryeler ile Güzelyurt çevresine ürün taşımak çok kolaydır. Rakiplerinizin önüne geçmek ve işinizi gereksiz yere durdurmaktan kaçınmak istiyorsanız, ekspres paket teslimatı tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir.

Akıncı Kurye tarafından aynı gün teslimat hiçbir kısıtlama getirmez. Güzelyurt acil kuryelerimiz Güzelyurt ve çevresine aynı gün teslimat hizmeti sağlarlar. Parseller 24 saat içinde teslim edilmez; daha ziyade, siparişinizi verdikten sonra mümkün olan en kısa süre içinde. Kolilerimizi herhangi bir geçiş, durma süresi veya standart bir teslimat hizmeti ile karşılaşabileceğiniz herhangi bir şey olmadan teslim alarak ve teslim ederek çalışıyoruz. Güzelyurt kuryelerimiz profesyonel personellerdir. Amacımız Güzelyurt Kurye teslimatı sizin için mümkün olan en hızlı ve rahat şekilde yapmaktır.


Güzelyurt Kurye Servisleri

Bazı teslimat şirketleri, yalnızca konumunuz Moto Kurye nedeniyle teslimat için sizden ekstra ücret talep etmeye veya teslimat sürelerini artırmaya çalışabilir, ancak Akıncı Kurye konumun önemli olmaması gerektiğine inanıyoruz. Güzelyurt kuryeler için konum önemli değildir, tek önemli olan hızlı teslimattır. Fiyatlarımızı yalnızca paket teslim alma ve teslim etme arasında kat edilen mesafeye ve teslimatın boyutuna dayandırıyoruz. Güzelyurt Esenyurt da her yerine konuşlandırılmış teslimat sürücülerimiz var, bu nedenle Güzelyurt da işletmenize kurye hizmeti için daha fazla ücret almayacağız.

Güzelyurt kuryeler son derece gelişmiş araçlar kullanırlar. Lojistik olarak, Güzelyurt da ulaşmanın biraz daha zor olduğunu anlıyoruz, ancak sürücülerimiz bölgeye aşinadır ve kamyonet, kamyon, motosiklet ve feribot ile parsel taşımacılığını kolaylaştırabilir.

Hiçbir teslimat rotası bizim için çok zor değil ve hiçbir konumu çok “yol dışı” olarak görmüyoruz.

Güzelyurt ve merkezi dahil olmak üzere Güzelyurt bölgesindeki ve çevresindeki tüm kasaba ve köylere teslimat yapıyoruz. Güzelyurt kuryeler adli sicil ve Hızlı Kurye sabıka kayıtları kontrol edilmiş personellerdir. Şoförlerimiz, Güzelyurt da ki büyük mahallelere ve Güzelyurt’un geri kalanına önemli bir paketin teslim edilmesine yardımcı olabilir.

Güzelyurt Kurye Çözümleri

Ortalama bir işletme sahibinin kendi başına bir paket teslimatı yapmak için zamanı yoktur ve bu noktada ekspres Güzelyurt Kurye hizmetimiz devreye girer. Zor işi bize bırakabilir ve son dakika paket teslimatımızın olduğundan emin olabilirsiniz. Moto Kurye Fiyat
Güzelyurt kuryeler için paket teslimatı basit işlerdir. Gereksinimlerinizi fazlasıyla karşılayarak, önemli olan işinize devam etmenizi sağlar. Güzelyurt Kurye işiniz için ücretsiz fiyat teklifi isteme seçeneği sunarak teslimat rezervasyon sürecini daha da basitleştirdik.

Güzelyurt kuryelerimiz tüm olumsuzluk ve aksiyonlara karşı pozitif çözümler üretirler. Teslimat detaylarınızı içeren hızlı bir formu doldurmanız yeterlidir, tahmini teslimat maliyeti için sizinle iletişime geçeceğiz. Gün teslimatta şeffaflık çok önemlidir ve teslimat sürecinin her önemli aşamasında sizi bilgilendireceğiz. Güzelyurt da bize iletişim bilgilerinizi vermeniz yeterlidir; paketiniz alındığında ve diğer önemli teslimat aşamaları olduğunda sizi SMS veya e-posta yoluyla bilgilendireceğiz.

Güzelyurt Kurye ServisiPin
Güzelyurt Kurye Servisi

Güzelyurt Kurye Lojistikleri

Güzelyurt da teslim edilen paketlere ihtiyacınız varsa, Güzelyurt Kuryelerinden başkasını aramanıza gerek yok. Çok sayıda müşteriye büyük miktarlarda koli alıp teslim eden ortalama kuryeniz değiliz. Bunun yerine, her seferinde bir müşteriye hitap eden birinci sınıf bir kurye hizmeti sunarak, ürününüzün arada başka herhangi bir teslimat olmadan Şehirlerarası Kurye hızlı ve verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Biz İstanbul merkezli bir kurye servisiyiz ve Güzelyurt ve ötesine de hizmet veriyoruz. İster acil bir kuryeye ihtiyacınız olsun – İstanbul da aynı gün içinde bir kurye biz yanınızdayız.

Profesyonel Güzelyurt Kurye

Teslim alma veya bırakma adresi İstanbul da olduğu sürece içinde herhangi bir yere teslimat yapıyoruz. Bu bölgenin dışında bir teslimata ihtiyacınız varsa , lütfen adresinden bize bir soruşturma göndermekten çekinmeyin . NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ? Personelimiz uzun yıllardır taşımacılık sektörünün farklı yönleriyle ilgilenmektedir. Sahil büyüdükçe, Güzelyurt ile İstanbul arasında parselleri hızlı ve verimli bir şekilde teslim edecek bir kurye hizmetine olan ihtiyacın da arttığını gördük.


Acil Güzelyurt Kurye

Belgeler, otomobil, havacılık ve denizcilik sektörleri için yedek parçalar ve gezginlerin ve turistlerin geride bıraktığı eşyaların tesliminde uzmanız. Ayrıca tıp ve veterinerlik Uçak Kargo endüstrileri için çeşitli ürünler ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Daha fazla bilgi için ‘ Taşıdığımız Eşyalar ‘ sayfamızı ziyaret edin.

Acil Kurye Nasıl Çalışır?

 1. Çevrimiçi bir Talep Formu gönderin (‘Teklif Al’ düğmesi veya sayfası aracılığıyla bulunur) ve size birkaç dakika içinde bir fiyat teklifi e-postası göndereceğiz. Alternatif olarak bizi 0543 748 61 61 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
 2. Teklifimizi kabul ettiğinizde, güvenli bir çevrimiçi ödeme aracıyla (MasterCard, Visa veya American Express kullanarak) ödemeye yönlendirildiğiniz bir fatura size hemen e-posta ile gönderilecektir. Ödeme yapılır yapılmaz, kargo teslim adresine bir kurye gönderilecektir.
 3. Paketiniz teslimat adresine teslim edilecek ve yetkili kişi tarafından imzalanacaktır. İş bittiğinde sizi bilgilendirmek için sizinle iletişime geçeceğiz.

Güzelyurt Kuryeleri Hakkında

Akıncı Kurye Hizmetlerine dayalı olarak, Güzelyurt Kuryeleri, teslim alma veya bırakma adresinin İstnabul, Güzelyurt olması koşuluyla hem işletmeler hem de bireyler için paketleri hızlı bir şekilde teslim edebilir. Müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önceliğimiz olduğundan, tüm işleri verimli ve profesyonel bir şekilde tamamlamayı taahhüt ediyoruz. nasıl farklıyız Normal kuryelerle rekabet etmiyoruz, bunun yerine acil ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde benzersiz ve özel olarak hazırlanmış bir hizmet sunuyoruz.

 1. Teslim alma ve teslimat için katı bitiş sürelerimiz yok – esnekiz!;
 2. Programınıza uyuyoruz;
 3. Pazartesi – Cuma, sabah 7’den akşam 6’ya kadar teslimat yapıyoruz;
 4. Şeffaf olmayan, kurcalamaya dayanıklı çantalar sağlıyoruz, bu nedenle çoğu büyük kurye gibi toplu çantaları önceden satın almaya gerek yok; ve
 5. Öncelikli olmayan diğer kuryelerin yapmadığı zaman ve yerde teslimat yapıyoruz. Mühürlü bir yol olduğu sürece kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Araçlarımız hem pratik hem de güvenli olup düzenli bakımları yapılmaktadır. Motosikletler, 45 cm uzunluk x 30 cm genişlik x 25 cm derinlik ölçülerinde kilitlenebilir bagaj bölmelerine sahiptir ve 9 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Güçlü bir şekilde inşa edilmiş bölme ayrıca yumuşak bir iç astara sahiptir ve su geçirmez ve toz geçirmezdir. Ayrıca gizli eşyalarınız için kurcalamaya dayanıklı, şeffaf olmayan bir çanta da sağlıyoruz. Arabamız, motosikletler için çok büyük olan eşyaları teslim etmek için kullanılır.

ilk Güzelyurt kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Güzelyurt Kurye Avantajı

Güzelyurt Kuryelerimiz yol güvenliği konusunda kararlıdır ve paketinizin hedefine gitmek ve güvenli bir şekilde varmak için en son eller serbest Bluetooth ve GPS teknolojisini kullanır. Değerli eşyalarınızın emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilmeniz Hızlı Kargo için kuryelerimiz polis ve nakliye departmanı kontrollerinden geçmektedir.

 1. Güzelyurt Kuryelerimiz bir seferde bir iş üstlenirler. Tek seferde teslim alıp mümkün olan en hızlı ve en kısa yoldan teslim ediyoruz.
 2. Bir hizmet talep edildikten ve ücreti ödendikten sonra, paketi alır ve HİÇBİR dolambaçlı yol olmadan teslim ederiz. Bir ürünün acil olarak teslim edilmesini beklediğiniz zaman, onu acil olarak teslim edeceğimizi anlıyoruz.
 3. Daha küçük paketler için, çeşitli park seçenekleri kullanabildiğimiz için motosiklet kuryelerimiz, park ederken ve paket teslim ederken arabalara veya kamyonetlere göre büyük avantajlara sahiptir. Daha dar alanlarda gezinme yeteneğimiz, daha fazla güvenli park etme olanağı sağlayarak, paketin varış noktasına daha yakın park etmemize ve daha hızlı teslimat yapmamıza olanak tanır.
 4. Güzelyurt Kuryelerimiz ve Motosikletlerimiz ayrıca yoğun trafikte sıradan kurye araçlarının sahip olmadığı belirgin bir avantaja sahiptir. Bu, 2016 yılında tanıtılan ve belirli durumlarda yasal şerit filtrelemeye ve yol kenarının kullanımına izin veren yeni motosiklet yasaları sayesindedir. Bu yetenekleri kullanarak, sıkışık trafikte çok daha hızlı seyahat edebilir ve geleneksel kurye araçlarına göre paketinizin varış noktasına çok daha hızlı ulaşabiliriz. Daha fazla bilgi için bu bağlantıyı.
 5. Motosiklet işletme maliyetleri, standart kurye araçlarına göre yakıt ve kayıt açısından daha ucuzdur. Güzelyurt bölgesindeki geçiş ücretleri de motosikletler için daha ucuz. Tüm bu maliyet tasarruflarını size aktarıyoruz.

Daha fazla öğrenmek ister misiniz? mail@motokuryem.com.tr adresinden ekibimizle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın veya sorgulayın.Sıkça Sorulan Sorular

Güzelyurt Kuryeleri Kimdir

Güzelyurt Kurye Hizmetleri, acil ve öncelikli paketlerin acil teslimatını sunan yeni ve canlandırıcı farklı bir kurye ve teslimat hizmetidir. Güzelyurt Kurye Servis Kalitesini temel alıyoruz ve İstanbul boyunca teslimat yapıyoruz. Tek seferde çok sayıda teslim alma ve teslim alma planlayan diğer kuryelerle rekabet etmiyoruz. Birinci sınıf bir hizmet sunuyoruz; bu, aynı anda yalnızca bir işi üstlendiğimiz anlamına gelir, arada başka teslimat YOKTUR ve teslim alma noktasından teslim alma noktasına kadar doğrudan seyahat ederiz. Acil olarak ihtiyaç duyduğunuz ürünler için zaman açısından kritik, son dakika Güzelyurt Kurye teslimat hizmeti sunuyoruz.

Diğer Kurye Firmasından Farkınız Nedir

Pazartesi – Cuma, sabah 7’den akşam 6’ya kadar çalışıyoruz; Biz acil, zaman açısından kritik bir kurye hizmetiyiz; Küçük kolileri taşımak için motosikletleri, daha büyükleri taşımak içinse bir arabayı kullanarak müşterilerimize pek çok fayda sağlamaktayız; Şehirlere ve bölgesel bölgelere teslimat yapıyoruz; ve Siz ve paketiniz bizim önceliğimiz olduğundan, programınıza uyuyoruz.

Acil Kurye Ne Zaman Teslimat Sağlar

Acil Güzelyurt Kurye Hizmetleri, önemli ürünlerin A noktasından B noktasına acil olarak teslim edilmesi talebini anlamaktan doğdu ve standart posta veya kurye hizmetini beklemeye bir alternatif sağladı. Bu şunları içeriyordu: Bir yedek parça standart nakliye/kurye ile taşınırken boşta duran makinelerin gözlemlenmesi; İş yerlerinde işi durdurmak, araçları indirmek ve daha fazla malzeme veya araç için bir hırdavatçıyı ziyaret etmekten başka seçeneği olmayan esnafı fark etmek.

Standart kuryeler bu ürünleri hızlı bir şekilde teslim edemedikleri için alternatifleri yoktu; Yerel mağazalar müşterinin arabalarını onarmak için gerekli parçalara sahip olmadığı için yedek parçaların gelmesini bekleyen teknisyenler, bu da müşterilerin hafta sonu arabalarını kullanmamalarına neden oluyor; Önemli eşyaları zamanında almak için uzun mesafelere seyahat eden işletme sahiplerini duymak; Birçok profesyonelin önemli belgelerin ve eşyaların gelmesini beklemek zorunda olduğunu kabul ederek; İş gününün sorunsuz geçmesini sağlamak için öğelerin acilen alınması ve teslim edilmesi için büyük bir ihtiyaç gördük.Kurye Hizmet Alanları

Kadıköy KuryeBostancı Kurye
Çekmeköy KuryeBeykoz Kurye
Sancaktepe KuryeSultanbeyli Kurye
Ümraniye KuryeDudullu Kurye
Başakşehir Kuryeİkitelli Kurye 
Ataşehir KuryeÜsküdar Kurye
Zeytinburnu KuryeKurtköy Kurye
Akıncı Kurye Hizmetleri

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp