Yeşilce Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Nisan 19, 2024 tarafından Moto Kurye

Yeşilce kurye hizmetleri ve lojistik, endüstriyel bakım ve taşıma konularında özelleştirilmiş çözümler tasarlar. Her proje, ürünlerinizin şekline ve hacmine, depolama ihtiyaçlarınıza, operasyon kısıtlamalarınıza veya kendi tesislerinize ve müşterilerinize bağlı olarak Yeşilce, Kağıthane de ki tesislerimizden birine göre değerlendirilir ve ilişkilendirilir.

Kurye çözümlerimizin çoğunluğu, sürekli iyileştirme ve Küçükçekmece Kurye güvenlik yöntemlerimizi sistematik olarak entegre ederek Yeşilce kurye veya yerinde kurulabilir.

Yeşilce Kurye HizmetleriPin
Yeşilce Kurye Hizmetleri

KuryeMoto Kurye Çözümleri
Yeşilce KuryeYeşilce her noktasına acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Yeşilce her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
Kurumsal KuryeYeşilce ve komşu bölgelerine kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
Ekonomik Kurye FiyatıYeşilce bölgesin de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
Aynı Gün TeslimatYeşilce kargo ihtiyaçlarınız için o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
Sabit Oranlı Kurye Yeşilce konumların da sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Yeşilce Kiralık KuryeYeşilce bölgelerinin her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Yeşilce Kurye Hizmetleri

Yeşilce Kurye Hizmeti

Yeşilce kurye kurye hizmeti olarak profesyonel uygulamalarımızın çevre üzerindeki sonuçlarıyla ilgileniyoruz ve tüm paydaşları bu çalışmaya dahil ederek bu sonuçları azaltmaya çalışıyoruz. Yeşilce kurye kurye lojistikleri olarak ağır hizmet kara taşıtlarının dizelden hidrojene dönüşümünün sanayileşmesini hızlandırmayı amaçlayan Bayrampaşa Kurye Hidrojen Güçlendirme Koalisyonu ile iş birliği yapıyoruz.

 • Çalışanlar: Yeşilce kurye alışanlarımızın işe gidiş gelişlerini optimize etmek için en büyük tesislerimizde hareketlilik planları oluşturduk (elektrikli araçlar, araç paylaşımı, uzaktan çalışma vb.). Geri dönüşümü, plastik veya tek kullanımlık ürünlerin azaltılmasını ve kaynakların (su, elektrik, ısıtma, klima, kağıt) Esenler Kurye optimizasyonunu teşvik ediyoruz.
 • Ortaklar: Bio yakıt, biyogaz, elektrik ve hidrojenle çalışan düşük karbonlu ulaşım bağlantılarını teşvik etmek için ulaşım ortaklarımızla yakın işbirliği içinde çalışarak enerji karışımımızı geliştiriyoruz. CNG ve Eyüp Kurye biyogaz ikmal istasyonlarının açılışına katılıyoruz.
 • Şirket: Kirletici madde ve sera gazı emisyonlarımızı ölçüyor ve eylem araçlarını belirliyoruz. Yeşilce, Kağıthane, İstanbul da ki sürdürülebilir projelere yatırım yapıyoruz (yeniden ağaçlandırma, Kağıthane Kurye yaşam koşullarının iyileştirilmesi ve eğitime erişim).

ilk Yeşilce kurye özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Yeşilce Moto Kurye

Yeşilce moto kurye hizmeti olarak müşterilerimizin ürünlerini lojistik platformlarımızdan geçerken veya nakliye ortaklarımızın kamyonlarında taşınırken korumak için çeşitli düzeylerde hareket ediyoruz. Yeşilce moto kurye lojistik platformlarımızın 24 saat video gözetimi.

Hafif ve ağır araçların giriş/çıkışlarını izleyen. Gelişmiş Güvenlik Noktaları ile depolarımıza erişim kontrolü. Bazı platformlarımızda güvenlik sağlayıcıların sorumluluğunda bulunan. Beşiktaş Kurye denetim ve filtreleme İstasyonları da bulunmaktadır. Yeşilce moto kurye şoförlerinin kimliklerinin kontrol edilmesi ve Fatih Kurye kayıt ve mühürlerin sevkiyat notlarıyla eşleştirilmesi.

İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 Yeşilce kurye destek hattı 0543 748 61 61

Yeşilce moto kurye müşterilerimize güvenlik anlaşmaları oluşturma ve Beyoğlu Kurye uygulanan önleme eylemlerine ilişkin tartışma zamanını planlama konusunda destek oluyoruz.

Yeşilce Kurye Hizmetleri


En İyi Kurye Şirketi

Yeşilce Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Yeşilce kurye fiyatı sunalım.

2. Yeşilce Moto Kurye

Yeşilce bölgelerin de hızlı kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Yeşilce her yerin de kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, bilgisayar, ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca Şişli Kurye aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.

Yeşilce Kurye S.S.S

Yeşilce kurye hizmeti nedir?

Yeşilce kurye hizmeti olarak katma değeri yüksek depolama alanlarımızda belirli alanların yetkili personele sınırlandırılması ve hırsızlığa karşı alarm sistemleri. Dikkat belgelerinin (Yeşilce kurye, hukuki sorumluluk ve sözleşmeye bağlı mal sigortası, nakliye lisansları vb.) doğrulanmasının ardından referanslı nakliye ortaklarından oluşan bir ağ.

Yeşilce kurye kimdir?

Yeşilce kurye çözümleri çalışanları eğitecek ve önleyici tedbirleri uygulayacak bir Ulusal Güvenlik Müdürü. Beklenen etik davranışlara ilişkin bir müşteri taahhüt sözleşmesinin imzalanmasıyla yöneticilerin ve çalışanların eğitimi. Moto kurye hizmet kalitesini, üretkenliği ve çevreye saygıyı garanti etmek için Yeşilce kurye kurye platformuna uyuyoruz.


Kazım Orbay Sokağı 11B Kartal, Soğanlık 34862
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
+90 543 748 61 61
+90 505 977 99 99

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp