Hızlı Kargo

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Hızlı kargo veya Acilen bir paketin teslim edilmesi gerekiyorsa, Hızlı kargo hizmetlerimiz ile şimdi yepyeni bir aynı gün teslimat hizmeti sunduğumuzu bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Hızlı Kargo Paketinizi güvenli ve verimli bir şekilde varış noktasına ulaştırmak için bize güvenebilirsiniz, yani arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz, acil kargo teslimatınızın zamanında yapılacağından emin olabilirsiniz.

Hızlı Kargo LojistikleriTanım
✅Hızlı KargoKargo hizmetlerimiz ile acil kargolarınızı güvenli teslimatını sağlıyoruz.
✅Adrese KargoKargonuzun belirlediğiniz adres ve kişiye, teslimat onayı alınarak teslim edilir.
✅Aynı Gün Teslim KargoAcil kargo lojistik ağımız ile Türkiye’nin geneline 24 saatte teslimat hizmeti sunuyoruz.
✅Ekonomik Kargo FiyatıSizlere en kargo hizmetini ve en ucuz kargo fiyatlarını bir arada sunuyoruz.
✅Uçak KargoKritik teslimatlar için uçak kargo hizmetimiz ile bir sonraki uçuşa ürününüzü teslim ediyoruz.
Hızlı Kargo Çözümleri

Hızlı Kargo

Hızlı kargo servisimiz ile kargonuzun Türkiye’de nereye gitmesi gerektiği önemli değil, onu oraya götürebiliriz. Türkiye de aynı gün teslimat ve acil kargo hizmetimizle ilgili en güzel şey, size bir servete mal olmaması ve acil kargo hizmetinin mümkün olduğu kadar hızlı ve rahat olmasını sağlamak için tüm teslimat düzenlemelerini anlık olarak yapabilmenizdir.

Hızlı Kargo Hizmetleri

Ayrıca, gün boyunca teslimatınızı takip etmek ve iyi bir ilerleme kaydettiğinden emin olmak için ücretsiz Acil aynı gün teslim hızlı kargo takip hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey hızlıkargo referans numaranız veya kargo numaranızdır ve sevkiyat zamanını ve tahmini varış zamanını görebileceksiniz.

Acil KargoPin
Acil Kargo

Acil Kargo Teslimat Sektördeki en iyi kurye/kargo şirketlerinden bazılarıyla çalışıyoruz ve size sunabileceğimiz İstanbul Kurye hizmetinin rakipsiz olduğunu kabul edeceğinize eminiz. Aynı gün teslim Hızlı Kargo Teslimatınız için anında bir fiyat almak için web sitemizdeki anında fiyat teklifi düğmesini bile kullanabilirsiniz – böylece gerçekten en iyi teklifi aldığınızı görebilirsiniz. Teslim edilmesi gereken herhangi bir aynı gün acil kargo paketiniz varsa, güvenebileceğiniz ve güvenebileceğinizi bildiğiniz kurye hizmeti olan Akıncı Kargo Çözümlerini kullanın.


Hızlı Kargo Lojistik Çözümleri

Bugün ulaşması gereken aynı gün teslim acil kargonuz varsa veya bir şey satın aldıysanız ve belirli bir gün için aynı gün teslim alma ve teslimat için rezervasyon yaptırmanız gerekiyorsa, Moto Kurye lojistik çözümleri ve hizmetimiz sizi yarı yolda bırakmaz. İster Türkiye de herhangi bir moto kuryesi gerektiren iş açısından kritik bir belge olsun, ister eBay’den bir şey satın aldıysanız ve bir koleksiyon için büyük bir toplu taşımaya ihtiyacınız varsa, ayrıntıları aynı gün teslim acil kargo fiyat teklif aracımıza girin ve size en iyi hızlı kargo fiyatı bulalım.

Hızlı Kargo Taşıma Koşulları

Hacimli Ürünler

Boyut ve Ağırlık Sınırları Maksimum paket ağırlığı 100 kg

Toplama ve Teslimat

Hacimli eşyalar nakliye sırasında hasara karşı daha hassastır.

Maksimum paket ağırlığı 100 kg Maksimum uzunluk: 1,50 cm Göndermeden önce paketleme yönergelerimizi incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

50 kg’ı aşan tekli paketler için 24 saat önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.


Hızlı Kargo: Aynı Gün Teslim

Acil Kargo Hizmetlerimiz ile aynı gün teslim kargo hizmetleri size Türkiye’nin herhangi bir yerinde bulabileceğiniz en ucuz ve aynı gün teslim acil kargo teslimat hizmetlerinden bazılarını sunmayı taahhüt ediyoruz. Özellikle aynı gün teslim acil kargonuz mükemmel ellerdeyken, aynı gün teslim acil kargo gönderi yapmak zor olmak zorunda değildir. Artık Türkiye konumlarından 200’den fazla farklı noktaya ucuz kargo ve paket teslimatı ve çok çeşitli Moto Kurye hizmetleri sunuyoruz.

 • En düşük Kargo fiyat garantisi
 • Kargo teslimatları ile 24 saat veya daha erken süre
 • Türkiye geneline kargo hizmeti
 • Kargo lojistik zincirleri ve profesyonel iş ortakları
 • Memnuniyet odaklı kargo çözümleri

Uzman kargo takip sistemimiz ile kargo teslimatınızın rezervasyonunu yaptıktan sonra Türkiye’nin neresine giderse gitsin İstanbul Moto Kuryenizi takip edebileceksiniz. 200’den fazla noktaya aynı gün teslim acil kargo göndermemize rağmen, gönderim yapamayacağımız birkaç yer var, hangi bölgelere gönderim yapmadığımızı görmek için buraya tıklayın. İletişim: mail@motokuryem.com.tr & 0543 748 61 61


Hızlı KargoPin
Hızlı ve Acil Kargo

Hızlı Kargo Ekonomik Fiyat

Aynı gün teslim acil kargo veya posta göndermeniz gerekiyorsa, bunun güvenli bir şekilde ulaşmasını istediğinizi ve zamanında ve tek parça olarak teslim edeceğimiz konusunda bize güvenebileceğinizi biliyoruz. Ayrıca, acil kargo sektöründeki posta ücretlerinde en ekonomik hızlı kargo fiyat oranlardan bazılarını sunmaktan gurur duyuyoruz, bu nedenle aynı gün teslim acil kargo paketinizi gitmesi gereken yere götürmek için banka hesabınızı üzmenize gerek yok.

Aynı gün teslim acil Kargo Çözümleri, en iyi taşıyıcılardan profesyonel kurye/kargo hizmetleri sunar. İnanılmaz Hızlı kargo fiyatlarımız, Postaneden %60’a varan oranlarda daha ucuz olan paket posta maliyetlerinde büyük tasarruf sağlar. Ancak, aynı gün teslim acil kargo ve posta ücretinden farklı olarak, tüm acil kargo hizmetlerimiz standart olarak teslimat için imzalı, hızlı geçiş süreleri ve İstanbul Kurye takibi ile birlikte gelir.

Hızlı Kargo ServisleriMoto KuryemDiğer Hizmetler
Ekonomik Acil Kargo FiyatlarıVARKISMEN
Acil Kargonuzun GPS TakibiVARYOK
Acil Kargo API EntegresiVARYOK
Elektronik Teslimat KanıtıVARVAR
Toplama/Teslimat BildirimiVARYOK
Özelleştirilebilir Kargo HizmetleriVARYOK
7/24 Hızlı Kargo, Kurye & DağıtımVARVAR
Hızlı Kargo Servisleri

Hızlı Kargo GPS Takibi

Kargolarınızı Akıncı Kurye ve Uçak Kargo Hizmetleri ile güvenle gönderin. Tüm aynı gün teslim acil kargo, kurye ve nakliye hizmetlerimiz, gönderdiğinizde daha fazla gönül rahatlığı için çevrimiçi bir kargo paket takip hizmetinin avantajını sunar. Acil Kargo Müşterilerini paketlerinin teslimat süreciyle ilgili döngüde tutmak isteyen, denizaşırı ülkelere mal gönderen Amazon ve eBay satıcıları için mükemmel bir çözümdür.

Böylece Hızlı Kargo Hizmetleri ile tek bir fiyata ekonomik ücreti ve birinci sınıf profesyonel teslimat elde edersiniz.

Hızlı Kargo Çözümleri

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Hızlı Kargo Nasıl Çağırılır?

Kargo İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik fiyatı sunalım.

Kargo Yolculuğu

Hızlı Kargonuzu canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Acil Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


En İyi Hızlı Kargo

En iyi hızlı kargo ve posta maliyetlerini düşük tutmak için yalnızca FedEx, TNT dahil olmak üzere en iyi hızlı kargo ve kurye hizmetleriyle çalışıyoruz. Bu tanınmış ve saygı duyulan markalar, Türkiye çapında güvenilir ve tutarlı kargo/paket servisleri oldukları için bir itibar oluşturmuşlardır, bu yüzden onlarla işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Bursa Kurye teslimatları ile aynı gün teslim acil kargo hizmeti de verdiğini biliyor muydunuz?

 1. Kargonuz ev veya iş yerinizden teslim alınır.
 2. Acil Kargo teslimatınız için uygun bir zaman aralığı seçebilirsiniz.
 3. Ağır ve büyük eşyalar için kargo çözümleri.
 4. Kargonuz teslimatına kadar takip ve bildirimler.
 5. En iyi acil kargo hizmetleri ve en ekonomik kargo fiyatları.

Küçük kolilerden büyük teslimat ürünlerine kadar aynı gün teslim acil kargo filomuz hizmetinizdedir. Öncelikli aynı gün teslim acil kargo hizmetlerimiz, teslimatları olması gereken yere, güvenli ve verimli bir şekilde, mümkün olan en hızlı sürede ulaştırır. Aşağıdaki mevcut Hızlı Kurye filomuza göz atın – boyutu ne olursa olsun, aynı gün teslimatınızı gerçekleştirmek için doğru araca sahibiz. Uygulama aracılığıyla veya çevrimiçi olarak bir kurye teklifi alın ve bugün aynı gün teslim ve ekonomik acil kargo teslimatınızı yapın.

Hızlı KargoAcil Kargo Lojistikleri
Hızlı Şehirlerarası KargoHızlı Şehirlerarası Kargo Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için şehirlerarası ekspres hizmet sunar.
Hızlı & Acil KargoHızlı ve acil kargo hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya çözümler sunar.
Hızlı Yurt İçi KargoYurt içi teslimatlar için çok ekonomik kurye fiyatları sunuyoruz. Ayrıca kurye, dağıtım ve toplama çözümleri sunuyoruz.
Uçak KargoAcil kargo, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo ekspres hızlı kargo hizmeti sunar.
DepolamaDepolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya hızlı kargo çözümleri sunar.
Hızlı Kargo Lojistikleri

Hızlı Kargo Toplama ve Teslimat

Hızlı kargo toplama, teslimat ve ticaret 24 saatlik bir endüstridir. Zaman bir meta haline geldi, bekleyenler genellikle soğukta bırakıldı. Bu nedenle Şehirlerarası Kurye Hizmetimiz, paketlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı teslim eder. Çoğu büyük şehre bir sonraki iş günü aynı gün teslim acil kargo teslimat sağlamak için dünya çapında güvenilir kuryeler ve kargo uzmanlarıyla çalışıyoruz. aynı gün teslim Acil Kargo Toplama talep üzerine büyük bir varış noktasına gidiyorsa, ertesi iş sabahı teslimatı bile sunacağız.

 • Hızlı Kargo Toplama Hizmeti: Aynı gün teslim bir teslimata ve Ankara Kurye servisine mi ihtiyacınız var? Hızlı kargo hizmetimiz ile paketinizin boyutu ne olursa olsun hızlı bir şekilde teslim alınmasını ve verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Acil Kargonuzun boyutunu, teslim adresini ve nasıl taşınmasını istediğinizi bildirmek için bizi aramanız yeterlidir; güler yüzlü aynı gün teslim kargo personelimiz bir saat içinde sizinle birlikte olabilir.
 • Hızlı Kargo Teslimat Hizmeti: Aynı gün koli teslimatına ihtiyacınız varsa, hizmetinizdeyiz. Aynı gün teslimat ve acil kargo servislerimiz, paketinizi birkaç saat içinde teslim alabilir ve istediğiniz adrese teslim edebilir – sizden tek istediğimiz adres ve paket detayları ve tercih ettiğiniz teslimat yöntemidir.
Hızlı Ekspres KargoPin
Hızlı Ekspres Kargo

Hızlı Kargo Adrese Teslim

Hızlı Kargo ve lojistik çözümlerimiz , evlerin yanı sıra işletmelere de sunar. Evlere teslim etmek koli taşıyıcılarına daha pahalıya mal olur ve bu nedenle çoğu konut teslimi için ek bir ek ücret uygular. Akıncı Acil Kargo Hizmetleri bir acil kargo fiyat teklifi aldığınızda , o noktada bir ikamet adresine gönderi yapıp yapmadığınızı bilemeyiz, bu nedenle size ilk teklifimize dahil olmayan tek ek ücret budur.

Ancak, teklif sayfasında, ek ücreti teklifinize ekleyen eve teslim için bir yükseltme seçeneği sunuyoruz. iletişim için: mail@motokuryem.com.tr & 0543 748 61 61

ilk hızlı kargonuza özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Hızlı Kargo Yasaklanmış Öğeler

En hızlı kargo hizmetimiz, nakliyeyi kolaylaştırır, böylece bizimle nakliye yapmak için uzman olmanıza gerek kalmaz. Aşağıdaki bölümler, bilmeniz gereken her şey hakkında rehberlik sağlar. Hızlıca gözden geçirin ve sitemizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair birçok faydalı bilgi göreceksiniz.

Yasaklanmış Öğeler Nedir?

Aşağıdaki maddelerin aynı gün teslim acil Kargo servisimiz tarafından hizmet verilen tüm bölgelere gönderilmesi yasaktır.

 • asitler, Aerosoller, Alkollü içecekler
 • Hayvan derileri (evcilleştirilmemiş)
 • İstisnai değeri olan eşyalar (örneğin sanat eserleri, antikalar, değerli taşlar, altın ve gümüş)
 • Sıvı içeren piller
 • Çamaşır suyu
 • Nakit para
  • Para ve pazarlık edilebilir ürünler
 • Sıkıştırılmış Gaz
 • Tehlikeli mallar/Tehlikeli maddeler, Patlayıcılar
  • Ateşli silahlar veya havalı tüfekler
 • Her türden yanıcı ürünler
  • Yanıcı Gazlar
  • Mürekkep veya Toner Kartuşları
 • Canlı hayvanlar
  • Et veya hayvansal ürünler
 • Bitkiler
 • zehirler
 • pornografik materyaller
 • Tütün ve tütün ürünler

Gönderici ve alıcının iletişim bilgilerini içermeyen herhangi bir aynı gün teslim acil kargo paketin ve kanaatimizce nakliye için uygun olmayan veya uygun bir şekilde tanımlanmamış, sınıflandırılmamış veya paketlenmemiş ve etiketlenmemiş malların nakliyesini reddetme veya askıya alma hakkımız saklıdır.

Acil Kargo PaketiAcil Kargo Paketleme Önerileri
Sert ve Güçlü Kutu KullanınKaliteli bir dış ambalaja sahip oluklu mukavva kutu en iyisidir. Standartların altında ve hasarlı kartonlar sorunlara neden olabilir.
Her Ürünü Ayrı Ayrı SarınTüm öğeleri bir karton kutuya yerleştirin ve balonlu naylonla sarın.
Koliyi İyice KapatınKolinin tüm açık kenarlarını, paketinizin hem üstünde hem de altında geniş bir plastik veya güçlendirilmiş karton bantla kapatın.
Doğru Adres Bilgileri GirişiTelefon numarası ve posta kodu dahil tüm adres bilgilerinin belgelerde olduğundan emin olun. Bu, doğru bir şekilde tamamlanmalı ve sıkıca takılmalıdır.
Güçlü Dış Ambalaj KullanınKaliteli, sağlam ambalaj kağıdına sahip yeni ve kalın duvarlı oluklu mukavva kutu kullanılmalıdır. Bir öğenin boyutu ve ağırlığı ne kadar büyükse, bir dış kutu o kadar kalın ve büyük kullanılmalıdır.
İç Ambalaj KullanınYeterli yastıklama malzemesi kullanın ve kutunun içinde hareket veya boşluk olmaması için kutuyu tamamen ambalaj malzemesiyle doldurun.
İyi Ambalaj Örnekleriköpük kaplama, polistiren çevreler ve uçlar, Kalıplanmış ve şekillendirilmiş köpük
Kötü Ambalaj ÖrnekleriKağıt, Polietilen torbalar/bin gömlekleri, talaş
Acil Kargo Paketleme

Hızlı Kargo Sıkça Sorulan Sorular

Hızlı Kargo Teslimat Süreçleri Nasıl Oluyor?

Her aynı gün teslim kargo hizmetini değerlendirir ve kalite yönergelerimize uyduğundan emin olmak için hizmeti sürekli olarak izler. Her büyük paket ve aynı gün teslim acil kargo hizmetlerini sunsak da, zamanında teslimat performansının tatmin edici olmadığını tespit edersek, belirli bir kurye için belirli bir ülkeye genellikle hizmetleri geri çekeriz.

Ucuz Hızlı Kargo Fiyatı Nasıl Sunuyorsunuz?

Önde gelen çevrimiçi hızlı kargo ve paket sağlayıcılarından biri olan Akıncı Kurye ve Uçak Kargo Hizmetleri devasa satın alma gücü, paket teslimatında büyük indirimler yapmamızı sağlıyor. Bu, her zaman postadan daha ucuz olduğumuz anlamına gelmez ve ağırlığı 2 kg’ın altındaki küçük paketler için, paketi posta aracılığıyla göndermek normalde daha ucuzdur.

Bununla birlikte, 2 kg’ın üzerindeki aynı gün teslim kargo paketleri için bir kurye hizmeti kullanmak normalde posta ücretinden önemli ölçüde daha ucuzdur ve daha aynı gün teslim kargo sevkiyat ve teslimat için imzalanması gibi pek çok ek avantaj ile çok daha mantıklıdır.

Hızlı Kargo Sürpriz Maliyetler İçerir Mi?

Hızlı kargo fiyatları geçerli tüm ek ücretleri içerir. Bir hediye veya kişisel eşya gönderiyorsanız, gönderiniz gümrük ücretlerinden muaf olabilir ancak bu, gönderim yaptığınız ülkeye bağlıdır. Hedef ülkedeki gümrükler tarafından uygulanabilecek masraflar hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, nakliye öncesinde bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

“Hızlı Kargo” üzerine bir yorum

 1. İstanbul dan Ankara için hızlı kargo fiyatı nedir ve ne zaman teslim edebilirsiniz? Acil gitmesi gereken bir evrağımız var, gün içerisin de adrese teslim olmasını istiyoruz. Bunu sağlayabilir misiniz?

  Yanıtla

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp