Pirinççi Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Nisan 15, 2024 tarafından Moto Kurye

Pirinççi kurye hizmeti bu üç özellik sayesinde paketinize göre ağımız içindeki en iyi taşıyıcıyı seçiyoruz. Ayrıca Pirinççi kurye hizmetimizi özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabiliriz. Birden fazla kurye paketi göndermek istiyorsanız veya paketinizin içeriğini ayırma olanağınız varsa, tek bir büyük paketten ziyade birden fazla “küçük” paket göndermek daha ilgi çekicidir.

Pirinççi Kurye HizmetleriPin
Pirinççi Kurye Hizmetleri

KuryeMoto Kurye Çözümleri
Pirinççi KuryePirinççi her noktasına acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Pirinççi her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
Kurumsal KuryePirinççi ve komşu bölgelerine kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
Ekonomik Kurye FiyatıPirinççi bölgesin de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
Aynı Gün TeslimatPirinççi kargo ihtiyaçlarınız için o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
Sabit Oranlı Kurye Pirinççi konumların da sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Pirinççi Kiralık KuryePirinççi bölgelerinin her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Pirinççi Kurye Hizmetleri

Pirinççi Kurye Hizmeti

Pirinççi kurye paketleme, paketinizin güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için ihmal edilmemesi gereken bir adımdır. İyi korunduğundan emin olmak için ağırlığını, boyutunu, hacmini ve Ümraniye Kurye paketinizin niteliğini dikkate almalısınız:

 • Yeni, dayanıklı ambalaj kullanın: 20 kg’dan itibaren çift oluklu mukavvayı seçin. Bunun ötesinde üçlü oluklu mukavva kullanın. 50 kg’ı aşan ambalajlar için ahşap, plastik veya metal kutuyu tercih edin. 70 kg’ın üzerindeki malların sizin tarafınızdan kurye paketlenmesi gerekmektedir.
 • Doğru ambalaj boyutunu seçin: Kutu ne çok büyük ne de çok küçük olmalıdır. Taşıma sırasında paketin ezilmeyeceğinden ve patlamayacağından emin olmalısınız.
 • Ürününüzü sabitleyin: Taşıma sırasında hareket etmemesi için Tuzla Kurye eşyalarınızı desteklemek üzere koruyucu malzemeler kullanın. Hafif ve kırılgan nesneler için yumuşak, kalın korumayı, ağır veya hassas nesneler için ise yoğun korumayı tercih edin.
 • Paketinizi sabitleyin ve kapatın: Pirinççi kurye paketinizi kapatmak için geniş Üsküdar Kurye bantlı yapışkan bant kullanın. Gerekirse paketinizi hava geçirmez hale getirmek için plastikle sarın.

ilk Pirinççi kurye özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Pirinççi Moto Kurye

Pirinççi moto kurye bu kavram hava yoluyla yapılan gönderiler için geçerlidir ve bu tür taşıma sırasında paketin kaplayacağı alanı belirler. Bu durumda moto kurye paketiniz, varış ülkesine ve hacimsel ağırlığa bağlı olarak değişen bir Maltepe Kurye vergiye tabi olabilir. Pirinççi kurye paketinizin niteliği de önemlidir ve Pirinççi moto kurye fiyat teklifi istenirken mutlaka belirtilmelidir.

Moto kurye paketin niteliği onu göndermenin mümkün olup olmadığını ve hangi Pendik Kurye taşıyıcıyı kullanacağımızı belirleyecektir. Açıklamasında ne kadar açık olursanız size en uygun moto kurye hizmeti o kadar sunabiliriz.

İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 Pirinççi kurye destek hattı 0543 748 61 61

Pirinççi moto kurye sayesinde hem daha avantajlı hem de azalan bir fiyat elde edecek ve nakliye daha da kolaylaşacaktır. 1,20 m ve daha büyük paketler, hem Eyüp, Pirinççi ve İstanbul içinde hem de uluslararası gönderimde büyük boy olarak kabul edilir. Pirinççi kurye gönderileriniz için paket veya Sancaktepe Kurye paketinizin hacimsel ağırlığını hesaplamayı unutmayın.

Pirinççi Kurye Hizmetleri


En İyi Kurye Şirketi

Pirinççi Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Pirinççi kurye fiyatı sunalım.

2. Pirinççi Moto Kurye

Pirinççi bölgelerin de hızlı kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Pirinççi her yerin de kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, bilgisayar, ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.

Pirinççi Kurye S.S.S

Pirinççi kurye hizmeti nedir?

Pirinççi kurye uzmanlığından yararlanın gönderilerinizin taşıma sırasında kaybolması veya hasar görmesi durumunda gerekli tüm prosedürler moto kurye tarafından yerine getirilir.

Pirinççi kurye kimdir?

Pirinççi kurye hizmetleri ve tazminat, taşıyıcının sorumluluğunun kanıtlanması durumunda ve genellikle gönderinizin gerçek değerinden çok daha düşük olması durumunda ortaya çıkar.


Kazım Orbay Sokağı 11B Kartal, Soğanlık 34862
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
+90 543 748 61 61
+90 505 977 99 99

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp