Yenikent Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Yenikent kurye gönderinizin uyarı notu ile taşınmasını istiyorsanız. Beyan edilen değer Yenikent kurye hizmetini kullanabilirsiniz. Yenikent kurye, hasar, kayıp veya hırsızlık durumunda sorumlu olduğumuz gönderi değeridir. Limit 10.000 TL olduğu için kurye gönderiyi gönderirken beyan edilen değeri belirtmeniz gerekir.

Yenikent KuryePin
Yenikent Kurye

?Yenikent Kurye Çözümleri?Moto Kurye Çözümleri
Yenikent KuryeYenikent her yerine acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
?Yenikent Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Yenikent her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
?Kurumsal KuryeYenikent kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
?Ekonomik Kurye FiyatıYenikent müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
?Aynı Gün TeslimatYenikent o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
?Yenikent Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
?Sabit Oranlı Yenikent Kurye Yenikent sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
?Yenikent Kiralık KuryeYenikent her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Yenikent Kurye Hizmetleri

Yenikent Moto Kurye

Yenikent moto kurye hizmeti, Ekspres kargo, Yenikent bölgesin de ki tüm paketlerin toplam ağırlığı 50 kg’ın üzerinde olan moto kurye gönderileridir. Yenikent moto kurye paketli gönderiler, aynı gün teslimat paketlenir yani bir palet üzerine yerleştirilir. Sorumluluğumuz, 7/24 kurye gönderi içeriğini göndermeden önce şehirler arası kurye kontrol etmemize izin verip vermediğinize bağlıdır.

Bize izin verdiyseniz, moto kurye, hızlı kargo gönderi içeriğinden maddi olarak sorumluyuz. Express moto kurye izin vermediyseniz, gönderi içeriği hariç, yalnızca paketlemeden maddi olarak sorumluyuz.

 • Kapıda ödemeli mektup gönderebilir miyim? Yapabilirsin. Mektup taahhütlü posta olmalı ve Yenikent moto kurye hizmet bedeli gönderen tarafından gönderilirken ödenmelidir. 
  • Yenikent moto kurye paket servis ücretinin %1,2’si kadar ek ücret alınmaktadır.
 • Aynı şehir içinde ofisten ofise posta yoluyla koli gönderebilir miyim? Evet, aynı şehir içinde ofisten ofise posta gönderisi gönderebilirsiniz.
 • Posta ve kurye gönderisi arasındaki fark nedir? Bir posta gönderisi moto kurye fiyat yalnızca bir Yenikent moto kurye ofisinden ve ofisine gönderilebilir ve maksimum ağırlığı 20 kg ve maksimum boyutu 60 x 60 x 60 cm’dir.
  • Yenikent kurye gönderisi, kapıdan kapıya, Yenikent kurye ve gün içi kurye talebinde bulunularak veya kapıdan ofise/ofisten kapıya kombinasyon halinde gönderilebilir.
 • Mektuplar ve belgeler arasındaki fark nedir? Her biri farklı Yenikent kurye fiyatlara sahip iki farklı hizmet olduklarını.
  • Mektuplar bir Yenikent kurye posta kutusuna konulabilir veya her Yenikent moto kurye ofisinden gönderilebilir.
  • Ancak Yenikent kurye gönderici tarafından önceden ödenmesi gerekir.
  • Belgeler bir moto kurye ile gönderilebilir ve herhangi bir Yenikent moto kurye ofisinden veya herhangi bir başka posta adresinden alınabilir.
  • Gönderen, kurye hizmetleri alıcı veya üçüncü bir tarafça ödenebilir.

ilk Yenikent kuryenize özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Yenikent Express Hızlı Kurye

Yenikent kurye tavsiye ve beyan edilen değer. Yenikent kurye posta kutusuna yerleştirilebilir veya kurye ofisinden gönderilebilir. Yenikent Express kurye gönderim sırasında ödemenin gönderici tarafından yapılması zorunludur.

Yenikent Express kurye, standart paketlerin dışında bir veya daha fazla araç kurye parametre boyutunda 120 x 80 cm tabanlı, 180 cm yüksekliğe ve 1000 kg ağırlığa kadar standart veya standart dışı olabilir.

Yenikent kurye Express hızlı teslimat çözümleri sunduğumuz sektörler:

 1. Bankalar ve kurumlar,
 2. Bireyler,
 3. Avukatlar ve muhasebeciler,
 4. E-ticaret,
 5. Baskı ve matbaa,
 6. Otomotiv ve sanayi,
 7. Finansal hizmetler,
 8. Toptancılar ve ithalatçılar,
 9. Diğer işletmeler

Yenikent hızlı kurye teslimat bir sonraki iş gününde yapılacaktır. Bunlar farklı arabalı kurye fiyatlara sahip iki farklı Express hızlı kurye hizmettir. Posta mektubu, sınırlı sayıda ek hizmet içeren, tavsiye edilmeyen bir posta öğesidir.

Belgeli gönderi, Yenikent Express kurye sunduğu tüm ek hizmetlerin eklenebildiği bir kurye hizmetidir. Bir adresten veya bir Yenikent kurye ofisinden kargo ile gönderilebilir ve ödemesi gönderen, alıcı veya üçüncü bir kişi tarafından yapılabilir.

Yenikent Kurye Hizmetleri

Yenikent Acil Kurye

Yenikent acil kurye ofisimizden paket kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Yenikent, Esenyurt da ki adresinizden gönderiyorsanız lütfen acil kurye paketleme malzemelerinizi bir gün önceden talep ediniz, kargo görevlisi size ulaştıracaktır. 

Yenikent özel kurye gönderinizin içeriğini bildiğiniz için, parçaları düzenleme ve kendi takdirinize göre tamir etme konusunda size güveniyoruz.

 • Yenikent Acil Kargo Gönderileri: Kargo gönderileri, acil kargo gönderileridir.
  • Bunlar, sağlam bir tabana (paket) yerleştirilen ve sabitlenen bir veya daha fazla öğedir ve toplam ağırlığı 1 ila 10 ton arasında olan birkaç parçadan oluşur.
 • Standart Dışı Acil Kurye: Evet, standart dışı gönderiler için size çözüm sunacağız.
  • Standart dışı palet taşımaları için tarifede belirtilen kurye araçta kullanılan alan formülüne göre fiyat hesaplanır.
  • Yenikent acil kurye için özel gereksinimleri görüşmek üzere önceden bizimle iletişime geçmenizi öneririz.
 • Paket Kiralama Hizmeti: Yenikent ofisimizden palet kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. 
  • Yenikent, Esenyurt adresinizden gönderiyorsanız lütfen paketleme malzemelerinizi bir gün önceden talep ediniz, kargo görevlisi size ulaştıracaktır. 
  • Yenikent acil kurye gönderinizin içeriğini bildiğiniz için, parçaları düzenleme ve kendi takdirinize göre tamir etme konusunda size güveniyoruz.
 • Kapıdan Kapıya Kurye Teslimatı: Yenikent kurye adresinizden palet gönderimi yapmak için palet gönderimi yaptığınızı ve numarasını belirterek Yenikent kurye görevlisi talep ediniz. 
  • Uygun bir araç gönderebilmek için lütfen hızlı kurye adrese kamyon erişiminde bir kısıtlama olup olmadığını bize bildirin. 
  • Yenikent acil kurye paket üzerindeki gönderinin güvenli bir şekilde paketlenmesine özen gösterin.

?Kurye?Lojistik
Yenikent Moto KuryeYenikent Yaya Kurye
Yenikent Nöbetçi KuryeYenikent Gece Kurye
Yenikent Motorlu KuryeYenikent Özel Kurye
Yenikent Ekonomik KuryeYenikent VIP Kurye
Yenikent Acil KuryeYenikent Gün İçi Kurye
Yenikent Gece KuryeYenikent Ekspres Kurye
Yenikent Araç KuryeYenikent Uzun Yol Kuryesi
Yenikent Kiralık KuryeYenikent Ucuz Kurye
Yenikent Uçak KuryeYenikent Arabalı Kurye
Yenikent Moto Kurye

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Yenikent Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Yenikent kurye fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye Yenikent

Yenikent Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Yenikent Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Yenikent Kurye Fiyatı Nedir?

Yenikent kurye fiyatı aynı iş günü içinde para göndermek veya almak isterseniz Yenikent kurye fiyatı transferi hizmetini kullanabilirsiniz. Yenikent araçlı kurye fiyatı paketim iade edilmeden ve depolama ücreti Kurye Maaşları alınmadan önce bir ofiste ne kadar kalabilir?

Yenikent, Esenyurt bölgesin de ki kurye gönderileri bir sonraki Kurye Motor Fiyatları iş gününde teslim ediyoruz. Yenikent motorlu kurye fiyatı ve Fatih kurye ofisi olmayan kalabalık yerler bir istisnadır oraya bir programa göre teslimat yapıyoruz. Yenikent kurye fiyatları ve hizmetleri bazı ürünler için taşımacılık hizmeti sunmaz.

Yeniköy, Esenyurt ve İstanbul Türkiye de yasaklanmış ve kısıtlanmış öğeler şunlardır:

 • 1. Narkotikler, sarhoş edici maddeler, zehirli maddeler ve psikoaktif ilaçlar.
 • 2. Silahlar, mühimmat, piroteknik eşyalar, patlayıcılar, yanıcı maddeler veya diğer tehlikeli madde ve maddeler.
 • 3. Ahlaki normlara aykırı olan öğeler.
 • 4. Doğası veya ambalajı posta görevlilerinin veya diğer kişilerin hayatını veya sağlığını tehlikeye atabilecek veya sevk edilen diğer öğeleri kirletebilecek veya onlara zarar verebilecek öğeler (zehirli veya radyoaktif maddeler dahil).
 • 5. Ülkede yasaklanmış veya kayıtsız mezhep ve örgütlere ait dini materyaller.
 • 6. Yetki belgesi veya belgesi olmayan taşınır kültür varlığı.
 • 7. Posta gönderileri, değeri beyan edilen gönderiler hariç olmak üzere madeni para, banknot, para birimi, çek, banka ve kredi kartı, gönderen için değerli eşya, platin, altın, gümüş, işlenmiş veya ham değerli taşlar ve diğer değerli eşyalar içeremez.
 • 8. ÖTV’si ödenmemiş, elde bulundurulması, taşınması,Ataşehir kurye, tedariki ve satışı ÖTV ve Vergi Ambarları Kanunu ile yasaklanmış özel tüketim malları ve tütün döküntüleri.
 • 9. Kraliçe arılar, tıbbi sülükler ve yem kurtları dışındaki canlı hayvanlar.
 • 10. İnsan ölümlü kalıntıları. 11. Enerji ürünleri (yakıtlar).

Sonra kalan Yenikent, Esenyurt da ki moto kurye gönderileri için ardiye ücreti alınır. Yenikent kargo kabul ofisi değiştirildiğinde gün sayısı sıfırlanır. İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 kurye destek hattı 0543 748 61 61


Yenikent Kurye iş ilanları

Yenikent kurye iş ilanları yeni zirvelere ulaşmak, bilgi edinmek ve paylaşmak için bize katılacak meraklılar arıyoruz. 2005’den beri kurye ve Arnavutköy kurye lojistik uzmanları 15 yılı aşkın Sarıyer kurye süredir, bizi Yenikent yaya kurye iş ilanları ve kurye lojistik alanında uzman yapan bilgi ve deneyim kazanıyoruz. Yaptığımız Yenikent araçlı kurye iş ilanları daha iyi ve daha faydalı olmak için büyüyor ve gelişiyoruz.

 1. 3.000’den fazla kişi Yenikent arabalı kurye iş ilanları ekibinin bir parçası.
 2. Yenikent moto kurye iş ilanlarıyla kalıcı ilişkilere değer veriyoruz ve sürekli olarak birlikte büyüdüğümüzden emin oluyoruz.
 3. Başarının her birimizin çalışmasına bağlı olduğunu anlıyoruz.
 4. Bu yüzden birbirimize destek oluyoruz, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz.
 5. Gelişim için her zaman var olan beklentiler İşimizde daha iyi olmak.
 6. Yenikent motor kurye iş ilanları daha faydalı olmak için sürekli yeni bilgiler arar, öğrenir, eğitir ve deneyim kazanırız.

Sunduğumuz Bağcılar kurye ve Yenikent araçlı iş ilanları hizmetleri mükemmelleştirmek için yeni fikirleri yeniden keşfeder ve değişim yenilikleri yaparız. Doğrudan Yenikent yaya kurye iş ilanları, Avcılar kurye eğitim alarak mesleki gelişiminize hızlı bir başlangıç ​​yapın. Yenikent motorlu kurye iş ilanları programlarımızla kişisel uygulamalı deneyim yoluyla yeni bilgiler edinin.


Yenikent, EsenyurtPin
Yenikent, Esenyurt

Yenikent Kurye S.S.S

Yenikent Kurye Kimdir?

Yenikent kurye gönderimi ertesi gün varış noktasına ulaşması için en geç ne zaman gönderebilirim? Yenikent Express kurye gönderinizin ertesi gün adresine ulaşabilmesi için seçmiş olduğunuz ofisin mesai saatleri sonuna kadar göndermeniz gerekmektedir. Yenikent acil kurye gönderiyi bize teslim ederken, gerektiğinde daha fazla paketleme konusunda size yardımcı olacağımıza güvenebilirsiniz.

Yenikent Kurye Ne Tür Hizmetler Sunar?

Kırılabilir bir gönderi gönderirken, Yenikent hızlı kurye paketine dikkat etmem gerekir mi? Evet, Yenikent, Esenyurt bölgesin de kırılgan bir gönderi gönderirken, kurye paketine özen göstermelisiniz. Hasar görmesini önlemek için ambalajın gönderinin hacmine, ağırlığına ve içeriğine uygun olduğundan emin olmanızı öneririz.

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp