Tarlabaşı Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Tarlabaşı Kurye ve Lojistik Hizmetimiz aracılığıyla müşteriler, çevrimiçi alıcılarına yurt içi iade konumu sağlayabilir. Bu seçenek, online alışveriş yapanların çevrimiçi satın alımlarını (yanlış boyut, alıcı geri ödeme istiyor vb.) kendi seçtikleri herhangi bir taşıyıcı veya yöntemle iade etmelerine olanak tanıyarak hem alışveriş yapanın hem de Tarlabaşı Kurye müşterisinin maliyetlerini düşürür. Konsolidasyon seçeneği, iade edilen siparişlerle uğraşırken müşterilerimize maliyet ve zamandan tasarruf sağlar.

Tarlabaşı KuryePin
Tarlabaşı Kurye

Tarlabaşı Kurye

Tarlabaşı Kurye Sistem entegrasyonu, hem işletmeler arası iletişim hem de bir işletme içindeki dahili işbirliği için gereklidir. Çok geniş anlamda sistem entegrasyonu, farklı alt sistemleri (bileşenleri) tek bir sistem olarak işlev gören daha büyük tek bir sisteme bağlama sürecidir. Yazılım çözümleriyle ilgili olarak, sistem entegrasyonu tipik olarak, hepsinin işlevsel olarak birlikte çalışmasını sağlamak için çeşitli Tarlabaşı Kurye sistemlerini, hizmetlerini ve/veya yazılımlarını birbirine bağlama süreci olarak tanımlanır. 

Tarlabaşı Kurye Lojistikleri

Tarlabaşı Kurye Lojistikleri, tüm müşterilerine Tarlabaşı Kurye sistemimizle entegrasyon imkanı sunar. Böyle bir entegrasyon, müşterilerin aşağıdakiler gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirmesine olanak tanır:

 1. Ürünleri için otomatik olarak Tarlabaşı Kurye kimlikleri oluşturun
 2. Siparişleri için otomatik olarak Konşimento Numaraları oluşturun
 3. Her siparişin tam izleme geçmişini edinin
 4. Google Haritalar aracılığıyla sağlanan tüm siparişlerin adres doğruluğunu kontrol edin
 5. Nakit veya teslimatta tahsilat hizmetine bağlı gönderilerle ilgili olarak gelen ödemelerini takip edin.
 6. Hala teslimat sürecinde olan gönderileri ile ilgili yeni güncellemeleri Tarlabaşı Kuryelerine iletmek
 7. İlgili tüm belgeleri siparişlere ekleyin (Faturalar, İade formları, Özel teklifler

Ücretsiz bir çevrimiçi yönetim uygulaması olan Tarlabaşı Kurye, size aşağıdakiler gibi çok sayıda özellik ve olanak sağlar:

 1. Çevrimiçi Envanter Oluşturma
 2. Paketleme Listesi Oluşturma
  1. Depo İkmal Ön uyarı sistemi
   1. Sipariş Oluşturma – İrsaliye Oluşturma
 3. Belgelerin Eklenmesi (Faturalar, İade formları, Özel teklifler)
 4. Gönderi Takip Aracı
 5. Gönderinin Güncelleme Sistemi
 6. Envanter yönetimi

Uygulamanın kullanımı, özellikle Depo Yönetim Yazılımı Programına sahip olmayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için son derece faydalıdır. Envanter yönetiminizi sevkiyat takibine bağlar. Tarlabaşı Kuryeleri, Talep Planlama, Gelişmiş Güvenlik ve Azaltılmış Giderler ile size fayda sağlar.

Tarlabaşı Hızlı Kuryeleri

Tarlabaşı Hızlı Kuryeleri, müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunma arzusu ve bilgisine sahip bir grup özel yasal Tarlabaşı Hızlı Kurye tarafından oluşturulmuştur. Tarlabaşı Hızlı Kurye Servisi grubu, yasal kurye endüstrisindeki 15 yılı aşkın deneyimin doruk noktasıdır.

 • Bir Saatlik İşlem ve Metro Teslimatı Hizmeti
 • Günde 24 Saat
 • Eyalet Çapında Hizmet
 • Yasal Bilgiler Araştırma ve Erişim

Size mümkün olan en iyi Tarlabaşı Hızlı Kurye hizmetini en üst düzeyde profesyonellik ile sunmayı taahhüt ediyoruz.

 1. Hızlı, deneyimli ve güvenilir
 2. Tamamlanan işlerle ilgili kişisel geri aramalar
 3. Özelleştirilmiş ve doğru faturalandırma
 4. Noter Ekstra ücret ödemeden kamu hizmeti
 5. Uzun mesafeli hizmetler için fiyat teklifleri için arayın
 6. Planlanmış posta yolları

Tarlabaşı Acil Kuryeleri

Tarlabaşı Acil Kuryelerinin Size Taahhüdü Size mümkün olan en iyi yasal kurye hizmetini en üst düzeyde profesyonellik ile sunmayı taahhüt ediyoruz. Tarlabaşı Acil Kuryeleri ayrıca özel projelerinizi de işleyebilir. Mahkeme Belgesi Alma, İzleri Atlama ve Bilgi Araştırma ve Alma gibi. Tarlabaşı Acil Kurye Hukuk, tüm Süreç Projeleri hizmetinizi tamamlayacak bilgi ve deneyime sahiptir. Tarlabaşı Acil Kuryeleri, paket teslimat endüstrisinde istenen üstün hizmet ve müşteri memnuniyetini sağlamak için hızla genişleyen kurye pazarına yeni fikirler getirdi.

Acil Kurye Nasıl Olur?

Tarlabaşı Acil Kurye siparişinizi vermek, tüm kurye işlemlerinizi takip etmek için basitleştirilmiş bir sistemimiz var ve fiyatlandırma yapımız satın aldığınız hizmeti almanızı sağlıyor. Tarlabaşı Acil Kuryeleri, son beş yılda çeyrek milyondan fazla hizmet sürecine katıldı; bu, bir Tarlabaşı Acil Kuryesinin önemli paketlerinizi idare edecek deneyime sahip olduğu anlamına gelir. Bu yönün, müşterilerimize Tarlabaşı Acil Kuryeleri en üst düzeyde çağrı ve tarifeli kurye hizmeti sağlamak için çok önemli olduğuna inanıyoruz.

 • Bir Saatlik Metro Teslimatı
  • İki Saatlik Metro Teslimatı
  • Tüm Gün veya Gecelik Metro Teslimatı
 • Kutulu Belgeler
 • Ekspres İşlem
 • Servis Gecesi İşlem
 • Servisleri Metro Alanının 50 Mil Yarıçapı Dışında Servis

Aylık Tarlabaşı Acil Kurye faturanızın kontrolünü geri alabilmeniz için faturalandırmamızı programınıza göre özelleştiriyoruz (yani haftalık, aylık vb.). Ayrıntılar için lütfen bizimle iletişime geçin. Aşağıdaki eksiksiz bir fiyat listesi istiyorsanız, hemen eksiksiz bir fiyatlandırma listesine yönlendirileceksiniz.

Tarlabaşı Ekspres Kurye

Tarlabaşı Ekspres Kuryeleri, müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunmaya kendini adamıştır. Tarlabaşı bölgesine ve yukarı İstanbul da eksiksiz bir kaliteli teslimat çözümleri yelpazesi sunuyoruz! Her gün aynı saatte gerçekleşen Planlanmış teslimat hizmetleri sunuyoruz. Tarlabaşı Ekspres Kurye Deneyimli, üniformalı, sigortalı ve gümrüklü çalışan şoförler tarafından işletilen şirket araç filomuzla zarflardan paletlere kadar paketler alabiliyoruz. Tarlabaşı Ekspres Kurye liderliği, taşımacılık endüstrisinde yüz yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Şirket, müşterilere kendi araçlarını kullanan bağımsız müteahhitlere bir alternatif sunma vizyonuyla 1 Kasım 2005’te kuruldu. Tarlabaşı, İstanbul da ki bir dizi dağıtım şirketi ile ittifaklar kurduk. Bu ilişkiler, GPS izleme ve bildirim teknolojimizin entegrasyonu ile birlikte, rakiplerimizin çoğundan çok daha geniş bir alanı sorunsuz bir şekilde kapsamamızı sağlar.

Tarlabaşı Kurye Servisleri

Sürekli izleme, Tarlabaşı Ekspres Kurye müşteri hizmetleri aramaları yapmamızı sağlar. Bu, paketinizin elinizden varış noktasına ulaştığı andan itibaren içinizin rahat etmesini sağlar. Günümüz teknolojisine uygun olarak online sipariş girişi ve raporlama seçeneği sunuyoruz. Ek olarak, gönderi durumunuzla ilgili e-posta bildirimlerini otomatik olarak alabilmeniz için hesabınız ayarlanabilir. Güvenlik, çalışanlarımız ve yoldaki diğer sürücülerimiz için en büyük önceliğimizdir. Tarlabaşı Hızlı Kuryeleri güvenli sürüş alışkanlıkları ve yerel trafik yasalarına bağlılık tartışılamaz. Tarlabaşı Hızlı Kurye Çalışanlarımız, eyalet sürüş kayıtları, DOT fizikleri, sabıka kaydı kontrolleri ve istihdam öncesi uyuşturucu testlerini içeren bir süreçle dikkatli bir şekilde taranır ve seçilir.

Tarlabaşı Kurye Sürücülerimiz

Tarlabaşı 7/24 Kurye, bağımsız yüklenicileri tutmaz. Tarlabaşı Acele Kurye Sürücülerimiz çalışanlarımızdır ve şirkete ait araçlardan oluşan tutarlı bir filo kullanırlar. İletişim için: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

Tarlabaşı 7/24 Kurye Sürücüleri:

 • Suç geçmişi, işe alınmadan önce ve sonrasında yıllık olarak kontrol edilir.
 • Temiz bir sürüş kaydının tutulmasını sağlamak için motorlu araç kayıtlarını her 3 ayda bir çalıştırın.
 • Şirket tarafından verilen üniformaları giymek zorunludur – sunumun temiz, bakımlı profesyonel bir görünümle tutarlı olması.
 • Telefon, metin mesajı ve iki yönlü doğrudan bağlantı hizmetleri içeren bir iletişim cihazı yayınladı.
 • DOT tıbbi değerlendirmeleri, işe alınmadan önce ve daha sonra belirtilen aralıklarla gerçekleştirilir.
 • Uyuşturucu işe alınmadan önce tarandı ve istihdam sırasında rastgele uyuşturucu testine tabi tutuldu.

Tarlabaşı Kurye Araçlarımız

Tarlabaşı Kuryeleri, tüm teslimat araçlarını satın alır ve bakımını yapar. Bu, tutarlı bir önleyici bakım programının tutulmasını sağlar, böylece bir müşterinin teslimatlarını etkileyebilecek planlanmamış hizmet dışı kalma süresini azaltır.

Tüm araçlarımız:

 • Güvenlik, yola çıkmadan önce günlük olarak kontrol edilir.
  • Tarlabaşı Kurye logoları ile açıkça tanımlanmıştır.
 • Profesyonellik seviyemizi ve mükemmellik taahhüdümüzü güçlendirerek içini ve dışını temiz tuttuk.
  • Halkın sürücü alışkanlıklarımızı güçlendirmeye ve iyileştirmeye yönelik hem olumlu hem de yapıcı önerileri bildirmesine olanak sağlamak için sarı “Sürüş şeklim nasıl” güvenlik etiketleri ile etiketlenmiştir.
 • Düzenli aralıklarla sertifikalı teknisyenler tarafından bakımı yapılır.

Tarlabaşı Kurye Görevimiz

Tarlabaşı Kurye Görevimiz, Müşterilerimize, Çalışanlarımıza ve Satıcılarımıza İç Huzuru sunmaya kararlıdır. Birlikte çalışacağız ve halka açık yollarda ve yollarda en güvenli, en üretken ve olumlu çalışma ortamını sağlamak için çaba göstereceğiz. Tarlabaşı Kurye Görevimiz, müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunabilmeleri için tüm çalışanlarına gerekli araçları sağlayacaktır.


Tarlabaşı ApartmanPin
Tarlabaşı Apartman

Tarlabaşı

Tarlabaşı, İstanbul da bulunan tarihi çok eskilere dayanan kültürel açıdan önemli bir yerdir. Tarlabaşı Beyoğlu da bulunur. Bir çok film, dizi ve belgeseller burada çekilmiştir ve hakkın da bir çok yazı yazılmıştır. İstanbul da kağıt toplayan kişiler en son Tarlabaşı bölgesine gelir. Son dönemler de Tarlabaşı bölgesinin yıkılması gündemden düşmüyor. Peki, Tarlabaşı neden yıkılıyor? Tarlabaşı bölgesin de bulunan binaların bir çoğu eski yapım ve depreme dayanıksız ayrıca özel yapı olarak nitelendirilmemiş. Tarlabaşı projesi ne zaman başlayacak ve ne zaman bitecek merak konusu, Tarlabaşı 360 projesi 2017 yılında bitmişti. Fakat, Tarlabaşı Kentsel Dönüşüm Projesi 2005 yılın da başladı, projeyi alan kurum ise ”Beyoğlu Belediyesi Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Yenileme Alanları Koruma Bölge Kurulu” paydaşları Çalık Gayirmenkul GAP İnşaat.

Tarlabaşı bölgesin de bulunan bazı önemli yerler: Tarlabaşı Dayanışma Grubu, Tarlabaşı Toplum Merkezi, Tarlabaşı Beden Çalışmaları Merkezi, Aras Kargo Tarlabaşı Şubesi, İstanbul Tarlabaşı Bilimum Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği, Medusa Tarlabaşı Turizm, Tarlabaşı Metropolitlik Kilisesi, Sürat Kargo Tarlabaşı Şubesi, TRT Taksim Tarlabaşı Stüdyoları

Adres: Hüseyinağa, Tarlabaşı Blv, 34435 Beyoğlu/İstanbul
Google Plus Kod: 2XPH+HQ7 Beyoğlu, İstanbul
Koordinat: 41°02’11.0″N 28°58’45.9″E
Enlem ve Boylam: 41.036401, 28.979427
Google Haritalar Link: https://goo.gl/maps/UzmTtvFBUme6pCAK8
*Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tarlabaşı Kurye Hizmetleri Nedir?

Tarlabaşı Kurye Çalışanlarımız ve yoldaki sürücü arkadaşlarımız için güvenliği birinci önceliğimiz olarak tutuyoruz. Bir teslimatta gecikme fark edildiğinde Tarlabaşı Kurye müşteri hizmetleri aramaları yapılır. Tarlabaşı Kurye Hizmetleri güvenli sürüş alışkanlıkları ve yerel trafik yasalarına bağlılık tartışılamaz. Aşağıdaki hizmetler, üzerine inşa edildiğimiz hizmetlerdir. Ek ayrıntılar içeren eksiksiz bir servis kılavuzu için lütfen bizimle iletişime geçin.

Tarlabaşı Kurye Aksiyonları Nelerdir?

Önceden Planlanmış Teslimatlar Önceden belirlenmiş, günlük teslimatlar. Çoklu konum servisleri, Standart şirket posta teslimi ve teslim alma, iş mevduatları, Günlük malzemeler ve sarf malzemeleri içerebilir. Rıhtım Kamyon Hizmeti Kapıdan Kapıya büyük miktarlarda ürün ve malzeme teslimatı. Bu hizmet Önceden Planlanmış olarak mevcuttur.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp