giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Yenibosna Moto Kurye Hizmetleri - İçin: Bahçelievler Moto Kurye

İçinde : Bahçelievler Moto Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 27 Ağu 2021

Yenibosna Moto Kuryeleri, profesyonel Motosiklet Kuryeleridir ve Yenibosna da hizmet veren aynı gün içinde en hızlı ve en güvenli teslimat hizmetlerinden biridir. Merkezi Yenibosnadır ve otoyol ağına çok yakındır ve bizi tüm büyük teslimat noktaları için ideal bir konuma sahiptir. Zeytinburnu moto kuryeler Yenibosna bölgesine hemen teslim sağlarlar.

Aynı Gün Yenibosna Moto Kurye Hizmeti

Motosiklet Kuryeleri gelişmiş motosiklet sürücüleridir ve SIA güvenlik lisanslıdır, bu nedenle gönderileriniz emin ellerdedir. Sultangazi moto kuryeler, Yenibosna bölgesine aşinadır ve her sokaklarını bilirler. Her gönderi motosikletlerimizde taşınır ve binicilerimiz tarafından teslim edilir, müşterilerimize kalite güvencesi veren alt sözleşme yapmıyoruz.

Akıncı Moto Kurye, zamanında güvenilirlik ve birinci sınıf hizmet ihtiyacını karşılayarak her şeyden önce yükseldi. Şişli moto kuryelerimiz Yenibosna bölgesin de yıllardır moto kuryecilik yapmış olup, bir çok firmanın tercih edilen moto kuryeleridir. Müşterilerimizle ortaklaşa çalışarak ve hak ettiği özeni göstererek, ‘en iyi’ olduğunu güvenle düşündüğümüz bir şirket kurduk.

 

Profesyonel Yenibosna Moto Kurye

En yüksek verimlilik ve kalite standartlarına ulaşmak için tasarlanmış kapsamlı bir Motosiklet Kurye lojistiği yelpazesi sunuyoruz. Silivri moto kuryeler son derece profesyonel ve sabıka, adli sicil kayıtları kontrol edilmiş personellerdir. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeydir ve itibarımız, hem mevcut hem de yeni müşterilerimize sunduğumuz mükemmel hizmetin kalitesinden asla ödün vermeme taahhüdümüze dayanmaktadır.

Sarıyer moto kuryelerimiz ile taşıttığınız tüm ürünler sigortamız altındadır. Detaylara dikkat, iletişim ve mükemmel müşteri hizmeti anahtardır. Müşterilerimize kaliteli bir kişisel hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Yenibosna ve Bahçelievler genelinde 7/24 Motosiklet Kuryesiyiz, bu nedenle motosiklet kurye hizmetlerimiz için günün veya gecenin hangi saatinde olursanız olun , telefona her zaman cevap verilecektir.

ilgini çekebilir  Şirinevler Moto Kurye Firması
Yenibosna Moto Kurye Hizmetleri

Yenibosna Moto Kurye Hizmetlerimiz

 1. Yenibosna merkezli hızlı, özel, Aynı Gün Moto Kurye Hizmeti sunuyoruz .
 2. Mallar 20.000 £’a kadar olan mallar için t geçiş sigortası. Kamu sorumluluk sigortası. Işveren sorumluluk sigortası. Mesleki sorumluluk sigortasına sahiptir.
 3. Motosiklet Kuryeleri yalnızca yüksek performanslı motosikletler kullanır, bu da gönderinizin her zaman hedefine zamanında ulaşmasını sağlar.
 4. Motosikletlerin, trafiği kesmeyi kısıtlayan ve motosikleti yavaşlatan üst kutuları veya yan çantaları yoktur.
 5. Motosiklet Kuryeleri, gönderileri özel olarak tasarlanmış kilitlenebilir büyük su geçirmez Sırt Çantalarında taşır ve bunlar sürücüye sabitlenir. Sürücü, hedefe ulaşılana kadar Sırt Çantası’nı asla çıkarmaz.
 6. Tüm personelimiz SIA güvenlik lisanslı ve tamamen sigortalıdır.
 7. Motosiklet Kuryelerimiz gelişmiş sürücülerdir, bu nedenle gönderileriniz her zaman hedeflerine zamanında ve iyi bir şekilde ulaşır.
 8. Motosiklet Kuryeleri güvenilir, dakik, nazik ve son derece güvenlik bilincine sahip kişilerdir.
 9. Binicilerimiz Yenibosna’nın her yerine konsinye teslimat yapıyor .
 10. Sevkiyatlar her zaman için imzalanır. Motosiklet kuryesi, sevkıyatın teslim edildiğini ve
 11. kimin imzaladığını teyit etmek için verilen irtibat numarasını arayacaktır.
Yenibosna Moto Kuryelerimiz ile Taşıyamayacağınız Ürünler

Yenibosna moto kuryelerimiz, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlıdır. Bu yüzden Türkiye‘de yasak ve yasaklı olan bütün ürün/maddeler taşınması yasaktır. Bunlardan bazılarını altta listeliyoruz, tam liste için lütfen SSS sayfamızı ziyaret edin. Küçükçekmece moto kuryeler ile de taşınamayacak şeyler altta listelenmiştir.

  • Alkol ve Likör barındıran içecekler.
  • Silah, bıçak gibi zararlı araç gereçler.
  • Narkotik ürünler/maddeler
  • Tütün
  • Hayvanlar
  • Organik Bitkiler
  • Kimyasal Maddeler
  • Para
  • Altın
  • Döviz
  • Çek veya Tahsilatlı senetler

  Göndereceğiniz ürünün taşınıp taşınmayacağı konusun da bir şüpheniz varsa, lütfen bizi arayın.

Sefaköy Moto Kurye Hizmetleri Şirinevler Moto Kurye Firması

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara