Çayırova Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Çayırova Kurye Toplama ve Teslimat Uygun Fiyatlı, Güvenilir Çayırova Kurye Taşıyıcı. Lütfen çalışma saatlerimizin pazartesiden cumaya 09.00 – 17.00 olduğunu unutmayın. Tüm rezervasyonlar için lütfen mail@motokuryem.com.tr adresine e-posta gönderin veya +90 543 748 6161 numaralı telefonu arayın. Bir Çayırova Kurye toplama ve moto kurye paket teslimat hizmeti ile yük göndermeyi basitleştiriyoruz; Çayırova, İzmit’in çoğu için ekonomiden zamanlı ve ertesi gün teslimata kadar. Gölcük Kurye Zorunlu olmayan bir fiyat teklifi almak için lütfen Anında Teklif ve Kolay Rezervasyon sipariş formumuzu doldurun.

Çayırova KuryeÇayırova Moto Kurye Lojistikleri
✅Çayırova Şehirlerarası KuryeÇayırova Şehirlerarası Kurye Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için şehirlerarası kurye hizmeti sunar.
✅Çayırova Ekspres KuryeÇayırova Ekspres Moto Kurye hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya moto kurye çözümleri sunar.
✅Çayırova Yurt İçi Kurye Yurtiçi kargoları çok ekonomik moto kurye fiyatlarıyla üstleniyoruz. Ayrıca Yurt İçi Kurye ve Hızlı Kargo çözümleri sunuyoruz.
✅Hava KargoÇayırova Kurye, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo hizmeti sunar.
✅DepolamaDepolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya kurye çözümleri sunar.
Çayırova Kurye Lojistikleri

Çayırova KuryePin
Çayırova Kurye

Çayırova Kurye Hizmetleri

Çayırova Kurye ağımız şu anda son derece meşgul ve bu nedenle ekonomi hizmetini yalnızca aynı/ertesi gün kullanmanızı öneririz. Garanti EDİLEMEZ. Çayırova dan İstanbul da giden Moto Kurye askıya alındı. Lütfen rezervasyondan önce görüşmek için bizi aramaktan çekinmeyin. Çayırova Acil Kuryeleri, moto kurye paket ürünlerinizi büyük veya küçük taşımaya adamıştır. Darıca Kurye ve Çayırova Moto Kurye toplama ve teslimat hiç bu kadar kolay olmamıştı! İşletme sahiplerinin ve tüketicilerin Çayırova Moto Kuryelerini bir yerden başka bir yere mümkün olduğunca hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde ulaştırmalarını sağlamak için tek durak noktası sağlıyoruz.

?Kurye?Lojistik
Çayırova Moto KuryeÇayırova Yaya Kurye
Çayırova Nöbetçi Kurye Çayırova Gece Kurye
Çayırova Motorlu KuryeÇayırova Özel Kurye
Çayırova Ekonomik KuryeÇayırova VIP Kurye
Çayırova Acil KuryeÇayırova Gün İçi Kurye
Çayırova Gece KuryeÇayırova Ekspres Kurye
Çayırova Araç KuryeÇayırova Uzun Yol Kuryesi
Çayırova Kiralık KuryeÇayırova Ucuz Kurye
Çayırova Uçak KuryeÇayırova Arabalı Kurye
Çayırova Moto Kurye

Çayırova Kurye Lojistikleri

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaya çalışmış olsak da , ele almadığımız başka bir şey varsa, lütfen bize mail@motokuryem.com.tr adresinden e-posta gönderin; hevesli ekibimizden biri sizinle ilgilenecektir. size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Körfez Kurye Ekibimiz, ürünlerinizin palet ağımızdan geçip geçemeyeceği konusunda size her zaman basit bir yanıt verecek ve ürünü nasıl paketleyip göndereceğiniz konusunda size herhangi bir tavsiyede bulunacaktır.

Çayırova Kurye ÇözümleriMoto Kurye Çözümleri
Çayırova KuryeAynı gün, 4 saat, 2 saat veya direkt moto kuryeler ve aynı bölgede teslimatlar.
Çayırova Kurye FilosuSaatlik kiralama, set, arkadan yüklemeli kamyonlar ve vinçli kamyonlar. 1 tondan yarı römorklara ve çiftlere kadar.
Çayırova Acil KuryePaketleri Çayırova, Kocalei çapında – acil bir şekilde taşımanın güvenilir ve güvenli yolu için acil moto kurye hizmeti.
Uygun Maliyetli Kurye FiyatıPaketleri Çayırova çapında teslim etmenin güvenilir ve uygun maliyetli bir yolu.
Aynı Gün Hızlı KargoÇayırova ve Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı Çayırova KuryeBelirli bir zamana kadar teslim edilmesi gereken paketler için tecrübeli moto kuryeler..
Sabit Oranlı Moto Kurye Çayırova kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Çayırova Kiralık KuryeÇayırova her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Çayırova Kurye Çözümleri

Çayırova Kurye Teslimatları

Çayırova Kurye nedir? Bir moto kurye paket, genellikle ahşaptan, bazen de plastikten yapılmış, çeşitli malları desteklemek için tasarlanmış, nakliye sırasında ürüne stabilite kazandıran düz, taşınabilir bir yapıdır. Mallar, çemberleme veya streç film ile palet üzerine güvenli bir şekilde yerleştirilmelidir. Dilovası Kurye ve Çayırova Kurye Eşyalarınızın taşıma sırasında hareket etmemesi için bu şekilde emniyete alınması önemlidir.

 • Çayırova Kurye Ertesi gün teslimat Bir sonraki gün uygun maliyetli bir servis, o zamanlar için aceleyle moto kurye paket teslimatına ihtiyacınız var.
 • Çayırova Kurye Kaldırma Teslimatları Kuyruk Kaldırma Teslimatları Tüm eve teslimatlar kaldırım kenarıdır ve arka asansörler için maksimum 1.000 kg ağırlığa sahiptir.
 • Çayırova Kurye Aşırı Boyutlu moto kurye paketleri Aşırı Boyutlu Palet Büyük boy palet, 1m x 1,2m olarak belirtilen boyutların dışında kalan bir palettir.

Çayırova Kurye Teslimat Hizmeti

Çayırova Kurye Teslimat Hizmetleri, paketlerinizi zamanında toplayıp varış yerlerine ulaştırmaya çalışır. Tüm araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmaktadır ancak arızalar ve olaylar meydana gelmektedir. Olumsuz bir şey olursa, Çayırova Kurye paketiniz alınana/teslimat edilene kadar sizi bilgilendirmeye çalışıyoruz. Çayırova Kurye Hizmetlerimiz İstanbul ve Türkiye’nin tamamını kapsamaktadır. Çayırova Kurye Fiyatları Biraz kafa karıştırıcı görünse de, farklı moto kurye paket boyutları sunarak, moto kurye paketinizi teslim etmek için size mümkün olan en iyi Çayırova Kurye fiyatı sunabiliriz.

Çayırova kurye operasyonlarımız:

 1. En güncel sevk ve haritalama sistemleriyle çalışıyoruz
 2. Tüm sürücüler anında iletişim için cep telefonları ile donatılmıştır
 3. Şoförlerimiz tamamen eğitimli, hızlı ve naziktir
 4. Tek bir zarftan 45.000 libre’ye kadar olan gönderilere.
 5. Tüm teslimatlar, masaüstünden masaüstüne veya kapıdan kapıya elden teslim edilir.
 6. Her gönderi için anında teslimat kanıtı
 7. Ayrıntılı, özelleştirilmiş, okunması kolay fatura
 8. İnternet erişimi
 9. Online sipariş ve takip

1/2 palet olarak sınıflandırılacak 1m yüksekliğinde bir ürün gönderirken tam 2m yüksekliğindeki bir moto kurye paket için ödeme yapmanızı istemiyoruz. Gebze Kurye Doğru şekilde ücretlendirildiğinizden emin olmak için malları doğru bir şekilde ölçmenizi isteriz. Toplama şirketi, rezerve ettiğiniz ürünle uyumlu olduğundan emin olmak için moto kurye hizmetleri paketinizi ölçecektir. Paket büyükse, serbest bırakılması için ek ödeme yapılana kadar depomuz tarafından tutulacaktır.

Çayırova kurye çözümlerimiz araçlı ve motosikletli olarak kapsamlı lojistikler sunmaktadır.

Çayırova Kurye

Çayırova Kurye Büyük Boy Teslimat

Büyük boyutlu bir palet, 1.2mx 1.0m olarak belirtilen boyutların dışındaki bir palettir. Çayırova Kurye boyutlarından herhangi biri daha büyükse, bunu büyük boyutlu bir Çayırova moto kurye paket olarak ayırmanız gerekir. Ağırlık limiti tam moto kurye paket ile aynıdır, maksimum 1.200 kg’dır. Paletin uzunluğu 2,1 m’den fazlaysa, arka liftte güvenli bir şekilde gitmek için çok uzun olduğu için Çayırova moto kurye paketin araç üzerinde ve araçtan çatalla kaldırılması gerekecektir. Başiskele Kurye Lütfen Çayırova moto kurye paketi tedarik etmemizi istediyseniz, boş büyük boyutlu moto kurye paketler tedarik edemediğimiz için malların Çayırova moto kurye paketin dışına çıkacağını unutmayın. Şüpheniz varsa, lütfen ekibimizle iletişime geçin, size tavsiyede bulunacaklardır.

Kurye HizmetleriÇayırova KuryeDiğer Hizmetler
Ekonomik Moto Kurye FiyatıVARKISMEN
Çayırova Kurye GPS TakibiVARYOK
Çayırova Kurye API VARYOK
Elektronik Teslimat KanıtıVARVAR
Toplama/Teslimat BildirimiVARYOK
Çayırova Özel KuryeVARYOK
Çayırova 7/24 Kurye VARVAR
400+ Motorlu & Araçlı KuryeVARKISMEN
Kapsamlı Kurye TeknolojileriVARYOK
Çayırova Kurye Kurumsal

Çayırova Kurye Teslimat Rotaları

Çayırova Kurye eksiksiz bir paket kurye ve moto kurye paket toplama ve teslimat hizmetleri yelpazesi sunar. Özünde, tüm Çayırova ve İzmit de, hatta Türkiye dahil olmak üzere geniş adalara kadar uzanıyoruz.

Çayırova Kurye şunları sağlar:

 1. Zamanlanmış teslimatlar, seçtiğiniz bir tarihte AM veya PM
 2. Hızın en önemli olduğu önemli işler için ertesi gün teslimatları
 3. Düşük maliyetli, rekabetçi bir Çayırova Kurye fiyatla standart toplama ve teslimat programları için ekonomik teslimatlar
 4. Arka kaldırma özelliği, böylece moto kurye paketi kamyona almak için bir ihtiyacınız olmaz.

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Çayırova Moto Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Moto Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye Yolculuğu

Çayırova Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Çayırova Kurye Ertesi Gün Teslimatı

Ertesi Gün Çayırova Kurye Teslimat: Çayırova Kurye teslimat hizmetimiz, moto kurye paket gönderilerinizi hemen ertesi gün İngiltere’nin herhangi bir yerindeki varış noktasına ulaştırır. moto kurye paketinizin yarın teslim edilmesini istiyorsanız, bugün aynı gün kolleksiyon siparişi vermeniz gerekir. İzmit Kurye Aynı gün teslim alma hizmetleri, yalnızca rezervasyonunuzu saat 11:00’den önce yaparsanız kullanılabilir.

Çayırova Kurye, hız ve fiyat arasındaki mükemmel dengeyi sunarak, bir Çayırova Kurye teslimat hizmetinden ihtiyacınız olan her şeyi almanızı sağlamayı amaçlar. Acele bir hızlı kurye paket göndermeniz mi gerekiyor? moto kurye paket koleksiyonları, saat 11’den önce rezerve edilirse aynı gün kullanılabilir. Yurtiçi veya ticari moto kurye paketli navlun hiç bu kadar kolay olmamıştı! Palet rezervasyonunuza uygulanacak premium ertesi gün Çayırova Kurye teslimat hizmetimiz için rezervasyon işlemi sırasında toplama tarihinizden sonraki günü seçmeniz yeterlidir.

ilk Çayırova moto kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Çayırova Kurye Ertesi Gün Teslimat Fiyatı

Aynı gün koleksiyonu moto kurye paketinizi saat 11’e kadar rezerve ederseniz bugün moto kurye paketinizi alırız ve ertesi Gün Çayırova Kurye Hizmetimizi seçerseniz isteğe bağlı olarak yarın teslim ederiz veya teslimatın iki günden fazla sürmesinden memnunsanız ekonomik teslimatımızı seçebilirsiniz. Çayırova da çoğu bölge için ertesi gün sabah (AM) teslimatı sağlıyoruz. Arabalı Kurye Ekibimiz, ürünlerinizin Çayırova Kurye ağımızdan geçip geçemeyeceği konusunda size her zaman basit bir yanıt verecek ve ürünü nasıl paketleyip göndereceğiniz konusunda size herhangi bir tavsiyede bulunacaktır.

Paket Teslimatı

Doğru Çayırova Kurye hizmet seviyelerinin sağlandığından emin olmak için aşağıdaki listeden tüm moto kurye paket sevkiyatlarında ayrıntılı bilgi gereklidir.

 1. Ertesi gün teslimatları, saat 11’e kadar Çayırova Moto Kurye rezervasyon sisteminde olmalıdır
 2. Ekonomi teslimatları üç güne kadar sürebilir
 3. Arka kaldırma toplama/teslimat (4 yönlü moto kurye paket gerekli, maksimum ağırlık 1.000 kg)
 4. Paket ağırlığı 1.000 kg’ı aşarsa, hem toplama hem de teslimat yerlerinde bir forklift gereklidir.
 5. AM toplama/teslimatları 10:00 ile 13:00 arasındadır
 6. PM toplamaları/teslimatları 13:00 – 17:00 arasındadır.
 7. Cumartesi koleksiyonları/teslimatları yalnızca AM’dir
Çayırova Kargo PaketlemeKargo Paketleme Önerileri
Sert ve Güçlü Kutu KullanınKaliteli bir dış ambalaja sahip oluklu mukavva kutu en iyisidir. Standartların altında ve hasarlı kartonlar sorunlara neden olabilir.
Her Ürünü Ayrı Ayrı SarınTüm öğeleri bir karton kutuya yerleştirin ve balonlu naylonla sarın.
Koliyi İyice KapatınKolinin tüm açık kenarlarını, paketinizin hem üstünde hem de altında geniş bir plastik veya güçlendirilmiş karton bantla kapatın.
Doğru Adres Bilgileri GirişiTelefon numarası ve posta kodu dahil tüm adres bilgilerinin belgelerde olduğundan emin olun. Bu, doğru bir şekilde tamamlanmalı ve sıkıca takılmalıdır.
Güçlü Dış Ambalaj KullanınKaliteli, sağlam ambalaj kağıdına sahip yeni ve kalın duvarlı oluklu mukavva kutu kullanılmalıdır. Bir öğenin boyutu ve ağırlığı ne kadar büyükse, bir dış kutu o kadar kalın ve büyük kullanılmalıdır.
İç Ambalaj KullanınYeterli yastıklama malzemesi kullanın ve kutunun içinde hareket veya boşluk olmaması için kutuyu tamamen ambalaj malzemesiyle doldurun.
İyi Ambalaj Örnekleriköpük kaplama, polistiren çevreler ve uçlar, Kalıplanmış ve şekillendirilmiş köpük
Kötü Ambalaj ÖrnekleriKağıt, Polietilen torbalar/bin gömlekleri, talaş
Çayırova Kurye Paketleme

Çayırova Kurye Yasaklanmış Öğeler

Aşağıdaki öğelerin gönderilmesi kesinlikle yasaktır ve hiçbir koşulda hizmetlerimiz aracılığıyla gönderilmemelidir. Bu öğelerden herhangi birinin gönderilmesi kovuşturma, Kurye ağır para cezaları ve hapis cezası ile sonuçlanabilir.

 1. Aerosol kutuları / spreyler
 2. Hayvan derileri / kürkler / herhangi bir hayvan parçası / fildişi ve fildişi ürünleri
 3. Tehlikeli etiketli kutu – Tehlikeli etiket takılı olarak gönderilen ürünler bu şekilde sınıflandırılacaktır. Eski tehlikeli kutuları tekrar kullanmayın
 4. Adı belirtilmeyen çekler veya biletler
 5. Tehlikeli mallar – örneğin patlayıcılar / havai fişekler / radyoaktif malzemeler / devre dışı bırakılmış veya kopya silahlar ve mühimmat / ateşli silahlar / kılıçlar / bıçaklar / silahlar
 6. Motorlar/jeneratörler/dişli kutuları veya yağ/benzin içeren veya yağ içeren herhangi bir parça, yıkanmadıkça ( temizlenmiş motorlar/dişli kutuları/jeneratörler kabul edilir.)
 7. Yangın söndürücüler / can yelekleri
 8. Gıda maddeleri (bozulabilir) – AB dışında
 9. 50 sterlin üzeri altın veya gümüş 250 sterlin üzeri diğer mücevherler
 10. ATA Karnesi kapsamında taşınan mallar ve tüm geçici ihracat ve ithalatlar; FCR (Forwarder’s Cargo Receipt), FCT (Forwarder’s Certificate of Transport) ve CAD (Belge Karşılığında Nakit) kapsamında taşınan mallar
 11. Tehlikeli maddeler, örneğin boya / yapıştırıcılar / kimyasallar / yanıcı reçineler, çözücüler, sıvılar. (Bu malzemeler kara/deniz taşımacılığı ile gönderilebilir, hava taşımacılığı için lütfen önceden bilgi alınız). Basınçlı Hava (yani hava yastıkları veya hava yastıkları içeren direksiyonlar) / herhangi bir gaz içeren parçalar. 
 12. Fırın veya kanalizasyon temizleyicileri gibi yanıcı veya aşındırıcı sıvılar içeren ev eşyaları
 13. İnsan kalıntıları
 14. Sıvılar / yapıştırıcılar / boya
 15. Canlı hayvanlar
 16. Ferro-manyetik malzeme içeren mıknatıslar veya nesneler
 17. Sim kartlı cep telefonu
 18. Para, anahtarlar, kıymetli evraklar / ödeme kartları
 19. Pasaportlar / Doğum Belgeleri / Sürücü Belgeleri
 20. pornografik materyaller
 21. Reçeteli ilaçlar / ilaçlar
 22. Tütün ve tütün ürünleri
 23. Islak veya lityum piller (Kuru Hücre dahil değil)

Çayırova Kurye Kısıtlanmış Öğeler

Öğeler, Çayırova moto kurye hizmetlerimiz tarafından sevkiyat için uygun değildir ve bu nedenle sınırlandırılmıştır. Bu ürünler için herhangi bir transit teminat veya garanti geçerli olmayacaktır. Bu öğeler kendi sorumluluğunuzdadır gönderilir .

* ile işaretlenmiş ürünler bazı durumlarda sigortalanabilir.

 • Yepyeni mallarsa (üreticinin ambalajından hiç çıkarılmamışlarsa), onları hem kayıp hem de hasara karşı sigortalayabileceğiz.
 • Kullanılmış mallarsa, YALNIZCA tam hasara karşı sigortalanabilirler.
 • İstisnai değeri olan eşyalar (örneğin sanat eserleri, antikalar, değerli taşlar, altın ve gümüş)
 • Gıda maddeleri (bozulabilir) – tüm alanlar
 • Mobilya ( düz paketlenmiş değilse )
 • Cam / aynalı ürünler / kristal / seramik / porselen / emaye / alçı / mermer / çini / taş / arduvaz / reçine / granit (veya bu malzemeleri içeren herhangi bir ürün) 
 • bozulabilir mallar
 • Bitkiler / tohumlar / çiçekler
 • Beyaz Eşya – buzdolapları, fırınlar- (ocak, ocak, ocak veya set üstü ocak olarak da bilinir), mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi vb. *
 • Dizüstü bilgisayarlar / monitörler / bilgisayarlar *
 • Televizyonlar / plazma ve TFT ekranlar, monitörler *
 • Bagaj / bavullar *
   

Çayırova Moto Kurye Personeli için tehlikeli veya tehlikeli olabilecek hiçbir malzeme ve ürünü kabul etmeyeceğiz. Sıkı yönetmeliklere uymak için, IATA yayınının son baskısında tehlikeli olarak sınıflandırılan hiçbir maddeyi taşımayacağız. Ayrıca şunlar da yasaktır: Doğal mengenesi olan gönderiler; Doğası gereği insanları, malları veya teçhizatı kirletmesi, bozması veya zarar vermesi muhtemel olan gönderiler; Menşe, transit veya varış ülkesinde taşınması kanunen yasaklanmış mallar; Özel tüketim vergisi gerektiren veya özel tesisler, güvenlik önlemleri veya izinler gerektiren mallar. Her ülkede geçerli olan mevcut hükümet düzenlemelerine veya kanunlarına uymak gönderenin sorumluluğundadır. Tüm mallar tüm ülkelere sevk edilemez.


Çayırova, KocaeliPin
Çayırova, Kocaeli

Çayırova

Çayırova, Kocaeli Marmara bölgesinde Kocaeli ilinin bir ilçesi ve ilçesidir. 2008 yılında Gebze ilçesinden devredilmiştir. Belediye başkanı Ziyaettin Akbaş’tır. Çayırova nüfusu 2021 yılın da 144.825 olarak belirlenmiştir. Çayırova ya giden otobüs hatları şunlardır: 552, 559, 560 Çayırova Yüzölçümü • Toplam 29 km² (11 mil²) Çayırova Rakım 140 m (450 ft) Çayırova Nüfus (2018) • Toplam 129,655 • Kır – • Şehir – Çayırova Zaman dilimi UTC+03.00 (TSİ) Çayırova Posta kodu 41420 Çayırova İl alan kodu 0262 Çayırova İl plaka kodu 41

ÇayırovaPin
Çayırova

Çayırova Kurye S.S.S

Çayırova Kurye Paket Boyutları Nedir?

Çayırova kurye Paket Boyutları ve Ağırlıkları Bu ağırlıkların veya standart moto kurye paket boyutlarımızın boyutlarının üzerindeki herhangi bir Çayırova moto kurye paket tutulabilir ve aşırı olması durumunda, yeniden paketleme talimatlarının onaylanması ve yapılacak herhangi bir ek ödeme için sizinle iletişime geçeceğiz. Arka lift teslimatları için maksimum ağırlık 1.000 kg’dır. Kuyruk asansörü toplamaları/teslimatları tipik olarak 7,5 ton veya daha büyük bir araçta yapılacaktır. Lütfen bunun kesinlikle kaldırım kenarı teslimatları olduğunu unutmayın. Çayırova moto kurye paket Ebatları ve Ağırlıklarını görmek için tıklayınız.

Çayırova Kurye Çalışma Sistemi Nedir?

Tüm mallar güvenli bir şekilde paketlenmeli ve ambalajın Çayırova moto kurye paketin üstünden geçmesini ve paketin güvenli olduğundan emin olmak için sargının altta sabitlenmesini sağlayarak bir Çayırova moto kurye pakete güvenli bir şekilde ambalajlanmalıdır. Bir Çayırova moto kurye paket üzerindeki tek tek paket sayısı için değil, paletin tamamı için imza alıyoruz. Lütfen etiketlerin Çayırova moto kurye paketin her iki tarafına da yapıştırıldığından emin olun.

Çayırova Kurye Alanları


Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp