Kuledibi Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

En iyi teslimat çözümü için Kuledibi Kurye, 2005’den beri endüstri lideri aynı gün teslimat çözümleri sunmaktadır. Yılın 365 günü gece veya gündüz en hızlı yanıta ihtiyaç duyan kurumsal kurye kullanıcıları için. İster sıkı teslim tarihlerine karşı olun, ister güvenli taşımaya ihtiyaç duyuyor olun, ister diğer teslimat hizmetlerinin sizi yarı yolda bırakmasını riske edemiyor olun, güvenilirlik ve zaman söz konusu olduğunda. Tüm sektörlerde Türkiye de ki büyük veya küçük önde gelen işletmelerinin çoğu için önemli bir ortak olarak bir itibar geliştirdik. kritik faktörler. Gerçekten önemli olduğunda, Kuledibi Kuryelerini arayın.


Kuledibi Kurye

Kuledibi Kuryeleri Büyük veya küçük, kırılgan veya sadece zamana duyarlı yükünüzü taşımak için gece gündüz yorulmadan çalışıyoruz – olmamız gereken yere, sorunsuz, mümkün olan en kısa sürede ulaşmak için. Bazen teslim tarihleri ​​kritiktir ve müşterinizin taleplerini karşılama baskısı vardır. Doğrudan “kapıdan kapıya” yaklaşımımız birinci sınıf hizmetimizdir Türkiye de ki yüzlerce müşterimiz tarafından güvenilmektedir.

Kuledibi KuryePin
Kuledibi Kurye

Kuledibi Kurye olarak sahip olunan ve işletilen, olağanüstü müşteri hizmetleri için bir itibar oluşturduk ve değer ve hizmet mükemmelliği sunarken teslimatınızı nasıl daha hızlı ve verimli hale getirebileceğimizi düşünmekten asla vazgeçmiyoruz. Ayrıca, bir toplama veya teslimata ihtiyacınız olduğunda bunun normal çalışma saatlerinin ötesinde olabileceğine inanıyoruz. Gerçekten 24 saat hizmet Bu nedenle, sinsi ek ücretler, yakıt yürüyen merdivenleri veya çağrı ücretleri olmadan fiyatlandırmamızı da net bulacaksınız. Aslında, biraz farklı olmaktan zevk alıyoruz. Kuledibi Kurye Hizmetine hoş geldiniz.


Kuledibi Kurye Çözümleri

Kuledibi Kurye Müşterilerimize gece gündüz endüstri lideri bir müşteri hizmetleri deneyimi sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu nedenle, Yük Taşımacılığı Derneği’nin son 5 kısa listesi olan “Yılın Van Operatörü” 2019’a aday gösterilmekten onur duyuyoruz. Her zaman olduğu gibi, çok sayıda insanın sıkı çalışması ve desteği olmadan bu mümkün olmazdı. müşterilerimizin. Herhangi bir soruyu yanıtlamak veya size veya işinize herhangi bir çözüm sağlamaya yardımcı olmak için her zaman buradayız; Hızlı bir noktadan noktaya, ortak yükleme olmadan kapıdan kapıya hizmet vererek, sadece alıp gidiyoruz, size en hızlı ve en geniş Aynı Gün ve Doğrudan taksi tarzı Kuledibi Kurye seçenekleri sunuyoruz.

Türkiye de ki herhangi bir konuma 7/24, zaman sizin yanınızda olmadığında veya oyunun bir adım önüne geçmek istediğinizde, bırakın yükü bize bırakın. Birinci sınıf taşıma ve güvenlik için amiral gemisi Aynı Gün Kuledibi Kurye hizmetimizden, planlamak için zamanınızın olduğu anlar için önceden rezerve edilmiş özel bir minibüse kadar, bizi arayın, en iyi ve en etkili hizmet seçeneğini görüşmek üzere sizinle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Ayrıca, Anakara Avrupa’daki müşterinizin en hızlı yanıtı vermenizi istediği nadir anlar için, belki bu bir bileşen, bir uzman ürün paleti veya dikkatle kullanılması gereken yüksek değerli bir ekipman parçası olabilir, risk almayın ve bizi arayın. Bu topun yuvarlanmasını sağlamak için Türkiye de ki herhangi bir yerden bir saat içinde toplayabiliriz. Size bir ETA vereceğiz ve imzalandıktan sonra gerçek zamanlı bir Teslimat Kanıtı sağlayacağız.


ilk Kuledibi kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Kuledibi Havacılık Kurye

Kuledibi Kurye Çözümleri Türkiye de ki her havalimanı konumundan özel bir kurye hizmeti işleten deneyimli rezervasyon ekibimiz, ülke genelinde birlikte çalıştığımız havayolu yedek ekiplerini yansıtarak gece gündüz hizmet vermektedir. Küçük, büyük kamyonet veya daha büyük yükler veya takımlar için 7,5 tonluk HGV olsun, çağrınızı almaya hazırız ve kuryelerimiz hareket etmeye hazır. Kurye ekibimiz takip ediliyor ve içinizin rahat etmesi için yolculuk boyunca düzenli güncellemeler sağlayabiliyoruz. Kuledibi Kuryeleri Mallarınızın teslim alındığına dair anında bir bildirim ve bu toplama noktasında bir ETA alacaksınız. Daha fazla bilgi için lütfen bizi 0543 748 61 61 numaralı telefondan arayın ve AOG Direktörümüz Akıncı Kuledibi Kuryeleri ile konuşun.

 • Garip boyutlar veya ağırlıklar
 • Çift palet veya uzun/geniş tekli ürünler için uygun yandan yükleme araçları
 • Kuyruk Kaldırma çözümleri

Kuledibi Kurye Araç yelpazemizde;

 • Uzun Dingil Mesafesi (3,5 ton) perde tarafı ve Arka Kaldırma Yükü (1000 kg)
 • 7,5 ton Perde Yan ve Arka Kaldırma
  Yükü (2900 kg)
 • Perde Yan & Arka Kaldırma
  Yükü ile 18 ton (10-12000 kg)
 • Tam veya kısmi yükler

İstanbul veya ulusal ağımız aracılığıyla herhangi bir Türkiye konumundan yerel olarak toplayabiliriz. Herhangi bir özel teslimat çözümü için bunu ele aldık. iletişim için mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61


Kuledibi, Beyoğlu, İstanbul Pin
Kuledibi, Beyoğlu, İstanbul (Wikipedia)

Kuledibi Hakkında

Kuledibi Kurye Koordinat: 41°01’37.8″N 28°58’20.5″E
Enlem ve Boylam: 41.027155, 28.972347
Adres: Galata, Bereketzade, 34421 Beyoğlu/İstanbul
Google Plus Kod: 2XGC+VW9 Beyoğlu, İstanbul
https://goo.gl/maps/D8pa4ApsYuxoYb527
(*Akıncı konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.)


Kuledibi Kurye Ayn Gün Teslim

Kuledibi Kurye birinci sınıf aynı gün teslimat hizmeti, en sıkı teslim tarihini bile hafife alır. Deneyimli teslimat sürücülerimizden birini, ihtiyaç duyduklarında müşterinize ulaşmak için zaman dolduğunda hemen gönderiyoruz – bugün Kuledibi Kuryeleri yerel olarak veya ulusal şube ağımız aracılığıyla herhangi bir İstanbul ve Kuledibi de ki konumundan toplayabiliriz. İster bir zarf, ister büyük bir paletli yük olsun, biz hallederiz. İster acil bir çözüm, ister önceden planlanmış bir gereksinimi görüşmek istiyorsanız, aramanızı yanıtlamaya hazırız.

 1. KÜÇÜK VAN Belgeler: küçük kutular veya münferit eşyalar ve 400 kilo veya eşdeğeri altındaki yükler için mükemmeldir.
 2. aİDİ VAN: 1000 kiloya kadar 2 adet standart palet veya eşdeğeri taşıma kapasitesi. 2,5 metreye kadar tipik yük uzunluğu.
 3. UZUN TEKERLEK TABANI Tipik olarak Mercedes Sprinter/Ford Transit, 4 x standart palet ve 1200 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Tipik yük uzunluğu 4 metre.
 4. KUYRUK KALDIRMA İLE LUTON GÖVDE Genellikle bir Perde Tarafı veya Kutusu olan bu çok yönlü minibüsler, yukarıdakine benzer bir yük taşıyabilir, ancak garip yükler için bir Kuyruk Kaldırma ve Perdenin ek esnekliği ile.
 5. AĞIR VASITA 7,5 tondan yukarı, Havacılık/AOG sektörü, Denizcilik, İmalat veya Mühendislik sektörleri için büyük paletli yük, makine veya özel ekipman için özel bir çözüm sağlayabiliriz.

Kuledibi Kurye

Kuledibi kurye hizmetleri ile profesyonel kargo ve kurye lojistikleri.


Kuledibi Kurye Merak Edilenler

 • BİR KURYE NE KADAR TUTAR? Her teslimat gibi, bir dizi faktöre bağlı olabilir; Göndermek istediğiniz öğenin boyutu, aracın boyutunu, öğenin alınacağı yeri ve varış yerini ve ayrıca istenen varış tarihini ve saatini belirler. Aynı gün ve “taksi” Kuledibi Kuryelerinin çoğunda olduğu gibi, teslimat maliyeti km başına göre hesaplanır.
 • HANGİ TESLİMAT HİZMETLERİNİ SUNUYORSUNUZ? Kuledibi Kurye, Doğrudan Aynı Gün Teslimat Hizmetleri, dünya çapında teslimatlar için Uluslararası ve Uzmanlık Hizmetleri sunar, 7,5 tonluk veya olağandışı/garip hareketleri kapsar.
 • BUGÜN TESLİMAT YAPMAK İSTERSEK BU YAPILABİLİR Mİ? Evet, Aynı Gün teslimat hizmetimiz mükemmeldir. Bu bizim amiral gemisi hizmetimizdir ve son derece sıkı bir son teslim tarihine sahip olduğunuz veya doğrudan bir Kuledibi Kuryenin önemli paketlerinizi taşımanın en hızlı ve en güvenli yolu olduğu durumlar için uygundur. Tek bir zarftan birden fazla palete kadar küçük kamyonetler/büyük kamyonetler ve daha büyük yükler için 7,5 tonluk araç kullanıyoruz. Ne taşıyabileceğimiz konusunda minimum veya maksimum yoktur.
 • GECE GEÇ SAATLERDE VEYA HAFTA SONLARI KURYEYE İHTİYACIMIZ OLURSA NE OLUR? Günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün açığız. Mesai saatleri dışında yapılan teslimatlar için ek ücret alınmaz. Mesai saatleri dışında yalnızca doğrudan Aynı Gün hizmeti verdiğimizi lütfen unutmayın.
 • BİRLEŞİK KRALLIK’IN DÖRT BİR YANINDAN KOLİ TOPLAYABİLİR MİSİN? Kuledibi Kurye, İstanbul genelinde bir kurye ağına ve bir dizi operasyon merkezine sahiptir. Birleşik Krallık merkezli herhangi bir yerden bir teslimata veya teslim almaya ihtiyacınız varsa, daha fazlasını öğrenmek için lütfen şimdi bizi arayın.
 • Kuledibi Kurye HANGİ TAKİP VE İZLEME VE UYDU/GPS İLETİŞİM SİSTEMLERİNİ KULLANIYOR? Aynı Gün teslimatları için tüm sürücü araçları uydu GPS taşır ve bazı araçlar takip cihazları kullanır. Ayrıca daha geleneksel cep telefonu iletişim yöntemlerine inanıyoruz ve sürücülerimizden doğru, “gerçek zamanlı” rehberlik almak için yol boyunca sürücülerimizle sürekli konuşuyoruz. Ertesi Gün teslimatları için tüm kolilerin takibi yapılır, barkod oluşturulur ve kargonun teslimat noktasına kadar aklınız için taranır. Kuledibi Kurye , E-TİCARET GÖNDERİLERİNİ HALLEDİYOR MU? Maalesef yapmıyoruz. Öncelikli olarak Business to Business sektörüyle ilgileniyoruz ve eve teslimatlar, özellikle teslimat piyasasının bu alanında faaliyet gösteren kuryeler tarafından gerçekleştirilir.
 • BİR İŞLETMEYSEK VE HİZMETLERİNİZİ KULLANMAK İSTİYORSAK, HESABI “CANLI” TUTMAK İÇİN MİNİMUM BİR KULLANIM VAR MI? Hiç de bile. Hizmetlerimizi geçici olarak haftalık, aylık veya üç ayda bir kullanan işletmelerle veya daha özel/düzenli ihtiyaçları olan müşterilerle çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizi yalnızca ihtiyaçları olduğu kadar kullanır ve bunu yaparken herhangi bir atıl hesap ücreti veya mali ceza yoktur. Bize ihtiyacınız olduğunda buradayız!


Sıkça Sorulan Sorular

Kuledibi Kuryeleri Kimdir

Kuledibi Kurye ve palet teslimat karşılaştırmalarında uzmanız – gereksinimleriniz için hızlı ve doğru teklifler almak için ihtiyacınız olan araçları sunuyoruz. Yepyeni fiyat karşılaştırma motorumuzla, dünyanın en iyi kuryelerinden fiyat ve hız için belirli anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Size hızlı ve güvenilir Palet Teslimatı, Koli Teslimatı ve Kargo Gönderimi sağlamak, en iyi hizmeti almanızı sağlamak için dünyanın seçkin kuryeleri ile çalışıyoruz. Bu nedenle, paletleri veya paketleri Deniz , Hava ve Kara yoluyla taşımak istiyorsanız , hızlı ve kolay çevrimiçi rezervasyon sunabiliriz – malları olması gereken yere almanızı sağlarız. Ayrıca son teknoloji izleme sağlıyoruz Kuledibi Kurye ortaklarımızdan biri aracılığıyla koli veya palet teslimatı rezervasyonu yaptığınızda, tüm siparişlerde size diğer palet teslimat hizmetlerinden daha fazla şeffaflık ve daha fazla gönül rahatlığı sağlar.

Kuledibi Kurye Paket Teslimatı

Kuledibi ve İstanbul içindeki teslimatlar için piyasadaki en iyi tekliflerin yanı sıra Avrupa ve ötesindeki palet teslimatları için fiyatlandırma sağlayabiliriz! Nerede olursanız olun, mallarınızı olması gereken yere ulaştırmak için ortaklarımız var. Ayrıca, GMT 11:00 AM’den önce rezervasyon yaptığınızda, tüm gönderilerde hız ve güvenilirliği garanti eden aynı gün palet toplamanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp