TNT Kargo Takip Et

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

TNT (TNT Express), merkezi Hollanda’da bulunan uluslararası bir ekspres ve posta dağıtım hizmetleri sağlayıcısıdır. TNT Takip, Gönderinizin yanında TNT’den alacağınız fişte kargo numarasını bulabilirsiniz. Gönderinizi takip edebilirsiniz. Sitede gönderi numarasına dokunun ve paketinizin her gün şu anda nerede olduğunu hemen görün. Paket takibi, girdilerinizi ilgili Kurye Fiyat Hesaplama ve TNT takip hizmeti ve TNT Kargo Takip Et sorgu adreslerine yönlendirerek gerçekleştirilir. Takip numaralarınız, çerezleriniz, oturum bilgileriniz gibi özel bilgileriniz sitemize kaydedilmez.

TNT Kurye ve Kargo Takip EtPin
TNT Kargo ve Kargo Takip Et

TNT Kargo Takibi

TNT Express Gönderi Takip Sistemi . TNT Express büyük ve dünyanın en büyük ekspres teslimat TNT Kargo Takip Et şirketlerinden biridir. TNT Global, TNT Global Referans, TNT İngiltere, TNT İngiltere Referansı, TNT Fransa, TNT İtalya, TNT-Click İtalya, TNT Avustralya. İzlemek için boşluk veya diğer (+ – / * ? & = ! ‘) karakterleri kullanmayın. Yukarıdaki “Takip Et” butonuna tıkladıktan sonra TNT Kurye Takip Et takip sonuç Arnavutköy Kurye sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfa, form yeniden yapılandırması ile istenen bilgiler için otomatik olarak sadece bir bağlantı oluşturur.

TNT Kargo avantajları nedir:

 1. Dünya çapında gönderim
 2. Hızlı ve ekonomik kargo gönderimi
 3. Uluslararası prestij ve lojistik
 4. Uzman kargo personelleri
 5. Kargo teknoloji lojistikleri
 6. Profesyonel filo ve donanım

En yaygın TNT takip numarasıformat 9 hanelidir (örn. 123 456 789) veya 13 alfabetik ve sayısal karakterin birleşimidir, genellikle “GD” ile başlar, ardından 9 hane gelir ve “WW” ile biter (örn. 123 456 789). Diğer bazı daha az yaygın biçimler de mevcut olabilir. Bayrampaşa Kurye Online Takip Numaraları COM TN

TNT Kurye Takip EtPin
TNT Kargo Takip Et

TNT Kargo Takip Et

Thomas Nationwide Transport, yaygın olarak TNT kısaltmasıyla bilinen ve sonraki yıllarda TNT Kargo Takip Et ve TNT Limited olarak bilinen bir Avustralya lojistik ve nakliye şirketiydi. 1946 yılında kurulmuş, 1996 yılında KPN tarafından devralınmış ve 1998 yılında Çatalca Kurye TNT Post Group’un bir parçası olmuştur.

TNT Kargo fiyatları şu kriterlere göre değişmektedir:

 1. Gönderi türü
 2. Gönderi ağırlığı
 3. Teslimat zamanı
 4. Konumlar arası mesafe
 5. Gönderi saati
 6. Sigortalanıp, sigortalanmama durumu
 7. Ürünün değeri
 8. Eni ve boyu

Uyarı : Tüm teslimat ürünü ve şirket adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları™ veya tescilli® ticari markalarıdır. İkitelli Kurye Bunların kullanımı, onlarla herhangi bir bağlantı veya onay anlamına gelmez. TNT Kargo Takip Et ve Takip Numaraları COM, gönderileri takip et. İletişim için: mail@motokurye.org.tr veya 0543 748 6161

TNT Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

TNT İzleme . TNT Takip Sistemi ile gönderilerinizi online olarak takip edebilirsiniz . Hızlı ve basit, doğrulama kodu olmadan. TNT Takip numaranıza giriş yaparak, aşağıdaki detaylı bilgileri TNT Kargo Takip Et olarak girerek paket kimliğinizi yapabilirsiniz. Boşluk veya diğer (+ – / * ? & = ! ‘) karakterleri kullanmayın. TNT Express, Takip Numarası veya Maslak Kurye Sevkiyat Numarasını kullanır.

 • TNT’nin en yaygın takip numarası formatı 9 hanelidir (örn. 123 456 789) veya genellikle “GD” ile başlayan, ardından 9 hane gelen ve ile biten 13 alfabetik ve sayısal karakterin birleşimidir.
 • TNT Kargo Takip Et “WW” (örn. GD 999 999 999 WW). Diğer bazı daha az yaygın biçimler de mevcut olabilir.
 • Yukarıdaki “Takip Et” butonuna tıkladıktan sonra takip sonuç sayfasına yönlendirileceksiniz. www.tnt.com
 • TNT Express İletişim Numarası: 1 800 558 5555 . TNT Express ile ilgili her şey burada (Thomas Nationwide Transport) TNT Wiki
TNT Kargo Takip EtPin
TNT Kargo Takip Et

TNT Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Bu TNT Kargo Takip Et web sitesi yukarıda belirtilen kuryelerden biri ile çalışmamaktadır. Kargo Takip Et Yani aralarında bağlantı yok. Size ait hiçbir bilgiyi hiçbir şekilde kaydetmeyeceğimizi taahhüt ettik. Bu web sitesi hakkında Hızlı Kurye herhangi bir sorunuz varsa, lütfen CheDhoung (at) yandex.com ile iletişime geçin.. TNT Kargo Takip Et Bir kurye hizmetiyle ilgili herhangi bir Kurye sorunuz varsa, posta hizmetinin kendisiyle iletişime geçmelisiniz.

TNTPin
TNT

TNT Kargo

TNT Express, merkezi Hoofddorp, Hollanda’da bulunan uluslararası bir kurye dağıtım hizmetleri şirketiydi. Aynı adaşı Thomas Nationwide Transport’un büyükbaba TNT Kargo Takip Et şirketi ilk olarak 1946’da Güney Avustralya’nın Adelaide kentinde tek bir kamyonla kuruldu . 26 Mayıs 2011’de TNT Express, ana şirketi TNT NV’den ayrılarak Euronext Amsterdam listesine girdi.

TNT Kargo Takip Et TNT NV daha sonra kendisini PostNL olarak yeniden adlandırdı. Acil Kurye Mart 2012’de UPS, TNT Express’i 6,7 milyar ABD Doları karşılığında satın alma niyetini açıkladı. Ancak, TNT Kargo Takip Et Ocak 2013’te UPS’in Avrupa Komisyonu’ndan izin alamadığı ve bu nedenle rekabet gerekçesiyle bloke edildiği duyurulduktan sonra anlaşma başarısız oldu.

TNT Kargo Takip Et Şubat 2010’da Plymouth, İngiltere’de TNT Ekspres kamyonu Nisan 2015’te FedEx, Avrupa’daki operasyonlarını genişletmek istediği için TNT Kargo Takip Et 4,4 milyar Euro’ya satın alma niyetini açıkladı. Avrupa Komisyonu planlanan satın almayla ilgili bir soruşturma başlattı ve TNT Kargo Takip Et 8 Ocak 2016’da anlaşmayı onayladı. İşlem 25 Mayıs 2016’da tamamlandı.

Ağustos 2017’de TNT Kargo Takip Et, kısmen bazı operasyonların ve iletişim sistemlerinin siber saldırının ortaya çıktığı Ukrayna’da bulunması nedeniyle NotPetya siber saldırısından kötü bir şekilde etkilendi. Moto Kurye TNT, çok büyük birikmiş işler yaratarak aylarca manuel süreçler kullanarak çalışmak zorunda kaldı. TNT Takip Et Bazı kayıtlar tamamen kayboldu. 1 Aralık 2021’de FedEx, füzyonun tamamlandığını duyurdu, TNT Express artık yalnızca TNT Kargo Takip Et bir ticareti.

 • TNT Kargo: Neler Gönderilebilir
 • Tıbbi malzemeler Sağlık hizmetleri lojistiği, benzersiz düzenlemeler ve Uçak Kargo zorluklarla yüzleşmek zorundadır. Burada, küçük marjlar büyük bir fark yaratabilir. Aşıları al. 2°C’lik bir değişiklik bile tüm partiyi kullanılamaz hale getirebilir.
 • Endüstriyel ekipman Endüstriyel nakliye ve dağıtım süreci, müşterilerinizin teslim tarihlerini karşılama baskısı tarafından yönlendirilir. Deneyimimiz ve yerel bilgimiz, her müşteriye verdiğiniz her sözü tutmanıza yardımcı olur.
 • Yüksek teknoloji ürünleri Yüksek teknoloji söz konusu olduğunda, bir bileşen Kurye Hizmetleri eksikse tüm ürün başarısız olur. İhtiyacınız olan her şeye ihtiyacınız olduğu anda sahip olmanızı sağlıyoruz, böylece tüm üretim son tarihlerini ve lansman tarihlerini karşılayabilirsiniz.
 • Otomotiv parçaları Tecrübemiz, otomotiv tedarik zincirinizde hızlı, güvenilir ve uzman hizmetler sağlayabileceğimiz anlamına gelir – fabrikalarınızı programa uygun tutar ve büyümenizi destekler.
 • Moda ve Yaşam Tarzı Mallarınızın zamanında varmasını ve mağazaya hazır hale gelmesini Bursa Kurye sağlayacak bir moda teslimat hizmeti sunuyoruz. Mağazanızın verimliliğini artıran moda endüstrisi tedarik zinciri ve perakende hizmetleri sunuyoruz.

TNT Kurye Hacim ve Ağırlık KısıtlamalarıPin
TNT Kargo Hacim ve Ağırlık Kısıtlamaları

TNT Kargo Hacim ve Ağırlık Kısıtlamaları

Hacimsel ağırlığın hesaplanması Büyük, hafif paketler, gerçek fiziksel ağırlıkları yerine Ankara Kurye kapladıkları alana göre hacimsel ağırlıkları üzerinden ücretlendirilir. Hacimsel ağırlığı belirlemek için önce paketinizin hacmini hesaplayın ve ardından bu rakamı ilgili dönüştürme faktörü ile çarpın.

HizmetDönüşüm faktörü
Ulusal Ekspres (İngiltere)Uzunluk (m) x Genişlik (m) x Yükseklik (m) x 250
Ekspres hizmetler (Int)Uzunluk (m) x Genişlik (m) x Yükseklik (m) x 200
– Özel Ekspres (Int)Uzunluk (m) x Genişlik (m) x Yükseklik (m) x 200
– 9:00 Ekspres (Dahili)Uzunluk (m) x Genişlik (m) x Yükseklik (m) x 200
– 10:00 Ekspres (Dahili)Uzunluk (m) x Genişlik (m) x Yükseklik (m) x 200
– 12:00 Ekspres (Dahili)Uzunluk (m) x Genişlik (m) x Yükseklik (m) x 200
– Ekspres (İç)Uzunluk (m) x Genişlik (m) x Yükseklik (m) x 200
Ekonomi hizmetleri (Uluslararası)Uzunluk (m) x Genişlik (m) x Yükseklik (m) x 250
– 12:00 Ekonomi Ekspres (Dahili)Uzunluk (m) x Genişlik (m) x Yükseklik (m) x 250
– Ekonomi Ekspres (Uluslararası)Uzunluk (m) x Genişlik (m) x Yükseklik (m) x 250
TNT Kargo Hacim ve Ağırlık Kısıtlamaları

TNT Kurye Boyut KısıtlamalarıPin
TNT Kargo Boyut Kısıtlamaları

TNT Kargo Boyut Kısıtlamaları

Diğer paketler, boyutlarına ve ağırlıklarına göre ücretlendirilecek ve kısıtlamalara tabi olacaktır. Ancak, TNT paket boyutu ve ağırlık kısıtlamalarının menşe ve varış noktasına göre değişebileceğini unutmayın. Gönderiniz ve kısıtlamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, elbette 0800 100 600 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Alternatif olarak, aşağıdaki kılavuzumuzda paket boyutunun hesaplanması İstanbul Kurye ve TNT paket ağırlığı kısıtlamaları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:


09:00 Ekspres
10:00 Ekspres12:00 Ekspresİfade etmek
Maks. Boyutlar: lxwxh (metre)*3,6×1,8×2,13,6×1,8×2,13,6×1,8×2,13,6×1,8×2,1
Maksimum parça ağırlığı (paletlenmemiş)70kg70kg70kg70kg
Maksimum parça ağırlığı (paletlenmiş)1.000kg1.000kg1.000kg1.000kg
Maksimum sevkiyat ağırlığı2.000kg2.000kg2.000kg2.000kg
TNT Kargo Boyut Kısıtlamaları


TNT Kargo Hakkında

TNT Kargo Takip Et, TNT gönderilerini izlemek için çevrimiçi bir otomatik takip sistemi sağlar. TNT Kargo Takip Et ve Kargo şubesine gitmek ya da müşteri hizmetlerini aramak yerine kargonun güncel durumunu takip edebilirsiniz. Bir FedEx şirketi olan TNT Express, dünyanın en büyük TNT Kargo Takip Et ve ekspres teslimat şirketlerinden biridir.

TNT Kargo Takip Et, günlük olarak, belgeler ve kolilerden paletli yüklere kadar değişen bir milyona yakın gönderi teslim ediyor. TNT Kargo Takip Et, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Asya-Pasifik ve Amerika’da karayolu ve hava taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

Ağustos 1997’de TNT, Sidney Hafif Raylı Sistemini işletmeye başladı TNT Transit Systems olarak, Sydney Light Rail Company ile sözleşme kapsamında. Ocak 1997’de KPN, dostane bir devralma başlattıktan sonra TNT

TNT Kargo Takip

TNT Kargo, Avrupa, Asya Pasifik bölgesi, Amerika, Orta Doğu ve Afrika’da karayolu ve hava taşımacılığı hizmetleri sundu. Haziran 2014’te TNT, Birleşik Krallık’taki işletmelere yönelik desteği iyileştirmeyi ve karbon emisyonlarını azaltmayı değerlendiren bir demiryolu taşımacılığı denemesi gerçekleştirdi. İsveç. Temmuz 1996’da TNT, Infrastructure Investment Corporation ile ortak olarak Geelong Limanı’nda %30 hisse satın aldı.

1996’da TNT Ansett’teki %50 hissesini Air New Zealand’a sattı, ancak Ansett Worldwide Aviation Services’deki hissesini elinde tuttu. Ayrıca Union Shipping’deki %50 hissesi de dahil oldu.

Kaynaklar:

TerimAçıklama
Sanayi Toplu taşıma
ÜnvanTNT NV
Kuruluş26 Mayıs 2011
Merkez Hoofdorp, Hollanda
SahipFedEx (2016’dan beri)
Kilit kişiler Karen Reddington ( CEO )
Hizmetler Ekspres Teslimat Lojistik Hizmetleri
İnternet sitesi tnt.com
Hasılat 15,6 milyar € (2020)
hizmet alanı Dünya çapında
TNT Kurye

TNT Kurye ve Kargo Takip Et S.S.SPin
TNT Kurye ve Kargo Takip Et S.S.S

TNT Kargo Takip S.S.S

TNT Kargo Kimdir?

TNT, 1946’da Ken Thomas tarafından bir Uluslararası kamyonla KW Thomas Transport olarak kuruldu ve 1958’de Thomas Nationwide Transport olarak yeniden adlandırıldı. Ocak 1962’de Sidney Menkul Kıymetler Borsası’na kote oldu. 1967’de Alltrans ile birleşerek TNT-Alltrans’ı oluşturdu ve Peter Abeles genel müdür oldu. 1968’de Kwikasair’i satın aldı. 1970 yılında Sidney ve Melbourne arasında çalışacak komple yük trenleri kiralamaya başladı. 1968’de RW Miller’da %25, 1970’te Bulkships’te %33, 1976’da %63 ve 1971’de Union Shipping’de %50 hisse alarak denizciliğe çeşitlendi. Mart 1972’de TNT, Ansett Transport Industries’in %23 hissesini satın aldı. Ansett için bir devralma teklifi başlattı, ancak Victoria Hükümeti bunu yasaklamak için yasa çıkaracağını söyledikten sonra geri çekti. 1979’da TNT, Ansett’teki hissesini %50’ye çıkardı ve geri kalanı News Corporation elinde tutuyordu. 1970’lerin başında Asya, Brezilya, Avrupa ve Kuzey Amerika’ya yayıldı.

TNT Kurye Takibi Nereden Yapılır?

Şubat 1983’te TNT, Ipec’ten küresel belge kuryesi Skypak International’ı satın aldı. TNT, 1988’de TNT Harbourlink olarak açılan Sydney Monorail’i işletmek için Ekim 1985’te 50 yıllık bir imtiyaz aldı. Aralık 1985’te Thomas Nationwide Transport Limited, ortak adını daha iyi yansıtacak şekilde TNT Limited olarak yeniden adlandırıldı. 1987’de, 12 eyalette 38 terminali bulunan Red Star Express Lines, Newark, New Jersey satın alındı. 1992’de TNT, Guernsey merkezli Condor Ferries’in %50 hissesini satın aldı. Aynı yıl GD Express Worldwide’ın %50 hissesini aldı, diğer %50 hissesi ise ortakları KPN (Hollanda telekom ve posta şirketi) ile Kanada, Fransa, Batı Almanya ve devlete ait posta şirketleri arasındaydı.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp