Yedpa Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mayıs 1, 2022 tarafından akincilojistik

Yedpa Kurye Hizmeti mi Arıyorsunuz? Yardımcı olabiliriz! Yedpa Kuryelerimizden birinin kapıdan kapıya hizmetimizle doğrudan teslim almasını ve teslim etmesini sağlayabiliriz.


Yedpa Kurye
Yedpa Kurye

Yedpa Kurye

Demiryolu kasabası, ticaret ve sanayinin tüm alanlarında girişimci işgücüyle tanınır. Bölgedeki işletmeler arası Yedpa kuryeler söz konusu olduğunda, Akıncı Motorlu Kurye  en iyi sağlayıcınız olarak hizmetinizdedir. Yedpa motosikletli kuryeler, Yedpa ticaret merkezi için gözde kurye hizmeti. Acil paket teslimatı olan yerel bir işletme veya kişisel müşteriyseniz, danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçin. Veya size kolaylık sağlamak için web sitemizi ziyaret edin ve doğrudan rezervasyon yapın – hesap gerekmez.

Yedpa Kurye Profesyonel

Güven ve güvenliğiniz için, tüm sürücüler hassas ve değerli malları taşımak üzere eğitilmiştir. Profesyonel Yedpa Kurye de ki palet toplama ve teslimat hizmetimiz, kısa ve uzun mesafeli seyahatler için büyük boy mallar için tasarlanmıştır. Çekmeköy kuryeler ile ürünlerinizi Yedpa ticaret merkezine güvenle taşıyın. Ayrıca aynı gün yedpa motorlu kuryemiz dahil tüm araçlarımız GPS ile takip edilmektedir. Ayrıca teslimat kanıtı hizmetimizin bir parçası olarak, teslim alma ve teslimat sırasında imza talep ediyoruz.

Yedpa Kurye İşinde En İyisi

 • Mal taşımacılığında uzman ve önde gelen teslimat hizmeti şirketlerinden biri olarak, birçok yerel işletme bize her gün başvuruyor. Yedpa motosiketli kuryelerimiz ile gönderdiğiniz ürünler sigortamız altındadır ve Yedpa Ticaret Merkezi için önde gelen, tercih edilen kurye firmasıdır.
 • Eczacılık ürünlerinden havacılık parçalarına, önemli belgelere ve tarım makinelerine kadar aynı gün kurye hizmetlerimizle size destek verebiliyoruz.

İster Yedpa da ister yakınlarda bir paket koleksiyonunuz olsun; Yedpa kuryelerimiz, sürücülerimiz toplama için bir saatten az bir sürede sizinle olacak. Ulusal bağlantıları olan yerel bir ekspres şirket olarak ülkenin her yerine teslimat yapabiliriz. Pendik kuryeler işin de hep iyidir ve Yedpa çevresin de en çok tercih edilen motorlu kurye hizmetidir.

Yedpa Kurye 7/24 Hizmet

 1. Önemli bir teslimatı önceden tahmin edemeyebileceğinizi biliyoruz. Aniden bir öğeyi hızlı bir şekilde göndermeniz veya almanız gerektiğinde, ne olursa olsun sizin için buradayız.
 2. Aynı gün teslimat hizmetimizle yarını beklemenize gerek yok. Günün 24 saati hizmetinizdeyiz ve güler yüzlü telefon operatörlerimiz, aradığınız zaman isteğinize yanıt verebilir. Sultanbeyli kuryelerimiz de Yedpa için 7 gün 24 saat hizmetiniz de.
ilgini çekebilir =  Kozyatağı Kurye Hizmetleri

En başından itibaren rezervasyonunuzla mümkün olan en kısa sürede ilgileneceğiz ve aramanızın ardından 60 dakika içinde gönderinizi alması için hemen bir motorlu kurye atayacağız. Yedpa Kuryeniz daha sonra gereksiz gecikmeler veya sürücü geçişleri olmadan doğrudan hedefinize kapıdan kapıya gidecektir.


Mallarınız istediğiniz yere güvenli bir şekilde bırakıldığında, sizi hemen bilgilendireceğiz. Bu kadar basit – sizin tarafınızdan herhangi bir takip veya telefon görüşmesi yapmanıza gerek yok ve hatta size alıcının imzasını bile vereceğiz. Sertifikaları ve ehliyetleri tam eğitim görmüş profesyonel personellerdir.

Bize Ulaşın

Bir teslimata hemen başlamak istediğinizde, aynı dalga boyunda bir Yedpa kuryeye ihtiyacınız vardır.
Bizi gece veya gündüz arayın, isteğinize yanıt vermek için her zaman hazır olacağız. Teslimatınız için bir fiyat ve bir zaman çerçevesi dahil olmak üzere hizmetimiz hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri size sağlayacağız. Sizin için en uygun maliyetli nakliye çözümünü bulacağımızdan emin olabilirsiniz – ve bizimle düzenli olarak çalışmak isterseniz, size özel aylık teslimat paketlerimizle paradan tasarruf edebilirsiniz. Yedpa Kuryeleri Avrupa Yakası Kurye ve Anadolu Yakası Kurye servis alanlarına sahiptir.

Yedpa Ekspres Kurye

Ekspres Yedpa kuryeleri, tüm önemli belgeleriniz ve ürünleriniz için kişiselleştirilmiş teslimat hizmeti sunar. Müşterilerimizin bireysel teslimat ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış isteğe bağlı kurye hizmeti, rota dağıtımı ve özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Deneyimli Yedpa kurye müşteri hizmetlerimiz çok yardımcı oluyor ve sürücülerimiz her türlü özel teslimat gereksiniminde yardımcı olmaya her zaman hazır. Acele Yedpa kurye hizmeti, acil parça teslimatı veya eyalet çapında dağıtım için olsun, zamanında teslim edecek kaynaklara ve deneyime sahibiz.

Yedpa Ekspres kuryelerimizin başlıca hizmet verdiği sektörler:

 • Otomotiv endüstrisi
 • Sağlık Hizmeti Sağlayıcıları
 • Profesyonel kuruluşlar
 • Ürün dağıtımı

Acil Yedpa Kurye

Her gün işinizi kazanmak ve tüm acil kurye ihtiyaçlarınız için en iyi seçim olmak için çalışıyoruz. Teslim edilecek bir zarfınız veya bir kamyon yükünüz olsun, size yardımcı olabiliriz. Gönderinizin ihtiyacınız olduğunda teslim edilmesini sağlamak için çeşitli seçenekler sunuyoruz. Geniş sürücü ağımız, hızlı bir şekilde alıp teslim edebileceğimiz veya teslimatınızı birleştirip paradan tasarruf edebileceğimiz anlamına gelir. Tüm Yedpa kuryeleri profesyonel bir görünüm için üniformalıdır ve güvenlik için fotoğraflı kimlik taşırlar. Tüm kurye hizmetler gümrüklü ve sigortalıdır.

Yedpa Kurye Servis Türleri

 • Acele, ekonomi ve tarifeli servis
 • Teslimatları herhangi bir cihazda sipariş edin ve takip edin
 • Arabalar, Minibüsler, Kamyonetler, Kasalı Kamyonlar
 • Tüm perakende satış noktalarından teslimat
 • Tatiller dahil 24 saat hizmet

Kurye Servis Açıklamaları

 1. Kesintisiz / Kurye: En yakın şoförümüzün gönderinizi kesintisiz teslim etmesi için. 7/24 ulaşılabilir
 2. Ekspres servis: 2 saat içinde hızlı teslim alma ve teslimat için, trafik ve hava izin verirse. Pazartesi – Cuma, 15:00’e kadar müsait
 3. Düzenli 4 Saatlik Servis; 4 saat içinde teslim alma ve teslimat için; bu hizmet verimli ve ekonomiktir. 13:00 PM, Pzt – Cum
 4. Aynı Gün: 5:00; Gönderinizi öğlen 12:00’ye kadar hazırlayın, aynı gün 17:00’ye kadar teslim edelim. Müsait Pzt – Cum
 5. Alan Dışı – Acil Servis; Yedpa veya İstanbul da herhangi bir yerine hızlı teslim alma ve doğrudan teslimat için . 7/24 ulaşılabilir
 6. Alan Dışı – Aynı Gün Servis; Şehir dışı teslimatlar için en ekonomik hizmetimiz. Saat 11:00’e kadar hazır olan gönderiler aynı gün 17:00’ye kadar teslim edilir. Müsait Pzt – Cum
 7. Planlanmış Servis; Postane işlemleri, banka mevduatları veya yinelenen teslimatlar için programınıza göre alır ve teslim ederiz.7/24 ulaşılabilir
ilgini çekebilir =  Fetih Kurye Hizmeti

Yedpa Dağıtım Kuryeleri

Planlı Kuryeler

İlaç, otomobil parçaları, ürün dağıtımı, ofisler arası transferler, bordro ve daha fazlası dahil olmak üzere her sektör için özelleştirilmiş planlı kurye hizmeti sunuyoruz. Her rotayı müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlıyoruz ve kuryelerin ilerlemesini baştan sona izleyebilirsiniz.

Dağıtım Kuryeleri

 1. Yüksek hacimli rota hizmetinde kanıtlanmış uzmanlık
 2. Rotanızın ilerlemesini çevrimiçi olarak izleyin
 3. Ekip çalışması yaklaşımına sahip profesyonel sürücüler
 4. Tüm araç tipleri mevcut, asansörlü kapı servisi, içeriden teslimat
 5. Barkod tarama, imza yakalama ve garantili POD
 6. Hafta sonları ve tatil günleri dahil 24 saat hizmet

Nakliye Kuryeleri

Gönderileriniz ister büyük ister küçük, ister planlanmış ister isteğe bağlı olsun, zamanında teslim edeceğimiz konusunda bize güvenebilirsiniz. Ürünlerinizi teslim aldığımız gibi özenle teslim edilmesini sağlıyoruz.

Yedpa Ticaret Merkezi Kurye

 • Asansör kapısı hizmeti, Yedpa kurye sürücüleri ve içeriden teslimat
 • Tüm araç türleri; Kapalı kasa kamyonlar, Sprinter’lar, Kargo Vanları
 • Barkod tarama, imza yakalama ve garantili POD
 • Hafta sonları ve tatil günleri dahil 24 saat hizmet

Yedpa Kurye Filo ve Yönetim

Filonuzu dışarıdan temin etmenin büyük bir karar olabileceğini anlıyoruz. Müşterilerinizle tıpkı sizin gibi ilgilenecek bir şirkete ihtiyacınız var. Ortak olabileceğiniz biri, güvenilir hizmet sağlama konusunda ün sahibidir. İster bir sürücüye ister elli sürücüye ihtiyacınız olsun, size yardımcı olabiliriz. Ekstra yardıma ihtiyacınız olduğunda size bir Yedpa kurye filosu sağlayabilir veya yedekleme hizmetiniz olabiliriz. iletişim: mail@motokuryem.com.tr ve/ya +90 543 748 61 61

Filo Hizmetiyle Avantajlarınız

 • Birincil ve yedek Yedpa kuryeleri için çalışan ücretleri
 • Çalışan sigortası ve işçi tazminatı
 • İK ile ilgili işe alım ve eğitim giderleri
 • Sürücü yönetim giderleri
 • Araç alımları ve amortisman
 • Yakıt, yağ değişimleri ve bakım
 • Sigorta, lisanslama ve uyumluluk

Sağlanan Faydalar

 1. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış ölçeklenebilir bir hizmet
 2. Programınıza göre hizmet veren profesyonel sürücüler
 3. İhtiyaç duyduğunuzda yedekleme için hızlı yanıt hizmeti
 4. Kesintisiz alım ve teslimatı sürdürün
 5. Pahalı yedekleme Yedpa kuryelerine olan ihtiyacı ortadan kaldırın

Yedpa Ticaret Merkezi
Yedpa Ticaret Merkezi

Yedpa Hakkında

Yedpa ticaret merkezi İstanbul’un en önemli ticaret yerlerinden birisidir. Yedpa kelimesinin tam açılımı ise, İstanbul Oto Yedek Parçacıları Toplu İşyeri Yapı Kooperatifidir. Yedpa seneler önce 1986 yılın da Ataşehir de kurulmuştur. Tam olarak Kayışdağı tarafında bulunur yolları da biraz terstir. Ayrıca Kadıköy de iskele tarafından kalkan özel halk otobüslerinden 319 nolu otobüs Yedpanın tam önune kadar gelmektedir. Süleyman Demirel döneminde teşrifleri ile açılmıştır Yedpa. İlk kurulduğu yıllar da Ortadoğu ve Balkanların en büyük ticaret merkeziydi. Toplam da 75 bin metrekare alana kurulmuştur. 310 bin metrekare kapalı alanı vardır. 140 + çeşit tip, 2500 tane iş yeri ve dükkan bünyesin de barındırır. Ayrıca, Yedpa da 8 tane cadde ve 2 pasaj vardır.

ilgini çekebilir =  Barbaros KuryeYedpa Adresi: Mimar sinan mahallesi, Yedpa bulvarı, no 35 Posta Kodu:34888 Ataşehir/İstanbul Telefon: 02164710020
Yedpa Google Plus Kodu: X5M7+FP Ataşehir, İstanbul
Yedpa da bazı önemli yerler: Sistem otomotiv sanayi, Erenköy TIR Garajı, Güven oto, Yurtiçi Kargo Ferhatpaşa, Eminler Derneği, Yedpa Camii, Mimar Sinan İlim Hizmet Derneği, PTT-MNG-ARAS Yedpa Kargo, Türkiye İş Bankası Yedpa Şubesi,
Yedpa GPS koordinatları : 40° 59´ 1.4568″ ve 29° 9´ 55.4184″.

Yedpa’ya Hangi Otobüsler Gider: 10A ESATPAŞA – YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ / FERHATPAŞA. Hattın detayına git. 14KS SULTANBEYLİ GÖLET – KOZYATAĞI METRO. Hattın detayına git. 18UK UZUNDERE-KOZYATAĞI. Hattın detayına git. 256 YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ / ATAŞEHİR – TAKSİM. Hattın detayına git. 319 KAYIŞDAĞI – KADIKÖY. Hattın detayına git.

Sıkça Sorulan Sorular


Yedpa Kuryeleri Depolama Hizmeti Veriyor Mu

Yedpa kuryelerimiz, gönderilerinizi istediğiniz zaman teslim alabilir ve programınıza göre teslim edebilir. Bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış hizmetler oluşturmak için çapraz yerleştirme ve özel yönlendirme konusundaki engin deneyimimizi kullanıyoruz. 24 saat çapraz yükleme ve teslimat hizmeti sunuyoruz.

Diğer Kurye Firmalarından Farkınız Nedir?

Uzman çapraz yükleme hizmeti, gönderi tasnif ve dağıtım Teslimatları ilerlemesini herhangi bir cihazda takip edin Alma ve POD için barkod tarama Kaldırma kapısı, beyaz eldiven ve hafif montaj hizmetleri 24 saat teslim alma istasyonu ve teslimat programı

Yedpa Kuryeleri Kimdir?

Akıncı Kurye Hizmetleri, Yedpa ve İstanbul da en önemli ve prestijli şirketlerden bazıları için zamana duyarlı teslimat hizmeti sağlar. Müşterilerimize profesyonel, kişiselleştirilmiş kurye hizmeti sunma konusundaki itibarımız nedeniyle işlerinden onur duyuyoruz. Geliştirdiğimiz deneyimli ve özverili profesyonel ekibimiz bizi farklı kılıyor ve çalışanlarımızın ve sürücülerimizin gerçekten en büyük varlıklarımız olduğuna inanıyoruz.

Kurye & Müşteri Memnuniyet Oranı

Gönderilerinizi ve itibarınızı korumak bizim için çok önemlidir. Ürünler hasar gördüğünde veya yanlış kişiye teslim edildiğinde maliyetli olabilir ve ilişkilere zarar verebilir. Bu yüzden güvenli sürücüler kullanıyoruz, gönderilerinizi güvence altına alıyoruz ve ürünlerinizin doğru kişiye teslim edilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizi koruyoruz ve onları güvende tutmak için her zaman uygun prosedürlere sahibiz.

En Çok Tercih Edilen Kuryeleri Misiniz?

Sektörümüzdeki şirketlerin gelip gittiğini, birleştiğini veya işsiz kaldığını görüyoruz. Bazıları kârı hizmetten üstün tutan bir zihniyetle çalışıyor. Mevcut teslimat hizmetiniz ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa lütfen bizi arayın. Müşterilerimize sunduğumuz hizmete gösterilen önemin ne kadar önemli olduğunu size gösterelim.

Yorum yapın