Zekeriyaköy Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Ocak 7, 2023 tarafından Moto Kurye

Zekeriyaköy kurye hizmeti mi arıyorsunuz? En iyi Zekeriyaköy kurye firmasıyız, moto kurye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Zekeriyaköy Kuryeleri

2005 yılında kurulan Zekeriyaköy kurye firmamız ofisleri ile metro bölgesinin en büyük lojistik hizmetidir. Zekeriyaköy kuryeleri, %99 zamanında takip kaydıyla acil, isteğe bağlı paket İstanbul Kurye ve kutu teslimatlarında uzmanlaşmıştır. 200 tam zamanlı üniformalı kurye filosuyla, bölgenin en büyük 10 hukuk firmasından dokuzu da dahil olmak üzere yüzlerce bölge işletmesi için günde 2.000 binin üzerinde teslimat yapıyoruz. Çekmeköy kuryelerimiz ile aynı gün teslimat ekonomik ve profesyonel bir şekil de hizmet alın.

Servis sürelerimiz bölgedeki en hızlı hizmet süreleridir. Acil Zekeriyaköy kurye sürücü ekibi, deneyimli ve ileriye dönük ulaşım profesyonellerinden oluşmaktadır. Zekeriyaköy bölgesine 15 yıldır hizmet veriyor ve artmaya devam ediyor. Geçmişimiz ve Yönetim Ekibimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Zekeriyaköy KuryePin
Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy Kuryelerin Avantajı

Ekspres Zekeriyaköy kurye müşterilerinin, müşteri sadakati ile tanınmayan bir sektörde neden bu kadar sadık olduğunu öğrenin. İşte profesyonel motosikletli Moto Kurye Zekeriyaköy kuryelerimizin avantajının bazı bileşenleri:

 1. Profesyonel, deneyimli ve iyi eğitimli personel
 2. Zamana dayalı hizmet seçenekleri
 3. Garantili son tarihler
 4. Online sipariş ve canlı takip
 5. Elektronik imza dahil anında teslimat kanıtı e-posta onayı
 6. Herhangi bir teslimat komplikasyonu için gerçek zamanlı e-posta bildirimleri
 7. Teslimat rotalarını optimize etmek ve sürücüleri canlı trafik bilgilerine göre yeniden yönlendirmek için canlı Google takibi
 8. Doğrudan onay e-postanıza eklenen fotoğraflı teslimat kanıtı
 9. Metin mesajı uyarıları için seçeneği etkinleştirin

Acil ve Hızlı Zekeriyaköy kuryelerimiz, her teslimat için bir teslimat belgesi imzası alır. Paketinizin teslim edilip edilmediğini asla merak etmenize gerek yok, size gerçek zamanlı olarak onay ve elektronik imza ile e-posta göndereceğiz. Kadıköy kuryeleri ilk siparişiniz de sürpriz indirimler sizleri bekliyor.

Faturalama ve Raporlama Seçenekleri

Zekeriyaköy VIP kurye servisimiz, kağıtsız, elektronik faturalama ve spesifikasyonlarınıza göre özelleştirilmiş raporlar sağlar. Faturalandırmamız basit, bilgilendirici ve aylık veya yarı aylık olarak sunulur. 60 dakika da hızlı VIP Zekeriyaköy ekspres kuryelerimiz, Hızlı Kurye özelleştirilmiş muhasebe spesifikasyonlarınızı karşılamak için faturanızı sıralayabilir, gruplayabilir ve ara toplamı alabilir.

Son Teknoloji Kurye Yazılımı

Uzman motosikletli Zekeriyaköy 7/24 kuryelerimiz, her teslimatı izlemek, takip etmek ve kontrol etmek için son teknoloji sevkıyat yazılımını kullanır. “Dijital geri sayım” teknolojimiz, sevkiyat görevlilerimizi olası geç durumlara karşı daha oluşmadan önce uyarır. Kuryelerin konumu, doğru ETA tahminlerini sağlamak için akıllı telefon GPS izleme yoluyla sürekli olarak izlenir. Ümraniye kuryelerimiz son teknolojik aplikasyonlar kullanırlar.

Zekeriyaköy Kurye Hizmet Yelpazemiz

Zekeriyaköy hızlı kuryeleri, zarftan büyük ölçekli etkinlik malzemelerine veya mobilya hareketlerine kadar her şeyin acil, talep üzerine teslimatında uzmanlaşmış hızlı, güvenilir ve deneyimli bir motosikletli Zekeriyaköy acil kurye hizmetidir. %99 zamanında takip Moto Kurye Fiyat rekoru ile metro bölgesindeki en hızlı teslimat hizmetini sunuyoruz. Sarıyer kuryeleri 1981 yılında kurulan, en iyi Zekeriyaköy hukuk firmalarının %90’ı, devlet kurumları ve Fortune 100 şirketleri dahil olmak üzere yüzlerce bölge işletmesi için günde 1500-2000 arasında teslimat gerçekleştiriyoruz. Üsküdar kuryelerimizin hizmet yelpazesi oldukça geniştir. Hem imza hem de fotoğraf ekleriyle birlikte gerçek zamanlı teslimat e-postaları ve metinleri sağlayacağız. Web sitemizi ziyaret ederek paketinizi istediğiniz zaman takip edin.

Zekeriyaköy Kurye Teknolojisi

Her teslimatı izlemek, takip etmek ve kontrol etmek için son teknoloji sevkıyat yazılımını kullanıyoruz. “Dijital geri sayım” ve canlı trafik teknolojisi, göndericileri olası geç durumlara daha oluşmadan önce uyarır. Her kurye, her teslimatta güvenli gözetim zinciri sağlamak için GPS izleme ve fotoğraf özellikleri dahil olmak üzere akıllı telefon teknolojileri ile donatılmıştır. Çevrimiçi sipariş ve takip sistemimiz “Profesyonel ve Tecrübeli Zekeriyaköy profesyonel kurye şöförü size takip link gönderecektir.”, müşterilerimizin kurye siparişlerini çevrimiçi olarak vermelerine ve takip etmelerine, teslimatın her adımında e-posta ve metin bildirimi almalarına, raporları görüntülemenin yanı sıra nakliye etiketlerini yazdırmalarına olanak tanır.

Zekeriyaköy de ki en iyi ve kaliteli moto kurye şirketiyiz.

Akıncı Moto Kurye

Ofis taşıma bölümümüz, yerel bir lojistik hizmetinin hızını, rahatlığını ve güvenliğini geleneksel bir taşıma hizmetinin kaynaklarıyla birleştirir. Düşük saatlik minimumlarla iki saat gibi kısa bir sürede ofisinizi veya kutularınızı kısa sürede taşıyabiliriz. Mobilyalarınızın, BT ekipmanlarınızın, deneme alanı malzemelerinizin, etkinlik malzemelerinizin ve atılması gereken öğelerinizin zamanında ‘belirli bir şekilde’ teslim alınmasını ve teslim edilmesini sağlıyoruz. Ayrıca, eşyalarınızı çok az Şehirlerarası Kurye veya hiç önceden haber vermeden taşımak için paketleme ve sandıklama sunuyoruz.

Güvenli Zekeriyaköy Kuryeleri

Büyük hukuk firmalarına ve devlet kurumlarına hizmet veren kırk yıl, bize güvenliğin ve uygun gözetim zincirinin müşterilerimiz için çok önemli olduğunu öğretti. Uçak Kargo Tüm kuryelerin geçmişi temizlenir, incelenir ve güvenli ve gizli öğelerin ele alınması konusunda bilgilidir. Müşterilerimiz, paketlerinin her seferinde hak ettikleri bire bir ilgiyi gördüğünden emindir. Sarıyer kuryeler güvenli ve sigortalı personellerdir.

Zekeriyaköy Kurye Uygulamamız

Artık hareket halindeyken siparişlerinizi verebilir ve takip edebilirsiniz! Başlamak:

 1. Zekeriyaköy Akıncı Kuryeleri uygulamasını doğrudan App Store veya Google Play’den indirin .
  1. Ardından geri dönün ve bu bağlantıyı kopyalayıp mobil web tarayıcınıza yapıştırın.Uygulama artık Akıncı Moto Kurye sipariş sistemine bağlı.
 2. Hesap kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapın Hızlı Kargo ve sipariş vermeye başlayın!

ilk Zekeriyaköy kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Zekeriyaköy Kurye Profesyonel Özelliklerimiz

 1. Aynı gün teslimat hizmeti
 2. Saatler içinde hızlandırılmış servis
 3. Önceden programlanmış teslimatlar
 4. Canlı takip ve teslimat bildirimleri

Diğer moto kurye firmalarından farklılıklarımız

 • 200 deneyimli kurye
 • %99 zamanında takip kaydı
 • Zaman açısından kritik kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak için son teslim tarihi garantili hizmet seçenekleri
 • 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün kullanılabilirlik
 • Web sitemizde kurye siparişleri verin ve takip edin
 • Tam sigortalı
 • Her kurye teslimatı için görsel geri sayım sayacı
 • Teslimat onayı e-postalarının gerçek zamanlı kanıtı
 • Özelleştirilmiş, elektronik faturalandırma yetenekleri

Kurye ve Normal Nakliye Hizmetleri Farkı Nedir?

İster yalnızca e-ticarete yönelik bir web mağazası işletiyor olun, ister hem fiziksel hem de çevrimiçi varlığınız olsun, işletmeniz için hayati önem taşıyan bir şey, mallarınızı müşterilerinize zamanında gönderebilmektir. Özel Zekeriyaköy kurye hizmetlerinin yanı sıra seçebileceğiniz birkaç farklı nakliye hizmeti vardır. Müşterilerin siparişlerini hızlı ve kolay bir şekilde almasını sağlamak için bilmeniz gereken ikisi arasında birkaç önemli fark vardır.

Acil KuryeToplama ve 90 dakika içinde teslimat; en son kabul edilen siparişler saat 3’ten önce olmalıdır
Hızlı KuryeToplama ve iki saat içinde teslimat; 
en son kabul edilen siparişler 14:30’dan önce olmalıdır
Düzenli/Planlı KuryeToplama ve dört saat içinde teslimat; 
en son kabul edilen siparişler 1pm’den önce olmalıdır
İş Birliği KuryeAramayı 10:30’dan önce veya 10:30’a kadar kesin ve 17:00’den önce teslim edin
Mesai Bitimi Kurye17:00 – 20:00 saatleri arasında mevcuttur
Geniş Araç FilosuMotosiklet, otomobil, minivan, kamyonet, tır ..
Zekeriyaköy kurye servis tablosu

Özel Kurye Hizmeti Nedir?

Özel bir kurye hizmeti tipik olarak GTA gibi belirli bir coğrafi alanda yerel olarak çalışır. Bu alanda ürünleri hızlı bir şekilde teslim etmeye odaklanma. Kadıköy Kuryeleri ve Zekeriyaköy de kiler Aynı gün teslimat seçeneklerinin yanı sıra hızlı Zekeriyaköy kurye/nakliye seçenekleri sunarlar . Bazı kurye hizmetleri, havalimanına gelen mallarınızı yerel işletmenize taşımak gibi diğer yerel teslimat türleriyle de ilgilenebilir.

Ayrıca günlük işlerinizi, banka mevduatlarınızı, Zekeriyaköy kurye kargo/postalarınızı, gizli gönderilerinizi, kırılgan paketlerinizi vb. optimize etmenize yardımcı olabilirler, böylece üretkenliğinizi %20 veya daha fazla artırabilirsiniz.

7/24
Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy kuryelerimiz tüm ihtiyaçlarınız için 7/24 hazır !


Normal Nakliye Hizmetleri Nedir?

Normal bir gönderi hizmeti, posta hizmetini, FedEx, DHL, UPS ve benzerlerini içerir. Kartal Kuryeleri Bu şirketler daha büyük ölçekte faaliyet göstermektedir. Kargo gönderiyorsanız, yerel coğrafi bölgenizin dışındaki malların teslimatı için daha uygundurlar. Ayrıca Zekeriyaköy, İstanbul veya Türkiye’nin tamamı gibi şehirlerarası gönderiler için de iyi bir seçimdir nakliye hizmeti yerel olarak mal teslim edebilse de, müşterilerinize ulaşması birkaç gün sürebilir. Yerel bölgenizde mallarını olabildiğince hızlı bir şekilde alabilmelerini sağlamak istiyorsanız, özel bir Zekeriyaköy kurye hizmeti kullanmak genellikle daha iyi bir seçimdir.

Kurye Mi, Normal Nakliye Hizmetleri Mi Faydalı?

Özel Zekeriyaköy kurye hizmeti ile normal kargo hizmeti arasındaki bir diğer önemli fark, aldığınız hizmetin kalitesidir. Pendik kuryeleri düzenli nakliye hizmetlerinde tek amaçları, malların varış noktasına ulaşmasını sağlamaktır. Müşterilerinize yönelik hizmet kalitesi birincil kaygınız değildir. Paketlerin zamanında ulaşmadığı paket gecikmeleri olabilir. Müşterileriniz ayrıca mallarını aldıklarında hasarlı geldiklerini söylemek için sizinle iletişime geçebilirler.

Öte yandan, özel bir Ekspres Hızlı Zekeriyaköy kurye hizmeti ile, hizmet kalitesi onları ayıran en önemli unsurdur. Müşterilerinize anında ve tek parça olarak ulaşmalarını sağlamak için mallarınızı taşırken özel bir özen gösterirler. Bu nedenle, bölgenizde daha kaliteli hizmet istiyorsanız, özel bir kurye hizmeti kullanın. Ümraniye kuryeleri Ek olarak, hizmetlerinizi özel ihtiyaç ve gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirmek için Acil Zekeriyaköy kurye hizmetiyle birlikte çalışabilirsiniz. Örneğin, posta işlemleri, mesai sonrası teslimatlar veya diğer özel hizmetleri ele alacak birine ihtiyacınız olabilir.

Zekeriyaköy Kargonuz Mu Var?

Sıkça Sorulan Sorular

Moto kuryeleriniz nerede konumlanır?

Genel de İstanbul’un hemen hemen her tarafına yayılmış 100 ün üzerin de profesyonel moto kuryemiz bulunmaktadır. Bu sayede siparişiniz de size en yakın moto kuryeyi görevlendiririz.

Siparişim ne zaman teslim olur?

Normal moto kurye gönderimlerin de 4 saat vip ve express gönderimler de ise maksimum 90 dk içerisin de teslimat yapmaktayız.

Sarıyer Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp