giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Vip Moto Kurye Hizmeti - İçin: Genel Kurye

İçinde : Genel Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 26 Tem 2021

Yüksek değerli veya hassas öğelerin vip ve güvenli teslimatını arıyorsanız, vip Kurye Hizmetimiz ile başka yere bakmanıza gerek yok . İşaretsiz, tam paletli ve kilitli araçlarımız ile eşyalarınızı koruma altına alıp, her zaman göz önünde olacak şekilde özenle teslim ediyoruz. Ataşehir moto kuryelerimiz ürünlerinizi vip şekilde taşıyorlar.

Vip Kurye Hizmeti

Tüm teslimatlar şunlar olabilir:

  1. 100k’ya Kadar Tam Sigortalı
  2. Uydu Takip
  3. İşaretsiz Araçlar
  4. Çift İnsanlı

Malların bir yerden diğerine vip ve güvenli bir şekilde teslimine ihtiyacınız varsa, Akıncı Lojistik Kargo ve Moto Kurye tarafından ülke çapında vip kurye hizmeti tam size göre.

Vip Moto Kurye
Vip Moto Kurye

Vip Kurye Hizmeti Nedir?

 

Bir şeyi kendiniz teslim edemediğinizde ancak güvenebileceğiniz bir kurye servisine ihtiyacınız olduğunda, vip  kurye teslimatı en iyi seçenektir. Akıncı Lojistik Kargo ve Moto Kurye Hizmeti, GPS araçlarımız tüm teslimat süreci boyunca kilitli kalır ve mallarınızın taşıma sırasında güvende ve korunmasını sağlar. Kadıköy moto kuryeler vip ürün teslimatın da uzman kişiler.

Vip teslimat sürücülerimiz denetlenir ve sigortalıdır ve pahalı, hassas veya sıcaklığa duyarlı teslimat öğelerinin Vip  bir şekilde taşınması konusunda oldukça deneyimlidir. Teslimden teslime kadar güvenliği en üst düzeye çıkarmak için kullanılacak en iyi aracı belirlemek için teslimat ihtiyaçlarınızı önceden tartışacağız.

Son dakikada aynı gün Vip  teslimata ihtiyacınız olsun veya teslimatı önceden planlamayı tercih edin, size uygun bir Akıncı Lojistik Kargo ve Moto Vip teslimat hizmeti bulacaksınız. Önemli bir öğeyi teslim ederken, süreç boyunca güncel kalmak istediğinizi biliyoruz ve nakliye ve elleçlemenin kilit noktalarında izleme güncellemeleri göndereceğiz.

ilgini çekebilir  Moto Kurye Arayan Firmalar 2021

 

Vip  Kurye Hizmeti Nasıl Çalışır

Vip bir kurye hizmeti arıyorsanız, hizmetimizi en kısa sürede talep edebilir veya önceden planlanmış bir saat için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bizimle ilk iletişime geçtiğinizde, ekibimizin bir üyesi size ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bir fiyat teklifi sunmadan önce teslimat gereksinimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sorular soracaktır. Maltepe moto kuryelerimiz nasıl çalışır?

Bize TAMAM’ı verdiğinizde ve ödeme kolaylaştırıldığında, siparişiniz üzerinde çalışmaya başlayacağız. Talep ettiğiniz teslimat gününde, paketinizi teslim alması için yerel bir sürücü ve uygun Vip aracı görevlendireceğiz. Parsel elleçleme ve araç içinde konumlandırma ile ilgili tüm talimatları dikkate alacağız.

Atanmış sürücünüz, teslimat hedefinize giden en hızlı ve en Vip rotayı kullanacaktır. Teslimat sırasında nakliye aracı her zaman kilitli kalacaktır. Ayrıca, ek güvenlik için filomuzu GPS ile takip ediyoruz.
Eşyalarınız varış noktasına ulaştığında, atanmış kuryeniz onları seçtiğiniz Vip yere teslim edecektir. Öğeleriniz başarıyla teslim edildiğinde size bildiren bir bildirim alacaksınız.

 

Vip Moto Kurye Teslimat Kimler İçindir?

Garantili hassas koli taşıma ve güvenli, dikkatli taşıma sunan bir kurye hizmeti arıyorsanız, güvenli teslimattan yararlanacaksınız.
Şu anda, Vip teslimat ihtiyaçlarını karşılamak için farklı sektörlerden bir dizi müşteriyle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Güvenli teslimattan en çok yararlanan işletmelerden bazıları sağlık, üretim, BT, hukuk, antikalar, petrol ve gaz ve yaratıcı endüstrilerdir.
Sürücülerimiz İstanbul da yerleşiktir ve tam olarak seçtiğiniz yere teslimat yapabiliriz. İster daha büyük bir şehirde ister daha küçük bir banliyöde yaşıyor olun, bize ihtiyacınız olduğunda size ulaşabiliriz.

Vip Moto Kurye ve Kargo Hizmetleri
Vip Moto Kurye ve Kargo Hizmetleri

Bize Ulaşın

Vip moto kurye teslimat hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ekibimizin bir üyesiyle konuşmak için bugün iletişime geçin. Gereksinimlerinizi derinlemesine tartışabilir ve sizin için ideal olan özel bir plan oluşturabiliriz.

ilgini çekebilir  Part Time Moto Kurye 2021
Aynı Gece Moto Kurye Hizmeti İstanbul Yalova Arası Motor Kurye

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara