Vip Kurye Hizmeti

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2022 tarafından akincilojistik

VIP Kuryelerimiz ile yüksek değerli veya hassas öğelerin vip ve güvenli teslimatını arıyorsanız, VIP Akıncı Kurye Hizmetimiz ile başka yere bakmanıza gerek yok . İşaretsiz, tam paletli ve kilitli araçlarımız ile eşyalarınızı koruma altına alıp, her zaman göz önünde olacak şekilde özenle teslim ediyoruz. Ataşehir kuryelerimiz ürünlerinizi VIP teslimat hizmeti sunuyorlar..

Vip Kurye

Tüm teslimatlar şunlar olabilir:

 1. 100k’ya Kadar Tam Sigortalı
 2. Uydu Takip
 3. İşaretsiz Araçlar
 4. Çift İnsanlı

Kargoların bir yerden diğerine VIP ve güvenli bir şekilde teslimine ihtiyacınız varsa, Akıncı VIP Kurye tarafından ülke çapında kurye&lojistik hizmetleri tam size göre.

Vip Moto Kurye
Vip Moto Kurye

Vip Kurye Nedir?

Bir şeyi kendiniz teslim edemediğinizde ancak güvenebileceğiniz bir kurye servisine ihtiyacınız olduğunda, VIP Motorlu kurye teslimatı en iyi seçenektir. VIP Motosikletli Kurye Hizmeti, GPS araçlarımız tüm teslimat süreci boyunca kilitli kalır ve mallarınızın taşıma sırasında güvende ve korunmasını sağlar. Kadıköy kuryeler VIP kargo ürün teslimatın da uzman kişiler.

VIP Motorlu özel kurye teslimatları sürücülerimiz denetlenir ve sigortalıdır ve pahalı, hassas veya sıcaklığa duyarlı teslimat kuryelerimizin VIP teslimat hizmeti konusunda oldukça deneyimlidir. Teslimden teslime kadar güvenliği en üst VIP kurye düzeye çıkarmak için kullanılacak en iyi aracı belirlemek için teslimat ihtiyaçlarınızı önceden tartışacağız.

Son dakikada aynı gün VIP Kurye teslimata ihtiyacınız olsun veya teslimatı önceden planlamayı tercih edin, size uygun VIP kurye teslimat hizmetini bulacaksınız. Önemli bir öğeyi teslim ederken, süreç boyunca bilgin olmasını istediğinizi biliyoruz ve nakliyenin kilit noktalarında bildirim güncellemeleri göndereceğiz. VIP Motosikletli Kurye hizmetimiz hakkında aklınıza takılan sorular için 7-24 iletişime geçebilirsiniz, iletişim adreslerimiz: +90 543 748 61 61 ya da (0216) 309 40 00 veya mail@motokuryem.com.tr

Vip Kurye Nasıl Çalışır

VIP kurye hizmeti arıyorsanız, hizmetimizi en kısa sürede talep edebilir veya önceden planlanmış bir saat için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bizimle ilk iletişime geçtiğinizde, ekibimizin bir üyesi size ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bir fiyat teklifi sunmadan önce teslimat gereksinimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sorular soracaktır. Maltepe kuryelerimiz nasıl çalışır?

Bize onay verdiğinizde ve ödeme kolaylaştırıldığında, siparişiniz üzerinde çalışmaya başlayacağız. Talep ettiğiniz teslimat gününde, paketinizi teslim alması için yerel bir sürücü ve uygun VIP kuye aracı görevlendireceğiz. VIP kargo – ve araç içinde konumlandırma ile ilgili tüm talimatları dikkate alacağız.

Atanmış sürücünüz, teslimat hedefinize giden en hızlı ve en hızlı rotayı kullanacaktır. Teslimat sırasında nakliye aracı her zaman kilitli kalacaktır. Ayrıca, ek güvenlik için filomuzu GPS ile takip ediyoruz.
Eşyalarınız varış noktasına ulaştığında, atanmış kuryeniz onları seçtiğiniz Vip yere teslim edecektir. Öğeleriniz başarıyla teslim edildiğinde size bildiren bir bildirim alacaksınız.

ilgini çekebilir =  Moto Kurye Hizmeti Kullanmanın Faydaları Nedir?

Neden Vip Kurye Teslimatı?

Garantili hassas koli taşıma ve güvenli, dikkatli taşıma sunan bir kurye hizmeti arıyorsanız, güvenli teslimattan yararlanacaksınız. Şu anda, VIP Kurye teslimat ihtiyaçlarını karşılamak için farklı sektörlerden bir dizi müşteriyle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Güvenli teslimattan en çok yararlanan işletmelerden bazıları sağlık, üretim, BT, hukuk, antikalar, petrol ve gaz ve yaratıcı endüstrilerdir.
Sürücülerimiz İstanbul da yerleşiktir ve tam olarak seçtiğiniz yere teslimat yapabiliriz. İster daha büyük bir şehirde ister daha küçük bir banliyöde yaşıyor olun, bize ihtiyacınız olduğunda size ulaşabiliriz.

Vip Moto Kurye ve Kargo Hizmetleri
Vip Moto Kurye ve Kargo Hizmetleri

VIP kurye teslimat hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ekibimizin bir üyesiyle konuşmak için bugün iletişime geçin. Gereksinimlerinizi derinlemesine tartışabilir ve sizin için ideal olan özel bir plan oluşturabiliriz.

VIP Kurye Özellikleri

VIP Ekspres Kuryeler ile günde 24 saat, haftada yedi gün, yılda 365 gün güvenli, zamanında, ülke çapında teslimat güvenebilirsiniz. VIP Motorlu kurye uzmanları olarak, acil veya anlık taleplere hızlı bir şekilde yanıt vermek bizim işimiz. Ayrıca düzenli motorlu kurye teslimatımız günlük/haftalık & aylık olarak önceden planlayarak yönetmenize yardımcı olabiliriz.

Kendini işine VIP kurye ekibimiz, VIP kurye iş gereksinimlerinize yanıt verecek ve en uygun kişiden kişiye hizmetimizi sunacaktır.

 1. aynı gün kurye
 2. öncelikli aynı gün hizmetleri
 3. güvenli, özel aynı gün hizmetleri

Yönlendirme ve Yol Güzergah Becerileri

Kuryeler, bireysel veya kurumsal müşteriler için mektupları, belgeleri ve paketleri taşır. Kurye sistemleri, kamu ve özel işletmelerin yanı sıra profesyonellerin aynı gün mesaj teslimine güvendiği birçok metropol bölgesinde yaygındır. Çalışma İstatistikleri Bürosu, işverenlerin bir lise diplomasını tercih ettiğini belirtse de, resmi bir eğitim gerekli değildir. İş başında eğitim yaygındır ve genellikle bir bisiklet veya araca ihtiyacınız vardır. Birkaç temel nitelik de sizi kurye pozisyonu.

VIP Motosikletli Kuryenin birincil işlevi paketleri göndericiden alıcıya taşımaktır. Çoğu paketin veya gönderinin zamana duyarlı olduğu göz önüne alındığında, verimlilik başarı için hayati önem taşır. Bu nedenle, kuryeler, yerel yollara ve mahallelere aşinalıklarını tamamlamak için güçlü bir yönlendirme becerisine ihtiyaç duyarlar. Birçok kurye, rotaları haritalamak için taşınabilir GPS cihazları kullanır, ancak kapsadığınız alanları yakından bilmek, yanlış dönüşlerden kaçınmanıza veya sorunlu noktaları daha kolay çözmenize yardımcı olur.

Üstün Hizmet Becerileri

Belge veya paket teslimatı bir hizmet işidir. Bu nedenle, kuryelerin mükemmel müşteri hizmetlerine ve insan becerilerine ihtiyacı vardır. Hem ödeme yapan müşterilerle hem de öğelerin alıcılarıyla etkileşim kurmak için önemli ölçüde zaman harcıyorsunuz. Sadece zamanında teslimat değil, aynı zamanda makul düzeyde bir samimiyet, ödemeler ve hizmet prosedürleri hakkında bilgi ve sorunlarla ilgili yardım bekliyorlar. Bazı durumlarda, paketin hazırlanmasını beklemek veya gönderici veya alıcıya yönelik soruları yanıtlamak için teslimat sürecinizi yavaşlatmanız gerekir. Ofis personeli ile hoş bir tutum, müşteriyi elde tutmaya yardımcı olur.

Kayıtlı ve Şeffaf Hizmet

Araçlı VIP Kuryeler, genellikle her bir çalışmadaki teslimat kayıtlarını takip etmekten sorumludur. Bu, müşterinin iletişim adının, adresinin ve telefon numarasının hizmet kayıtları için günlüğe kaydedilmesiyle ve ayrıca ödemenin toplanması ve kaydedilmesiyle başlar. Ayrıca normalde alıcılardan imza almanız ve herhangi bir soru veya sorun çıkması durumunda teslimat zamanını not etmeniz gerekir. Serbest meslek sahibi olan ve çeşitli müşteriler için yüklenici olarak paketleri teslim eden kuryeler için bu, vergi raporlaması için gelir ve gider kayıtlarını tutmak için daha ayrıntılı yönlendirme gerektirir.

ilgini çekebilir =  Moto Kurye Lisansı ve İzin Belgesi Nasıl Alınır?

Zaman Yönetimi

VIP Kuryelerin verimli zaman yönetimi becerilerine ihtiyacı vardır. Nadiren kesinti yaşarlar çünkü işverenler yalnızca tipik talebi karşılamak için gerekli sayıda kurye kullanır. Böylece gün boyunca sürekli sipariş alır ve çalıştırırsınız. Bazı durumlarda, bir saat veya daha kısa sürede teslimat gerektiren acil aramalar gelir. Yürüyen veya motosiklete binen kuryeler için, zamanında teslimat yapmak için de temel düzeyde fiziksel uygunluk ve dayanıklılığa ihtiyacınız vardır.

VIP Ekspres Kurye Servisi

VIP Ekspres Kuryeler ile günde 24 saat, haftada yedi gün, yılda 365 gün güvenli, zamanında, ülke çapında teslimata güvenebilirsiniz . VIP Ekspres Kurye uzmanları olarak, acil veya anlık taleplere hızlı bir şekilde yanıt vermek bizim işimiz. Ayrıca düzenli teslimatları günlük, haftalık veya aylık olarak önceden planlayarak yönetmenize yardımcı olabiliriz.

Kendini işine adamış profesyonel kurye ekibimiz, özel iş gereksinimlerinize yanıt verecek ve en uygun kişiden kişiye hizmetimizi sunacaktır.

VIP Ekspres kurye servisimiz, şunları sağlar:

 1. Aynı gün kurye
 2. Öncelikli aynı gün hizmetleri
 3. Güvenli, özel aynı gün hizmetleri
 4. Yerli ve milli hizmet
 5. Talep üzerine veya planlanmış hizmetler
 6. Basit ve esnek rezervasyon seçenekleri – telefon, çevrimiçi veya şahsen
 7. Tam eğitimli ve profesyonel kuryeler
 8. E-posta ve kısa mesaj izleme bildirimleri
 9. Çevre dostu seçenekler
 10. Yönetim raporları ve Hizmet Seviyesi Anlaşmaları
 11. Esnek ödeme seçenekleri

VIP Kurye Avantajlarınız

AKINCI VIP Kuryeleri, her ihtiyacınıza uygun eksiksiz bir araç ve ekipman filosu sunar. Arabalar, kargo minibüsleri, 18 – 24 ft düz kamyonlar (asansör kapılı veya asansörsüz) ve çekici römorklu hizmetler. VIP, teslimat ve teslim alma hizmetlerini zamanında, kapsamlı ve uygun maliyetli bir şekilde sağlama konusunda benzersiz niteliklere sahiptir.

Akıncı Kurye Yönetim kadromuz 15 yılı aşkın ulaşım yönetimi tecrübesine sahiptir. Ayrıca, hiçbir işletmenin birbirine benzemediğini bildiğimiz için tüm teslimat ihtiyaçlarınızı özelleştirebiliriz. Müşterilerimize en iyi VIP kurye hizmeti sunmaya özen göstererek işimizi yürütmeye inanıyoruz. “Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Çarklarımızı Döndürmek” sloganımızdır.

 • İsteğe Bağlı VIP Kurye: VIP Kurye’yi aramanızın ardından dakikalar içinde işiniz bir kuryeye atanır ve talimatlarınıza göre gerçekleştirilir.
 • Hızlı VIP Kurye: Önemli yüklerinizi hızlandırmak için Kargo Vanları veya düz kamyonlar mevcuttur.
 • Planlı Kurye Teslimatları: Düzenli planlanmış teslim alma ve teslimatlar dahil olmak üzere iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir program oluşturabilir ve özelleştirebiliriz.
 • VIP Lojistik: Denetim faturaları, faturaları kanıtlama, kamyon nakliyecileri ile pazarlık oranları ve tüm lojistik işlerin ele alınması mevcuttur.
 • Depolama Hizmetleri: Özel depolama ihtiyaçları veya depolama gereksinimleri olan şirketler için depolama mevcuttur. Kargonuz günün her saatinde sevkiyata hazırdır. Profesyonel müşteri hizmetleri personelimiz, anında alma ve acil teslimat için hazırlık için her zaman hazırdır. 
 • Asansör Kapısı Olan Kamyonlar: VIP Kurye Hizmetleri, kamyonlarımızın asansör kapıları hizmetiyle hemen hemen her rıhtım için – her yerde, her zaman – yükleme ve boşaltma prosedürlerini basitleştirebilir. 

Telsizle gönderilen kamyonlarda üniformalı sürücülerden oluşan bir kadroyla donatılmış ve ofiste mükemmel, iyi eğitimli bir destek personeli tarafından desteklenen VIP, işi sizin için gerçek zamanlı olarak yapar. Yüksek eğitimli deneyimli ve tecrübeli VIP kurye çalışanlarımız, hevesli ve hoş tavırları için seçilmektedir. Müşterilerimizin güvenebileceği nazik ve etkili hizmet vermek üzere eğitilmişlerdir. Sürücülerimiz ayrıca güvenlik konusunda eğitimlidir ve birçoğu Kaliteli Kurye Hizmet Sertifikalıdır. Kesintisiz yerine getirilmesi gereken günlük rutin teslimat veya dün olması gereken son dakika acele teslimat olsun, VIP Akıncı Kuryeleri bu talebi karşılamak için orada.

ilgini çekebilir =  A2 Motosiklet Ehliyeti Nedir ?
A++ Kalite Kurye LojistikleriEkonomik Fiyatlar
Şehirlerarası/Uluslararası TeslimatOnline İşlevler ve Yenilikler
Özelleştirilmiş Kurye ÇözümleriLisanslı, Gümrüklü ve Garantili
Güvenli ve Hızlı VIP TaşımacılıkLojistik/Depolama
VIP Akıncı Kurye Hizmetleri

En üst düzeyde profesyonel kurye müşteri desteğine ek olarak VIP Kuryeleri, teslimat endüstrisi için en son ve en büyük teknolojiyi sunmaktan memnuniyet duyar. Müşterilerimiz siparişlerini girebilir ve takip edebilir, tamamlanan teslimatlar ilgili gerçek zamanlı e-posta veya faks bildirimlerini alabilir, faturalarını görüntüleyebilir, sipariş geçmişlerini araştırabilir ve fiyat teklifi alabilir. Yerleşik, iyi yönetilen bir şirketle iş yaptığınızı bilmenin huzurunu yaşayacaksınız.

“Hiçbir gönderi çok büyük veya çok küçük değildir!”

Akıncı VIP Kurye Hizmetleri

VIP Kurye Süreci Nasıl Oluyor?

VIP Kurye, acil belgeler ve diğer gönderiler için bir nakliye hizmetidir. Hizmet, önemli belgeleri veya küçük paketleri hemen göndermesi veya alması gereken şirketlere ve bireylere yöneliktir. Ele aldığımız ana rota İstanbul’da postalanan paketlerdir, ancak elbette sizin için önemli olan belgelerin İstanbul ve Türkiye’nin her yerindeki şehirlere ve şehirlerden ekspres teslimatını veya teslimini garanti ediyoruz.

VIP Kurye Siparişi Nasıl Verilir

VIP Kurye siparişi verme sürecinin tamamı son derece basittir. Ana iletişim kanalı telefon numarasıdır. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve nerede bir VIP kuryeye ihtiyacınız olduğunu söylemek. Siparişin uygulanabilirliğini derhal onaylayacağız ve ödeme için bir proforma fatura sağlayacağız. Ardından şık giyimli kuryemiz paketi sizden alacak ve hemen belirttiğiniz yere bizzat teslim edecektir. Ancak, yasallık paketiyle ilgili şüphe olması durumunda hizmeti sunmayı reddedebileceğimizi belirtmek isteriz. VIP Kurye, sağduyu, profesyonellik ve dakiklik ile karakterizedir. Bize emanet edilen paket %100 verimlilik ve müşteri memnuniyeti ile teslim edilir.

VIP Kurye Neler Yapabilir

Hava Limanı Hizmetleri: Sizi veya misafirlerinizi havaalanından güvenli, hızlı ve seçilen yere zamanında ulaştıracağız.
Özel Şöför: En kaliteli taşımacılık hizmetini almak herkesin hakkıdır. Bizim için her zaman VIP’sin. Saatlerce veya uzun mesafeli yolculuklar için sürücüler.
Etkinlik Organizasyonu: Ayrıca daha fazla kişi için ulaşım, 6 ila 20 kişilik otobüs veya birkaç limuzin düzenleyeceğiz. Tüm etkinliklerin konukları ve çalışanları için ulaşım sağlayacağız. Konferanslar, konserler ve diğer etkinlikler.

Profesyonel VIP Hizmetleri

Taşımacılık endüstrisindeki birkaç yıllık deneyimime ve erken yaşlardan itibaren otomotiv endüstrisine duyduğum tutkuya dayanarak oluşturduğum VIP Kuryeler. Sektörün en iyileri ile işbirliği içinde, sizin için buradayız. Güvenebileceğiniz, her görevi emanet edebileceğiniz ve profesyonellik beklediğiniz birini arıyorsanız doğru yere geldiniz. Hizmetlerime karar vererek, İstanbul veya Türkiye’nin seçtiğiniz herhangi bir varış noktasına zamanında ve güvenli bir şekilde varacaksınız. Ancak, olanaklarım bir araba ile sınırlı değil.

Akıncı VIP Kurye Hizmeti Farklı Olan Nedir?

Piyasadaki VIP Kurye Sürücüleri farklı kılan şey, her gün özel araçların sürücüleri olan kişilerin profesyonelliğidir. Rastgele insanlar veya ara sıra araba kullanan insanlar değiller. Her sürücü İngilizce bilir ve şoförün maharetini bilir ve bu iş onların tutkusudur. Aradığınızda veya iletişim formunu doldurduğunuzda direkt benimle, resimde gördüğünüz kişiyle konuşacaksınız. Aracılar olmadan da sizin için gelebilirim. İstediğiniz hizmeti her zaman aynı en üst düzeyde alacağınıza dair %100 garantiniz var.

Akıncı Kuryelerinin diğer hizmet yelpazesi:

Otogar KuryeŞehirler Arası Kurye
İstanbul Havalimanı KuryeUzun Yol Kurye Hizmeti
Otobüs KuryeŞehir dışı Kurye
Normal Kurye HizmetiOto Sanayi Kurye
Vip Kurye HizmetiGece Kurye
Uçak Kargoİstoç Kurye
VIP Kurye Hizmetleri

Yorum yapın