Levazım Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Levazım da gönderilecek değerli veya teslim edilmesi zaman alabilecek bir öğeniz mi var? Aceleniz yoksa, Levazım kuryelerimiz ile rezervasyon yapmak için ucuz Levazım kurye hizmetleri sunuyoruz. Bu ekonomik ve ucuz Levazım kurye hizmetleri, ister doğrudan kapınızdan teslim alınsın, ister yerel bir teslim noktasında teslim olsun, paket teslimatınız için en düşük fiyatı sunar.

7/24 Levazım Kurye

Profesyonel Levazım KuryesiBeşiktaş, Levazım ve tüm İstanbul da tam kapsamlı kurye lojistikleri.
Levazım Özel Kurye Levazım özel kuryeler, iş ihtiyaçlarınıza veya isteklerinize göre özelleştirilmiş hizmet.
VIP Levazım KuryeYüksek değerli ürünleriniz için 25.000 TL kadar sigortalı & garantili taşıma.
Levazım Şehirlerarası Kuryeİstanbul çıkışlı, Türkiye’nin ayak basılabilen her herine kargo teslimatları.
Ekonomik Levazım Kurye FiyatıYöneticilerimiz ve ekip arkadaşlarımızın hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur!
Levazım Kurye Lojistikleri
Levazım Kurye HizmetleriPin
Levazım Kurye Hizmetleri

Levazım Kurye

Belki de mümkün olan en ucuz kurye teslimat hizmetini isteyen bir işletmesiniz? Ya da belki de istemediğiniz bir alışverişi iade etmenin en ucuz yolunu mu arıyorsunuz? Bazen fiyatın zamandan daha önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden seçebileceğimiz bazı ucuz kurye hizmetlerimiz var.

 1. Paketiniz mümkün olan en düşük fiyata teslim edilir
 2. Daha düşük değerli ürünler için ideal
 3. Maksimum koli uzunluğu ve ağırlığı – 120cm ve 25kg
 4. Ucuz ve ekonomik paket teslimat hizmetlerimizden bazılarıyla, paketinizi teslim aldıktan sonra 2 gün içinde teslim alabilirsiniz – harika bir fiyata harika bir hizmet!
 5. Online kurye takip ederek rahat ve huzurlu kalın. Küçük bir ekstra ücret karşılığında bazı ekonomik hizmetlerle garantili bir teslimat imzası bile sunabiliriz.
 6. Ekonomik teslimat yeterince hızlı değil mi? Neden ertesi gün teslimat seçeneklerimize göz atmıyorsunuz? Bu hizmetler için de bazı harika bütçe seçeneklerimiz var.
 7. Levazım Kuryenizin Paketinizin yolculuğunda nerede olduğunu bilmeniz için çevrimiçi izleme ve güncellemeler mevcuttur.

Levazım Motosikletli Kuryeleri, Paketinizin yolculuğunda nerede olduğunu bilmeniz için çevrimiçi izleme ve MPD, çok çeşitli paket teslimat hizmetlerini karşılayabilir. Rezervasyonunuzla ilgili daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa veya ihtiyaçlarınızın benzersiz olduğunu düşünüyorsanız, lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.


Profesyonel Levazım Kurye

Levazım kurye genel merkezimizden İstanbul ve Türkiye de ki kurye lojistik ağımıza kadar tüm siteler sahibi tarafından yönetilir ve yerleşik özveri ve özen, hizmet kalitesinin rakipsiz olduğu anlamına gelir. Akıncı Kurye Hizmetleri Ekibimiz ve Levazım kuryelerimiz, CRB kontrolünden geçirilmiş, eğitilmiş ve uzun yıllara dayanan kurye deneyimine sahiptir, bu nedenle, basit bir teslimattan karmaşık bir çoklu teslimata kadar ve tüm problem çözme işlemlerinin standart kurye şirketinizin üzerinde bir beceriye sahip olmalarını gerektirdiğinden emin olabilirsiniz. .


Ortak Başarı karşılıklı yarar sağlayan ortaklıklar, Levazım Profesyonel Kuryeleri bunları sunar – minibüste tam olarak ne diyorsa onu yapmak ve güvenle çalışmak ve ait olmak için harika bir şirket olmak. Bu güçlü bir kültürdür ve kalan, eğlenen veya giden insanları kendi seçme eğilimindedir! Teknoloji söz konusu olduğunda, Levazım da Akıncı kuryelerimizle yaptığımız şeyin gücü, yukarıdaki deneyimlerin yenilikle bir araya gelmesidir – bu nedenle, grubumuzda bir tane olmasına rağmen kendimizi bir teknoloji şirketi olarak markalaştırmıyoruz – ancak teknolojimizde ısrar ediyoruz Şeffaf hizmet sunumunun paydaş deneyimimizin ön saflarında yer almasını sağlamak için ağır kaldırmanın çoğunu yapmak.

Yenişehir Kurye HizmetiPin


Neden Levazım Kuryemizi Seçmelisiniz?

Teknolojimiz sitelerimizi, sürücülerimizi, depolarımızı ve içeriklerini, müşterilerimizin web sitelerini/pazaryerlerini ve diğer işletim sistemlerini ve tüm taşıyıcılarımızı tek bir kullanıcı ara yüzü için birleştirir. Levazım Kurye Lojistik sürecini kullanıcılar için basit tutmak için çok akıllı bir teknoloji. Hayatınızı kolaylaştıran akıllı algoritmalar. Levazım Kurye Lojistik yönetimi ihtiyaçlarının yerini alacak ve sevk yönetimi ihtiyaçlarınızın ve ortaya çıkan sorunların %99’unu ortadan kaldıracaktır.

neden Levazım kuryelerini seçmelisiniz:

 • İşinizle birlikte büyür: Ayda bir düzine gönderi için birkaç palet alanı kiralayabilir veya dünya çapında binlerce gönderi yapabilirsiniz.
 • Yereldir: Levazım, Beşiktaş ve İstanbul genelindeki servis merkezleriyle stoklarınızı elinizin altında tutabilirsiniz
 • Şeffaftır: sevkiyat laboratuvarı ile envanterinizi ve teslimatları yakından takip edebilirsiniz
 • Kişiseldir: Küçük bir işletme kurmanın zorluklarını biliyoruz, bu yüzden sizin için en uygun çözümü uyarlayacağız
 • Esnektir: İster anında, ister aynı gün içinde teslimat, isterse uluslararası nakliye hizmeti isteyin, güvenceniz bizdedir.

Kurumsal Levazım kuryelerin sipariş karşılama ve teslimatı bir sonraki seviyeye taşır. Bu akıllı kurye çözümleri, tüm kurye/kargo/lojistik gereksinimlerinizi ayırmanıza, takip etmenize ve yönetmenize, paket ve gönderilerinizi tek bir basit platformda ifade etmenize olanak tanır. Ancak merak etmeyin, bu karmaşık bir teknoloji platformu değil, telefon hattının sonunda hayatı sizin için kolaylaştıracak bir yardım var!


Gece & Şehirlerarası Kurye

Gecelik ve Şehirlerarası Levazım kurye hizmetimiz, İstanbul, Beşikta, Levazım ve tüm Türkiye’de malları karayolu, hava ve deniz yoluyla taşır. Tarafımızdan yönetilen çok sayıda teslimat seçeneği ile sizi Hermes, DHL, DX ve daha fazlası gibi lojistik kurye taşıyıcılarına bağlıyoruz. Tamamen entegre ve çevrimiçi olarak, birden fazla taşıyıcıda birden fazla gönderiyi yönetmenize yardımcı olarak, her teslimatın verimli ve uygun maliyetli olmasını sağlıyoruz. İster yurt içi ister yurt dışı teslimata ihtiyacınız olsun, aynı gün, ertesi gün veya gelecek hafta paketinizin gitmesi gereken yere ulaşmasını sağlayacağız. Ayrıca, gerçek zamanlı online Levazım kurye rezervasyon, takip ve yönetim seçenekleriyle her teslimatı yakından takip edebilirsiniz.

Motosikletli Levazım KuryePin
Motosikletli Levazım Kurye

Neden Şehirlerarası Kuryemizi Seçmelisin

 • Uygun ve ucuz Levazım kurye maliyetli – çoğu teslimat için konsolide teslimat ihtiyatlı bir seçenektir
 • Hızlı – kullanımı kolay platformumuz, manuel girdi gönderi oluşturmanın beş saniye sürmesi anlamına gelir
 • Güvenilir – 1000’den fazla kurumsal kullanıcıyla 
 • Hayatınızı kolaylaştırır: – yardımsever müşteri hizmetlerimizle tüm teslimat yönetimini sizin için biz yaparız
 • İzlenen ve şeffaf – size nakliye hakkında sınırsız bilgi vermek için taşıyıcılarla gerçek zamanlı olarak iletişim kuracağız
 • Mobil – PC’nizden, dizüstü bilgisayarınızdan veya tabletinizden teslimatı takip edebilirsiniz
 • Size özel – tam nakliye gereksinimlerinize göre oluşturulmuş çözümler 
 • Performans liderliği – Otomatik En İyi Performans Yönlendirmemiz, bulabileceğimiz en verimli teslimatı garanti eder

Levazım E-Ticaret Kurye

E-Ticaret firmanızın veya online işinizin sorunsuz büyümesini sağlamak için depolama, toplama, paketleme ve gönderme ile e-ticaret kolaylaştı. Tutkulu, kurucu liderliğindeki online e-ticaret kuryesi ve markalar için yerine getirme. Bir işletme neden depolama ve toplama ve paketleme işini dış kaynak kullansın? Beşiktaş, Levazım da markanızı piyasaya sürdüğünüzde ve satışların hızlanması heyecan vericidir. Evinizin / garajınızın dolu olması o kadar heyecan verici değil ve kendinizi depo toplayıcı ve paketleyici olarak yeni bir işte buldunuz.

E-Ticaret işinize başladığınız şey gerçekten değil. İşte bu noktada e-ticaret kuryesi ve/ya yerine getirme hizmetleri devreye girer E-Ticaret için dış kaynak kullanımı büyük bir adım olabilir. Gerçekten size VE işinize uygun bir sipariş karşılama sağlayıcısı seçmeniz gerekiyor. Ancak Levazım, Beşiktaş veya İstanbul da kurye/lojistik deposuna ihtiyacınız varsa, ziyaret edebileceğiniz ve kiminle ilişki kurabileceğiniz kişi konusunda Levazım motosikletli kuryelerimiz tam size göre. İstanbul ve Türkiye tamamın da 30 yerel site ve 1000’lerce müşterimizle, e-ticaret kuryeniz ve sipariş karşılama şirketiniziz. İletişim için 7/24 bu destek kanallarını kullanabilirsiniz: (0216) 309 40 00 & +90 (543) 748 61 61 mail@motokuryem.com.tr

E-Ticaret Levazım Kurye Faydaları

15 yıllık kurye endüstri deneyime sahip, sahibi tarafından yönetilen bir kurye & dağıtım firmasıyız. Yaptığımız işte uzmanız, bu nedenle vergi iadenizi yapmak için bir muhasebeciye ve arabanızın bakımını yapmak için bir tamirciye sahip olmanız gibi, teslimat için Levazım kurye lojistik uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. Online stok envanterinizi tutacağız, siparişleri alacağız, ürünleri toplayıp paketleyeceğiz ve varış noktalarına göndereceğiz.

Ve tüm uzmanlığı, online pazar yerlerinizden depomuzdaki ürünlerinize, siparişlerinize ve teslimatları %100 şeffaflık sağlayan yenilikçi kurye/lojistik platformumuz Akıncı Web Site Hizmetleri ile birleştirdik online pazar yerleriyle entegre olarak, işinizi büyütmeye odaklanabilmeniz için verimli, şeffaf ve özelleştirilmiş envanter, depolama ve teslimat konusunda size yardımcı olacağız.

Levazım Kurye Konumu

Levazım Kurye Konum Koordinatı: 41°03’42.8″N 29°01’03.7″E
Levazım Kurye Enlem Boylam: 41.061900, 29.017689
Kurye Google Plus Kodu: 3269+Q38 Beşiktaş, İstanbul
Kurye Adresimiz: Levazım, 34340 Beşiktaş/İstanbul


Levazım Kurye s.s.s

Beşiktaş Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

3
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp