Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

Zamanlanmış Teslimat hizmetimiz(Acil Kurye Hizmeti) için ücretsiz para iade garantisi sunuyoruz. Gönderinizi Zamanlanmış Teslimat hizmetini kullanarak bizimle göndermeyi seçerseniz ve bizim tarafımızdan bir hata nedeniyle Gönderinizin teslimatı için kararlaştırılan zaman sınırını karşılayamazsak, bir kredi alma veya yapılan Masrafların iadesini alma hakkınız vardır. Sevkiyat ile ilgili olarak.

Diğer tüm Para iade garantisi için, Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri için Ek Ücret ödeyerek söz konusu Para iade garantisi için kararlaştırılan süre içinde garantili teslimata yükseltme seçeneğiniz vardır.

Hedefiniz ne olursa olsun, Gönderdiğiniz her Gönderi için size garantili teslimata yükseltme şansı sunan tek şirketiz!

Sitemize bir Sipariş verirken, Gönderinizin Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri kapsamında olup olmadığı konusunda bilgilendirileceksiniz. Değilse, merak etmeyin, kısa bir süre sonra size Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri arama fırsatı sunulacaktır.

Teslimat için önemli bir son teslim zamanına sahip olduğunuz  da Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri  aramanızı öneririz. Bu sıkı süreyi karşılayamazsak ve bu başarısızlık bizim kusurumuzdan kaynaklanıyorsa, ya bir kredi almaya hak kazanacaksınız ya da Sevkiyatla ilgili olarak yapılan tüm Masraflar, toplam kayıp durumunda tam olarak ve orantılı olarak size iade edilecektir. Para iade garantisi Koşullarına tam olarak uyulması şartıyla kısmi kayıp durumunda meydana gelen kayıp . Aşağıdaki durumlarda Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri için geçerli değildir:

  • Mücbir Sebep Olayı (Madde 11);
  • Hizmet Koşullarımızda listelenen belirli durumlarla ilgili olarak (Madde 15.1(a)-(f));
  • Etiketleme ve Paketleme Kriterlerimize uymama (Madde 7); veya,
  • Uygulanmakta olan bir PH Hacmi (Madde 12.13(f)).
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp