Otakçılar Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Şubat 25, 2023 tarafından Moto Kurye

Otakçılar kurye hizmeti tüm gönderileriniz birkaç tıklamayla, en iyi fiyatlarla. Otakçılar kurye, şirketler, profesyoneller ve bireyler için Otakçılar, Eyüp ve İstanbul da ki tüm konumlara mektup, koli veya palet göndermek için bir karşılaştırma aracıdır. Standart veya ekspres Otakçılar kurye paketlerinizin nakliye ücretlerini karşılaştırın ve Otakçılar veya Eyüp, İstanbul olarak, seçtiğiniz varış noktalarına en düşük ücretlerle gönderin.

🏍Otakçılar Kurye Çözümleri🏎Moto Kurye Çözümleri
Otakçılar KuryeOtakçılar her yerine acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
🚀Otakçılar Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Otakçılar her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
🪐Kurumsal KuryeOtakçılar kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
💎Ekonomik Kurye FiyatıOtakçılar müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
🌟Aynı Gün TeslimatOtakçılar o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
🎯Otakçılar Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
🏆Sabit Oranlı Otakçılar Kurye Otakçılar sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
🥇Otakçılar Kiralık KuryeOtakçılar her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Otakçılar Kurye Hizmetleri

Otakçılar Kurye HizmetleriPin
Otakçılar Kurye Hizmetleri

Otakçılar Kurye Hizmetleri

Neden Otakçılar kurye ile gönderi yapmalısınız? Otakçılar özel kurye, paket göndermek için en iyi tekliflere adanmış bir moto kurye çözümleridir. Otakçılar kurye ve hızlı kargo koli taşımacılığı konusunda uzman şehirlerarası kurye taşıyıcılarla ortaklıklar kurduk ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler bulmanıza yardımcı oluyoruz.

 1. KURYE GÖNDERİ TALEBİ: Sayfanın üst kısmında yer alan Otakçılar kurye fiyat karşılaştırıcısına gidin.
  • Kalkış ve varış yerini, kolinizin ağırlığını, boyutlarını ve şehirler arası kurye gönderinizin değerini girin.
  • Karşılaştır butonuna tıklayın.
  • Taşıyıcı ücretlerini karşılaştırırım
 2. KURYE FİYAT KARŞILAŞTIR: Otakçılar gün içi kurye ortak taşıyıcılarımızın paket teslimat hizmetlerine erişin ve fiyatlarını öğrenin.
  • Moto kurye fiyat tekliflerini değerlendirin ve arabalı kurye ihtiyaçlarınıza uyan ucuz kurye hizmetini seçin.
  • Bilgilerinizi onaylayın ve sipariş verin.
  • Paketimi gönderiyorum
 3. ÖDEME: Kredi kartı ile güvenli sunucumuz üzerinden online ödeme yapın.
  • Kurye sevkiyat etiketlerini (ve gerekirse gümrük belgelerini) yazdırın.
  • Moto kurye paketimin teslimatını takip edebilirim
 4. PAKETİ TAKİP ET: Alıcısına teslim edilene kadar araç kurye gönderilerinizin durumunu doğrudan sitemizden gerçek zamanlı olarak takip edin

Otakçılar Moto Kurye

Otakçılar moto kurye ortak taşıyıcılarımızın moto kurye fiyat tekliflerini sizin için karşılaştırıyoruz ve sadece birkaç tıklamayla paketlerinizi güvenli bir şekilde göndermek için en iyi Otakçılar moto kurye fiyatı buluyorsunuz. Express moto kurye gönderisi yapmak için aynı gün teslimat zaman kaybetmenize neden olan yolculuklara artık son, gönderi çevrimiçi yapılır ve moto kurye paketinizin yönetimi için ideal çözümünüzü seçersiniz.

 • Kolay, hızlı ve ekonomiktir,
 • Kalıcı faydalar,
 • Ucuz paket teslimat hizmeti garantili,
 • Her zaman ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış teklifler,
 • Ücretsiz ulaşım teklifleri,
 • Hareket etmek zorunda kalmamanın rahatlığı,
 • Güvenilir ulaşım ağları.

Evde, şirketinizde veya iş yerinizde bir teslim alma planı yaparsınız veya 7/24 kurye paketinizi bir postaneye veya aktarma noktasına bırakırsınız.

ilk Otakçılar kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Otakçılar Hızlı Kurye

Otakçılar hızlı kurye küçük paketler, değerli eşyalar göndermek veya dünyanın herhangi bir yerine rekor sürede büyük boyutlu gönderiler göndermek için en ucuz acil kurye fırsatları aldığınızdan emin olmak için hızlı kurye maliyetlerini hesaplamanıza artık gerek yok.

Düşük Otakçılar hızlı kurye ücretleri mi arıyorsunuz? Teslimat sürelerini optimize etmek mi istiyorsunuz? Transit süresi önceliğiniz mi? Ekspres Fatih kurye teslimat veya standart teslimat, size uygun hizmeti seçmek için kriterlerinizi siz belirlersiniz. Otakçılar, Eyüp ve İstanbul bölgesin de Türkiye’nin diğer ucuna veya komşu bir ülkeye bir paket göndermek için hızlı ve kolay bir şekilde karar vermenizi sağlayacak tüm unsurlara sahipsiniz: teslim alma tarihi, sigorta, hızlı kurye süreleri, vb.

Burada, Otakçılar kurye teslimat sürelerini tahmin etmek ve kurye paketlerinizin fiyatını hesaplamak için nesnelerin ve simülatörlerin ağırlığını değerlendirmek için bilgiler bulacaksınız.

Otakçılar Kurye Hizmetleri

Otakçılar Express Kurye

Otakçılar hızlı kurye, paketin 48 çalışma saati içinde teslim edilmesini sağlar. Türkiye’nin başka yerlerinde, örneğin Bursa, Ankara, Trabzon gibi çoğu varış noktası için 12 ila 24 saat teslimat. Otakçılar, Eyüp ve İstanbul, Türkiye de ki Express kurye gönderileriniz için Ataşehir kuryelerimiz size kurye teslimat hizmeti, şeffaflık ve hesaplayıcı sağlar.

Acil Otakçılar kurye size neleri sunabilir:

 • Paketinizi hazırlamak,
 • Paketinizi paketlemek,
 • Paketinizi tartmak,
 • Paketinizi ölçmek.

Gönderilecek nesneyi seçersiniz, gönderinin menşei ve varış yeri gibi özelliklerini doldurursunuz ve size, moto kurye fiyatı paketin tahmini ağırlığına ve boyutuna karşılık gelen Sarıyer kurye çeşitli posta ücretlerini sunarız. Simülasyonu istediğiniz kadar tekrarlayın ve zaman kazanmak için koli damganızı veya etiketinizi çevrimiçi olarak satın alın!


🚀Kurye🛵Lojistik
Otakçılar Moto KuryeOtakçılar Yaya Kurye
Otakçılar Nöbetçi KuryeOtakçılar Gece Kurye
Otakçılar Motorlu KuryeOtakçılar Özel Kurye
Otakçılar Ekonomik KuryeOtakçılar VIP Kurye
Otakçılar Acil KuryeOtakçılar Gün İçi Kurye
Otakçılar Gece KuryeOtakçılar Ekspres Kurye
Otakçılar Araç KuryeOtakçılar Uzun Yol Kuryesi
Otakçılar Kiralık KuryeOtakçılar Ucuz Kurye
Otakçılar Uçak KuryeOtakçılar Arabalı Kurye
Otakçılar Moto Kurye

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Otakçılar Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Otakçılar kurye fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye Otakçılar

Otakçılar Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Otakçılar Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Otakçılar Moto Kurye Fiyatı Nedir?

Otakçılar moto kurye fiyatı ve bir paket nakliye ücretini nasıl hesaplarım? Moto kurye paketi göndermeden önce kurye hizmetleri fiyatını bilmek istersiniz. Otakçılar moto kurye fiyat karşılaştırıcısı sayesinde bu süreçte size destek olur. Ve çok basit!

Otakçılar hızlı kurye taşıyıcıları, bir paketin hızlı kurye ücretini iki şekilde belirler:

 1. gerçek ağırlığına göre,
 2. hacimsel ağırlığına göre.

Hacimsel ağırlık kavramı, yüksek ağırlık/boyut oranına dayanmaktadır. Bu ölçüm, taşıma sırasında bir paketin kapladığı alanı hesaba katar. Nispeten hafif olmasına rağmen hacimli olan ve dağıtım ağında çok yer kaplayan mallar ile ağır ancak hacmi az olan mallar arasında ayrım yapılmasını mümkün kılar.

Hacimsel ağırlık, gerçek ağırlığından büyükse, hacimli ancak hafif koliler için geçerlidir. Gönderilerinizle ilgili tüm genel sorularınızın yanıtlarını bulmak için SSS bölümüne bakın. İletişim için : mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

Otakçılar, EyüpPin
Otakçılar, Eyüp

Otakçılar Kurye S.S.S

Otakçılar Kurye Kimdir?

Otakçılar kurye her taşıyıcı, hacimsel ağırlık vergilendirmesi ilkesini uygulayıp uygulamayacağını seçer ve gönderinin moto kurye fiyatını hesaplamak için kullanılan kendi hesaplama formülünü kullanır. Otakçılar kurye platformunu kullanarak paketinizin hacimsel ağırlığını hesaplamanıza gerek kalmaz, moto kurye fiyat karşılaştırma aracımız bunu sizin yerinize yapar.

Otakçılar Kurye Ne Tür Hizmetler Sunar?

Otakçılar kurye türleri doğru bir hacimsel ağırlık elde etmek için gönderinizin boyutları ve ağırlığı hakkında doğru bilgileri verdiğinizden emin olun. Gerçekten de, önerilen moto kurye fiyatları yalnızca sizin beyanlarınıza dayanmaktadır. Ayrıca, kontrol ve yanlış beyan durumunda gecikmelere ve daha sonra tarafınıza fatura edilecek ek maliyetlere maruz kalırsınız.

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp