Hasköy Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Yıl hızla ilerliyor ve Hasköy Kuryeleri de onunla birlikte ilerliyor! Son birkaç yıldaki başarılarımız, yeni hesap listemize eklemeye ve mevcut müşterilerimizle genişlemeye devam ettikçe çoğalmaya başlıyor. Yerel filo dış kaynak kullanımı ve yönlendirilmiş hizmetler gelişmeye devam ediyor, ancak sürekli genişlememizin yolunu açan, e-ticaret ve tıbbi malzeme müşterileri için aynı gün ve ertesi gün dağıtım konusundaki uzmanlığımızdır.

Gerçek mekanda faaliyet gösteren konumlarımız bu girişimin temelini oluşturuyor, ancak en büyük etki, bu hizmeti ele alan 3. Taraf Lojistiğimizin büyümesidir. Ülke çapında çevrimiçi hizmetlerimiz aracılığıyla çalışan acentelerimiz, müşterilerimize aynı gün içinde e-ticaret ihtiyaçlarına ve işletmeler arası e-ticaret ihtiyaçlarına eksiksiz bir yerel çözüm sunmaya yardımcı oluyor. Düzenli olarak açılan yeni pazarlarla Hasköy Hızlı Kuryeleri, uzun yıllar boyunca e-ticaret hizmeti girişiminin en hızlı büyüyen ön saflarında yer alacak!

Hasköy Kurye

Hasköy Kuryeleri , merkezi İstanbul, Beyoğlu, Hasköy de bulunan özel bir şirkettir. Hasköy Ekspres Kuryeleri Kasım 2005’da kurulmuş ve Hasköy Profesyonel Kuryeleri ilk kurye teslimatını Mart 2005’de gerçekleştirmiştir. İstanbul da ki ofislerimiz 2008 Nisan’ında açılmıştır. 2010 yılında Hasköy Ekonomik Kuryeleri posta hizmeti vermeye başlamıştır. Merkezi, çoğaltma ve ilgili ofis hizmetleri, İstanbul, Beyoğlu, Hasköy de ki müşterilerimize dış kaynak sağlama işlevleri. 2016 yılında İstanbul operasyonumuz, ülkedeki büyük bilgisayar, elektronik ve iletişim parçaları tedarikçilerinin çoğu için depolama ve dağıtım hizmetleri sunmaya başladı.

İstanbul, Hasköy de ki pazarlarımız da üçüncü taraf lojistik depolama ve dağıtım hizmetleri sunmaktadır. 2006 yılının Ocak ayında, Hasköy Hızlı Kuryelerini satın alarak yukarıda belirtilen tüm hizmetleri sağladı ve ilk yıl gelirlerini %47 oranında artırdı. Hasköy, Beyoğlu da ki operasyonumuz şu anda S 12.000 metrekarelik bir depoda faaliyet gösteriyor. İstanbul, Hasköy yerinde ve rota teslimat kolunu ve daha önce Perth Amboy, NJ’de bulunan bir Hasköy de aynı gün teslimat hizmeti olan Hasköy Ekspres Kuryelerini satın aldı. İki işlem şirketimize 180’den fazla çalışan ekledi ve 8.000.000 TL’dan fazla gelir ekledi.

Hasköy Kurye Ofis Hizmetleri

Posta merkezi ve arka ofis dış kaynak kullanımının ilk öncülerinden biri olan Hasköy Kuryeleri , verimliliğinizi artıracak, kârlılık maliyetlerinizi azaltacak ve ana işinize konsantre olmanızı sağlayacak deneyim, bilgi ve uzmanlığa sahiptir. Hasköy Kurye ve Ofis Hizmetleri Yönetimi , ister anahtar teslim operasyon ister departman personel ataması olsun, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış özelleştirilmiş bir hizmet sunar. Yede kleme endişelerine, üretkenlik kaybına veya eğitimsiz geçici yardım ihtiyacına son vererek her gün tam bir personel garantisi veriyoruz. iletişim: mail@motokuryem.com.tr veya +90 543 748 61 61

Bu kadro garantisi sadece işin yapıldığına dair güvence sağlamakla kalmaz, aynı zamanda şirketin diğer çalışanları için üretkenlik süresini de arttırır. Ayrıca, tam personel garantimiz departman çalışan sayısını azaltabilir, maaş tasarrufu sağlayabilir ve maliyetlerden yararlanabilir. Hasköy Kuryeleri ayrıca ek ücret ödemeden sürekli yönetim ve danışmanlık hizmetleri sunarak müşterilerimize ofis hizmetleri ve iş gereksinimlerinin her alanında yardımcı olur.

 1. Maliyet Tasarrufu
 2. tam kadro
 3. Hacim indirimleri
 4. İdari maliyet düşüşleri
 5. Yan ödeme indirimleri

Hasköy Kurye Hizmetleri

Hasköy Kuryeleri, 25 yılı aşkın bir süredir, farklı bir müşteri kitlesine üstün yerel teslimat ve lojistik depolama hizmetleri sunmaktadır. Hasköy Kurye Müşterilerimize olan bağlılığımız, özelleştirilmiş hizmet menümüz ve yeni teknolojilerin ve yeniliklerin ön saflarındaki konumumuz, yirmi yılı aşkın süredir başarımızı ve büyümemizi vurgulamaktadır. Müşterilerimizin ofisinizdeki herhangi bir bilgisayardan online olarak Hasköy Kurye teslimatlarını sipariş etmelerini, takip etmelerini ve incelemelerini sağlar !

Tüm Hasköy Kurye sürücüleri, sürücüler, sevk görevlileri, ofisler ve müşteriler arasında anında iletişime izin veren hücresel cihazlarıyla donatılmıştır.

Çok yakında – bilgisayar sistemimiz ve Hasköy Kurye müşterilerimizle anında ara yüz oluşturacak olan aracılığıyla iki yönlü mesajlaşma.

Taşıma hizmetlerimiz şunları içerir:

 • 24 Saat Acele İsteğe Bağlı Servis
 • Güzergah Teslimatı
 • Van Teslimatı
 • depolama
 • yerine getirme
 • Saatlik Hizmet Personeli
 • Posta Merkezi/Depo Yönetimi

Hasköy Kurye Lojistik Çözümleri

Kendi servis parça yönetmek ve depolamakla ilgili zahmeti, zamanı ve maliyetleri azaltın. Tek kaynaklı bir depolama ve teslimat satıcısıyla çalışmanın getirdiği verimlilik, ölçek ekonomisi ve hızdan yararlanın. Hasköy Kuryeleri kapsamlı depolama ve teslimat hizmetleriyle artık daha maliyetli, daha az verimli kurum içi operasyonlara bir alternatifiniz var.

Servis Parçaları Depolama Nakliye Yönetimi Toplam Envanter Kontrolü Özelleştirilmiş Raporlama

Hasköy Kuryelerinin tüm depo hizmetleri ve teslimat kaynakları menüsünü kullanmak , operasyonunuzun %100’ünü temel iş işlevinize ayırmanıza olanak tanır. Artık operasyonunuz için gerekli hizmet parçalarını stoklamak için depo personeli çalıştırmanız gerekmez. Firmanız önemli maliyet tasarruflarından ve azaltılmış yönetim sorumluluklarından faydalanırken, her şeyi bizim halletmemize izin verin.

Hasköy Kurye ve Lojistik Çözümleri ile operasyonları temel güçlü yönlerine göre ölçeklendirebilir ve maliyetli depolama ve yönetim dikkat dağınıklıklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Raporlama ve envanter yönetim sistemlerimizle, servis parçaları envanter durumunuzun eksiksiz, doğru ve zamanında bir görünümü garanti edilir.

Ek olarak, Hasköy Kuryelerinin 24 saat teslimat hizmeti, parçalarınızın her zaman kullanılabilir olacağını vaat ediyor. Her zaman 7 gün 24 saat bir sevk memuruna ulaşacaksınız. Dijital iki yönlü telsiz sistemimiz, sürücülerimizle gerçek zamanlı iletişim kurmamızı sağlayarak, müşterilerimize mevcut teslimat durumunu kritik bir zamanda takip etmemizi ve raporlamamızı sağlar.

Hasköy Kuryeleri kişisel bir dokunuşla müşteri hizmetleri, servis parçaları dağıtımında bizi endüstri lideri yaptı.


Hasköy, BeyoğluPin
Hasköy, Beyoğlu

Hasköy

Hasköy İstanbul da Beyoğlu da bulunmaktadır. Hasköy Beyoğlu’nun ana semtlerinden bir tanesidir. Osmanlı dönemin de gayrimüslim kişilerin genellikle oturduğu yer Hasköy, Beyoğlu Bölgesidir. Hasköy de ki bazı önemli yerler ve kurumlar: Hasköy Feribot İskelesi, Masal Liman Hasköy Düğün Salonu, Hasköy Türkiye İş Bankası, Hasköy Kürek Spor Kulübü, Hasköy Caddesi, Akbank Hasköy Şubesi, Hasköy İlkokulu, Hasköy Park, Hasköy PTT, Hasköy Muhtarlığı

Adres: Piri Paşa, Hasköy Cd., 34445 Beyoğlu/İstanbul
Google Plus Kod: 2XR2+66H Beyoğlu, İstanbul
Koordinat: 41°02’26.0″N 28°57’02.3″E
Enlem ve Boylam: 41.040551, 28.950624
Google Maps Linki: https://goo.gl/maps/VXqr4BnGBkNSmrpA7
*Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hasköy Kurye Hizmetleri Hakkında

Hasköy Kurye ve Dağıtım Bölümümüz , birkaç Fortune 500 şirketine ve Belediye Binasına hizmet vermektedir ve 7/24 iş için açıktır. Büro Hizmetleri Yönetim Bölümü , şehirdeki en büyük mali, kurumsal ve yarı resmi kuruluşların bazıları için posta, kopyalama ve diğer idari departmanlara personel sağlar ve bunları yönetir.

Hasköy Kurye ve Lojistik Çözümleri Bölümümüz , büyükşehir bölgesinin her yerindeki teknisyenlere kritik parçaları depolar ve teslim eder. Ve Ekipman Bölümümüz , birçok müşterimize WITS Takip Sistemleri ve diğer ofis ekipmanlarını tedarik etmektedir.

Hasköy Kurye Neleri Sunabilir?

Hasköy, Beyoğlu operasyonları, Ofis Hizmetleri Yönetim hesapları ve aradaki her yerde Ekipman Bölümü satışları ile zaten iç pazarımıza sağlam bir şekilde yerleşmiş olan Edison’daki genişleme, Lojistik için daha fazla büyüme fırsatı sağlayacaktır. Çözümler Bölümü. Hasköy Kurye endüstrisinde 50 yılı aşkın bir süredir övünmektedir.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp