Durusu Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Nisan 16, 2024 tarafından Moto Kurye

Durusu kurye hizmetleri zarfların boyutları değişiklik göstermektedir, kalınlıkları nadiren 2 cm’yi geçmektedir. Hızlı Durusu kurye (ekspres) gönderebilmek için ürünün ağırlığının 2,5 kg’ı geçmemesi gerekmektedir, bu durumda gönderi koli olarak değerlendirilecektir. Moto kurye hizmetimiz Durusu, Arnavutköy, İstanbul ve şehir dışında bir koli, zarf ve palet teslimat şirketidir.

Durusu Kurye HizmetleriPin
Durusu Kurye Hizmetleri

KuryeMoto Kurye Çözümleri
Durusu KuryeDurusu her noktasına acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Durusu her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
Kurumsal KuryeDurusu ve komşu bölgelerine kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
Ekonomik Kurye FiyatıDurusu bölgesin de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
Aynı Gün TeslimatDurusu kargo ihtiyaçlarınız için o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
Sabit Oranlı Kurye Durusu konumların da sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Durusu Kiralık KuryeDurusu bölgelerinin her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Durusu Kurye Hizmetleri

Durusu Kurye Hizmeti

Durusu kurye hizmeti uzmanlığımız ve geniş nakliye ağımız sayesinde paketlerinizi doğru yere, doğru zamanda ve iyi durumda teslim etmek 20 yılı aşkın süredir işimizdir. Ekspres Durusu kurye taşımacılık pazarındaki en kapsamlı Kağıthane Kurye hizmet yelpazesini, rakipsiz sayıda posta koduna ve ülkeye en kısa teslimat süreleriyle sunuyoruz.

Ekspres Durusu kurye paket taşımacılığınızın organizasyonu, Durusu, Arnavutköy ve şehirlerarası paket teslimat hizmetini çok iyi bilen deneyimli bir ekip tarafından sağlanmaktadır. Şehirlerarası Eyüp Kurye uzmanlarımız, paketlerin gönderilmesi, gümrük belgeleri, Küçükçekmece Kurye paketlerin paketlenmesi, teslimat hizmetleri gibi konularda size her düzeyde destek ve tavsiyelerde bulunur.


ilk Durusu kurye özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Durusu Moto Kurye

Durusu moto kurye paketlerin takip numaraları tamamen şeffaf olacak, paketlerinizin alınmasından teslimatına kadar gerçek zamanlı bilgilere sahip olabileceksiniz. Beşiktaş Kurye yoluyla paket göndermek istiyorsanız ancak kimi seçeceğinizi ve ihtiyaçlarınızı kimin en iyi şekilde karşılayacağını bilmiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Bazı hacimli gönderiler veya hacimli paketler, farklı ekspres taşıyıcıların nakliye koşullarına uymamaktadır. Bunlar Beyoğlu Kurye ile aşılabilir, ancak ekstra faturalandırmaya tabi olacaktır; Şişli Kurye diğerleri reddedilebilir. Bu durumda “Boyut Dışı” veya “Standart Dışı” Durusu moto kurye den bahsediyoruz. İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 Durusu kurye destek hattı 0543 748 61 61

Durusu moto kurye ve nakliye ihtiyaçlarınızı analiz edeceğiz ve paketlerinizin gönderilmesiyle ilgili tüm desteği sağlayacağız.

Durusu Moto Kurye Hizmetleri


En İyi Kurye Şirketi

Durusu Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Durusu kurye fiyatı sunalım.

2. Durusu Moto Kurye

Durusu bölgelerin de hızlı kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Durusu her yerin de kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, bilgisayar, Fatih Kurye ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.

Durusu Kurye S.S.S

Durusu kurye hizmeti nedir?

Durusu kurye hizmeti standart dışı paketlerin gönderileriyle ilgili olarak, ekspres kargo şirketlerinin çoğunluğu bunları kendi ağlarında kabul etmemektedir. Standart dışı moto kurye gönderileriniz, gönderinize uyum sağlamak için olağanüstü lojistik ve takip gerektirir.

Durusu kurye kimdir?

Durusu moto kurye: standart dışı gönderiler ve hacimli paketler için taşıyıcınız. Hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmamak için Durusu kurye, müşteri hizmetlerimizi arayarak en iyi ulaşım planını incelemenizi ve kısa sürede fiyat teklifi almanızı sağlar. Taşımacılıkta 15 yılı aşkın uzmanlığımız, olağanüstü gönderileriniz için size özel hizmet sunmamıza olanak tanır.


Kazım Orbay Sokağı 11B Kartal, Soğanlık 34862
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
+90 543 748 61 61
+90 505 977 99 99

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp