giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Kocatepe Moto Kurye Hizmeti - İçin: Beyoğlu Moto Kurye Hizmeti

İçinde : Beyoğlu Moto Kurye Hizmeti Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 07 Eyl 2021

Akıncı Moto Kurye, Kocatepe de ki en iyi moto kurye firmasıdır. Kocatepe de moto kurye ihtiyaçlarınızı hemen teslim ve sorunsuz olarak tamamlıyoruz.

İlk talebinizden itibaren BİR SAAT içinde yanınızda olabilir ve mallarınızı aynı araçta HEMEN teslim ederek müşterinizin beklentilerini karşılamanıza yardımcı olur. Kurtköy moto kuryelerimiz de Kocatepe bölgesine anın da teslimat yaparlar.

Aynı Gün Kocatepe Moto Kurye

Kocatepe ve çevresi dahil olmak üzere bölge genelinde HER GÜN, günün 24 saati ihtiyaçlarınıza uygun araçlarımız mevcuttur. Aslında ülke çapında ve uluslararası herhangi bir yere herhangi bir WV posta kodu. Beyoğlu moto kuryelerimiz Kocatepe de en çok tercih edilen moto kuryelerdir.

Kocatepe moto kurye, işletmeniz için ısmarlama bir teslimat çözümü sunar. Küçük kamyonetlerden toplu taşıma araçlarına ve kamyonlara kadar çok çeşitli araçlarımız mevcuttur ve ürünlerinizin her yerden her yere teslim alınmasını ve teslim edilmesini sağlayabiliriz.

Acil, kırılgan veya yüksek değerli yüklerin yanı sıra anormal ve taşınması zor veya ekstra özen ve dikkatli taşıma gerektiren hassas yükler konusunda uzmanız.

Kocatepe Moto Kurye Hizmeti
Kocatepe Moto Kurye Hizmeti

Kocatepe Moto Kuryelerimizin Özellikleri

Kocatepe bölgesinde eksiksiz bir kurye hizmetleri yelpazesi sunuyoruz: Bakırköy moto kuryelerimiz için de geçerli bazı özellikler.

 • Aynı gün moto kurye hizmeti
 • Anormal ve büyük gönderiler hoş geldiniz
 • 24 saat hizmet
 • Bir saat içinde toplandı
 • Aynı araç üzerinde teslim
 • Ülke çapında ve uluslararası teslimatlar
 • Online Takip
 • Gelişmiş GPS
 • Kurumsal ve Resmi
 • Tamamen Sigortalı
 • Profesyonel Personeller

 

Kocatepe Moto Kuryeler

Kocatepe moto kuryelerimiz, Beyoğlun da ki küçük ve büyük işletmeler aynı zaman da bireyler için profesyonel moto kurye hizmeti sunuyor. Kocatepe, Beyoğlu İstanbul’un Anadolu yakasın da bulunur ve Beyoğlun da ki 45 tane mahalleden sadece birisidir.

ilgini çekebilir  Karaköy Moto Kurye Hizmeti

Beşiktaş moto kuryeler de Kocatepe bölgesine hakimdir ve her sokağını avucunun içi gibi bilirler. Komşu ilçeler olarak, Şişli, Yenişehir diğer komşu semt olarak Gümüşsuyu, Şehitmuhtar ve Bülbül semt/mahalleleri bulunmaktadır. Posta Kodu ise 34045 dir. Çoğu zaman Afyon ilimiz deki Kocatepe ile karıştırılsa da Beyoğlu Kocatepe çok işlek bir semttir.

Moto kuryelerimiz, Kocatepe bölgesine hakimdir. Bu yüzden sıkışık trafik ya da kesik yol problemlerine kaliteli alternatif çözümler üretir. Son derece gelişmiş motor araçlara sahiptir.

 

Kocatepe Moto Kurye İşleyişi

Ürününüzü Kocatepe moto kuryelerimize teslim ettikten sonra titiz bir süreç başlar. Tamamen korunaklı su veya nem geçirmeyen kargo sepetlerimize şeffaf koruyucular ile koyulur. Kocatepe de ürün alımından, teslimine kadar ürün içeriği açılmaz/kontrol edilmez. 5.000 dolar a kadar ürünleriniz sigortamız altındadır. Moto kuryeler işe taşınırken, hangi aşamadan ve nereler den geçtiğini online web portalımız dan takip kodu ile görebilirsiniz.

Kocatepe Moto Kuryeler işe Taşınmayacak Ürünler

Akıncı Moto Kurye resmi ve kurumsal bir firmadır. Kocatepe de ki gönderileriniz için bir dizi kısıtlama mevcuttur. Bunlar Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yasalarının yasak kıldığı her şeyi kapsar. Bu liste zamanla güncellenmekte olup, değişiklik yapma hakkını tarafımızca saklı tutarız. Altta yasaklı ürünler den bir kaçını listeledik, göndereceğiniz ürünün gönderime uygun olup olmadığından emin değilseniz lütfen bizle iletişime geçin

Akıncı Moto Kuryelerin, Kocatepe de ve çevresin de bazı gönderemeyeceği ürünler;

 1. Sahte ilaç
 2. Sahte para
 3. Sahte altın
 4. Deri
 5. Resmi plan/kroki
 6. Yanıcı ve Patlayıcı madde
 7. Zararlı kimyasallar
 8. Narkotik türevler
 9. Uyuşturucu
 10. Alkol/Likör türevleri
 11. Silah, bıçak, muşta gibi zararlı araç/gereçler
 12. Bozulabilir ürünler
Kurtköy Moto Kurye Hizmetleri Tahtakale Moto Kurye Hizmeti

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara