Tarabya Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Akıncı kurye olarak, Tarabya kurye ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tarabya hızlı kurye sorununu çözüyor ve aramanızı bekliyoruz.

Tarabya Kurye Hizmetleri

Tarabya acil kurye sektörün de yılların getirdiği deneyim ile müşterilerimizin kargolarını taşıyoruz. Tarabya kuryelerimiz yıllardır sektörün getirdiği zorlukları, İstanbul Kurye kolaylıklara çeviriyor. Tarabya acil kuryelerimiz, Tarabya bölgesine çok iyi hakimdirler. Motorlu kuryeler gelişen teknoloji ile birlikte son derece donanımlı ve teçhizatlıdır. Ekspres Tarabya ekonomik kuryelerimiz gelişmiş sistemi sayesin de nokta atışı konum bulur. Tüm zorlu yol trafiğin de pratik çözümler üretir.


Tarabya KuryePin
Tarabya Kurye

Tarabya kuryelerimizin bazı özelliklerini saymak gerekirse;

 1. Aynı gün moto kurye hizmeti
 2. Kapıdan kapıya
 3. Hemen teslim 
 4. Gece 
 5. Eczane 
 6. Sigortalı gönderi taşınması
 7. Kurumsal ve resmi moto kuryeler
 8. Ekonomik ve profesyonellik bir arada

Tarabya Kurye: Neden Seçmelisiniz ?

Tarabya da ki acil kuryelerimiz, diğer firmaların aksine resmi ve kurumsal bir firmadır. Diğer Acil Tarabya ekonomik kuryeleri, resmi bir yerleri ve vergi levhaları yoktur. Tarabya ekspres kuryeleri işlerini son derece profesyonel yaparlar. İşlerini web sitesi ya da santraller üzerinden yürütürler. Bu da ortaya güven problemi çıkarmaktadır, herhangi bir sorun da karşınız da bulamama ihtimaliniz yüksek olur. Tarabya profesyonel kuryeler ile ürün gönderimin de yol da karşılaşılan bir sorun ile ürününüz zarar görebilir. Tam Donanımlı Tarabya  kuryelerimiz büyük ve küçük Moto Kurye işletmeler ya da bireyler için kesintisiz hizmet vermektedir. Tarabya ekspres kurye sektörünün getirdiği sorumluluk ve zorluğun farkındayız. Bunu en iyi karşılayan Tarabya ucuz kurye firmasıyız, bunu iddia etmiyoruz gerçekleri söylüyoruz.


Tarabya Kurye Çözümleri

Tarabya acil kuryelerimiz bir düzine eğitim ve sınavlar dan geçerek işe alınmaktadır. Sabır testi, yol hakimiyeti, ürün taşınması gibi eğitimler vererek Tarabya acil kuryelerimizi profesyonelleştiriyoruz. Tarabya bölgesi gerek konumu gerek popülaritesi açısın dan Tarabya kurye ihtiyacı çok bulunan bir bölgedir. Tarabya profesyonel kuryelerimizin her biri A2 ehliyete sahiptir, adli sicil ve sabıka kayıtları kontrol edilmiş pozitif insanlardır.


15 Yıl Kurye Endüstri Lideri

Tarabya VIP kuryelerimiz, motorlu kurye oldukları belli edilmesi Hızlı Kurye için yaka kartına sahiptir. Acil Tarabya 7/24 kuryeleri profesyonel ve ekonomiyi bir arada hissetmeniz için gece gündüz çalışıyor. Sarıyer kuryeleri bu size gelen motosikletli Tarabya ekspres kuryenin ismini öğrenip hakkın da değerlendirme de bulunabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki müşteri memnuniyetine önem veriyoruz, bundan dolayı kuryeler hakkın da olumlu/olumsuz değerlendirmeniz bizim için çok önemli ve yol göstericidir.

İhtiyaçlarınız doğrultusun da Tarabya motorlu kuryeleri özel gün veya saatler de bile çalışıyor. Tarabya Hızlı kuryelerimiz için tatil yok, haftanın her günü, günün her saati hizmetinizdeyiz. Tarabya 7/24 kuryelerimiz haftanın her günü tam kapsamlı hizmet vermektedirler. Bir gece yarısı ürün mü göndermeniz gerekiyor ? Ya da acil sınava yetiştirmeniz  gereken bir belge mi var ? Tarabya Ekonomik kuryeleri hemen telefonunuzun ucunda. Bir telefon ile istediğiniz yer de istediğiniz saate Tarabya Hızlı kuryeniz yanınızda.

Tarabya Kurye Avantajlarınız

Akıncı motorlu ve araçlı kurye olarak başta belirttiğimiz gibi müşteri memnuniyeti ve değerlendirmesi bizim için önemli. Tarabya en çok tercih edilen kuryelerimiz gelişmiş kargo taşıma sepetine sahiptir. Tarabya avantajlı kuryeleri işlerine aşıktır ve müşteri Moto Kurye Fiyat memnuniyeti odaklıdır. Bu kargo sepetleri nem, su ve diğer olumsuz ürün bozan/zarar veren etkenlerden korur. Deneyimli ve Tecrübeli Akıncı Tarabya ekonomik Kuryeleri son sistem ile donatılmıştır. Hızlı ve güvenli bir şekil de ürün teslim etmek Tarabya ucuz kuryelerimizin işidir. Yandex Nav ve Google map gibi navigasyon sistemleriyle hem yol mesafesini kısaltarak hem de nokta atışı teslimat yaparlar. Dar yollar, ücra mahalleler ya da çıkmaz sokaklar bu vesileyle kolay bir şekilde bertaraf edilir

ilk Tarabya kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.

.


Tarabya Kurye: Taşıyabilecekleri

Akıncı Tarabya kurumsal kuryeleri olarak, Tarabya da faaliyet gösteriyoruz. Biz kurumsal ve resmi bir firmayız. Bu sebeple Türkiye Cumhuriyeti yasa/kanunlarına bağlıyız. Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak kılmadığı her ürünü taşıma kapasitesine sahibiz ile taşıyabileceğiniz ürünler de benzer niteliktedir. Büyük yada küçük koliler ya da tonajlı ürünler. Her biri taşıma alanımıza girerler. Bünyemiz de bulunan bisiklet, motosiklet ve büyük kamyonetler sayesin de. Şehirlerarası Kurye Ağırından, büyüğüne ve küçüğüne bütün ürünleri taşıyabiliriz.

Başlıca sıralamak gerekirse bazıları şunlardır:

 • Eşya
  • Mektup, belge
  • Anahtarlık
  • Cüzdan, pasaport, vize, ehliyet, kimlik
  • Resmi olmayan belge
 • Teknolojik ürünler
  • Değerli eşyalar
 • Sanayi ürünler
  • Otomotiv parçalar
 • Aksesuar
 • Tatlı
  • Pasta
  • Çiçek
 • Kısacası Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak kılmadığı her şey

Tarabya Kurye: Taşıyamazlar

Akıncı kurye olarak daha önce belirttiğimiz gibi taşıyıp taşıyamayacağımız bazı ürünler var. Bunlar büyük küçüklüğüne göre değil, T.C devletinin yasak kılıp kılmadığına göre değişkenlik gösterir. Resmi ve kurumsal bir firmayız, bu sebeple kesinlikle bu yasaklara bağlıyız. Mantığa sığmayan ve yasak olan her ürünü taşıyamayız.

Bunlardan bir kaçını bahsetmek gerekirse;

 1. Sahte ilaç, altın, para, mücevher, evrak
 2. Deri
 3. Canlı hayvan
 4. Bozulabilir ürünler
 5. Silah, av tüfeği, havalı tüfek, muşta, bıçak ve diğer zarar verici araç/gereçler
  1. Zehirli ve zararlı kimyasallar
 6. İnorganik ürünler
  1. Bozulabilir ürünler
 7. Yanıcı ve tutucu ürünler
 8. Narkotik türevler/ürünler
  1. Uyuşturucu türevleri
  2. Tütün
  3. Alkol veya Likör barındıran, içeren her şey
 9. Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak/uygun kılmadığı her şey

Moto kuryelerimiz, Tarabya da en çok tercih edilen moto Uçak Kargo kuryelerdir. Bunu biz değil, bizi tercih eden ve memnun kalan müşterilerimiz söylüyor.

Ürününüzün taşınıp taşınmayacağı konusun da şüpheleriniz mi var? Bizi aramaktan çekinmeyin.. ! +90 543 748 61 61 hattımız dan ya da canlı destek bölümümüz den bize ulaşın. Sorularınızı cevaplamak için sabırsızlık ile bekliyoruz.


Tarabya Kurye

Tarabya kuryelerimiz kargo ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.


Tarabya Acil Kurye

Aynı gün Tarabya acil kurye teslimatı sunan bir kurye servisi ile çalıştığınızda, kritik zaman alan paketlerinizin hak ettikleri özenle muamele göreceklerinden emin olabilirsiniz. Bir şeyin zamanında teslim edilmesi önemliyse, mümkün olduğunca hızlı teslim edilmesini sağlamalısınız. Güvenilir ve Profesyonel Tarabya acil kurye bunu sizin için yapabilir.

Aynı gün veya acil Tarabya acil kurye teslimat, Hızlı Kargo müşterilerinizi de mutlu eder. Paketi gönderdiğiniz gün içinde alacaklarından emin olabilirsiniz, bu nedenle paketin gelmesini beklemekte herhangi bir belirsizlik yoktur. Tarabya acil Kuryeleri, gönderinizin nerede olduğu konusunda sizi her zaman bilgilendirecek ve beklenen teslimat süreleri konusunda sizi bilgilendirecektir. Bu, müşterilerinizin işletmenize olan güvenini artırır.

Tarabya Kurye Koordinat: 41°08’20.0″N 29°02’49.1″E
Enlem ve Boylam: 41.138899, 29.046975
Google Plus Kodumuz: 42QW+HQ5 Sarıyer, İstanbul
Adresimiz: Tarabya, Şalcılar Çk. No:7, 34457 Sarıyer/İstanbul
Tarabay da ki bazı önemli yerler: Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü, Woodsview International Nursery And Preschool, Parktarabya Anaokulu, Le Petite Ecole, Özel Yeni Çocuk Anaokulu, Maya villaları, Yeniköy tıp merkezi, Fransız Bahçeleri, Çin Konsolosluğu, Tarabya Polis Karakolu, Tarabya İngiliz Okulları, The Grand Tarabya, Lycee Pierre Loti d’Istanbul, İstek Özel Kemal Atatürk Okulları, Tarabya Saantçılar sitesi, Cent Koleji, Hacı osman Metro İstasyonu ve otobüs durağı


Hızlı Tarabya Kurye


“Vakit nakittir” sözünü hiç duydunuz mu? Bu, sık sık ortalıkta dolaşan bir tabirdir, ancak insanlar bunun alaka düzeyini asla tam olarak anlayamazlar. Ama bir düşünün… Zamandan tasarruf ettiğinizde paradan tasarruf edersiniz. İşletmeniz aynı gün Tarabya hızlı kuryeye güvenebildiğinde, müşterilerinizi ve ortaklarınızı mutlu edersiniz. Maliyetli gecikmeleri beklemeden bir şehirdeki veya aslında Tarabya, Sarıyer ve tüm İstanbul da ekiplerle kritik projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

Tarabya Hızlı Kurye hizmeti kullanmanın avantajı aynı zamanda paketin sürekli el değiştirmesini önlemeniz anlamına gelir. Geleneksel nakliye yöntemleri, bir şirketten diğerine, departmandan departmana aktarılan bir pakete sahip olacaktır ve şirketlerin kendileri bile, tam olarak kimin elinde olduğundan emin olmayabilir. Aynı gün içinde Tarabya hızlı kurye servisi ile iletişime geçtiğinizde paketiniz sadece tek bir firma ile ve çoğu durumda tek bir sürücü ile ilgilenecektir. Bir dahaki sefere bölgenizdeki birine göndereceğiniz bir paketiniz olduğunda, geleneksel nakliye yöntemleri yerine bir kurye hizmetine güvenin. Akıncı Tarabya Kuryeleri paketlerinizin güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlayacak ve deneyiminiz siz ve müşterileriniz üzerinde kalıcı bir izlenim bırakacak.


Tarabya Kurye: Seçmeniz İçin 5 Neden

Hız, güvenlik, satın almak, ivedilik ve kullanım kolaylığı nedeniyle kurye hizmetleri , standart Akıncı Tarabya acil Kurye, dağıtım hizmetlerinden farklıdır. UPS veya büyük bir teslimat zinciri gibi standart bir teslimat hizmeti yerine bir Akıncı Profesyonel Tarabya kurye hizmeti seçerek, siz veya küçük veya büyük işletmeniz, her tür kurye hizmetine eşlik eden kişiselleştirilmiş hizmet ve düşük maliyetten yararlanabilirsiniz! Paketleri ve postaları teslim etmenin daha iyi bir yolunu arıyorsanız, bir sonraki teslimatınız için bir Tarabya ekspres kurye çağırın!

 1. Hangi Kurye Hizmetlerini Sunuyorsunuz; Banka zarfları, posta işlemleri ve ihaleler gibi gönderiler için aynı gün hizmetleri, geceleme hizmetleri ve özel hizmetler sunuyoruz.
  1. İnternetten Kurye Çağırabilir miyim; Evet – basit panomuz çevrimiçi sipariş vermeyi kolaylaştırır. Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin!

Hızlı kuryeler

Hızlı Tarabya Kuryeler, özellikle size ve teslimatınıza odaklanır ve genellikle bireysel paketler, mektuplar veya büyük kargolar teslim eder. Standart posta taşıyıcıları veya daha büyük Tarabya kurye hizmetleri gibi teslimatlardolu bir araçla çıkmazlar. Teslimatınız kuryelerin birinci önceliğidir. Kuryeler paketinizi veya zarfınızı hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde hedefinize ulaştırabilir. Aynı Gün Hızlı Tarabya Kurye Hizmetlerine Bakın .

Kuryeler için hızlı olmak daha kolaydır ve genellikle yaparlar. Bir paketin belirli bir günde belirli bir saatte gelmesini özellikle talep ederseniz, bunu Hızlı Tarabya kurye hizmetleri yapabilir. Her zaman zamanında teslim edebilirler! Teslimatınız genellikle kurye teslimatının doğası gereği taşıdıkları şeylerden biridir. Kuryenin ana odak noktası teslimatınız olduğunda hızlı olmak daha kolaydır.

Güvenlik

Paketiniz veya paketiniz iyi bir şekilde korunacaktır ve eğer varsa, A noktası ile B noktası arasında kaybolma ve hasar görme olasılığı daha düşüktür. Güvenlikli Tarabya Kuryeleri, küçük, tanıdık bir müşteri tabanına hizmet etme eğilimindedir ve bu da onları teslimatınızın güvenliğinden daha sorumlu hale getirir. .

Karşınabilirlik

Düşük işletme maliyetleri nedeniyle, Tarabya kurye hizmetleri teslimatları için genellikle daha büyük posta veya teslimat hizmetlerine göre daha az ücret alır. Tarabya Kuryeleri paketinizi daha ucuza teslim edecek ve fiyatları ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak çoğu zaman mümkündür. Ekonomi Tarabya Kurye Hizmetlerine Bakın

Akıncı Kurye Hizmetleri Kolaylığı

Tarabya Kurye hizmetlerinin konumu, müşterileri için daha erişilebilir olmasını sağlar. İletişime geçmeleri kolay olduğunda kurye hizmetlerinin kullanımı daha kolay olur ve teslimat siparişiniz belirtilebilir. Daha büyük ulusal zincirlerle veya diğer hizmet sunum türleriyle tırmanmanın zorluklarını aşmak zorunda değilsiniz. Akıncı Kurye Hizmetleri; Lider sağlayıcınız, kurye ve lojistik şirketinizdir. Tarabya, Sarıyer, İstanbul ve Türkiye çapında yüksek kaliteli kurye ağı ile. İster büyük ister küçük yerel işletme olun, Akıncı Tarabya kurye hizmetlerimiz sizin için mükemmeldir. e-posta: mail@motokuryem.com.tr

Tarabya Kargonuz Mu Var?

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Faturalandırma & Ödeme

Faturalandırma ve Ödeme Hakkında; Minimum fatura tutarı 25.00 TL dir. Minimum 25,00 TL den daha az olacak yalnızca ara sıra teslimatlar ihtiyacınız varsa, sipariş verirken nakit veya teslimatta çek veya kredi kartı ile ödeme yapmanızı öneririz. Hesabı olan müşterilere faturaları ödemeleri için 15 gün süre verilir (Net 15).Vadesi geçmiş bakiyeler, tüm ödenmemiş bakiyeler üzerinden tahakkuk edecek ve ödenecek olan aylık %2 oranında hesaplanan faize tabidir.

Hangi Sektörlere Kurye Hizmeti Veriyorsunuz

Hem kişisel hem de ticari müşterilere hizmet veriyoruz. Kişisel müşteriler genellikle yalnızca ara sıra teslimatlar ihtiyaç duyarken, ticari müşteriler sistem içinde hareket ederken aylık gönderilere ve siparişleri takip etme yeteneğine ihtiyaç duyabilir.

Kurye Hizmetinizin Farkı Nedir?

Kurye hizmetleri ve standart teslimat hizmetleri birçok ortak noktayı paylaşsa da, aralarında büyük farklılıklar vardır. Birincisi, kurye hizmetleri hem teslim alma hem de teslimat için tamamen kişiselleştirilmiştir. Ek olarak, kurye hizmetleriyle gönderilen malzemeler genellikle hassas veya gizlidir ve hizmet, günler sürebilen standart teslimat hizmetlerinden farklı olarak genellikle aynı gün veya bir gecede gerçekleşir.

Sarıyer Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp