giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Tarabya Moto Kurye Hizmeti - İçin: Sarıyer Moto Kurye Hizmeti

İçinde : Sarıyer Moto Kurye Hizmeti Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 11 Eyl 2021

Akıncı moto kurye olarak, Tarabya da ki moto kurye ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tarabya da ki moto kurye sorununu çözüyor ve aramanızı bekliyoruz.

Aynı Gün Tarabya Moto Kuryelerimiz

Moto kurye sektörün de yılların getirdiği deneyim ile müşterilerimizin kargolarını taşıyoruz. Tarabya da ki moto kuryelerimiz yıllardır sektörün getirdiği zorlukları, kolaylıklara çeviriyor. Sarıyer moto kuryelerimiz, Tarabya bölgesine çok iyi hakimdirler. Moto kuryeler gelişen teknoloji ile birlikte son derece donanımlı ve teçhizatlıdır. Moto kuryelerimiz gelişmiş navigasyon sistemi sayesin de nokta atışı konum bulur. Tüm zorlu yol trafiğin de pratik çözümler üretir.

Tarabya Moto Kurye Hizmeti
Tarabya Moto Kurye Hizmeti

Tarabya moto kuryelerimizin bazı özelliklerini saymak gerekirse;

 1. Aynı gün moto kurye hizmeti
 2. Kapıdan kapıya Tarabya moto kurye hizmeti
 3. Hemen teslim moto kurye hizmeti
 4. Gece moto kurye hizmeti
 5. Eczane Tarabya moto kuryeler
 6. Sigortalı gönderi taşınması
 7. Kurumsal ve resmi moto kuryeler
 8. Ekonomik ve profesyonellik bir arada

Tarabya Moto Kuryeleri Neden Seçmelisiniz ?

Tarabya da ki moto kuryelerimiz, diğer firmaların aksine resmi ve kurumsal bir firmadır. Diğer moto kuryeler, resmi bir yerleri ve vergi levhaları yoktur. Üsküdar moto kuryeleri işlerini son derece profesyonel yaparlar. İşlerini web sitesi ya da santraller üzerinden yürütürler. Bu da ortaya güven problemi çıkarmaktadır, herhangi bir sorun da karşınız da muhattap bulamama ihtimaliniz yüksek olur. Moto kuryeler ile ürün gönderimin de yol da karşılaşılan bir sorun ile ürününüz zarar görebilir.

ilgini çekebilir  Sarıyer Moto Kurye Hızlı ve Acil

Tarabya da ki moto kuryelerimiz büyük ve küçük işletmeler ya da bireyler için kesintisiz hizmet vermektedir. Moto kurye sektörünün getirdiği sorumluluk ve zorluğun farkındayız. Bunu en iyi karşılayan moto kurye firmasıyız, bunu iddia etmiyoruz gerçekleri söylüyoruz.

Tarabya Moto Kuryelerin Hizmet Yelpazesi

Moto kuryelerimiz bir düzine eğitim ve sınavlar dan geçerek işe alınmaktadır. Sabır testi, yol hakimiyeti, ürün taşınması gibi eğitimler vererek moto kuryelerimizi profesyonelleştiriyoruz. Tarabya bölgesi gerek konumu gerek popülaritesi açısın dan moto kurye ihtiyacı çok bulunan bir bölgedir. Moto kuryelerimizin her biri A2 ehliyete sahiptir, adli sicil ve sabıka kayıtları kontrol edilmiş pozitif insanlardır.

Tarabya moto kuryelerimiz, moto kurye oldukları belli edilmesi için yaka kartına sahiptir. Ümraniye moto kuryeleri profesyonel ve ekonomiyi bir arada hissetmeniz için gece gündüz çalışıyor. Bu sayade size gelen moto kuryenin ismini öğrenip hakkın da değerlendirme de bulunabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki müşteri memnuniyetine önem veriyoruz, bundan dolayı kuryeler hakkın da olumlu/olumsuz değerlendirmeniz bizim için çok önemli ve yol göstericidir.

İhtiyaçlarınız doğrultusun da Tarabya moto kuryeleri özel gün veya saatler de bile çalışıyor. Moto kuryelerimiz için tatil yok, haftanın her günü, günün her saati hizmetinizdeyiz. Kadıköy moto kuryelerimiz haftanın her günü tam kapsamlı hizmet vermektedirler. Bir gece yarısı ürün mü göndermeniz gerekiyor ? Ya da acil sınava yetiştirmeniz  gereken bir evrağınız mı var ? Tarabya moto kuryeler hemen telefonunuzun ucunda. Bir telefon ile istediğiniz yer de istediğiniz saate moto kuryeniz yanınızda.

Tarabya Moto Kuryelerin Diğer Kuryelerden Farkı Nedir?

Akıncı moto kurye olarak başta belirttiğimiz gibi müşteri memnuniyeti ve değerlendirmesi bizim için önemli. Moto kuryelerimiz gelişmiş kargo taşıma sepetine sahiptir. Beykoz moto kuryeler işlerine aşıktır ve müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bu kargo sepetleri nem, su ve diğer olumsuz ürün bozan/zarar veren etkenlerden korur. Motorlarımız son sistem ile donatılmıştır. Hızlı ve güvenli bir şekil de ürün teslim etmek moto kuryelerimizin işidir.

ilgini çekebilir  Bahçeköy Moto Kurye Hizmeti 7/24

Yandex Nav ve Google map gibi navigasyon sistemleriyle hem yol mesafesini kısaltarak hem de nokta atışı teslimat yaparlar. Dar yollar, ücra mahalleler ya da çıkmaz sokaklar bu vesileyle kolay bir şekilde bertaraf edilir.

Tarabya Moto Kuryelerin Taşıyabileceği Ürünler

Akıncı moto kurye olarak, Tarabya da faaliyet gösteriyoruz. Biz kurumsal ve resmi bir firmayız. Bu sebeple Türkiye Cumhuriyeti yasa/kanunlarına bağlıyız. Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak kılmadığı her ürünü taşıma kapasitesine sahibiz. Ataşehir moto kuryelerimiz ile taşıyabileceğiniz ürünler de benzer niteliktedir. Büyük yada küçük koliler ya da tonajlı ürünler. Her biri taşıma alanımıza girerler. Bünyemiz de bulunan bisiklet, motor, ara, minivan ve büyük kamyonetler sayesin de. Ağırından, büyüğüne ve küçüğüne bütün ürünleri taşıyabiliriz.

Başlıca sıralamak gerekirse bazıları şunlardır:

 • Eşya
 • Mektup, belge
 • Anahtarlık
 • Cüzdan, pasaport, vize, ehliyet, kimlik
 • Resmi olmayan belge
 • Teknolojik ürünler
 • Değerli eşyalar
 • Sanayi ürünler
 • Otomotiv parçalar
 • Aksesuar
 • Tatlı
 • Pasta
 • Çiçek
 • Kısacası Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak kılmadığı her şey
Tarabya Moto Kurye Firması
Tarabya Moto Kurye Firması

Tarabya Moto Kuryelerin Taşıyamayacağı Ürünler

Akıncı moto kurye olarak daha önce belirttiğimiz gibi taşıyıp taşıyamayacağımız bazı ürünler var. Bunlar büyük küçüklüğüne göre değil, T.C devletinin yasak kılıp kılmadığına göre değişkenlik gösterir. Resmi ve kurumsal bir firmayız, bu sebeple kesinlikle bu yasaklara bağlıyız. Mantığa sığmayan ve yasak olan her ürünü taşıyamayız.

Bunlardan bir kaçını bahsetmek gerekirse;

 1. Sahte ilaç, altın, para, mücevher, evrak
 2. Deri
 3. Canlı hayvan
 4. Bozulabilir ürünler
 5. Silah, av tüfeği, havalı tüfek, muşta, bıçak ve diğer zarar verici araç/gereçler
 6. Zehirli ve zararlı kimyasallar
 7. İnorganik ürünler
 8. Bozulabilir ürünler
 9. Yanıcı ve tutucu ürünler
 10. Narkotik türevler/ürünler
 11. Uyuşturucu türevleri
 12. Tütün
 13. Alkol veya Likör barındıran, içeren her şey
 14. Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak/uygun kılmadığı her şey

Moto kuryelerimiz, Tarabya da en çok tercih edilen moto kuryelerdir. Bunu biz değil, bizi tercih eden ve memnun kalan müşterilerimiz söylüyor.

Ürününüzün taşınıp taşınmayacağı konusun da şüpheleriniz mi var? Bizi aramaktan çekinmeyin.. ! +90 543 748 61 61 hattımız dan ya da canlı destek bölümümüz den bize ulaşın. Sorularınızı cevaplamak için sabırsızlık ile bekliyoruz.

Nişantaşı Moto Kurye Hizmeti Taksim Moto Kurye Hizmetleri

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara