Beşyol Kurye Hizmeti

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, Beşyol kurye hizmetleri, uluslararası motorlu kurye ve Beşyol da geceleme hizmetleri sunuyoruz. İstanbul Kurye Beşyol Kurye Merkezimiz ayrıca sözleşmeli çalıştırmalar, güvenli veri motosikletli kurye hizmetleri, moda iadeleri ve tıbbi teslimatlar için uzman Beşyol kurye hizmetleri sunmaktadır. Arnavutköy kuryelerimiz Beşyol bölgesini çok iyi bilirler.

Beşyol Kurye 7/24Pin
Beşyol Kurye 7/24

Beşyol Kurye

Kamu sektörü, profesyonel hizmetler, tesis yönetimi ve sağlık hizmetleri dahil olmak üzere farklı sektörlerdeki çeşitli işletmelerle çalışıyoruz. Beşyol motosikletli kuryeler ile Beşyol bölgesine teslimat hizmeti sunmaktan son derece gurur duyuyoruz. Deneyimimiz, planlanmış, Moto Kurye özel veya geçici bir hizmete ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış bir çözüm sunabilmemizi sağlar. Şimdi Beşyol da aynı gün teslimat rezervasyonu yapın – veya haftada birden fazla paket gönderiyorsanız, bir işletme hesabına kaydolun ve özel fiyatlar alın, ihtiyacınız olduğu her an bir telefon kadar uzağınızda.

Akıncı ve Araçlı Kurye, 2006 beri Beşyol kurye hizmeti vermekte ve Beşyol da 7/24 365 gün operasyon sağlamaktadır. Başkente yakın merkezi bir konumda bulunuyoruz ve tüm koleksiyonlarınız ve teslimatlar için hızlı yanıt sağlıyoruz. Bahçelievler kuryeler alanında profesyonel personellerdir ve her biri adli sicil kayıtları kontrol edilmiştir. Beşyol da ulusal varlığımız ve sezgisel çevrimiçi rezervasyon, izleme ve raporlama platformumuzla desteklenen yerel müşteri hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Aslında, tüm kuryeler, uygulamamız Akıncı Kurye, Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri ile akıllı telefonunuzdan bile teslimatları gerçek zamanlı olarak takip etmenizi sağlayan en son GPS teknolojisiyle donatılmıştır.


En İyi Beşyol Kurye Firması

Beşyol da en fazla sayıda çevre dostu motosikletli kuryesinin yanı sıra en fazla sayıda motosiklet kuryesi ve kamyonetine erişimimiz var. Birkaç dakika içinde VIP Beşyol kurye rezervasyonu yapabilir ve paketinizi Şehir içinde hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bakırköy kuryelerimiz, Beşyol çevresinin en çok tercih edilen kurye firmasıdır.

Kendimizi ve müşterilerimizin çevresel etkilerini azaltmaya yönelik süregelen taahhüdümüzün bir parçası olarak, bir araba ile aynı miktarda taşıyabilen, elektrik destekli kargo bisikletleri de dahil olmak üzere yeni elektrikli araçları piyasaya sürdük. 2019’da kargo motorlu kuryeleri kullanarak 30 tondan fazla CO2 emisyonu tasarrufu sağladık. Bu 1.300 ağaç dikmeye eşdeğerdir. Hızlı Kurye Başakşehir kuryeler için tatil günü yoktur, haftanın her günü ve saati telefonlarınızı bekliyoruz.


Acil Beşyol Kuryeleri

Her zamankinden daha hızlı büyüyoruz ve Acil Beşyol kuryeleri büyük araç filosuna sahiptir, bu nedenle Acele ve Hızlı Beşyol Kurye Hizmetine kaydolmak için mükemmel bir zaman. Daha fazlasını öğrenin ve kurye işlerimize başvurun. Bayrampaşa kuryelerimiz ile göndereceğiniz ilk ürünler %10 indirimli olarak gönderilecektir, siz müşterilerimiz ile tanışmamız şerefine.

Beşyol Kurye: Taşınmazlar

Akıncı Motosikletli Kurye firmamız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir, bu nedenle Türkiye de yasak olan hiç bir maddeyi motorlu kuryelerimiz ile gönderemezsiniz. Bunlardan bir kaçı bunlardır, tam detaylı listeyi SSS sayfamız da bulabilirsiniz. Aynı kriterler Beşiktaş kuryelerimiz ile göndereceğiniz kargo gönderileri için de geçerlidir.

 1. Alkol ve Likör türevleri
 2. Kürkler
 3. Canlı Hayvanlar
 4. Para, Altın ve Döviz
 5. Tahsilatlı Senetler ve Çekler
 6. Organik olmayan kimya maddeleri
 7. Narkotik ürünler
 8. Tütün
 9. Silah, Bıçak ve benzeri türevler
 10. Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve Devletini aşağılayacak ürünler
 11. Bozulabilir gıdalar
 12. Canlı hayvanlar
 13. Bitkiler

Profesoynel ve Ekonomik Beşyol kuryeleri ile taşınacak ürünler konusun da Moto Kurye Fiyat şüpheleriniz mi var ? Lütfen bizi arayın sizleri bilgilendirelim. Beyoğlu kuryelerimiz Beşyol ve çevresini avucunun içi gibi bilirler, zamanın ne kadar önemli olduğunu farkındayız. Ürünleriniz bizimle güvenli ve hızlı bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılacaktır.


Premium Beşyol Kuryeleri

Kargolarınızı Beşyol, İstanbul’un herhangi bir yerinden İstanbul da bir başka yere ulaştırmanın hızlı bir yoluna ihtiyacınız olduğunda Akıncı Beşyol Kurye servisi size yardımcı olabilir. Beşyol, İstanbul da aynı gün motorlu kurye hizmetimiz, yerleşik ağımız, filomuz ve sürücülerimiz sayesinde eşyalarınızın mümkün olan en kısa sürede Beşyol ve/ya İstanbul’un herhangi bir yerinde olacağı anlamına gelir. İster ev ister iş amaçlı bu şehre güvenilir kurye teslimatına ihtiyacınız olsun, çevrimiçi olarak veya bizi arayarak İstanbul ve Türkiye’nin genelin de çift yönlü aynı gün Premium Beşyol kurye hizmeti rezervasyonu yapabilirsiniz.

Hızlı Beşyol Kuryesi

Güvenilir ve Hızlı kurye sürücülerinden oluşan ekibimiz, Beşyol ve/ya İstanbul da herhangi bir yerindeki evinizden veya ofisinizden herhangi bir paketi doğrudan alabilir. Bu, İstanbul, Beşyol veya Türkiye de göndermeniz gereken acil teslimatlar için de bir saat Şehirlerarası Kurye içinde yapılabilir. Kullanımı kolay çevrimiçi platformumuz sayesinde bizimle Hızlı Beşyol kurye hizmeti rezervasyonu yapmak kolaydır. Adresinizi onaylamak ve gösterilen ayrıntıların doğru olduğunu doğrulamak için hızlı bir posta kodu araması yapabilirsiniz. Bu, hızlı Beşyol kuryelerimizin zamanında ve doğru yerde geleceğinden her zaman emin olabileceğiniz anlamına gelir!


Profesyonel Beşyol Kuryesi

Beşyol da ekspres ve profesyonel kurye teslimatımız, dilerseniz önce bir hesap açmanıza gerek kalmadan çevrimiçi platformumuz üzerinden de rezerve edilebilir. Haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmetinizde olan hizmetimiz, göndereceğiniz çok önemli bir paketiniz olduğunda her zaman hazırdır. Teslimat yerinizi ayırttıktan ve güvenli platformumuz üzerinden çevrimiçi ödeme yaptıktan sonra, sipariş ayrıntılarını netleştirmek için bir metin mesajı alacaksınız. Yanlış bir şey fark Uçak Kargo ederseniz veya herhangi bir şeyi değiştirmeniz gerekiyorsa, müşteri hizmetleri ekibimiz hazır ve aramanızı bekliyor.


Telefon ile Beşyol Kurye Çağır

Birçok şirket veya kişi, Beşyol, İstanbul da kurye rezervasyonu yapmaktan hoşlanırken, değerli müşterilerimizden bazıları telefonla rezervasyon yapmayı tercih ediyor. Her iki durumda da, aynı gün kurye teslimatınızı ayarlamak için nazik ekip üyemizle görüşün, sizin için uygun olan bir zamanda İstanbul, Beşyol Kurye teslimatınızı ayırtmak için.

Ekspres Beşyol Kurye

Akıncı Beşyol Kurye Hizmetleri nakliyeye ihtiyaç duyduğunuz her tür ve boyuttaki koli için aynı gün teslim kurye hizmetinizdir. Birmingham İngiltere’ye düzenli veya ara sıra gönderiler istiyorsanız, çeşitli müşteriler için çok çeşitli esnek ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz, size yardımcı olabiliriz, sadece çevrimiçi rezervasyon yapın , bizimle iletişime geçin veya +90 (543) 748 61 61 numaralı telefonu arayın.

NNeden Bizi Seçmelisiniz
160 dakika da Teslim alma
2İstanbul ve Ülke çapında teslimatlar.
3Sigortalı Kargo ve Garantili Taşıma
4Doğruldan Teslim Alma ve/ya Teslim Etme
5Kredi kartı, banka kartı, BTC, paypaL
Neden Akıncı Kuryeleri Seçmelisiniz?

Beşyol Akıncı Kuryeleri ile ile bir hesap oluşturmak hızlı ve basittir. Birkaç dakikanızı alacak, ardından birkaç tıklamayla çok çeşitli güvenli hizmetlerimize erişebileceksiniz. Akıncı Kurye, Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri, hız ve güvenilirliğin simgesidir. Beşyol, İstanbul bölgesinde güvenilir aynı gün VIP Beşyol kurye hizmeti arıyorsanız, onu buldunuz. Maltepe kuryeleri şehirdeki ticari ve konut adreslerinden bir saat içinde teslim almaktan gurur duyuyoruz. Beşyol ve İstanbul da ki geniş ağımız, ürünleriniz ülke içinde nereye giderse gitsin, aradığınız anda dakik ve profesyonel bir hizmete sahip olduğunuz anlamına gelir.


Beşyol Kurye

Beşyol motosikletli ve arabalı kuryelerimiz yılın her günü hizmetinizde. Ekonomik ve prosyonel kurye çözümleri.


Basit Beşyol Kurye Rezervasyonu

Bir kurye hizmeti söz konusu olduğunda, kaybedecek zaman olmadığını anlıyoruz. Bu nedenle, hizmetimizin kendisi kadar sorunsuz bir rezervasyon sistemi tasarladık. Pendik kuryeleri ile tek yapmanız gereken posta kodunuza dokunmak ve basitleştirilmiş toplama sürecimiz veri doğrulama ile başlayacak. Kuryelerimiz hemen size doğru yola çıkacaklar ve siparişinizi takip etmek için bir takip bağlantısı ile birlikte kısa mesaj doğrulaması alacaksınız.

Beşyol Küçükçekmece Akıncı Kuryelerinin Servis Alanları:

Size Özel Kurye Hizmeti

İster Beşyol, İstanbul da bir teslimat isteyin, ister şehir dışından Beşyol, İstanbul ve Türkiye de bir varış noktasına nakliye yapın, 7/24 açığız ve yılda 365 gün siparişleri işleyebiliriz. Akıncı Hızlı ve Acil Beşyol Kuryeleri müşteri tabanımız, büyük şirketlerden küçük işletmelere ve gönderiler için hızlı geri dönüş süreleri isteyen bireyleri içerir. Sancaktepe kuryeleri hem motosikletlerden hem de kamyonetlerden büyük kamyonlara kadar geniş bir filoya sahibiz, bu da farklı şekil ve boyutlardaki çok çeşitli ürünleri en uygun maliyetli fiyatlara alabileceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca günün Hızlı Kargo her saati Beşyol dan İstanbul’un tamamına çift yönlü ekspres teslimatı garanti eden bir acil Beşyol kurye seçeneği de sunuyoruz!

Beşyol Kurye ServisiPin
Beşyol Kurye Servisi

Beşyol

Beşyol İstanbul da Küçükçekmece ilçesine bağlıdır. Posta kodu 34295 ve nüfüsu son sayımlara göre on beş bindir. Küçükçekmece’nin 21 mahallesinden birisidir. Beşyol da bulunan bazı önemli yerler: Biruni Üniversitesi Hastanesi, Emlak Konut Florya Evleri, İstanbul Aydın Üniversitesi, Ramarada by Wyndham Istanbul Floraya, Aras Kargo Florya Şubesi, Wolrd Point Hotel Beşyol, Küçükçekmece Belediye Anaokulu, MNG Kargo Florya, Starbucks Beşyol, İstanbul Türk Telekom Spor Kulübü

Beşyol Kurye Koordinat: 40°59’36.3″N 28°47’46.0″E
Enlem ve Boylam: 40.993417, 28.796117
Google Plus Kod: XQVW+9C9 Küçükçekmece, İstanbul
Adres: Beşyol, Cami Sk., 34295 Küçükçekmece/İstanbul


Kurye/Nakliye Lojistik Çözümleri

İsterter tek seferlik bir teslimata ihtiyacınız olsun, ister bir ticari hesaba kaydolmak ve düzenli gönderiler için daha da fazla indirimli fiyatlardan yararlanmak isteyebilirsiniz. Akıncı Beşyol Kurye Sürücüleri size daha iyi kurye çözümleri sunmak için burada

Aynı gün içinde en iyi Beşyol kurye için Akıncı Kurye ve Uçak Kargo Hizmetlerinden başkasını aramayın. Hızımız ve güvenilirliğimiz sayesinde değerli ticari ve özel müşterilerimiz nezdinde mükemmel bir itibar kazandık. Sultanbeyli kurye hizmetleri öğeniz nereye gidiyorsa, Bristol bölgesindeki herhangi bir adresten bir saat içinde teslim alınmasını garanti edebiliriz. Beşyol ve İstanbul’un her yerine yayılan bir ağ ile artık ekstra yol kat edecek bir Beşyol kurye teslimat hizmetiniz var.

Ekspres Acil Beşyol Kurye Firması ile sorunsuz müşteri deneyimi rezervasyonunuzla başlar. Hemen hemen paketiniz kapanacak ve uzaklaşacaktır. Tek yapmanız gereken, Beşyol motosikleti kuryeleri ile posta kodunuzu uygun çevrimiçi rezervasyon sistemimize girmek – bilgilerinizi doğrulayacağız ve almaya geleceğiz! Siparişinizi sonuna kadar takip edebilmeniz için size bir onay kısa mesajının yanı sıra bir takip bağlantısı gönderiyoruz.


60 dakika da Beşyol Kurye Teslimatı

İstanbul, Beşyol da ki işletmelerin ve sakinlerin duyarlılığımıza değer verdiğini biliyoruz – günün veya gecenin hangi saati olursa olsun, işi halletmek için Akıncı Kurye Hizmetlerinin Beşyol Kurye Sürücülerine güvenebilirsiniz. Ümraniye kuryeleri günün her saati acil servisimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an hızlı teslimat seçeneğini garanti eder. Genellikle 60 dakika içinde teslim alma, İstanbul, Beşyol da herhangi bir nokta da hızlı kurye ve güvenilir teslimata ihtiyaç duyduğunuzda, ürünlerinizin mümkün olan en hızlı rotayı kullanarak yola çıkacağı anlamına gelir.

 • Standart kurye servisi; 3-4 saat içerisin de teslimat garantisi sunar.
 • Hızlı kurye servisi; 2 saat içerisin de teslimat sunar.
 • Acil kurye servisi; 60 dakika içeresin de teslimat sağlar.

Eşyalarınızın boyutu ne olursa olsun – mobilyalardan küçük kırılgan eşyalara kadar Akıncı Kurye, Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri filosu yanınızda. Farklı bir müşteri tabanına hizmet etmeye alışkınız ve Üsküdar kuryeleri gereksinimlerinize bağlı olarak geniş bir araç yelpazesi sunuyoruz, bu aynı zamanda nakliye maliyetini de azaltıyor. Ticari müşteriler ayrıca bugün bir Deneyimli ve Ekonomik Beşyol Kurye hesabına kaydolabilir ve Beşyol ve İstanbul arasın da gidiş-dönüş düzenli gönderiler için daha da indirimli fiyatlardan yararlanabilir. Güvenilir aynı gün Beşyol kurye hizmeti ile eşyalarınızı göndermek çok kolay. Anında fiyat teklifi almak için arayın veya basit online Beşyol kurye çağır rezervasyon sistemimizi kullanın.


Sıkça Sorulan Sorular

Kuryem İçin Kargomu Nasıl Paketlemeliyim?

Taşıma sırasında öğeleri korumanın çok daha iyi bir yolu olduğundan, kutudaki her bir öğeyi ayrı ayrı örtün ve sarın. Kutuda hareketi önlemek için iç ambalaj için polistiren, balonlu naylon ve köpük ambalaj kullanmayı düşünün. İçerideki eşyalarınızı korumak için güçlü iç ve dış kutu kullanın. Paketleri veya kutuları, zarar görmemesi için güçlü bir bantla kenarlarından sıkıca kapatın. Yenisi ise çok uygun nakliye için ağır hizmet/oluklu mukavva kutular kullandığınızdan emin olun.

Kargom Teslim Edilmesi Ne Kadar Sürer?

‘Bir paketin gönderilmesi ne kadar sürer?’ diye soran çok sayıda insanımız var.  Hizmet ve varış noktası dahil olmak üzere pek çok değişken var, ancak paket teslimatı karşılaştırma sitemizi kullandığınızda, sonuçlarda vurguladığımız şeylerden biri de bu, böylece paketinizi ihtiyacınız olan zaman çerçevesinde teslim edecek bir kurye seçebilirsiniz.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Bir Beşyol kuryetakipçisi müşterisiyseniz , web sitemizin ana sayfasında bulunan çevrimiçi web sitemize takip numaranızı girebilirsiniz . EDI müşterisiyseniz, buradan hesabınıza giriş yapmanız ve konsinye numarasını girmeniz gerekecektir. Tersine, müşteri hizmetleri ekibiyle buradan iletişime geçebilirsiniz .


Küçükçekmece Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp