Galata Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Müşterilerimize her zaman tam bir dürüstlük ve bütünlük içinde hizmet vermeye çalıştık. Galata Kurye Müşterilerimiz, hizmetlerimizi genişletmek için bizi motive eden hizmetlerimizden her zaman memnun kalmaktadır. Eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde teslimi için bize güvenebilirsiniz. Siz bizim için en değerli olduğunuz için müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Galata KuryePin
Galata Kurye

Galata Kurye

Personelimiz son derece işbirlikçidir ve hizmetlerle ilgili olarak onlarla iletişim kurmaktan her zaman memnun hissedeceksiniz. Galata Kurye Müşterilerin bazen siparişlerinin zamanında teslim edilip edilmeyeceği konusunda stresli hissettiklerini biliyoruz. Endişelenmeyin, siparişinizin teslimat durumunu onaylamanız için size sipariş takibi hizmeti sunuyoruz. İstediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz ve umarız beklenen zamandan önce teslim edilir. Teslimat kalemlerinin transferi için bir kurye tercihi kullanmanız için nedenler bunlardır.

Acil Galata KuryesiAcil kuryemiz önemli teslimatlar için hızlı kurye servisi sunar.
Ekspres Galata KuryeEkspres Galata kuryelerimiz kargo ihtiyaçlarınızı 2 saat içerisin de teslim eder.
Ekonomik Galata KuryesiEkonomik kurye sürücülerimiz, günün herhangi bir saatin de teslimat sağlar.
Şehirlerarası KuryeŞehirlerarası kuryeleri Galata, İstanbul çıkışlı tüm kargolarınızı Türkiye’nin her yerine.
Galata Kurye Lojistikleri

Galata Kurye Çalışma Saatleri

Beklenmedik senaryolar her an gerçekleşebilir ve burada Galata Kuryede, bu durumda size nasıl yardımcı olacağımızı biliyoruz. Bu sebeple firmamız ani kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak için 365 gün 7/24 faaliyet göstermektedir. Sadece ihtiyaçlarınızı ve teslimat beklentilerinizi bize bildirin, Galata Kurye teslim edecektir.


Galata Kurye Araç Filosu

Geniş filo, kaynaklarımızı artırmak için yenilikçi ve etkili stratejik hedeflerle kendini büyütmüştür. Şu anda, Türkiye’nin her yerine kurye teslimatı yapan 2000 aracımız var. Türkiye’nin farklı yerlerinde 30 şubemiz var ve hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız en yakın şubemizi ziyaret edin ve bugün rezervasyon yapın. 2000 yılındaki geniş araç ağı ile Galata Kuryelerinizin tam zamanında ve daha verimli bir şekilde teslim edileceğinden emin olmalısınız. Durum izleme yazılımımız, Galata Kurye güncellemelerinin ve bilgilerinin durumunu kontrol etmenizi sağlar.

Galata Kurye Yeterlilikleri

Galata Kurye Hizmetlerimiz için rezervasyon yaptırırsanız ve gereksinimleriniz hakkında bize bilgi verirseniz, şoförümüzü tayin ettiğiniz yere göndereceğiz. Bir saat içinde teslimatınızı almak için kapınızın önünde olacaklar. Galata Kurye, teslimat sürelerine uymanın sizin için ne kadar önemli olduğunu bilir. İster tek bir müşterimiz olsun, ister hizmetlerimizi talep eden bir şirket olsun, herkese eşit davranırız.

Galata Kurye: Ertesi Gün

Maksimum etkinlik için özel ertesi gün teslimat Evde oturan bir müşteri her zaman teslimatının hemen ertesi gün belirlenen varış noktasında olmasını bekler. Galata Hızlı Kurye hizmetleri her zaman güvenilir, emniyetli ve zorlu teslimat süreleri ile başa çıkmada etkilidir. İstanbul’un her yerine kurye hizmetlerimiz, bize sağladığınız saatte teslim edilecektir. Herhangi bir engel ve bekleme olmaksızın, kurye hizmetlerimiz müşterilerimizin belirlediği kesin süresinde varış noktasına ulaşır ve geç kalmayacağının garantisini veririz. Ürününüzü gece veya gündüz istediğiniz zaman teslim etmemizi istiyorsanız, Galata Acil Kurye seçin. Ertesi gün teslimatımız her zaman zamanın boşa harcanmamasını sağlamıştır. Müşterilerimiz işimizin bel kemiği olduğundan, beklentilerinizi karşılamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve buna göre hareket ediyoruz.

Galata Kurye Teslimatları

365 gün 7/24 hizmet vererek kurye hizmetinizin ihtiyaç duyduğu her zaman size yardımcı olmak için buradayız. Teslimatınızın saati ne olursa olsun, Galata Ekspres Kurye ihtiyaç anında size yardım etmek için her zaman oradadır. Kargonuzun zamanında teslim edilmesini beklediğiniz her dakika bizim için değerlidir. Bu nedenle, değerli zamanınızdan tasarruf etmek için ürününüzü her zaman teslim tarihinden önce teslim etmeye çalışıyoruz.

Ek olarak, kurye teslimatınız için endişelenmenize gerek yok ve kişisel faaliyetlerle uğraşırken zamanınızın tadını çıkarmalısınız. Galata Hızlı Kuryenizin belirlenen varış noktasına gecikmeden ulaşmasını sağlamak bizim sorumluluğumuzdur. İşinizi Galata Kurye ile yürütüyorsanız, ürününüzün zamanında teslimi konusunda rahat ve sakin olmalısınız. Müşterilerimize tam bir özen ve özveri ile hizmet verme tarzımızdır. Bu nedenle gönderilerinizin zamanında teslimi için Galata Kuryeyi tercih etmelisinizGalata Kurye Avantajı

2000’den fazla araç filosunun mevcudiyeti ile Galata Kurye, ürününüzü zamanında teslim edecek kaynaklara ve yeteneklere sahiptir. Hizmetlerimiz İstanbul’un hemen hemen her yerde yürütülüyor ve 30 şubeye sahip. Geniş dağıtım ağı sayesinde Türkiye’nin her noktasına minimum sürede ulaşabiliyoruz. Profesyonel kariyerimiz boyunca başardıklarımızla gurur duyuyoruz. Çalışkan Galata Kurye personelimiz ve etkin hizmetlerimiz sayesinde kurye hizmeti almak için her zaman bizi tercih edebilirsiniz. İster ticari ister yerli müşteri olun, size her zaman elimizden gelen en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Galata Kurye, müşterilerini asla hayal kırıklığına uğratmaz ve her zaman otantik hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlar. Ağır yükler göndermek istiyorsanız, onların bakımı ve zamanında teslimat konusunda endişelenmenize gerek yok. Lojistik taşıyıcı olarak hizmet verme konusunda önemli miktarda deneyime sahip yetenekli personelimiz var. Değerli eşyalarınızı özenle yükleyecekler ve eşyalarınızın sorumluluğunu alarak teslim edecekler. Bu nedenlerle, etkin teslimat sözümüzü tutacağımızdan eminiz.

Ertesi gün güvenli Galata Kurye hizmetlerimizden yararlanmak veya güvenilir kurye çözümlerimizden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen güler yüzlü ekibimizle iletişime geçin. +90 543 748 61 61 numaralı telefondan bizi arayın veya mail@motokuryem.com.tr bugün online fiyat teklifi isteyin.

ilk Galata kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Galata Kurye: Gece Teslimat

Gecelik Galata Kurye Teslimatı Çoğunuz bir gecede kurye nedir sorusuna sahip olacaksınız. Ertesi gün işlenen ve bir gecede gerçekleşen bir teslimat hizmetidir. Kolileriniz iş günü içerisinde teslim alınmakta ve aynı gün içerisinde teslimat gerçekleştirilerek hedef şehre seyahat edilmektedir. Paketlerini mümkün olan en kısa sürede yurt içine göndermek isteyenler, gece teslimat seçenekleri onlar için en uygun olanıdır. Teslimat seçenekleri rezervasyon zamanınıza bağlıdır ve salgın durumundan dolayı zamanlama bazı bölgelerde değişiklik gösterebilir. Gece teslimat aşamaları: Onaylamanın ilk adımı, hangi teslimat seçeneklerinin gereksinimlerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşıladığını bulmaktır.

Bir gecede teslimat yöntemlerinde, farklı maliyetler, seyahat yöntemleri ve sigorta seviyelerinde farklı seçenekler bulacaksınız. Bu kararı verdikten sonra, gönderinizi teslim almaya hazır hale getirmek için ne kadar zamana ihtiyacınız olduğunu ve paketinizin o gün teslimi için ne zaman karar vermeniz gerektiğini bulabilirsiniz. Paketiniz alındığında tasnif süreci başlar. Teslimat için seçtiğiniz paket boyutuna, konuma ve hizmetlere bağlıdır. Teslimatın her aşamasında paketinizin taranabilmesi için pakete barkod uygulanmaktadır. Hızlı kurtarma için siparişinize bir şey olursa, siparişinizi takip etmenize ve güvenlik amaçlarını artırmanıza olanak tanır.

Galata Kurye Gece Fiyatları

Teslimat hizmetlerinin nakliye maliyetlerini etkileyen faktörler şunları içerir:

  • Paket ağırlığı : Paket maliyeti ağırlığına göre farklılık gösterebilir. Kolinin ağırlığı paketten daha ağır olacaksa daha pahalı olacaktır.
  • Paket ölçüleri : Sipariş ölçüleri de dikkate alınır. Paketin uzunluğu, genişliği ve yüksekliği çarpılarak koli hacmi elde edilir. Bu hacme göre maliyet tahmin edilir. Paket büyükse veya belirli bir yönde ağırlıklıysa, maliyet değişebilir ve paketiniz pahalı hale gelebilir.
  • Teslimat süresi: Seçenek kurye, istediğiniz zamanda teslim etmek için her zaman koli gereksinimlerinizi ve acil kendi işi olarak kabul edecektir. Ancak, bu acil kurye emrinin masrafı farklılık gösterebilir. Seçtiğiniz zamanda acil teslimat yapmak istiyorsanız, acil durumuna göre paket belirlenecektir. Ancak, siparişiniz belirlediğiniz zaman diliminde teslim edilecektir.
  • Nakliye bölgeleri: Varış noktasının mesafesi ne kadar büyükse, fiyat da o kadar yüksek olacaktır. Gönderim bölgeniz istenen konumdan çok uzaktaysa, söz konusu parselin fiyatı bu mesafeye göre ücretlendirilir.
  • Nakliye anlaşmaları: Tercih kurye ile hizmetlerden düzenli olarak yararlanan müşterilere indirimler sunulacaktır. Sunduğumuz hizmetlerimizden ve indirimlerimizden yararlanmaktan büyük mutluluk duyacaksınız.

Paketiniz alındığında tasnif süreci başlar. Teslimat için seçtiğiniz paket boyutuna, konuma ve hizmetlere bağlıdır. Teslimatın her aşamasında paketinizin taranabilmesi için pakete barkod uygulanmaktadır. Hızlı kurtarma için siparişinize bir şey olursa, siparişinizi takip etmenize ve güvenlik amaçlarını artırmanıza olanak tanır.


Galata, Beyoğlu, İstanbulPin
Galata, Beyoğlu, İstanbul

Galata Hakkında

Galata Kurye Koordinat: 41°01’28.9″N 28°58’21.8″E
Enlem ve Boylam: 41.024699, 28.972708
Google Plus Kod: 2XFF+V3G Beyoğlu, İstanbul
Adres: Bereketzade, Galata Kulesi Sk. No:30, 34421 Beyoğlu/İstanbul
https://goo.gl/maps/ce6rAjpEMTG1FqC96
(Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi gösterir.)
Galata da ki bazı önemli yerler: Galata Kulesi, The Galata İstanbul Hotel, SALT Galata, Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi, Galata Konak Cafe, The Galataport Hotel, Galata Saltbage Burger, Walton Hotels Galata, Viyana Kahvesi Galata, Neve Şalom Sinagogu Galata, Barnathan Galata Apartmanı, Kuledibi Kat Galata Otoparkı, Galata Frida House Cafe, Addis Adaba Galata Coffe, İBB Zemin Galata İstanbul, Beyoğlu Galata Vergi Dairesi


Galata Kurye

Galata kurye hizmetleri ile kargo ve lojistik ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler.


Galata Gece Kurye Çözümleri

İstanbul da bir gecede Galata Kurye hizmetini kullanırsanız, sayılamayacak kadar çok avantajınız olacaktır. Siparişiniz mümkün olan en hızlı zamanda İstanbul’un herhangi bir yerine teslim edilecektir. Paket ücretiniz, talep ettiğiniz gereksinimlere göre en iyi ve uygun maliyetli oran üzerinden belirlenecektir.

Türkiye içinde gecelik kurye şunları içerir:

  • Öğenin izlenmesi.
  • Garip veya kırılgan öğeler gönderiyorsanız isteğe bağlı olacak bir paketleme hizmeti.
  • Her öğenin eksiksiz sigorta koruması.
  • Seçim kurye uzmanları, istediğiniz zaman sohbet etmek için hazırdır.
  • Telefonunuzdaki takip siparişi ayrıntılarınızın eksiksiz raporu.

Garantili Teslimat Seçenekleri

Paketiniz alındığında tasnif süreci başlar. Teslimat için seçtiğiniz paket boyutuna, konuma ve hizmetlere bağlıdır. Teslimatın her aşamasında paketinizin taranabilmesi için pakete barkod uygulanmaktadır. Hızlı kurtarma için siparişinize bir şey olursa, siparişinizi takip etmenize ve güvenlik amaçlarını artırmanıza olanak tanır. Sıkça Sorulan Sorular

Galata Kurye: Dünya Çapında Hizmet

İşletmenizi modern rekabet çağında başarılı kılmak çok fazla zihinsel, fiziksel ve finansal çaba gerektirir. Galata Kurye Şirketimiz, adımızı güvenilir ve sadık bir marka haline getirmek için çok çalıştı. İşe başladığımızda yerel olarak çalışacak tek bir araç vardı. Birkaç yıllık çabayla, İstanbul ve Galata’nın her yerinde faaliyet gösteren 2000’den fazla aracımız var. Müşterilerimize olan bağlılığımız ve samimiyetimiz büyümemize yardımcı oldu ve hala kurye hizmetlerinde yenilik ve lider marka olma yolunda ilerliyoruz.

Dünya Çapında Kurye Nasıl Sağlanıyor

Seçenek kurye, kuryelerle bağlantılı yerel veya uluslararası olsun, farklı hizmetler sunar. Galata Kurye Personelimiz, yerel veya uluslararası tüm hizmetlerini özen ve sorumlulukla yerine getirmek için gösterdiğimiz yetenekler ve mücadeleden gurur duymaktadır. Galata Kurye Müşterilerimiz, kuryenin sunduğu hizmet seçeneklerinden her zaman memnun kalır ve birçok müşteriyi kalıcı hale getirdik. 

Kurye boyutunuz ve ağırlığınız, dikkatli bir şekilde ele almamız için sorun değil. Değerli, büyük veya ağır olsun, bunu umursamanıza gerek yok çünkü onu tam bir güvenilirlikle güvenli bir şekilde teslim edeceğiz. Şirketimiz yerel kurye hizmetleri sağlayarak işe başladı ve birkaç yıllık çabanın ardından Galata, İstanbul ve dünya çapında ünlü kurye hizmetlerinin itibarını kazandık. Müşterilerimiz, güvenilirliğimiz ve tatmin edici hizmetimiz nedeniyle başkalarına kurye hizmetlerimizi almalarını önermektedir.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp