İstanbul Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

İstanbul kurye teslimatı, faaliyetimizin ana profilidir. İstanbul bölgesinde bulunan bir alıcının sipariş edilen malları/belgeyi aynı gün içinde hızlı, güvenilir, İstanbul Kurye ucuz ve sorunsuz bir şekilde almasının önemli olduğu çevrimiçi mağazalara, şirketlere ve kuruluşlara hizmetler sunuyoruz.İstanbul Moto Kurye

İstanbul bölgesinde (bölgeye göre) veya İstanbul da ki herhangi bir başka şehirde bizimle birlikte ucuz bir teslimat hizmeti sipariş edin. 2008’den beri bu alanda çalışıyoruz, tüm Express moto kurye belgelere sahibiz. İstanbul moto kurye gönderilerin güvenliğini ve ulaşımın verimliliğini garanti ediyoruz.

 • KURULU BİR EKİP İstanbul moto kurye ve lojistik bizim işimiz ve onlarca yıldır böyle, bunu gerçekleştirecek deneyime sahibiz
 • ŞEFFAF TAKİP Öncelikli paketiniz alınır alınmaz anında elektronik teslimat makbuzu ile gerçek zamanlı ve teslimat boyunca
 • ÇEŞİTLİ ARAÇ SEÇENEKLERİ İstanbul da ki kurye paketlerinizin teslim edildiğinden emin olmak için ihtiyacınız olan esnekliği sağlar

Yüksek sipariş karşılama yüzdesinden gurur duyuyoruz %98. İstanbul moto kurye hizmeti tarafından sağlanan İstanbul kurye hizmetleri güvenilir ve kullanışlıdır ve ayrıca ucuz ve uygun kurye fiyatlarımız vardır.

İstanbul KuryePin
İstanbul Kurye

İstanbul Kurye Çağır

İstanbul, Türkiye’nin tüm şehirlerindeki kuruluşlara ve şirketlere işbirliği sunuyoruz. İstanbul moto kurye müşteri, siparişin durumunu istediğiniz zaman takip edebileceğiniz.

Bunu gerçekleştiren çalışan hakkında gerekli bilgileri netleştirebileceğiniz şehirler arası kurye veya onunla kişisel olarak iletişime geçebileceğiniz kişisel bir hesaba erişir.

 1. İsteğe bağlı veya planlanmış kurye hizmetleri,
 2. Özel yerel servis merkezi desteği,
 3. Akredite profesyonel kuryeler,
 4. Ücretsiz tazminat gönderi başına 100,
 5. E-posta ve SMS izleme bildirimleri,
 6. Çevre dostu seçenekler,
 7. Yönetim raporları,
 8. Esnek ödeme seçenekleri.

İstanbul kurye ve öncelikli teslimat, zamanın kritik olduğu durumlarda size seçenekler sunar. En kısa sürede teslim alma ile, bu, öncelikli kurye teslimatınızın ihtiyaç duyduğu anda ulaşmasını sağlamak için ‘son gelen ilk önce’ doğrudan, öncelikli bir hizmettir.

Acil İstanbul kurye teslimatları için, normal kuryeler bile yeterince hızlı olmadığında, İstanbul, Türkiye genelinde güvenilir ve hızlıyız. İstanbul acil kurye hizmetimiz, hızlı rezervasyon sürecinden acil kurye teslimatını yolun her adımında takip edebilmenin sağladığı gönül rahatlığına kadar, kritik zamanlı teslimat söz konusu olduğunda bizi farklı kılar.

Haftada 15’ten fazla paket mi gönderiyorsunuz? Bizimle ortaklık kurarak, özel işletme İstanbul kurye fiyatlarının yanı sıra çeşitli ödeme yöntemleriyle online İstanbul özel kurye fiyat rezervasyon platformumuz aracılığıyla hızlı rezervasyon erişimi elde edeceksiniz.

Gerçek zamanlı izleme, yoldaki teslimatınıza göz kulak olmanızı sağlar, ayrıca size zaman damgalı bir denetim izi ve teslimat kanıtı sağlarız.

İstanbul kurye hizmetleri için hiçbir teslimat aynı değildir. Dakikalar içinde çevrimiçi olarak aynı gün teslimat rezervasyonu yapın veya İstanbul moto kurye hizmetleri yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir teslimat uzmanıyla iletişime geçin.

İstanbul ve Türkiye genelinde 64’ten fazla bölgede faaliyet gösteren 5.000’den fazla dijital merkezle, moto kurye paketinizin hedefine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacağından emin olabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli araçlarımız olduğu için, büyük eşyalar için de mükemmel bir İstanbul da bulunan kurye servisiyiz.

Bir hesaba kaydolmak kolaydır. Kayıt formumuza bilgilerinizi girmeniz, teslimat uzmanlarımızdan biriyle hızlı bir görüşme yapmanız yeterlidir, gerisini biz hallederiz. Daha sonra kurye hizmetlerimizi gereksinimlerinize göre uyarlamanıza yardımcı olabiliriz.


ilk İstanbul kuryenize özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


İstanbul Express Hızlı Kurye

İstanbul Express kurye hizmeti 2008 yılından beri hizmet veren bir firmadır. Başlangıçta, İstanbul da ki online mağazalardan siparişlerin teslimatında uzmanlaştık, şimdi İstanbul ve Türkiye genelinde mal ve araç kurye teslimatı sağlıyoruz.

 1. İstanbul 7/24 kurye ile doğrudan müşteriye veya teslim alma noktasına teslimat mümkündür.
 2. Hem İstanbul moto kurye müşterilerin çıkarlarını hem de alıcıların hızlı kargo rahatını göz önünde bulundurarak lojistik süreçleri sürekli iyileştiriyor ve gün içi kurye hizmet yelpazesini genişletiyoruz.
 3. Ana görevimiz İstanbul Express kurye hizmetlerini olabildiğince şeffaf ve kullanışlı hale getirmektir.
 4. İstanbul kurye lojistikleri kendi özel kuryelerinin tüm personelini değiştireceğinden, bu hizmet mağaza sahipleri için de yararlıdır!

İstanbul da ki kargonuzun yola çıkması mı gerekiyor? Öncelikli Express kurye hizmetimizi geçici olarak veya planlanmış bir rezervasyon olarak rezerve ederek tüm Express arabalı kurye ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olabilirsiniz. Başlamak için bir hesap açmanız yeterlidir.

Yeni teknolojiler devreye girmeden İstanbul kurye hizmeti kalitesini iyileştirmek ve uygun seviyede tutmak mümkün değildir.

İstanbul Kurye Hizmetleri

İstanbul Acil KuryePin
İstanbul Acil Kurye

İstanbul Acil Kurye

İstanbul acil kurye çözümleri, belgelerin teslimine ihtiyaç duyanlar için de geçerlidir. İstanbul kurye şirketin şubeleri farklı konumlar da mı bulunuyor? Bir mühendise acilen işin kaderinin bağlı olduğu bir “yakma” sözleşmesi göndermeniz mi gerekiyor? Bir daire satmak için vekalet almaya vaktiniz yok mu?

Zamana duyarlı navlun veya önemli belgeler olsun, İstanbul acil kuryeleri teslim eder.

 1. Aynı gün bölgeye İstanbul acil motor kurye teslimatı (acil teslimat)
 2. Kurye müşterilerimiz her zaman servisle önceden iletişime geçmeyi umursamazlar.
 3. İstanbul acil kurye teslimat gerektiğinde genellikle bizimle iletişime geçilir.
 4. Acil kurye müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve aynı gün teslimat gibi bir hizmet sunarak onları yarı yolda karşılıyoruz.
 5. İstanbul araçlı kurye ile ekspres teslimat, gerekirse farklı araçların kullanımı için tasarlanmıştır.
 6. Böyle bir İstanbul kurye hizmeti, uygulamasının karmaşıklığı nedeniyle daha pahalıdır.

İstanbul ve Türkiye’nin her yerinde bulunduğumuz için, nerede olursanız olun ertesi gün teslimatınızı halledeceğiz. Deneyimli İstanbul moto kurye ekiplerimiz, ürünlerinizin zamanında teslim edilmesi için değer ve acil kurye hizmeti sunarak 7/24 çalışır.

?İstanbul Kurye?Lojistik
İstanbul Moto Kuryeİstanbul Yaya Kurye
İstanbul Nöbetçi Kuryeİstanbul Gece Kurye
İstanbul Motorlu Kuryeİstanbul Özel Kurye
İstanbul Ekonomik Kuryeİstanbul VIP Kurye
İstanbul Acil Kuryeİstanbul Gün İçi Kurye
İstanbul Gece Kuryeİstanbul Ekspres Kurye
İstanbul Araç Kuryeİstanbul Uzun Yol Kuryesi
İstanbul Kiralık Kuryeİstanbul Ucuz Kurye
İstanbul Uçak Kuryeİstanbul Arabalı Kurye
İstanbul Moto Kurye


30 dakika Teslim Alım Garantisi

İstanbul Kurye Nasıl Çağırılır?

1. İstanbul Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik İstanbul kurye fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye İstanbul

İstanbul hızlı kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. İstanbul Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. İstanbul kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


İstanbul Moto Kurye LojistikleriPin
İstanbul Moto Kurye Lojistikleri

İstanbul Kurye Lojistikleri

İstanbul kurye lojistikleri ve hizmetimiz, eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması gerektiğinde mükemmel bir çözümdür. Bir sonraki iş günü mesai 7/24 kurye bitiminden önce teslimat sağlayabilir, ayrıca size esnek toplama ve teslimat süreleri sağlayabiliriz.

İstanbul acil kurye lojistikleri hesabınızı kullanarak teslimatınızın ilerlemesini izleyin.

 • GÜVENLİK: İstanbul güvenlikli hızlı kuryelerimiz, güvenli teslimat ve hassas paket işleme konusunda tam eğitimlidir.
 • ÖNCELİKLİ REZERVASYON: Baştan sona bir öncelikli aynı gün teslimat rezervasyon numarası ve teslimatınızdan sorumlu bir kurye alacaksınız.
 • İSTANBUL ÇAPINDA DESTEK: Bangladeş genelinde öncelikli İstanbul kurye hizmetleri ve güvenli teslimat sunuyoruz, uzman moto kurye ekibimiz her zaman yardıma hazırdır

İstanbul da bulunan acil bir teslimatınız varsa, ertesi gün zamanlanmış hizmetimiz, bu Kurye Motor Fiyatları ve Kurye Maaşları zor teslimat tarihini karşılamanıza yardımcı olacaktır. Bir sonraki iş günü 9:00, 10:00 veya 12:00 için teslimatı seçin ve teslimatınız sırasında teslimat öncesi bildirim (SMS ve e-posta) alın.


İstanbul Kurye Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, kurye hizmetleri bilgisayar, ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve psikotrop maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri, inert veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.
İstanbul Moto Kuryeİstanbul Moto Kurye Lojistikleri
İstanbul Şehirlerarası Kuryeİstanbul Şehirlerarası Kurye Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için uluslararası ekspres hizmet sunar.
İstanbul Hızlı Kuryeİstanbul Hızlı Moto Kurye hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya çözümler sunar.
İstanbul Yurt İçi KuryeYurtiçi kargoları çok ekonomik kurye fiyatlarıyla üstleniyoruz. Ayrıca İstanbul Moto Kurye çözümleri sunuyoruz.
Uçak Kargoİstanbul Moto Kurye, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo ekspres hizmeti sunar.
DepolamaDepolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya kurye çözümleri sunar.
İstanbul Kurye Lojistikleri

İstanbul Kurye FiyatıPin
İstanbul Kurye Fiyatı

İstanbul Kurye Fiyatı Nedir?

İstanbul Kurye fiyatları, malların ağırlığına, aylık sipariş sayısına ve İstanbul Çevre Yolu’na olan mesafeye bağlıdır. İstanbul moto kurye fiyatı, hızlı moto kurye fiyat çalışanının adreste bekleme süresi dahildir, varış anından itibaren 15 dakika.

 • Hacimsel Ağırlık: Hafif, hacimli paketler gönderirken hacimsel ağırlıklarını belirlemenize yardımcı olması için aşağıdaki formülü kullanın.
  • Uzunluk X Genişlik X Yükseklik (cm3) ÷ 5000 = Hacimsel ağırlık (kg). İstanbul da ki kurye paketlerinizin hacimsel ağırlığı veya gerçek ağırlığı ne kadar büyükse, kurye maliyetinizi hesaplamak için kullanılacaktır.
 • Paketleme Ücretleri: Tarafınızdan uygun paketleme sağlanmalıdır. Ürün, kötü paketleme nedeniyle zarar görmüşse, İstanbul kurye bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Paketleme ücretlerini etkinleştirirseniz. Kg başına 10.00. tahsil edilecektir.
 • Sigorta Masrafları: İlki için Tk 40 (Tk.1,000/- beyan edilen değer) sonraki için Tk.25 (Tk.1,000/- beyan edilen değer) vb. (Örneğin: Beyan edilen değer Tk 2.000/- ise toplam değer beyan bedeli Tk.40+Tk25 = Tk.65 olacaktır). Maddenin ödenmiş bedelinin beyan edilmesi halinde %80 Tazminat sağlanacaktır.
 • Katma Değer Vergisi (KDV): Yukarıdaki oranlara Katma Değer Vergisi (KDV) dahil değildir.

Ek İstanbul kurye hizmetleri verildiğinde kurye fiyatları artar: sigorta, saklama ve diğerleri. Tarifeler sayfasındaki maliyete bakmanızı öneririz. İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 kurye fiyat destek hattı 0543 748 61 61

AğırlıkKDV Dahil FiyatÇıkış Yeri
1 KG4,37 ₺İstanbul
3 KG5,19 ₺İstanbul
4 KG5,82 ₺İstanbul
5 KG8,52 ₺İstanbul
6 KG11,51 ₺İstanbul
10 KG15,53 ₺İstanbul
20 KG19,74 ₺İstanbul
30 KG23,48 ₺İstanbul
50 KG27,68 ₺İstanbul
İstanbul Kurye Fiyat

İstanbul Kurye Hizmet Sahaları

İstanbul Anadolu Yakası Kurye

İstanbul Anadolu Kurye hizmet sahalarımız:

 1. Adalar, Ataşehir,
 2. Beykoz, Çekmeköy,
 3. Kadıköy, Kartal,
 4. Maltepe, Pendik,
 5. Sancaktepe, Sultanbeyli,
 6. Şile, Tuzla,
 7. Ümraniye, Üsküdar,
İstanbul Kurye HizmetleriPin
İstanbul Kurye Hizmetleri

İstanbul Avrupa Yakası Kurye

İstanbul Avrupa Yakası Kurye hizmet sahalarımız:

 1. Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar,
 2. Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir,
 3. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü,
 4. Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca,
 5. Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan,
 6. Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören,
 7. Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer,
 8. Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu,
İstanbul KuryeMoto KuryemDiğer Hizmetler
Ekonomik Kurye FiyatlarıVARKISMEN
İstanbul Kurye GPS TakibiVARYOK
İstanbul Kurye API EntegresiVARYOK
Elektronik Teslimat KanıtıVARVAR
Toplama/Teslimat BildirimiVARYOK
Özelleştirilebilir Kurye HizmetleriVARYOK
7/24 İstanbul Kurye ve DağıtımVARVAR
İstanbul Kurye Kurumsal

İstanbul

İstanbul iki kıtanın büyülü bir bileşimidir. Ve özellikle Boğaziçi, İstanbul Boğazı içinizi ferahlatacak. İstanbul, Türkiye’nin en büyük ve en popüler şehri olmasının yanı sıra Türkiye’nin en büyük kültür ve finans merkezidir. İstanbul, Türkiye kültürel ve coğrafi açıdan Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan köprü olarak kabul edilir.

Pin
İstanbul

İstanbul’un bir kısmı Asya’da bir kısmı da Avrupa’da yer almaktadır. Coğrafi konumu ve zengin tarihi, büyüleyici bir kültür potasından sorumludur. İstanbul Yüzölçümü Toplam 5.461 km² (2.108 mil²) İstanbul Rakım 30 m (90 ft), İstanbul Posta kodu 34XXX, İstanbul Alan kodu 212 (Avrupa Yakası) 216 (Anadolu Yakası)


İstanbul Kurye S.S.S

İstanbul Kurye Hizmeti Nedir?

İstanbul kurye hizmeti günün her saati kurye hizmeti, özellikle küçük çocukları olan kişiler için faydalıdır. Bebek bezi veya bebek maması almayı unuttunuz ve bölgedeki tüm dükkanlar zaten kapalı mı?

Acil parçaya ihtiyacınız var mı? Ya da belki sadece lezzetli bir akşam yemeği pişirmek istiyorsunuz ama çocuğunuzu evde yalnız bırakamıyorsunuz? Sorun değil! 7/24 İstanbul kurye teslimat hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Kurye Türleri Nedir?

İstanbul kurye türleri izin için uygun olan herhangi bir zamanda, günün hangi saatinde olursa olsun, İstanbul moto kurye çalışanlarımız belirtilen adrese gidecek ve siparişi güvenli ve sağlam bir şekilde teslim edecektir. 7/24 teslimat, özellikle düzensiz çalışma programları olan çalışanlar arasında popülerdir.

Bu kişiler alışverişle vakit geçirmek yerine gece bile kurye sipariş edebilirler. Ya da belki sadece sevdiğiniz birini şaşırtmak istersiniz? O zaman zaman kaybetmeyin ve 24 saat teslimat siparişi verin!


Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp